Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.10.2004., 12:31   #61
točno gljivek
potpisujem ti cijeli prvi red posta.

kad već imaš dokaze da vladari potkradaju bilo bi dobro da ih proslijediš državnom odvjetniku. a ako nisi još čuo mogu ti ja napisat

PRVO POMETI SVOJA GOVNA

a onda možeš počet srat po drugima. a osim toga naši vladari putuju cijelim svijetom na tuđi račun, kreni i ti s njima, ne moraš se niti vratiti.

ili odi tamo negdje u europu pa potkradaj državu. nakon par godina zatvora ćeš dobiti izgon zauvijek. baš šteta što ti se to ne može ovdje dogoditi.
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 13:42   #62
Quote:
brzi kaže:
...kad već imaš dokaze da vladari potkradaju bilo bi dobro da ih proslijediš državnom odvjetniku. ...
Buahahahaha! Ti si neki strašno humorističan tip... Da državnom odvjetniku... Hahahahaha!
Paragalactic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 14:21   #63
a kaj sam trebao napisati na onaj šupčani izljev?

"Al jedna stvar je tu bitna, meni su naši vladari uzor, pa prema tome, kako oni potkradaju, potkradam i ja."

kaj se ugledao na Žužula? frajer(žule) iznajmljuje nekretninu i onda ga ćope...koji jadnik....

kaj svi iznajmljuju nekretnine? to bi onda razumio, kaže ugledao se na vladare, my ass, ugledao se na Žužulicu, jadnik...
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 14:22   #64
Quote:
brzi kaže:
točno gljivek
potpisujem ti cijeli prvi red posta.

kad već imaš dokaze da vladari potkradaju bilo bi dobro da ih proslijediš državnom odvjetniku. a ako nisi još čuo mogu ti ja napisat

Pa jesam, poslala sam dokaze vezane uz korupciju vladajuće stranke. Konkretno čak i protiv drage nam ministrice pravosuđa. AL nitko ni prstom nije mrdnuo. Znaš, kad si svjestan da živiš u takovoj pravnoj državi, malo gubiš volju izigravat poštenu budalu.
Ivsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 14:29   #65
Quote:
brzi kaže:

PRVO POMETI SVOJA GOVNA

a onda možeš počet srat po drugima. a osim toga naši vladari putuju cijelim svijetom na tuđi račun, kreni i ti s njima, ne moraš se niti vratiti.

ili odi tamo negdje u europu pa potkradaj državu. nakon par godina zatvora ćeš dobiti izgon zauvijek. baš šteta što ti se to ne može ovdje dogoditi.
Ja nemam govna koja bih mela, bez brige, pitam se samo tko si ti da me tjeraš iz vlastite države. Ako si ti zadovoljan ovakvom državom, i ako smatraš da je to ono za što smo se borili, OK, ali vjeruj mi, ima nas puno koji nismo zadovoljni. Možda si ti u onoj klasi koja se nakrala ratnim profitarenjem u privatizaciji, pa voliš kaos i ovakvu pravnu državu. A ako nisi znao, u zapadnoj Europi ljudi ne plaćaju porez jer vole svoje države, nego zato jer MORAJU, država ih na to prisiljava, pravna država funkcionira! Svaki oblik utaje poreza strogo se kažnjava. A kod nas ako imaš vezu u ministarstvu financija, što ti btw može biti svaka šuša koja tamo radi, možda dobiješ i oslobođenje od poreza na promet nekretnina (i za to imam dokaze, već proslijeđene vlasti).
Ivsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 14:33   #66
vjerujem da još imaš kopije tih papira. ako nije dosta na jedno mjesto pošalji na 10.
državni odvjetnik, uskok, mup rh, nacional, globus, večernji list, jutarnji list, novi list, glas slavonije, hrt, biloštadrugo...

negdje će se nać` netko tko je u opoziciji s osobom s papira koje posjeduješ. naravno ako su dokazi u pitanju...

ako imaš neke papire bezveze ništa od toga, ili ako kao velecijenjeni Gredelj iz udruge sudaca mašeš s nekim CD-om. to su gluposti i ništa od toga
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 14:42   #67
Quote:
Ivsha kaže:
Ja nemam govna koja bih mela, bez brige, pitam se samo tko si ti da me tjeraš iz vlastite države.
ja sam ti onaj koji si do danas nije isplatio niti jedan lažni putni nalog, niti išta iznajmljivao niti za kunu prevario proračun ili ne daj bože nekome ostao dužan.

