Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2015., 14:04   #4701
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Pitanje jel zicana ili...one za golubove su obicno ili pletene (to progrizu) ili tanke zicane (te se lako pigaju). Mi smo konacno dovrsili balkon kompletno, pletena mreza s celicnim nitima sa zooplusa. Drzi k'o isus. Stange nismo uzimali njihove jer su brutalno skupe, nego mi je frend napravio + ucvrscene su za ogradu do 1.20m visine tako da to stvarno ne ide nikam. Mali se (zasad) nije probao penjati, samo je hodao po ogradi ali mrezu sam ucvrstila i za nju i gore i na sredini i dolje...
Tako ću i ja to kad budem imala svoj balkon.
Mreža sa zooplusa je stvarno dobra a šipke se definitivno ne isplati kupovati ako se može napraviti neka trajnija i čvršća varijanta.
kachunchica is offline  
Old 07.05.2015., 22:55   #4702
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Gliste 99% ili, ak je drekec ok i ako je ociscena propisno, relativna intolerancija na hranu. Moguce cak na npr zitarice. Nek probaju samo sa grain-free par tjedana pa vide...
Pratel je dobila prije nekih mj ipo, pa opet za dva tjedna... Sad ne znam jel to ok, jel jos sta treba.. Sad je na grain free, probali smo par hrana, uvijek postepeno prelazili, al uvijek isto... Inače je sasvim normalna i ludo zaigrana mica. Ne znam kaj radimo pogrešno
__________________
Nema slobode bez odgovornosti.
V e n t u s is offline  
Old 07.05.2015., 22:58   #4703
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
Tako ću i ja to kad budem imala svoj balkon.

Mreža sa zooplusa je stvarno dobra a šipke se definitivno ne isplati kupovati ako se može napraviti neka trajnija i čvršća varijanta.
Mi smo podstanari, pa nismo nista busili po fasadi ili balkonu...
ryell is offline  
Old 09.05.2015., 18:15   #4704
Quote:
Ms_Manners kaže: Pogledaj post
Koja?
ne znam da li smijem stavljati ime firme na forumu?
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Old 09.05.2015., 18:44   #4705
Smiješ ako ne reklamiraš svoju / obiteljsku firmu.
__________________
fermina-daza is offline  
Old 09.05.2015., 19:30   #4706
Quote:
fermina-daza kaže: Pogledaj post
Smiješ ako ne reklamiraš svoju / obiteljsku firmu.
nije moja, nemam veze s njima
evo:
http://www.hidrostres.hr/golubovi.htm
__________________
pretpostavka je majka svih zajeba
sunce is offline  
Old 11.05.2015., 09:50   #4707
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Mi smo podstanari, pa nismo nista busili po fasadi ili balkonu...
Ja sam definitivno okružena lošim savjetnicima i još gorim majstorima.

@Sunce, hvala na linku i preporuci.
kachunchica is offline  
Old 16.05.2015., 21:08   #4708
jel bio netko danas na međunarodnoj izložbi mačaka u zagrebu?
dire Dawn is offline  
Old 24.05.2015., 18:49   #4709
Musko ili zensko?

