Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Euro 2004 Portugal

Euro 2004 Portugal Europsko nogometno prvenstvo u Portugalu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2004., 00:20   #1
Euro 2004 - rezime

Vaši završni komentari, općeniti dojmovi i zaključci o proteklom Europskom prvenstvu.

Izbacite sve iz sebe.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 05.07.2004., 00:38   #2
Pljusevi:

- Sada SIGURNO nema više malih. Nema više 'Francuska, Italija, Njemačka su prvi favorit, oni sigurno idu na naslov'.
- mnogo mladih igrača koji će obilježiti narednih 10 godina europskog nogometa
- jako lijepe utakmice, prepune iznenađenja, obrata, tekmi za pamćenje
- Češka
- simpatije koje su pobrale Švedska, Češka, dobrim djelom Portugal, Danska i Engleska
- lijepa budućnost nogometa, napetija, neizvjesnija, jedino ostaje upitnik tko će favorizirati grčki stil, a tko napadački stil


Minjusi:

- grčki stil igre
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 05.07.2004., 00:43   #3
Slabo, sve skupa lošije čak i od EP 1996..

-Nije stvoren niti jedan legendarni igrač
-Malo pravih poteza, slobodnjaka, golčina, jedino Zlatanov...
-Opet nisu bili puni stadioni
-Loše suđenje, ovo sa davanjem žutih za simuliranje je proizašlo u kaos (danas Deco pada bezveze i ništa, a naši pobrali žute za svaki pad)
-Slabo, slabo, slabo...


Prošlo EP je bilo puno bolje od ovog.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 05.07.2004., 00:49   #4
Baš gledam neki dan najbolje sa prošlog EP-a....

Jugoslavija - Slovenija u Charleoiju. Kompletna jedna tribina na stadionu prazna da praznija nemre bit.....u Engleskoj je bilo vrlo praznih stadiona (Češka - Rusija se igrala na skoro pa praznom stadionu, a znaš kakva jebačka tekma je to bila...).

Ajde roby, još si ti pod dojmom Grčke
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 05.07.2004., 00:51   #5
Zato sam i napisao "Opet". Znam ja dobro što je bilo. A i kako nam organizatori dan-noć trube kako karata više nema. A ima ih i na blagajnama. Sve je ovo postalo glupo. Jedino što valja su utakmice u skupinama, ovo kasnije te razočara.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 05.07.2004., 00:52   #6
Proslo EP definitvno puno bolje od ovog, ako nista tamo su se provlacili majstori provlacenja, ne ovi klonovi.

Veliki minus su pojedine sudijske odluke, posebno me razocarao celavac, navodno najbolji od najboljih. Zasluzeno ide u penziju, i neka ga tamo.

Veeeeeliki minus je sto je jedan kreten proglasen novim Peleom kreten koji ce koliko sutra zavrsiti kao Gaza, opijajuci se u pabovima i na kraju kad ostane bez jetre shvatice valjda svi da je novi Pele alkos

Plus je sto smo konacni vidjeli nogomet za koji sam mislio da je davno izumro, tacnije samo jos Brazil ima nesto slicno u igri. Naravno, mislim na Cehe. Nova laka konjica, nadam se da njihovo vrijeme konacno dolazi, i da ce slijedeci put leprsavost i ljepota demolirati destruktivu.
Vanjushka is offline  
Old 05.07.2004., 00:55   #7
Kako? Sljedeće veliko natjecanje je u kolijevci ružnog nogometa, Njemačkoj!
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 05.07.2004., 01:02   #8
Quote:
Vanjushka kaže:
Proslo EP definitvno puno bolje od ovog, ako nista tamo su se provlacili majstori provlacenja, ne ovi klonovi.

Veliki minus su pojedine sudijske odluke, posebno me razocarao celavac, navodno najbolji od najboljih. Zasluzeno ide u penziju, i neka ga tamo.

Veeeeeliki minus je sto je jedan kreten proglasen novim Peleom kreten koji ce koliko sutra zavrsiti kao Gaza, opijajuci se u pabovima i na kraju kad ostane bez jetre shvatice valjda svi da je novi Pele alkos

Plus je sto smo konacni vidjeli nogomet za koji sam mislio da je davno izumro, tacnije samo jos Brazil ima nesto slicno u igri. Naravno, mislim na Cehe. Nova laka konjica, nadam se da njihovo vrijeme konacno dolazi, i da ce slijedeci put leprsavost i ljepota demolirati destruktivu.
Ljubavi, jel ja iz zadnjeg faragrafa prvi put čujem optimizam iz tebe
Naravno da će lepršavi nogomet pobjediti, trebaju se samo izbiti iz glava fraze 'lako ćemo' i 'zabit ćemo im 5 komada'.
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 05.07.2004., 01:03   #9
Pa cuj, i Nijemci znaju igrati, oni imaju ruzan stil ali uvijek su imali izuzetno kvalitetne pojedince, dovoljno se sjetiti Rumenigea ili Bekenbauera, da ne govorim o najboljem spic igracu svih vremena Mulleru.

