Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2017., 18:25   #6801
@remam
pa kakve veze ima jel se netko kladi ili ne? aj pazi, da si u nesto siguran, propustio bi priliku da unovcis svoje znanje?

made in britain, iako jako dobar, necu reci da je najbolji. malobrojna konkurencija: am. his. x., romper stomper, the believer.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 27.02.2017., 18:37   #6802
Pa ako se netko ne kladi onda logički zaključuješ da i ako će se kladiti neće staviti velik ulog. I ja koji se dvaput, triput tjedno kladim ne ulažem puno. Ne znam, možda ima ljudi koji se klade jednom godišnje pa ulože par tisuća kuna makar znam da oni koji ulažu velike pare su oni koji vise po kladionicama iz mojeg nekakvog iskustva.

Istina, konkurecija i nije velika. This is England isto treba spomenuti. The Believer mi nije tako surov kao Made in Britain da bi mu bio konkurencija. Romper Stomper je dobar, This is England previše šaren iako dobro opisuje to doba, a American History X iako dobar fali mu šmeka koji ima Made in Britain. Mislim da veliku ulogu igra i u kojem dobu je film snimljen pogotovo što se tiče tematike.
Remam is offline  
Old 27.02.2017., 18:42   #6803
Netko gleda ovu seriju http://www.imdb.com/title/tt5288312/

Ja sam pogledao prve četiri epizode i odustao. Prije nego što kažem razlog zbog kojeg sam odustao reći ću da serija dobiva pohvale sa svih strana. Bavi se sa teenegerima (raspravljali smo nedavno o toj tematici), meni jako draga tematika u filmovima/serijama, i možda sam zbog toga kritičan prema tom podžanru. Naime, ja kad gledam tako nešto moram se poistovjetiti sa tim likovima ili nešto slično. Razlog zašto sam odustao pazite sad: klinci u toj seriji slušaju lady gagu, beyonce i ostale bezlične pjevačice.

Tu je moj problem. To su teenegeri koji se provode na potpuno drugačiji način nego što sam je provodio i to mi smeta jer ne mogu to gledat. Nezanimljivi su mi. Iako za svaku pohvalu što teenegere glume stvari teenegeri.
Remam is offline  
Old 27.02.2017., 18:45   #6804
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Pa ako se netko ne kladi onda logički zaključuješ da i ako će se kladiti neće staviti velik ulog. I ja koji se dvaput, triput tjedno kladim ne ulažem puno. Ne znam, možda ima ljudi koji se klade jednom godišnje pa ulože par tisuća kuna makar znam da oni koji ulažu velike pare su oni koji vise po kladionicama iz mojeg nekakvog iskustva.
ha bit ce da se ne razumijemo. hajde pazi ovo, u teoriji. da je tebi netko rekao da je siguran da ce zlato narasti s 1000$ za uncu na 2000$ na uncu, ti to ne bi poslusao?

ili da ti je netko prosle godine rekao da kupis bitcoin jer je siguran da ce mu pocetkom 2017. vrijednost ici 3 puta gore, ti ne bi poslusao? ovo se zapravo dogodilo btw.

hocu ti reci da je to kad netko kaze 'znao sam' obicno blebetanje. "bio sam siguran!" ...ma jesi vraga.

aj zamisli koje bi to pare bile! koef. na 'mesecinu' je bio 6!

sto se tice skinjara, dobro da si me podsjetio na this is england, cini se da ga nisam ni gledo.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 27.02.2017., 18:52   #6805
Da meni netko kaže i da mi to kaže najbolji prijatelj iskreno ne bih imao dovoljno hrabrosti da uložim par tisuća kuna na neki par ili u ovom slučaju film. Shvaćam što želiš reći, ali opet se u tebi pojavi nekakva sumnja. 'znao sam' iliti ga general poslije bitke. Jedino ako ja znam da će tako biti kao što znam da ću za 10 minuta ići popiti pivu

This is England je dobar. Doba sharp skinjara i kako se cijela ta subkultura počela mijenjati zbog različitih mišljenja. Stephen Graham fantastičan. Praktički ponavlja ulogu iz Boardwalk to jest u Boardwalku je ponovio ulogu iz ovog filma.
Remam is offline  
Old 27.02.2017., 19:26   #6806
Quote:
Remam kaže: Pogledaj post
Tu je moj problem. To su teenegeri koji se provode na potpuno drugačiji način nego što sam je provodio i to mi smeta jer ne mogu to gledat. Nezanimljivi su mi.
zašto te smeta gledati ljude koji su drugačiji od tebe?
__________________
Ptica bi pružila čovjeku ruku da je ima, ptica tako hoda i tako stoji.
androlog is offline  
Old 27.02.2017., 20:00   #6807
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
@iowa
drago mi je sto si, kad si vec znala, uplatila tisucu dolara na to
593 nemoj mi jos i ti pit krv

htjela sam se kladiti na njega al nisam imala gdje, posto kod nas na kiosku (u iowi jel ) samo se mozes kladiti na nogomet.
a online nisam u mogucnosti zbog kartice koja ide na pin.


jebes drzave koje nemaju kladionice
iowa is offline  
Old 27.02.2017., 20:03   #6808
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
aj zamisli koje bi to pare bile! koef. na 'mesecinu' je bio 6!
zamisljam

ali pisale su bas puno novina da mjesecina odnosi

winner: lll
challenger: moonlight
iowa is offline  
Old 27.02.2017., 21:04   #6809
@remam
tako je, general poslije bitke i to.
uzivaj u pivu

@androlog
pa objasnio je. likovi su mu nezanimljivi. ali ako je to sto se ne moze poistovjetiti s likovima jedini razlog zasto serija ne valja, dat cu joj ja priliku pa cemo vidjeti. iako ne mogu zamislit da pratim teen seriju, ali dobro...ne valja u zivotu biti iskljuciv, pogotovo kad je besplatno istraziti sve opcije.