Bok ljudi.
Molim vas da mi netko kaze jel ovo musko ili zensko, hitnomi je. Hvala unaprijed.
Lp
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	image.jpg‎
Views:	92
Size:	9.9 KB
ID:	15121  
Roibeard is offline  
Old 24.05.2015., 23:29   #4710
Losa fotka, meni izgleda kao musko.
ryell is offline  
Old 29.05.2015., 09:28   #4711
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Losa fotka, meni izgleda kao musko.
I meni.
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Old 29.05.2015., 11:04   #4712
muško, definitivno. nije T nego :
al bilo je hitno tak da je svejedno. a i ne podržavam spolnu diskriminaciju.
Orak is offline  
Old 01.06.2015., 10:26   #4713
pozdrav ekipa, ako moze pitanje.. Bila sam na cijepljenju prije par dana sa svojom macom, veterinar mi nije htio stavit svoj zig i potpis u putovnicu nakon cijepljenja jer je nisam htjela cipirati. Jel ima netko iskustva s time? Prvi put cujem, a i google mi nije bas pomogao
cvexa is offline  
Old 01.06.2015., 10:39   #4714
Quote:
cvexa kaže: Pogledaj post
pozdrav ekipa, ako moze pitanje.. Bila sam na cijepljenju prije par dana sa svojom macom, veterinar mi nije htio stavit svoj zig i potpis u putovnicu nakon cijepljenja jer je nisam htjela cipirati. Jel ima netko iskustva s time? Prvi put cujem, a i google mi nije bas pomogao
Zašto nisi htjela čipirati macu? Putovnicu ne možeš dobiti bez toga (mislim da ima zakon ili propis neki o tome)
charmed84 is online now  
Old 01.06.2015., 11:18   #4715
Ako hoces putovnicu za macu, cip je obavezan. Nema cipa - nema putovnice.
Ne razumijem zasto nisi htjela cipirati macku - cijena, ili?
ryell is offline  
Old 01.06.2015., 22:28   #4716
dobila sam putovnicu kod prvog cijepljenja normalno, bez cipa. ovo je bilo sad 2. docjepljivanje i prethodna dva veterinara mi nisu to uvjetovali za cijepljenje, imam normalno zigove i potpis. rekli su da mogu ak trebam, ali i da ne moram ak nepem nikam s njom. ne treba mi putovnica per se, jer nejdem nikam s njom van drzave, a macka je samo u ogradjenom dvoristu. zato kaj ide van sam je i cjepila da ne bi bilo...

i sad mi je najednom 3. vet reko da je se on bez cipa nece potpisat u tu putovnicu i stavit zig vet. prakse. zaljepio mi je onu naljepnicu di pise serijski broj, naziv i proizvodjac samo.
cvexa is offline  
Old 01.06.2015., 22:43   #4717
Ma mijenjali su se propisi...ako imas putovnicu od prije, a mica nije cipirana, onda kakti ne vrijedi.
Posto ne namjeravas s njom van, onda ti je ionako svejedno - posto ti je bitno samo da je cijepljena.
Iako bih ja i cipirala... (i budem)
ryell is offline  
Old 01.06.2015., 22:59   #4718
imam putovnicu od 5/2013 jer sam je tad 1. put cijepila. u svakom slucaju, hvala na pojasnjenju a za cipiranje cu vidjet, nije to uopce losa ideja, samo nisam mogla jos 100kn na 170 kn ispljunut kolko su me trazili za cijepljenje...

pusa od Effie
cvexa is offline  
Old 04.06.2015., 20:47   #4719
Ljudi tebam savjet.

Imam doma bebicu užasno sitnu, staru cca 3-4 tjedna. Okice su otvorene, puže, ali ne zna uopće sama klopati i jakooo je malena, stane mi u ruku cijela a ja zbilja nemam veliku ruku. Nemam mlijeka za mačiće pa joj sada dajem kitten brit koji sam skupa sa toplom vodom smiskala sa štapnim u juhu. Dajem na špricu al ne znam koliko ml joj trebam davati. Da dajem koliko se inače mlijeko daje?
Jel trebam na još šta obratiti pozornost (osim da je ova moja gerijatrija ne zadavi )? Znam da se hrane svaka 2,3-4 sata, da se nakon hranjenja masira stomačić sa vlažnom krpicom.

Moje me mačke malo mrze jer im mirišim na mače al nadam se da će se ubrzo odljutiti.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Old 05.06.2015., 02:14   #4720
Ak ne hoda, nema onda mjesec dana...nabavi mlijeko (mačje) pa daj na dudu/bočicu, na špricu je sranje jer lako može otići u krivi 'kanal'; a klopu možeš na prst pa u usta, ono kaj kod mačića najbolje prolazi je RC babycat (ne kitten, nego baš babycat, paštetica). Stavi joj nekaj čupavo i toplo ako nije s tobom, ali da se može odmaknuti ako joj je prevruće.
ryell is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.