Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2013., 02:30   #1701
daklem, ne mogu opisati koliko sam ljut i razocaran i zivcan bio kad je cansu emiru ocrnila ferihu tj. sve ono bolesno u njoj prepisala mojoj ferihi
da takva moze biti kuja
pa me zanima oce li se saznati ta njena izmisljotina prljava gdje u biti opisuje sebe, a sve svalila na ferihu?
bas bi volio vidjeti u seriji kako bas nju netko sprda i ponizava pa da vidi kako je to
Dokad ce se ona tako ponasat prema njoj? oce li pokazat trunku sazaljenja ili griznju savjesti zbog svega sto joj radi i sto je napravila?

Zadnje uređivanje Frankenstein. : 22.08.2013. at 02:48.
Frankenstein. is offline  
Old 22.08.2013., 08:44   #1702
Quote:
Frankenstein. kaže: Pogledaj post
pa me zanima oce li se saznati ta njena izmisljotina prljava gdje u biti opisuje sebe, a sve svalila na ferihu?
bas bi volio vidjeti u seriji kako bas nju netko sprda i ponizava pa da vidi kako je to
Dokad ce se ona tako ponasat prema njoj? oce li pokazat trunku sazaljenja ili griznju savjesti zbog svega sto joj radi i sto je napravila?

Hoće, saznat će se kasnije, sama će u naletu ludila sve izlajat, nakon toga će je strpat u ludaru, ( do tad se uvijek bude grozno ponašala prema Ferihi) kasnije će izać i popravit se, postat će oke.
Luxxy is offline  
Old 22.08.2013., 10:31   #1703
Bok djevojke! Dali moze neka da mi odg. Kad ce se pojaviti ta Zehrina ljubav iz mladosti? Mene živo interesuje...i hoće li Hande puno biti dosadna kad dozna istinu o Ferihi? I još samo jedno: hoće li Haldun ostaviti Sanem? Hvala
minchelina is offline  
Old 22.08.2013., 10:37   #1704
Quote:
minchelina kaže: Pogledaj post
Bok djevojke! Dali moze neka da mi odg. Kad ce se pojaviti ta Zehrina ljubav iz mladosti? Mene živo interesuje...i hoće li Hande puno biti dosadna kad dozna istinu o Ferihi? I još samo jedno: hoće li Haldun ostaviti Sanem? Hvala
Ljubav iz madosti ce se pojaviti uskoro za 2-3 epizode.

Hande ce razglasiti celom faksu kad sazna za lazi i ceo faks ce je zadirkivati.

Haldun nece ostaviti Sanem, videce nju i Leventa zajeno, dozivece srcani udar i umrece.
Saraaaa84 is offline  
Old 22.08.2013., 12:37   #1705
Quote:
Saraaaa84 kaže: Pogledaj post
Haldun nece ostaviti Sanem, videce nju i Leventa zajeno, dozivece srcani udar i umrece.

znači opet će je ostavit, malo je bzvz što on odlazi ali hajde, kao da serija ima neki bolji smisao :/
awascro1 is offline  
Old 22.08.2013., 14:53   #1706
samo da je kraj serije drugaciji,serija bi bila jos bolja
mia234 is offline  
Old 22.08.2013., 16:27   #1707
Quote:
mia234 kaže: Pogledaj post
samo da je kraj serije drugaciji,serija bi bila jos bolja
slazem se, stvarno ne znam sto je bilo producentu pa napravi takav kraj
nema smisla
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 22.08.2013., 16:56   #1708
Quote:
marija505 kaže: Pogledaj post
slazem se, stvarno ne znam sto je bilo producentu pa napravi takav kraj
nema smisla
Ni meni nije jasno. A kao Feriha znaci vesela a jest joj vesel kraj
minchelina is offline  
Old 22.08.2013., 17:11   #1709
Quote:
minchelina kaže: Pogledaj post
Ni meni nije jasno. A kao Feriha znaci vesela a jest joj vesel kraj
bas, o cemu je on mislio pa takav kraj, vidjela sam sasvim malo scena iz Emirovog puta i bila na rubu suza
__________________
.... a woman' s heart is a deep ocean of secrets...
marija505 is offline  
Old 22.08.2013., 20:52   #1710
Kako će se Sanem i Bulent spetljati? Koliko on ima god u seriji kao lik? Hoće li spavati skupa?
Ivana991 is offline  
Old 23.08.2013., 00:31   #1711
Ja se malo požurila..ajme pa koja je to glupost zehra odlazi..bezveze Taj odlazak na selo mi je bezveze totalno
Kad će se riješiti one Seher..ta mi id ena jetru
nety is offline  
Old 23.08.2013., 00:50   #1712
Quote:
leksonaze kaže: Pogledaj post
Emir je presladak i zgodan, ali ja bih Levanta...ajme on mi je baš njami, onako muževan, prezgodan baš tip pravog muškarca, frajera
I meni je Levant najj poželjniji -zgodan nježan i sve najjjj
ameli13 is offline  
Old 23.08.2013., 08:45   #1713
Pozdrav društvo!