iskoristio sam jednu povlasticu, onu za uvoz automobila i to prije dosta godina. i kad sam vidio da mi nitko ništa neće dati ako si sam ne zaradim prva misao mi je bila nešto napraviti, proizvesti i zaraditi a ne nešto ukrasti ili nekoga prevariti. kužiš ovco, nisam se prepustio ispijanju alkohola i maltretiranju žene i djece, nisam se pretvorio u lopova koji potkrada državu i kojem je vrhunski gušt zajebat za 100 maraka poreza mjesečno jer mi je to jadno, ništa ne tražim i svima dajem. ako misliš da sam zbog toga jadan i da se ne smijem (opet) boriti za državu kakvu ja želim i za kakvu vjerujem da mora postojati onda se možeš nasisat kite slonu(by Drito)

i samo ti potkradaj SVOJU državu, i samo čekaj DA TE SE NATJERA na poštivanje zakonskih propisa i DA TI NETKO DRUGI NEŠTO POBOLJŠA.

tako ćeš prosperirat`u ljudskom i materijalnom pogledu, daleko ti kuća...
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2004., 16:14   #68
Quote:
brzi kaže:
ja sam ti onaj koji si do danas nije isplatio niti jedan lažni putni nalog, niti išta iznajmljivao niti za kunu prevario proračun ili ne daj bože nekome ostao dužan.

iskoristio sam jednu povlasticu, onu za uvoz automobila i to prije dosta godina. i kad sam vidio da mi nitko ništa neće dati ako si sam ne zaradim prva misao mi je bila nešto napraviti, proizvesti i zaraditi a ne nešto ukrasti ili nekoga prevariti. kužiš ovco, nisam se prepustio ispijanju alkohola i maltretiranju žene i djece, nisam se pretvorio u lopova koji potkrada državu i kojem je vrhunski gušt zajebat za 100 maraka poreza mjesečno jer mi je to jadno, ništa ne tražim i svima dajem. ako misliš da sam zbog toga jadan i da se ne smijem (opet) boriti za državu kakvu ja želim i za kakvu vjerujem da mora postojati onda se možeš nasisat kite slonu(by Drito)

i samo ti potkradaj SVOJU državu, i samo čekaj DA TE SE NATJERA na poštivanje zakonskih propisa i DA TI NETKO DRUGI NEŠTO POBOLJŠA.

tako ćeš prosperirat`u ljudskom i materijalnom pogledu, daleko ti kuća...
Ti si fakat isfrustriran kreten, baš te žalim
Prvo, fulao si topic, žena je samo pitala po kojoj bi cijeni iznajmljivala stan. O čemu ti diskutiraš, samo svedoči o tvojoj boilesnoj isfrustriranosti i opterećenosti. Drugo, ako ti smatraš da ja oštećujem ovu državu radi nepunih 50 eura poreza, varaš se, prvo pogledaj što nam vladajuća vrhuška radi (i radila je prije 10 godina). NEĆU i NE ŽELIM više biti budala, dosta sam izgubila radi takvog stav, vjeruj mi. A takvi koji sebe pred drugima hvalisaju i samoproglašavaju poštenjačinom, vjeruj mi, znam jako dobro kakvi su moralisti, licemjeri i poštenjačine. Od takvih mi se
Ivsha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 09:33   #69
Quote:
Ivsha kaže:
Drugo, ako ti smatraš da ja oštećujem ovu državu radi nepunih 50 eura poreza
ako je u pitanju NEPUNIH 50 eura poreza onda ih plati i budi pošten građanin. do tada nemaš pravo glasa i možeš jedino posisat.

a da sam isfrustriran vjerojatno jesam. čak sam i glup, priznajem, ali jedino zbog toga što do danas nisam poduzeo ništa da se tebi i tebi sličnima stane na kraj. i hvala na savjetu, potrudit ću se malo u tom smjeru.
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 11:46   #70
Quote:
brzi kaže:
dragi vuče, ne znam od kud ti da se školujem, možda mi postovi zvuče tako ali vjeruj da mi djeca već idu u školu i vjeruj da te nabijem do jaja i tebe i taj tvoj porez koji plaćaš jer si sam sebi uzeo za pravo određivati koliko ćeš poreza platiti.

da si stvarno neka ljudina platio bi POŠTENO porez na ono što si zaradio. ako nisi znao mjesečni porez na najam gdje je stanarina oko 250 eura je cca 300 kn. i ti si za 300 kn mjesečno lopov. e fakat si profiter.

