Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2007., 18:20   #61
Quote:
jonassoda kaže: Pogledaj post
istina infonekretnine nisu savrsene po nekima mozda i zastarjele, ali tamo se pronađe nekretnina. koliko od vas je ikada stvarno kupilo vise od jedne nekrentine u posljednjih par godina? koliko vas je pronašlo nekretninu preko "portala nekretnina"? navedeni portali super izgledaju i sve je to super, ali efekta jednostavno nema, lijepo izgledaju i zanimljivo se igrati s njima i to je sve sto je.... buducnost trzista nekretnina je u posredovanju, kao i svagdje u razvijenom svijetu, a portali nekretnina se puno vise baziraju na direktnom spajanju kupaca i prodavatelja jer do pravih agencija ne mogu doprijeti.
vezano uz pdf, dali ste svjesni cinjenice da preko 70% kupaca nekretnina na kraju kupi nekretninu koju nije trazio? sta to znaci, to znaci da ako putem baze podataka trazi nekretninu da jako tesko "naletiti" na tu drugu nekretninu, vec ce stalno tupit po onome sto misli da trazi. da pojednostavnim nema impulsne kupnje. to predstavlja problem i agencijama za nekretnine i prodavatejima, a u konacnici i kupcima. OK, pdf je zastario spor je itd... ali dok kroz pdf trazis nekretninu naletis na masu drugih koje su također zanimljive, bez da moras ponovno unositi neke pretrage.

vezano uz broj nekretnina...najbolji portali imaju oko 3-4000 nekretnina od kojih se mnoge ponavljaju itd. i po sistemu ponude iz cijele hrvatske u posljednjih 2 mjeseca. ako malo bolje pogledas site sa PDF-om (necu spominjat ime jer ne zelim reklamirati) svaki novi broj donosi 3-4000 nekretnina samo iz 3 regije Zg, Istre i Kvarnera. dakle ponuda portala(centarnekretnina,nekretnine.net itd) je daleko plica jer je nacinalna i teze se pronađe zeljena nekretnina. ako ste vec u poslu sa nekrentinama ili samo kupujete nemojte padati na ocite stvari uopce ne razmisljate vec na prvu igrate..ili je na ovom forumu stvarno zastupanje svatko svog portala i obicno prepucavanje a.k.a. bullshiting...
ne da nisu savrsene vec su za web uopce neprihvatljive.
bez ljutnje, no to je moje misljenje, a obrazovan sam u tom smjeru. niti za jedan site koji su tu reklamirali ne mogu to rec jer svaki je pogodio ili pokusao pogoditi barem jednu "notu". ovaj je full mistake!

nadalje, kazes da je pristup gladi kupca po jajima i dosadjuj mu buducnost, u sto osobno sumnjam jer za to treba puno vremena, a ljudi su sve cesce prezatrpani i nemaju vremena za nista, a bit ce jos gore..
za dolazak do informacija presudno ce biti vrijeme!
isto tako, iz osobnog iskustva (nasao sam stan preko portala), ja tocno znam na sto pristajem i na sto ne pristajem kada kupujem stan, i niko me ne moze nagovoriti na nesto drugo. Ovo da ce covjek kupiti nesto drugo sto mu se ponudi stoji samo u slucaju ako lova nije upitna, sto opet danas nije slucaj..

znaci, znam kvartove u kojima bi pristao zivjeti, znam lovu s kojom raspolazem, znam minimalnu velicinu koju trazim, znam da necu zadnji kat i suteren i to ti je upit koj ce ti izlistati max 10ak rezultata koje ces detakljnije pogledati i otic osobno vidjet...

sad kupujm auto, i to opet preko portala koj se bavi autima..