I danas oni imaju svoje trenutke, ko je gledao onu tekmu sa Nizozemcima mogao je vidjeti elfere na djelu, na momente su podsjecali na one svoje dane kad su bili jednostavno nepobjedivi. Njih je nekad i gust gledati, kad melju protivnika. Iritiraju te ali te ujedno i odusevljavaju, moras im se pokloniti. Jer ljudi ocito znaju.

Ovi Grci me samo iritiraju, ja nemam nista protiv njih kao narod su cak simpaticni, ali nevjerovatno je to da ljudi ne znaju. Uostalom, vidjecemo ih u Njemackoj, ako se i plasiraju tamo uopce.
Vanjushka is offline  
Old 05.07.2004., 01:04   #10
Quote:
Galijun kaže:
Ljubavi, jel ja iz zadnjeg faragrafa prvi put čujem optimizam iz tebe
Naravno da će lepršavi nogomet pobjediti, trebaju se samo izbiti iz glava fraze 'lako ćemo' i 'zabit ćemo im 5 komada'.
Nesto bas ne vjerujem da su Cesi usli sa tom logikom u utakmicu, nisu to Hrvati
Vanjushka is offline  
Old 05.07.2004., 01:05   #11
Sjeti se Danaca. Pomeli Europu 1992., roknuli u kvalifikacijama za SP 1994.

OVA GRČKA ĆE PASTI JAKO BRZO. Njih jedino Rehhagel može spasiti. Kad on ode......ode i ova Grčka.....
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 05.07.2004., 01:08   #12
Quote:
Vanjushka kaže:
Nesto bas ne vjerujem da su Cesi usli sa tom logikom u utakmicu, nisu to Hrvati
Možda nisu Česi, ali Francuzi sigurno jesu
Čak mislim djelom i Portugalci sada.

Stvar je da nitko očito nije gledao Rusija - Grčka. Zašto su pobogu svi forsirali napad protiv Grčke? Mogli su pustiti NJIH da igraju, da Grci vode igru i onda ih ubiti njihovim vlastitim oružjem. Grčka kada mora ići na pobjedu = poraz od Rusije. Rusi su ih doslovce pomeli. Da su dali 3. gol, Španjolci bi išli dalje, ali nema veze......
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 05.07.2004., 01:08   #13
Quote:
Galijun kaže:
Sjeti se Danaca. Pomeli Europu 1992., roknuli u kvalifikacijama za SP 1994.

OVA GRČKA ĆE PASTI JAKO BRZO. Njih jedino Rehhagel može spasiti. Kad on ode......ode i ova Grčka.....
E ja im to ne zelim, ja bih volio da nauce igrati i naprijed pa da ih vidimo na djelu, kao junaci ali poginite

Mislim da Otto mora otici, jer on SP ne moze osvo.... upsss ne ne, to ne smijem reci mogao bih pojesti govno

Sta mislite, moze li ovakva igra i protiv Brazila proci
Vanjushka is offline  
Old 05.07.2004., 01:11   #14
Quote:
Galijun kaže:
Možda nisu Česi, ali Francuzi sigurno jesu
Čak mislim djelom i Portugalci sada.

Stvar je da nitko očito nije gledao Rusija - Grčka. Zašto su pobogu svi forsirali napad protiv Grčke? Mogli su pustiti NJIH da igraju, da Grci vode igru i onda ih ubiti njihovim vlastitim oružjem. Grčka kada mora ići na pobjedu = poraz od Rusije. Rusi su ih doslovce pomeli. Da su dali 3. gol, Španjolci bi išli dalje, ali nema veze......
Portugalci mozda.

I imas pravo, i ja se pitam zasto su svi zaboga navalili ko mutavi protiv Grka a u glavi im strah i u srcu zebnja "sta ako su ovi nepobjedivi"... mada, ta tekma sa Rusima je bila pravo mjerilo Grka, kad su oni bili pod pritiskom da MORAJU, pali su i protiv jedne lose Rusije.
To je njihova snaga, samo to.
Vanjushka is offline  
Old 05.07.2004., 01:11   #15
Ne vjerujem.....Brazil bi ili išao ovo što sam ja predložio (uh, što sam umišljen ) ili bi igrali 4-5 puta veći pritisak nego što su to svi oni radili. A ne sjećam se da sam i u jednoj tekmi vidio više od 6 igrača protivničke momčadi u grčkoj polovici. Brazil bi i vratara doveo ak zatreba. Nije greda, imaju oni nešto što nema cijela Europa.....Ronaldinha, Kaku i ostale majstore i još uvijek se igraju nogometa.....
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 05.07.2004., 01:16   #16
Quote:
Vanjushka kaže:
Portugalci mozda.

