Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2007., 14:20   #21
a kak ne kužiš?

Tata mu je čistokrvni labrador retriever, tak je pravi naziv, a mama mu je čistokrvni zlatni retriever. Jasnije?
karla 1304 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 16:26   #22
ja imam mjesanca labradora i retrivera, 10 mjeseci star. sve trpa u usta osim svoje hrane. razmazen je a deda ga je naucio (kad nema nikog njih dvoje su sami pa su si najbolji frendovi) da kad nece jesti jede kekse iz ruke, ili konzervu na vilicu.tak da postoje ipak i labradori koji nece jesti.

osim svoje hrane trpa u usta sve do cega dodje.ako u setnji naidje na nekakvo smece obavezno se mora provaljati u njemu i onda smrditi dva tjedna.
al je super, i pametan i maza.

kad sam plakala jer me opako bolio zub dosao je k meni u krilo i plakao sa mnom.
i ako u set
pchela_mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2007., 15:41   #23
I ja imam ženkicu crnog labradora staru 4 mj.To štene je prekrasno,zaigrano i jako pametno.I ona je naučila sjedi,čekaj,dođi,... Ovo je pasmina koja brzo i lako uči.Mislim da nema potrebe dati je na dresuru jer ako se počne od malena sa učenjem svaki vlasnik bi mogao izdresirati svog psa.Ja svoju sigurno neću dati na dresuru.Ovo je moja Kira.

suzy3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2007., 16:43   #24
Jesam, s Drenove sam i vidjeli smo vašu Gani.Pozdrav!!!!!!! Ovo su Kira i Gani

suzy3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 07:34   #25
Suzy3, super jer nisam bila sigurna
I hvala na sličici, prekrasne su kad se igraju
gani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 12:57   #26
Pomoć dobrodošla... (mali labrador)

Dobil sam ujutro psa...malog labradora, cim ga stavimo u box on pocne cviljeti...pomoć kaj da radim...
j.x. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 13:21   #27
Nemoj ga stavljat u box. Najbolje mjesto bi bilo nečije krilo i ruke kaj ga maze
Nyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 13:23   #28
Stavil sam ga sad malo je cvilil i sad se primiril...valja bude dobro...
j.x. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 13:30   #29
a zakaj uopće mora bit u boxu?
Nyah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 13:31   #30
Zato jer nemam ograđeno dvorište pa bi lako pobjegao na cestu...
j.x. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 14:55   #31
Koliko je star?
Zum-zum is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 15:15   #32
labrador je pes za po kući i uz vlasnika
najgore mu je kad mora ostati sam u boksu
bolje bi mu bilo da ga nisi nabavljao ili da ga daš nekome tko će mu pružiti pravu ljubav
Ovako ćete se i ti i on mučiti do kraja njegovog života
go2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 15:27   #33
Nastojte da pas zavoli box, a ne da mu box bude kazna. Ako shvati da mu je box kazna, imat ćete problema, i vjerojatno izrazito agresivnog psa.

I dobro vam ljudi kažu, ako ste već htjeli nabaviti nekog za box, mogli ste odabrati pasminu koja je malo manje vezana za ljudsko društvo.
Golden Drop is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 16:42   #34
Mojoj labradorki je kazna vec kad joj kazem da izadje na balkon, a od mene opet bude udaljena samo par metara.
Kada vidi da sam legla u krevet, odmah se zalijece i uskace kraj mene.
Znam da je to velika greska, ali valjda je to vidjela od mace koja spava sa mnom, pa ponekad ne mogu da se maknem od njih dvije.
Ne znam kako bih je uopste mogla odvojiti od sebe? Mora da bih se i ja preselila u njen box
mikaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 17:38   #35
Uzmi ga u kuću. labradori su privrženi i jako emotivni psi. pristojni su i brzo nauče gdje se obavlja nužda i uopće nemaju intenzivan pseći miris (ne smrde nimalo).
Kako su emotivni u boxu i na lancima pate i može ti se dogoditi da počne gubiti dlaku i ima problema s kožom.
aiax is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 18:56   #36
ne kužim nabaviš psa koji btw. nije za dvorište i box jer obožava prisutnost svojih gazdi.... zatvoriš ga u box a štene je.. mislim stani kaj će ti pas? živcira me kad ljudi nabavljaju psa i ne dopuštaju mu ulaz u kuću.. mislim pobrini se da bude čist i nemaš problema.. ili je to još uvijek onaj primitivan način razmišljanja "pas je za dvorište i za lanac"... pa daj molim te... uhh ja bum zgubila živce čitajući ovakve topice
kraj... is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 19:51   #37
po meni štene nije za u box bez obzira koje je pasmine . To je još beba koja je do jučer bila sa mamom i braćom i sestrama, a sad odjednom završi sama u boxu

ja imam mješanca koji je sad u dvorištu (iako ima slobodan ulaz i u kuću), ali kad je bio mali bio je unutra. Je malo gnjavaža izlazit svaki čas s njim van, pogotovo ako je vani snijeg kao kad je moj bio mali, ali onome koji voli svoga psa to ne bi trebao biti baš tako veliki problem. Moj cuko je bio pametan i brzo je naučio di se smije pišat i kako tražit da ide van
ancy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 17:01   #38
Evo ovak...mama je pročitala topic i od jutra je pas u kući...stari je bil malo veći problem, ali ga nagovorila.

E sad...kako ga naučiti gdje obavaljati nuždu, koliko puta i kad ga izvesti van, kako ga spriječiti da grize namještaj, i nas? Gdje da ga stavimo spavati preko noći, sad ima košaru pod stolom u dnevnoj sobi, hoće li htjeti spavati tamo? Star je 6 tjedana.
Svaki savjet je dobrodošao, tnx.
Ovo je Lux

j.x. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 17:18   #39
joj kak je medeni za luxa
sivi_machor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 17:57   #40
slažem se!
malac je preeesladak
@zr@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:22.