a mladje generacije ce jos vise biti okrenute poslovanju i trazenju informacija putem interneta, i da, to je budocnost ma kolko god ti se ne svidjala..
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 10:46   #62
ok, istina...sve se vise svi okrecu internetu, samo nemojmo brzat previse sjeti se samo dotcom crash-a kada su isto mnogi mislili, pa su miljoni ljud izgubili biljarde dolara ustedevina, investicija itd. sve zbog razmisljanja da ce se preko interneta sve kupovati, ja nazalost i dalje tvrdim da je Internet još uvijek u fazi kao dobar nacin za informirati se i prezentirati razne stvari, ali efektive ima jako malo. drugim rijecima, kada gledamo kroz kapital ne prihodi ni blizu novaca koliko se stvar napuhuje. upravo radi toga mozda ne treba gledati tko je najmoderniji po pitanju tehnologije itd. vec mozda sagledati i segment tko je tu korisniji tko oglasivacima i citateljima obrne najvise novaca. osobno na istina zastarjelom konceptu poput info-nekretnine.com jos uvijek pronadem najvise prilika za dobru investiciju. na nasim portalima moram svaki dan prolazit da vidim ako je stiglo sto novo, sto je katastrofa po pitanju vremena jer gubim masu na iste stvari. mozda da imaju neku sluzbu obavjesti ili slicno, ali ovako je to lose...sa zastarjelim pdf-om i dalje imam tocno dan kada izade to jednom u 2 tjedna...ok dosta o ovome, moja poanta je da mozda ne treba gledati ocite stvari i ako si u businessu sa kompjuterima ili software-om da gledas samo sto je najmodernije vec i sto je u efektivi najbolje.

moj savjet je da ovi portali trebaju traziti dalje nacine kako predstaviti nekretnine. primjerice, impulsna kupnja je iznimno bitna, amazon ili ebay su to jednostavno rjesili na nacin da dok gledas jedan proizvod sam site vec predlaze druge slicne tomu. ovi nasi portali ne nude takvu uslugu, bar jos ne. ali evo im lead na kojem mogu raditi.
jonassoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 11:55   #63
Quote:
jonassoda kaže: Pogledaj post
ok, istina...sve se vise svi okrecu internetu, samo nemojmo brzat previse sjeti se samo dotcom crash-a kada su isto mnogi mislili, pa su miljoni ljud izgubili biljarde dolara ustedevina, investicija itd. sve zbog razmisljanja da ce se preko interneta sve kupovati, ja nazalost i dalje tvrdim da je Internet još uvijek u fazi kao dobar nacin za informirati se i prezentirati razne stvari, ali efektive ima jako malo. drugim rijecima, kada gledamo kroz kapital ne prihodi ni blizu novaca koliko se stvar napuhuje. upravo radi toga mozda ne treba gledati tko je najmoderniji po pitanju tehnologije itd. vec mozda sagledati i segment tko je tu korisniji tko oglasivacima i citateljima obrne najvise novaca. osobno na istina zastarjelom konceptu poput info-nekretnine.com jos uvijek pronadem najvise prilika za dobru investiciju. na nasim portalima moram svaki dan prolazit da vidim ako je stiglo sto novo, sto je katastrofa po pitanju vremena jer gubim masu na iste stvari. mozda da imaju neku sluzbu obavjesti ili slicno, ali ovako je to lose...sa zastarjelim pdf-om i dalje imam tocno dan kada izade to jednom u 2 tjedna...ok dosta o ovome, moja poanta je da mozda ne treba gledati ocite stvari i ako si u businessu sa kompjuterima ili software-om da gledas samo sto je najmodernije vec i sto je u efektivi najbolje.

moj savjet je da ovi portali trebaju traziti dalje nacine kako predstaviti nekretnine. primjerice, impulsna kupnja je iznimno bitna, amazon ili ebay su to jednostavno rjesili na nacin da dok gledas jedan proizvod sam site vec predlaze druge slicne tomu. ovi nasi portali ne nude takvu uslugu, bar jos ne. ali evo im lead na kojem mogu raditi.
kazes da ti je jos uvijek bolji info nekretnine?
znaci, jednostavnije ti je skinuti pdf od 15 mb i po njemu traziti oglas koji bi te mogao interesirati premda je u 90% slucajeva sturiji od ovih na portalima, premda nema slika itd itd?

ajde, budi iskren.. koja je tvoja veza s njima?


amazon i ebay su bogovi prodaje na internetu koji imaju beskonacno vece resurse od bilo kojeg hrvatskog portala i bilo koje najbogatije firme u hrvatskoj, tako da to uopce ne smijemo usporedjivati...
ko da ja kazem da necu hodati s nekom curom jer sam vidio u filmu da superman leti a ona ne moze.. to se uopce ne moze usporedjivati... a jos jedna bitna razlika je da oni prodaju sve i svasta, te kada ti nude stvari nude ti svari, nude ti i druge tipove proizvoda koje su ljudi kupovali uz ovaj tip koj si pretrazivao.