I imas pravo, i ja se pitam zasto su svi zaboga navalili ko mutavi protiv Grka a u glavi im strah i u srcu zebnja "sta ako su ovi nepobjedivi"... mada, ta tekma sa Rusima je bila pravo mjerilo Grka, kad su oni bili pod pritiskom da MORAJU, pali su i protiv jedne lose Rusije.
To je njihova snaga, samo to.
A što ćeš, nemaju imperativ. Idu od početka. Super im je kaj su se plasirali već na EP pa onda super kaj su upali u 1/4 finale etc. Nikad nisu imali taj imperativ. A mediji su 'sjajno' predstavili Čehe kao favorit broj 1. Česi očito NE MOGU igrati pod takvim pritiskom, pogotov ne protiv ovakve Grčke.....

A pazi sada ovo: Grci...temperamentan narod, sad će biti njima IMPERATIV doći do 1/4 finala na EP-u, mediji će početi pritiskati da će to biti nešto nenormalno. I tek ćemo onda vidjeti pravu moć Grka. Lako je osvojiti naslov. Opravdaj ti taj naslov.
Svaka čast Grcima za ovo..............ali bljesak
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 05.07.2004., 01:16   #17
Pa dobro, realno, meni je negdje u pola vecerasnje tekme sinulo da Portugal jednostavno ne moze ovo dobiti, jer ako nisu mogli Cesi sa onakvom ekipom, onda ovi ne mogu ni pod razno. Jer i Portugal se, brat bratu, provukao do finala. Igrali su oni dobro, ali sa Englezima ih je fortuna nosila, sa holendezima su imali saveznika u liku i djelu Advocata, protiv Furije im je takodje spanjolski selektor pomogao, uveo covjek djecu da igraju najvazniju tekmu.
Vanjushka is offline  
Old 05.07.2004., 01:20   #18
Mislim da bi trebalo zakonski zabraniti riječ 'favorit' u bilo kojem obliku - pisanom i izgovorenom, jer ta riječ je glavni krivac poraza i neuspjeha...............

Nogomet, kao niti jedan sport, nema toliko izjednačene momčadi.....valjda jer je najrašireniji...

Neće postojati kontinuiranost kod Grka, konstantni će biti lige petice uz priključenje Nizozemske i možda Portugala. Ali tko kaže da sljedeće EP neće osvojiti Belgija, Austrija (ujedno i domaćin), Švicarska (isto domaćin), Rumunjska......zato se nogomet i voli
__________________
ćemo malo na grancigule a e !
Galijun is offline  
Old 05.07.2004., 01:23   #19
Quote:
Galijun kaže:
A što ćeš, nemaju imperativ. Idu od početka. Super im je kaj su se plasirali već na EP pa onda super kaj su upali u 1/4 finale etc. Nikad nisu imali taj imperativ. A mediji su 'sjajno' predstavili Čehe kao favorit broj 1. Česi očito NE MOGU igrati pod takvim pritiskom, pogotov ne protiv ovakve Grčke.....

A pazi sada ovo: Grci...temperamentan narod, sad će biti njima IMPERATIV doći do 1/4 finala na EP-u, mediji će početi pritiskati da će to biti nešto nenormalno. I tek ćemo onda vidjeti pravu moć Grka. Lako je osvojiti naslov. Opravdaj ti taj naslov.
Svaka čast Grcima za ovo..............ali bljesak
Pa da, kao sto onaj rece "mi smo novi Brazil, cuvaj se planeto, dolazimo!"
Vanjushka is offline  
Old 05.07.2004., 01:28   #20
Quote:
Galijun kaže:
Mislim da bi trebalo zakonski zabraniti riječ 'favorit' u bilo kojem obliku - pisanom i izgovorenom, jer ta riječ je glavni krivac poraza i neuspjeha...............

Nogomet, kao niti jedan sport, nema toliko izjednačene momčadi.....valjda jer je najrašireniji...

Neće postojati kontinuiranost kod Grka, konstantni će biti lige petice uz priključenje Nizozemske i možda Portugala. Ali tko kaže da sljedeće EP neće osvojiti Belgija, Austrija (ujedno i domaćin), Švicarska (isto domaćin), Rumunjska......zato se nogomet i voli
Uzalud, da je meni neko prije 22 dana rekao da ce Grci postati prvaci, rekao bih mu da smanji dozivljaj

I nemoj dva puta reci, sta ako Otto odluci da krene na vrh svijeta, mozda stvarno slijedece prvenstvo gledamo finale izmedju Grcke i Trinidada i Tobaga, samo ne znam ko bi tu trebao biti faforit

Ne stvarno, sad ove ekipe koje igraju napadacki moraju podhitno da traze recept za ovu taktiku, jer ne pise im se dobro. Nesto moraju izmisliti, pa taman igrali kao Brazil iz vremena Zagala i Vave, sa sedam napadaca
Vanjushka is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:50.