Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2017., 23:40   #21
Prestao gledati nakon 10 minuta. Rad kamere mi je bio naporan,
općenito mi je film bio naporan za gledat.
nenormalni is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 23:47   #22
Nakon 10 minuta. :klap:
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 00:23   #23
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Nakon 10 minuta. :klap:
Pogledat ću ga, kad-tad, možda nisam bio raspoložen nakon Norveške.

Ali prvi dojam mi i nije nešto. Ne sviđaju mi se oni nagli prekidi kadrova,
skače s jedne na drugu kameru svakih nekoliko sekundi. Ne razumijem što se željelo postići s tim.
nenormalni is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 09:52   #24
Ma nije ni meni ništa posebno, ok mi je i to je to. Kužim da mnogima neće biti nešto, samo nakon 10 minuta otpisati film, to mi eto nikada nije bilo jasno(govorim općenito, ne samo za tebe). Mene isto kamera živcirala.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 10:58   #25
Zašto se Ron više ne pojavljuje i nitko ga više ne spominje?
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 14:01   #26
a tko je ron?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 14:58   #27
Vjerovatno misli na Juan. Ne pojavljuje se jer je mrtav. Mama od Chirona je spominjala sprovod u jednoj sceni.
__________________
Curb
Pajkic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 15:11   #28
Jos uvijek ne mogu vjerovati da lik koji blicne na 4 minute u filmu ima nominaciju

Pa bolje da su nominovali nekog od ta tri glumca sto glume tog glavnog
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 15:19   #29
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Jos uvijek ne mogu vjerovati da lik koji blicne na 4 minute u filmu ima nominaciju

Pa bolje da su nominovali nekog od ta tri glumca sto glume tog glavnog
zasto bi nominirali nekog od njih, kad je ovaj bio bolji?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 16:33   #30
A sta je on to pa odglumio u tih 10 minuta?
Pricao sa klincem i par puta ga doveo kuci
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 16:38   #31
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
A sta je on to pa odglumio u tih 10 minuta?
Pricao sa klincem i par puta ga doveo kuci
si vidila sta znaci glumcina?





ocito su ovo crni oscari...i kako je moonlight najbolji film, bilo bi nefer da nikog nisu nominirali za glumu. pa su odabrali njega, koji to ovdje najvise zasluzuje.
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 16:45   #32
moram još pogledati Hidden Fences
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 18:07   #33
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Jos uvijek ne mogu vjerovati da lik koji blicne na 4 minute u filmu ima nominaciju

Pa bolje da su nominovali nekog od ta tri glumca sto glume tog glavnog
Pa dogodilo se dosta puta da netko za sporednu ulogu bude nominiran za svega 5 minuta glume, Network najbolji primjer. Meni je ok odglumio, ali da je sada nešto posebno i da bi trebao biti takav favoriti, nije.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 19:42   #34
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Vjerovatno misli na Juan. Ne pojavljuje se jer je mrtav. Mama od Chirona je spominjala sprovod u jednoj sceni.
Da, da, na Juan sam mislila.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 19:44   #35
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
moram još pogledati Hidden Fences
mislis hidden FIGURES?
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 20:06   #36
Guglaj Hidden Fences.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 20:42   #37
haahahahaaha
__________________
Always be closing.
593 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 21:22   #38
Ovaj film je vrhunac zanimljivosti spram Fences
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 22:24   #39
Zasto imam dojam da je ovakvih filmova bezbroj?odgledala sam jedva pola a mozda sutra odgledam i drugu polovicu.samo da vidim nastavak price s kuharom.
mokidomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2017., 01:34   #40
Quote:
593 kaže: Pogledaj post
zasto je ovaj film tako dobar? zato sto se bavi prezvakanom temom, a uspijeva ne biti naporan.

netko je vec spomenuo na temi, minimalisticki pristup prici je u ovom slucaju pun pogodak!
Meni uopće ne zvuči pohvalno kad za film kažeš da se bavi prežvakanom temom, minimalistički je i čak uspjeva ne biti naporan. To mi je na razini onoga odvukao me netko u kino i hajd nekako sam preživio ono što smo gledali

Nominacija za sporednu ulogu mi nema veze s vezom, ne zbog minutaže (u Manchester by the Sea se Michelle Williams pojavljuje još manje, pa mislim da je zaslužila kipić), nego što jednostavno nitko zaslužilo nikakvu nominaciju, niti jedan lik nema dovoljno prostora (s obzirom na vremenske skokove) da nam pokaže nešto vrijedno divljenja, a u tim kratkim periodima nitko nije zabljesnuo.

Što se tiče 3. dijela i fizičke razlike među likovima, to je i poanta svega, tako da taj dio (barem meni) dobro funkcionira Tako različit, a opet isti kao uvijek
__________________
"Do I wanna know?"
L3go is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:16.