bottom line je da informaticki pismeni ljudi sve vise naginju ovakvom nacinu pretrazivanja jer u kracem vremenu dobis najveci broj informacija KOJE GA INTERESIRAJU. pitaj malo agencije koliko upita dobivaju s weba.. mislim da ces se iznenaditi i skuziti da si fulao medij oglasavanja... a da ne pricam za, recimo, 10 godina kad ce informaticka pismenost biti na razini..

btw, voditelj sam projekta i programer (java + web) u firmi koja se bavi ponudom smjestaja u hrvatskoj (sekundarno) i ponudom charter plovila po svijetu (primarno)
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 14:07   #64
Ok, ajmo iskreno, imam veze sa njima, bio sam im dugo vremena klijent, dok sam imao agenciju za nekretnine, sada sam u novogradnjama, zemljistima i adaptacijama. oglasavao sam se kod njih, drugim oglasnicima ali sam probao i portale. nazalost od portala nisam imao gotovo nikakav efekt, jako slabo na 40 poziva iz oglasnika bio bi jedan od portala. to je jako lose. infonekretnine mozda jesu zastarjele, ali i dalje donose efekt isto kao i Butiga u Istri, nekad plavi oglasnik u Zagrebu ili Mali oglasnik u Dalmaciji. ja tebe shvacam da si u takvom poslu pa sve gledas iz te perspektive jer ti je ipak vezano uz buducnost, medutim cinjenica je da portali ne donose efekt. ne samo to vec nakon sto su ulozili (vodeci portali) poprilicno novaca u oglasavanje i promociju nisu ni blizu break-even pointa po pitanju financija. bojim se da ih ceka ista sudbina dotcom tvrtki od prije 5-6 godina. moje misljenje je da je razlog tomu sto se prave pametni jer se razumiju u racunala i sve ostale smatraju manje vrijednima od sebe. i tu rade osnovnu marketinsku pogresku NE SLUSAJU KLIJENTE. pogledaj samo svoju reakciju kada sm ti predlozio ono sto klijentima treba, automatski si rekao da je to "nemoguce" i napravio usporedbu oko koje neznam sto bi rekao, komentar na to svakako nije potreban. probaj shvatit da ljudima 15 ili 10000mb nije bitno, da im je bitno pronaci nekrentinu jer je to egzistencijalno pitanje. a fotografija nekretnine nije uvijek najpozitivnija stvar u oglasavaju postoji i pravilo gdje je manje-vise. pa tako agencija navise poziva redovito dobivaju od malih oglasa iz opcih oglasnika a ne od oglasa sa fotograijom, znas li zato? zasto jer prosjecni kupac ne voli previse informacija jer onda samo pocme traziti razloga zasto ne podignuti slusalicu. bez uvrede ali poratli su jos uvijek bebe u businessu oglasavajna sto se vidi po njhovoj klijenteli financijskim rezultatima itd. i ostat ce takvi dok god budu/budete imali ovakve stavove poput tvojih, a to je da ste najpametniji samo zato jer ste skuzili stavit bazu podataka na Internet. nadam se da ces ovo shvatiti prijateljski i konstruktivno, nije mi namjera vrijedati.
jonassoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 16:06   #65
Quote:
jonassoda kaže: Pogledaj post
Ok, ajmo iskreno, imam veze sa njima, bio sam im dugo vremena klijent, dok sam imao agenciju za nekretnine, sada sam u novogradnjama, zemljistima i adaptacijama. oglasavao sam se kod njih, drugim oglasnicima ali sam probao i portale. nazalost od portala nisam imao gotovo nikakav efekt, jako slabo na 40 poziva iz oglasnika bio bi jedan od portala. to je jako lose. infonekretnine mozda jesu zastarjele, ali i dalje donose efekt isto kao i Butiga u Istri, nekad plavi oglasnik u Zagrebu ili Mali oglasnik u Dalmaciji. ja tebe shvacam da si u takvom poslu pa sve gledas iz te perspektive jer ti je ipak vezano uz buducnost, medutim cinjenica je da portali ne donose efekt. ne samo to vec nakon sto su ulozili (vodeci portali) poprilicno novaca u oglasavanje i promociju nisu ni blizu break-even pointa po pitanju financija. bojim se da ih ceka ista sudbina dotcom tvrtki od prije 5-6 godina. moje misljenje je da je razlog tomu sto se prave pametni jer se razumiju u racunala i sve ostale smatraju manje vrijednima od sebe. i tu rade osnovnu marketinsku pogresku NE SLUSAJU KLIJENTE. pogledaj samo svoju reakciju kada sm ti predlozio ono sto klijentima treba, automatski si rekao da je to "nemoguce" i napravio usporedbu oko koje neznam sto bi rekao, komentar na to svakako nije potreban. probaj shvatit da ljudima 15 ili 10000mb nije bitno, da im je bitno pronaci nekrentinu jer je to egzistencijalno pitanje. a fotografija nekretnine nije uvijek najpozitivnija stvar u oglasavaju postoji i pravilo gdje je manje-vise. pa tako agencija navise poziva redovito dobivaju od malih oglasa iz opcih oglasnika a ne od oglasa sa fotograijom, znas li zato? zasto jer prosjecni kupac ne voli previse informacija jer onda samo pocme traziti razloga zasto ne podignuti slusalicu. bez uvrede ali poratli su jos uvijek bebe u businessu oglasavajna sto se vidi po njhovoj klijenteli financijskim rezultatima itd. i ostat ce takvi dok god budu/budete imali ovakve stavove poput tvojih, a to je da ste najpametniji samo zato jer ste skuzili stavit bazu podataka na Internet. nadam se da ces ovo shvatiti prijateljski i konstruktivno, nije mi namjera vrijedati.
moze, svatit cu to konstruktivno.
no opet, ne mogu shvatit da se info nekretnine trebaji ovdje uopce spominjat, jer, kao web, nije im mjesto da sam u anketu dodao jos mnogo losje siteove...
kao novina su ok i nemam primjedbe.

