Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2017., 20:02   #2321
Ajoj, ovo me je baš šokiralo danas.

R.I.P. Bill Paxton.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 20:23   #2322
Nemoš vjerovat, jedan od simpatičnijih glumaca, baš sam nedavno ponovo gledao filmove Alien, Predator i Trespass od Waltera Hila i nešto guglao o njemu.
Tom Traitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 21:24   #2323
A baš šteta, najjača sporedna njuška Hollywooda.
https://www.youtube.com/watch?v=9WRf6Q1o7PE
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:07   #2324
RIP

Njega i Sam Rockwella mi je uvik drago vidit u filmovima, od glumaca koji nisu "razvikani".
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:26   #2325
R.I.P Bill Paxton.

Legendarni sporednoi,karakterni glumac. Glumio je cameo uloge sa Schwarziem u Commando i Terminator... Jos je os boljih uloga imao Tombstone i Frailty. Al,def. najbolji je bio u True Lies kad zeli zavest Jamie Lee..

https://m.youtube.com/watch?v=csLgaK20SSY
https://m.youtube.com/watch?v=2PZcwwzNzIg
Travis Bickle is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 22:54   #2326
Odličan, naravno kao i bezbroj drugih glumaca koji uvijek dobro odrade svoj posao i ostanu nam u pamćenju.
I ja sam ga nedavno guglala, znala sam da ima novu seriju pa me zanimalo kako se zove da ju pogledam. A volim ga kao glumca.

Tamo 90-ih sam ga mijenjala s Will Pattonom (imena sam im mijenjala, lica ne, imaju slična imena).

Meni najbolji u Appolu 13 i Twisteru.

Stvarno grozna vijest, još uvijek mlad.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:12   #2327
rip, bill.

frailty mi je prejak film, al' vec dvaput sam ga gledo, pa mislim da cu danas dat sansu necem drugom billovom.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:23   #2328
Quote:
šafrona kaže: Pogledaj post

Tamo 90-ih sam ga mijenjala s Will Pattonom (imena sam im mijenjala, lica ne, imaju slična imena).

A Bill Pullman?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 23:47   #2329
Poprilično iznenađujuća i tužna vest. Billa Paxtona ste jednostavno voleli da mrzite zbog uloga drčnih i bezobzirnih karaktera, ali je to činio sa takvim šarmom i dozom humora da je uvek ostajao upečatljiv ma koliko uloga bila sporedna, jednostavno on nikad nije bio nezapažen.

Odrastajući u osamdesetim najviše pamtim njegove tri uloge u filmovima takvih režijskih velikana poput James Camerona (Aliens 2), Kathryn Bigelow (Near Dark) i John Hughesa (Weird Science).

nezaboravni klip iz potonjeg

Režirao je i sam par filmova od kojih je jedan odličan triler Frailty(2001), sa Matthew McConaughey-jem u glavnoj ulozi.

R.I.P. Bill Paxton
suburbian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:51   #2330
Quote:
suburbian kaže: Pogledaj post
Poprilično iznenađujuća i tužna vest. Billa Paxtona ste jednostavno voleli da mrzite zbog uloga drčnih i bezobzirnih karaktera, ali je to činio sa takvim šarmom i dozom humora da je uvek ostajao upečatljiv ma koliko uloga bila sporedna, jednostavno on nikad nije bio nezapažen.]
U sridu si pogodio s ovim boldanim. Tako je totalno bilo u True Lies, sekundarna rola, a svaka minuta s njim u navedenom filmu, od početka do kraja, plakao od smijeha na svaku scenu s njim, scene sa Schwarzijem i Jamie Lee Ne znam zašto bar nije bio nominiran za Globus ovdje.
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 11:33   #2331
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
A Bill Pullman?
Za njim sam jedno vrijeme jače slinila tako da mi se njegovo ime jače urezalo u pamćenje
...ali da, i on ima slično ime.
šafrona is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 13:52   #2332
meni je Paxton baš suprotno, neupečatljiv i bland, i trebalo mi je dugo, barem 3 puta da pogledam Apollo 13 kako bih ga zapamtila, a ni tada nisam bila sigurna da bih ga dalje prepoznala. valjda je imao takvu generičku facu.
naravno, RIP.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 14:29   #2333
Da, baš velika šteta. Ali me isto iznenadilo da je imao 61 godinu, mislio sam da je i mlađi. Baš je bio simpa lik kojeg sam uvijek volio vidjeti u filmu. A pokazao je da može biti i glavni lik, npr. u filmu "A Simple Plan" ili seriji "Big Love". RIP Bill.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 15:46   #2334
Izgleda da je čovjek koji je toliko puta tumačio prvoklasnog ljigavca bio veoma cijenjen u filmskim krugovima.

Osobno, kad bih vidio njegovo ime na uvodnoj špici, na početku ili na kraju iste, znao bih da će film biti barem OK.
LouReeth is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 17:37   #2335
Baš je prije dvadeset dana bio kod Marona, jako drag i zanimljiv.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 17:37   #2336
Quote:
mlac13 kaže: Pogledaj post
U sridu si pogodio s ovim boldanim. Tako je totalno bilo u True Lies, sekundarna rola, a svaka minuta s njim u navedenom filmu, od početka do kraja, plakao od smijeha na svaku scenu s njim, scene sa Schwarzijem i Jamie Lee
Ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=1-GuD7Jpi-A


Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 22:55   #2337
Rip bill paxton. S frailtyem se pokazal i kao odlican redatelj a da je bio i vrhunski glumac dovoljno je samo pogledati raimijev simple plan. Super su mu pasale i uloge ljigavih likova kao npr u weird scinece ili true lies.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 06:43   #2338
Strašno mi je žao ovoga glumca. Jeste da su mu uloge bile većinom sporedne ali uvijek je ostavio dojam u filmu.
__________________
Keep Jason handsome. Keep Jason making videos. Jason Rupp
@gentSMITH is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 12:45   #2339
http://www.telegram.hr/kultura/tko-j...ajno-napustio/

Pitam se zašto me uopce ne iznenadjuje sto se čak i ne spomene da nas je napustio jedan takav velikan domaceg filma kao Vladimir Tadej ?
Očito je da danas film prati samo mladjarija i balavurdija......

Jad i bijeda naseg vremena.....
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2017., 18:14   #2340
Quote:
kvart99 kaže: Pogledaj post
http://www.telegram.hr/kultura/tko-j...ajno-napustio/

Pitam se zašto me uopce ne iznenadjuje sto se čak i ne spomene da nas je napustio jedan takav velikan domaceg filma kao Vladimir Tadej ?
Očito je da danas film prati samo mladjarija i balavurdija......

Jad i bijeda naseg vremena.....
Imaš pravo, evo i još jedan velikan kinematografije ovih prostora (yu, ey yu, regiona - kako god), Lazar Stojanović (Plastični Isus), napustio nas je pre dva dana, ali takve vesti bivaju skrajnute sa medijskog prostora, na veliku žalost.

R.I.P. velikanima Tadeju i Stojanoviću.
suburbian is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:44.