Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2005., 15:35   #21
Ok ja nisam gledao Supersize me.
Šta se na kraju desi s tipom koji to jede mjesec dana????
Umre ili šta?????
Ako se zdeblja, šta je tu čudno? ŠTAAAAAA?!!

Ako će dilat junk food nek dilaju, mene kod njih više smeta politika: Rađe bacit hranu negu poklonit .
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 16:00   #22
Quote:
Ogius kaže:
Ok ja nisam gledao Supersize me.
Šta se na kraju desi s tipom koji to jede mjesec dana????
Nisam ni ja gledao film....

Ma navodno se čovjek samo razbolio (pogoršala mu krvna slika, skočio tlak, kolesterol do nebesa itd...) i mislim malo udebljao. I to je to. Sad to kao nek dokaz kako McDonalds nevalja, Hrana je čista kemija - nije pitaje što, već koliko. Možeš jesti dnevno tonu niskokalorične hrane ili malo ultramasne pa da dođeš na isto....
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 16:22   #23
Ne bih se uopće čudio da je dokumentarac sponzoriran od duhanskog lobija pa davidcoperfildski odvraća pozornost od stvarnog problema... uh zavjere, al' sam paranoičan
__________________
Ustrijeli me Vendi
Ogius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 16:35   #24
Quote:
Toco1980 kaže:
Nisam ni ja gledao film....

Ma navodno se čovjek samo razbolio (pogoršala mu krvna slika, skočio tlak, kolesterol do nebesa itd...) i mislim malo udebljao. I to je to. Sad to kao nek dokaz kako McDonalds nevalja, Hrana je čista kemija - nije pitaje što, već koliko. Možeš jesti dnevno tonu niskokalorične hrane ili malo ultramasne pa da dođeš na isto....
Nisi ga gledao, ali to te ne sprječava da kenjaš o filmu.

Malo se udebljao...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 17:14   #25
Quote:
walter kaže:
Nisi ga gledao, ali to te ne sprječava da kenjaš o filmu.
Da, i.....?

Lik odluči mjesec dana jesti samo u McDonaldsu. Napravi lječnički prije (zdrav) i poslije (krvna slika totalno poremećena).... Ili možda ima jošn nešto? O tom filmu su, kad se pojavio, pisali svi internet portali... do te mjere da ni nemoraš gledati film.

A film kao takav koji služi u svrhu nekakve (anti)propagande uglavnom pokazuje samo ono što autoru ide u korist, dok se one ostale činjenice često zanemaruju. (Kako već rekao, loša hrana je loša hrana i bez toga da na njoj piše McDonalds )

A inače za reći nekom da kenja nije potrebna neka veklika mudrost....
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 18:56   #26
Quote:
walter kaže:

Malo se udebljao...
Pa udebljao se dosta, ali nije postao debeo. On je hranjenje u McDonaldsu radio u KOMBINACIJI sa nekretanjem. Da je svaki dan tamo jeo i recimo svaki se dan bavio nekim sportom, rezultati bi bili skroz drugačiji. Film je dobar i zanimljiv, ali puno lošije napravljen od dokumentaraca Michaela Moorea (štogod netko mislio o njemu, govorim o kvaliteti izlaganja). Tip je cijeli film selektivno birao činjenice i krenuo je u lov na pogrešnog neprijatelja.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 20:33   #27
Da i menije isto Super size me GENJALAN!
Od sad svakom kljucam da ne smiju pit Colu.


Stvarno je odličan i svi oji nisu pogledali neka pogledaju.
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 20:38   #28
Vjerojatno The Elegant Universe kao uvod u teorijsku znanost.
gamma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 20:48   #29
Ubila bi se da sam nakon gledanja dokumentaraca Michaela Moorea il "Supersize me" mogla zaključit da su mi promijenili život ili pogled na život. Pa to je bilo samo wow napokon su i neki Ameri skužili ponešto.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 20:53   #30
Re: Dokumentarac koji vam je....!!!

Quote:
tvor kaže:
Zanjima me dali imate neki dokumentarac koji vam je promjenio život, pogled na scijet ili vas je možda samo potaknuo na višesatno razmišljanje......recimo Spersize me.......
Mene je osobno promjenio Fahrenheit 911
!
Live at Pompei by Pink Floyd!
Hello Operator is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 21:46   #31
Re: Dokumentarac koji vam je....!!!

Quote:
tvor kaže:
Zanjima me dali imate neki dokumentarac koji vam je promjenio život, pogled na scijet ili vas je možda samo potaknuo na višesatno razmišljanje......recimo Spersize me.......
Mene je osobno promjenio Fahrenheit 911
!
Nije mi baš promijenio život, ali još i danas znam razmišljati o njemu. Holandski dokumentarac, Suze Fidela Castra, gledala ga na tv svojedobno, na Slo1.
Odličan film.
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 09:22   #32
jel tko gledao hrvatsko-srpski najnoviji dokumentarac: "vukovar, završni rez"?


kažu da je izuzetno pošten i da je dobio pohvale i u zagrebu i u beogradu i od kritike i od publike....
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 12:27   #33
Priti Dijana je konza. Dokumentarac o Romima koji su se sa Kosmeta doselili u Beograd, a specijalnost im je preuređivanje starih Dijana u mašine za skupljanje kartona. Dokumentarac dobio gomilu nagrada iako ga je lik snimio iz zezanja. Postao je kultni među rajom. Nešto kao Vidimo se u čitulji.
Au197/79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 13:57   #34
Priti Dijana je konza. Dokumentarac o Romima koji su se sa Kosmeta doselili u Beograd, a specijalnost im je preuređivanje starih Dijana u mašine za skupljanje kartona
nemam pojma o kakvim Dijanama govoriš? što je to konza?

Ako je snimljeno i iz zezanja, znači da je pogođeno...
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 14:02   #35
aha...konza= zakon.., a Dijana je valjda spaček...
a što je priti?



evo, ja se jedva prisjetila značenja tvog kometara... za koju godinu to će biti potpuno nemušti jezik....
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2006., 14:03   #36
film je očito progovorio razumljivim jezikom za razliku od komentatora...
__________________
tko zna, zna.tko ne zna, dva.
Dunj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 12:00   #37
"Himalaja" s Palinom - nije mi toliko promijenio život, nego neke poglede na ljude i svijet. Njegovi su dokumentarci stvarno genijalni. I uvijek me potrese onaj serija "Neobični ljudi".
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 14:23   #38
Dunja očigledno nije odavle

Pretty Diana je naslov, ali sam ga povukačio
Au197/79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 16:25   #39
Meni su super povijesni dokumentarci od BBC-a. Jedan od najdražih mi je "Pompeji - posljednji dan".
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2006., 16:44   #40
Quote:
rh4ps0dy kaže:
"Himalaja" s Palinom - nije mi toliko promijenio život, nego neke poglede na ljude i svijet. Njegovi su dokumentarci stvarno genijalni. I uvijek me potrese onaj serija "Neobični ljudi".
palin je odlican...meni je onaj prosli kad je obisao svijet bio za lizat prste :-)
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:26.