tebi i tebi sličnima sam poruku napisao u sigu.

sisaj
Definitivno nije u pitanju svota od 300 kn poreza na 250 eurida. Kad već iznosiš takve informacije mogao si ih prvo provjeriti na općini pa onda doći ovdje blebetat! Stvarno volim ovakve moraliste. Kad prestaneš raditi u nekoj firmi 8 sati i sam se otisneš u privatne vode vidjet ćeš kakav je to kruh te na koliko te načina država koči. Prema postovima vidim da nisi svjestan u kakvoj državi živiš ili ne želiš vidjeti.

Jesi ti jedan od onih koji nose kraj srca Sanaderovu karticu s obećanjima?
__________________
Čik u oko, burek sa mesom.
Mr. Wolf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 12:27   #71
glavno da si ti provjerio ali kad već pilaš meni fakat nije teško pronaći podatke


1 eur = 7,591314 srednji tečaj HNB-a za danas
250 istih = 1.897,83 kn

Pravilnik o porezu na dohodak 29.08.2003.
čl.51 predujam poreza na dohodak
(2)Predujam poreza obračunava stjecatelj
1. od izravnog iznajmljivanja stanova, soba i postelja putnicima i turistima za koje je plaćena boravišna pristojba iz članka 23. stavci 1. i 3. i članka 37. stavak 2. Zakona, i to od najamnine umanjene za 50%, primjenom stope od 15% bez prava na osobni odbitak,

1.897,83 - 948,92(50%) = 948,92kn
porez na dohodak 15% = 142,34kn

čl.52
(1) Ako je poslodavac, isplatitelj ili sam porezni obveznik predujmove poreza na dohodak po odbitku pravilno obustavljao, obračunavao i uplaćivao, uplaćeni predujmovi smatraju se konač_nim godišnjim porezom

definitivno nije u pitanju 300 kn, to ti stvarno u pravu.
i da, lopov si za 142,34 mjesečno jebote te, kutle i ekipa su za tebe i tebi slične male bebe, muljatori jedni
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 14:06   #72
kaj je, papala maca jezičine sad kad sam iskopao podatke?

nema veze, i dalje mislim o vama i vama sličnima da ste papci i da možete posisat....

dabogda svih 150kn mjesečno trošili u apoteci
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 14:25   #73
Brzi, svaka tebi cast, ali mogao bi malo razmisliti o RAZLICI u znacenju izmedju pojmova PRAVO i PRAVDA. Ili izmedju ZAKON i MORAL. Cini mi se da ti razlicite pojmove poistovjecujes, sto bas i nije dobro.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 14:27   #74
hvala tebi na komentaru ja mogu pripaziti ali kaj bi onda rekao kriminalcima? mislim, valjda nikoga ne olajavam jer su ljudi sami priznali...
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 14:29   #75
Da si malo razmislio o onom sto sam ti rekao, tada bi shvatio da nije kriminalac svatko tko krsi zakon.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 14:31   #76
tebi piše da si naoružan logikom.

ajde sad reci šta je svatko onaj tko krši zakon?

nesretnik, nije znao, nije htio?
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 14:35   #77
Ti bas ne zelis razmisliti svojom glavom (o gore spomenutim stvarima).
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 14:40   #78
nekako mi se čini da ti ne želiš...

znam da želiš reći da nije na meni, kao na poštivatelju zakona, da istjerujem pravdu. imaju za to institucije.

ali kaj se dešava?

pojedini kriminalci su se toliko osilili da su se počeli hvaliti kako baš oni krše zakon i još opisuju kako. pa nek sisaju.

znam da to nije način rješavanja problema ali forum niti nije tu da bi problem riješio. ako će forum pomoći podizanju razine svjesti o tome šta je prihvatljivo a šta nije, a kršenje zakona svakako nije, onda ću svakome tko krši zakon, pa makar bilo to trganje travke za držat u ustima reć da me može povuć za ***** pa ga držat po ustima a ne trgat travke, kužiš?
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 14:43   #79
Ma kuzim ja tebe. I postujem tvoju principijelnost.

Ali mislim da ti mene ne kuzis.
__________________
Ljude pokreće iracionalnost. Racionalnost ih usmjerava.
skeptik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2004., 14:44   #80
onda mi jadnom objasni
__________________
sitna duša, sitno zadovoljstvo
brzi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.