Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2009., 22:10   #1
Pomoć - ime za udrugu

trebao bi vašu pomoć kako nazvati udrugu koja će se baviti projektima iz ekologije, obrazovanja/prosvjete, pravilne prehrane, informacijske djelatnosti, zaštite djece, mladih i obitelji, gospodarstva i humanitarnim projektima.

naziv može biti na hrvatskom, latinskom ili grčkom a može i na engleskom ili kombinacija, jedna do dvije riječi
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 22:13   #2
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 23:28   #3
Još jedna udruga? Pa kolko ih već ima u našoj državi, milion?
Al ajd kad si već krenuo praviti udrugu, bar napravi kako spada i odaberi jedno područje kojom bi se ta udruga bavila, a ne odabrati nekoliko njih...
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 23:42   #4
ne osnivam ja tu udrugu nego jedan čovjek, ja sam se samo ponudio za pomoć šta se tiće imena jer me pitao da li imam neki prijedlog a meni tada ništa nije padalo na pamet. rekao sam mu da ću po forumima potražit savjete. i mene je začudilo kako se širokim spektrom djelatnosti misli bavit u toj udruzi ali čovjek sve što je dosad zamislio je i uspješno ostvario, ima žicu za takve stvari a i pošten je šta je danas rijetkost u tim sferama
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2009., 23:48   #5
Ako para ima, tj. da ne traži pare od države, od nekakvih donacija, nek pravi kaj hoće, al po meni, ima previše djelatnosti za jednu udrugu i fakat ne znam kako bi se zvala udruga s tolikim djelatnostima jer većina tih djelatnosti nema veze jedna s drugom...
expressivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 13:02   #6
Quote:
fairy feller kaže: Pogledaj post
kako se širokim spektrom djelatnosti misli bavit u toj udruzi ali čovjek sve što je dosad zamislio je i uspješno ostvario, ima žicu za takve stvari a i pošten je šta je danas rijetkost u tim sferama
nema druge nego udrugu nazvati" Katica za sve", a podnaslov ,. "poštena katica"
i sve bi trebalo ići u rubriku , vjerovali ili ne, i dobro si metnio temu na teense , jer se još jedinjo njima može prodat priča "pošten je"
bokacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2009., 16:24   #7
Pa prvo što mi je palo na pamet je "ALTERA PARS"-udruga za primicanje civilne kulture i građanske poduzetnosti; vidim da se radi o širokom spektru interesa koji zaokupljaju vašu udrugu, a većina njih uklopljena je u raznorazne državne projekte, e pa sad vi predstavljate alternativu, dakle, civilnu snagu i njenu viziju kako društvo treba izgledati i djelovati, i zato ste vi altera pars iliti druga strana...ETO NADAM SE DA SAM POMOGLA
jajanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 00:17   #8
Di si to iša na Teense postavljat Ide na Baš razno.
__________________
Nisam slijep, samo vas ignoriram.
Zodiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 02:39   #9
išao sam i pod baš razno a znam da su teenageri puni raznih otkačnih i kreativnih ideja pa sam stavio i ovdje
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 12:31   #10
Nije li podrucje djelovanja te udruge malo preveliko?!
Ujediniti naziv za sve to zajedno?
Svaka cast tko nadje neku smislenu ideju..
AnAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2009., 12:55   #11
Što kažeš da je nazove "Baš razno"
khm.... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.