Osobno ne pratim seriju,no zamoljena sam od osobe koja se ne služi internetom,doznati koliko nastavaka ima serija.
Hvala vam!
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 23.08.2013., 08:55   #1714
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Pozdrav društvo!

Osobno ne pratim seriju,no zamoljena sam od osobe koja se ne služi internetom,doznati koliko nastavaka ima serija.
Hvala vam!
Ima 67 nastavaka
Luxxy is offline  
Old 23.08.2013., 15:35   #1715
ček oce Zehra umrijet ili otic na sela? sta ce bit sa ton ljubavi iz mladosti?? i jel iko primijetio da je Hande operirala nos?
mandrijo is offline  
Old 23.08.2013., 16:47   #1716
u kojoj epizodi se sazna da emir nije otac ruyinog djeteta?? a u kojoj epizodi su drugi svatovi od emira i ferihe?? neću gledati dalje od toga...kako emir nastavlja :/
__________________
Svatko ubija onoga koga voli. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom... Netko voli premalo, netko previše...Netko kupuje, a netko prodaje.
žana guja is offline  
Old 23.08.2013., 17:00   #1717
Quote:
žana guja kaže: Pogledaj post
u kojoj epizodi se sazna da emir nije otac ruyinog djeteta?? a u kojoj epizodi su drugi svatovi od emira i ferihe?? neću gledati dalje od toga...kako emir nastavlja :/
Dnk analiza, saznanje za da nije otac u 59.
Vjenčanje E&F, drugo po redu, 67.
Luxxy is offline  
Old 23.08.2013., 17:19   #1718
Quote:
mandrijo kaže: Pogledaj post
ček oce Zehra umrijet ili otic na sela? sta ce bit sa ton ljubavi iz mladosti?? i jel iko primijetio da je Hande operirala nos?
Otići će na selo, kasnije će se kao par puta čuti telefonom sa svojima i to je to.

Hasan, ljubav iz mladosti, će umrijeti, a njegova kćerka će otplatiti njihov dug.
 
Old 23.08.2013., 17:30   #1719
Kad ce se pokazati vise ta ljubav iz mladosti? Toliko sam znatizeljna Znaci vjencanje Emirovo i Ferihino je u zadnjoj epizodi? Toliko volim ovu seriju da me nista drugo ne interesuje, najljepsa serija koju sam ikada gledala...
minchelina is offline  
Old 23.08.2013., 17:31   #1720
Quote:
minchelina kaže: Pogledaj post
Kad ce se pokazati vise ta ljubav iz mladosti? Toliko sam znatizeljna Znaci vjencanje Emirovo i Ferihino je u zadnjoj epizodi? Toliko volim ovu seriju da me nista drugo ne interesuje, najljepsa serija koju sam ikada gledala...
Ma nemaš šta pretjerano vidjeti.

Uglavnom ta priča oko ljubavi iz mladosti je meni lično malo sfušerena, al pretpostavljam da je to zbog Zehrinog odlaska, bez nje nema smisla nastavljati ni priču o njima.
 
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.