@iowa
ha gle, postojalo je puno challengera u puno kategorija. vecina njih je ispusilo. ali su 'mesecina' i 'forushande' pobijedili.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 27.02.2017., 21:11   #6810
Joj nemojte skandinavce preporučivat, doći ću u napast počet gledat, a nemam vremena za život

A već dugo bih htjela pogledat nešto zbog čega ću poželjet natrag u teen godine, al ništa od toga, sve nešto bezveze. Sad moram ozbiljne stvari gledat.
Inconnu is offline  
Old 27.02.2017., 22:24   #6811
Quote:
androlog kaže: Pogledaj post
zašto te smeta gledati ljude koji su drugačiji od tebe?
Inače mi to stvarno nije problem, ali to mi postaje problem upravo kod teenegerski filmova/serija jer svi smo nekad bili teenegeri. Naravno, svaki teeneger ima zajedničko taj nekakav bunt, pijanstva, izlasci. I to serija nudi i to je ok. No, problem mi je u tom identitetu. Ja kad sam bio teeneger u 90-ima, slušao sam ja glazbu 90-ih, ali sam isto tako slušao glazbu 50-ih i 60-ih. U zadnjih 10-ak godina svaki coming of age film/serija, svaki teeneger sluša današnju glazbu. Iskreno, teško mi je to povjerovat i kud baš lady gaga, beyonce i slično

Taj neki identitet, traženje sebe su gubi u svemu tome. Tako ja nekako promatram i čim se ne mogu povezat sa likovima, odjebem. Kažem, to je uglavnom samo kod ovog podžanra. Zato uvijek imam My So Called Life da se vratim u to doba iako je iz ženske perspektive

Inače, mislim da je SKAM trenutno najhvaljenija skandinavska serija :inconnu udica:
Remam is offline  
Old 27.02.2017., 22:42   #6812
@remam
evo, pogledao sam prvu epizodu. prestar sam ja za to moje nesvidjanje serije se moze objasniti time sto ne volim djecje filmove, pa onda ni nesto sto podsjeca na to. btw, u ovoj epizodi sam prepoznao samo lanu del rey, koju i sam slusam

edit:
i to manje poznata pjesma od lanice, sto je velik plus.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Old 28.02.2017., 02:18   #6813
Nije mi loša Lanica. Inače jako volim dream pop, ima puno boljih od nje na tom polju. Bendove poput Slowdivea, AR Kane, Cocteau Twins neću ni računat jer su kategorija iznad svih.

Od pjevačica Julee Cruise me navukla na taj podžanr i još uvijek mi je najbolja. https://www.youtube.com/watch?v=1PwdTL90m5o
Remam is offline  
Old 28.02.2017., 02:28   #6814
Ti si upravo Cocteau Twinse uvrstio u kategoriju s tim nekim pizdarijama?
Aj prestani s dociranjem o svemu i svačem svima, sramotiš se
horatius is offline  
Old 28.02.2017., 02:48   #6815
KBKKZT


Inače, Julee Cruise se vraća za novi Twin Peaks još malo.
Remam is offline  
Old 28.02.2017., 02:59   #6816
Ne znam stvarno kako nazvati osobu koja koristi gifove s Ivkovićem i misli da će ispast duhovita.
Za Twin Pekas se slažem
horatius is offline  
Old 28.02.2017., 03:02   #6817
Meni to nije duhovito, samo zanimljiv gif. Ono što mi je duhovito i zašto se upravo smijem su osobe poput tebe jer mi je apsurdno i smiješno da postoje osobe koje se živciraju zbog neke tamo druge osobe u virtualnom svijetu. To mi je uvijek bilo recimo duhovito, a vidim da ti inače imaš malo više problema sa ekipom na pdf-u film jer te mnogi živciraju.

To mi je jako duhovito. Virtualni svijet. Iza tipkovnice. Anonimusi. I netko se zbog toga živcira
Remam is offline  
Old 28.02.2017., 03:12   #6818
Ni meni nisu jasne osobe koje žele ispasti zanimljive ko ti, pa dociraju o svemu i svačemu. O filmu, glazbi, kladionici, svemu.
horatius is offline  
Old 28.02.2017., 03:14   #6819
Ok.
Remam is offline  
Old 28.02.2017., 10:07   #6820
Slowdive

dobro jutro, prodano.



Rachel mi je girlcrush oduvijek.

super su mi tu s ovim kahlica frizurama.
http://www.slowdiveofficial.com/wp-c...ursostrava.png
Inconnu is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:42.