to da se pravim pametan, ne pravim se, cim me ljudi masno placaju za moje usluge i zaradjuju na tome! no, to je situacija van hrvatske... zato sam i rekao da hrvatska u tome jos nije jaka, no sada je vrijeme za raditi temelje tog nacina poslovanja!

ljudi ne vole puno informacija jer onda dvoume da dignu slusalicu?!?

uzimam sebe za primjer (koj se podudara i s drugim ljudima koji nisu u informatickim vodama):
trazio sam stan preko oglasnika, nekretnina u jutarnjem, prijavio sam se u par agencija.. sto sam dobio? pokusavanje prodavanja muda pod bubrege. "super stan, prostran, mozda malo ga treba urediti", ak kad dodjem vidjeti, zao mi je sto sam potrosio jos jednih pola sata.. tako sam pregledao 40ak nekretnina i iznazivkao 200 oglasa! (mislim da ce se dosta ljudi naci u ovoj prici) Onda sam odlucio na drugi nacin trazenja, tj. ono u cemu i sam dobro "plivam". Internet! U roku 2 mjeseca sam nasao stan koj mi je odgovarao, vidio sam ga na slici, dosao sam i uvjerio se da je takav u zbilji, i kupio ga. A prije toga sam isao pogledat 4 stana koji su isto bili interesantni, no ipak sam odustao..

Sad imamo moja 3 mjeseca i 40ak nekretnina koje sam pogledao a niti jednu kupio, i ovaj period od 5 pogledanih nekretnina u 2 mjeseca u kojoj sam kupio nekretninu.

Ja tu podvlacim crtu:
1. meni pase jer sam bez previse hodanja nasao ono kaj sam trazio
2. prodavacu pase da ne hoda za klijenta koj nije stavrno zainteresiran pokazivat nekretninu i gubit resorse i vrijeme
oprosti, al meni su ovo sami plusovi za prodavaca i za kupca!

druga stvar je, sto se slazem s tobom, da su ljudi jos premalo upuceni u prednosti bilo kakvih portala (naravno, dobro napravljenih) ili mozda samo jednostavno nemaju novac za kompjuter i internet i ne mogu si priustiti takav nacin pretrazivanja, te se jos hvataju oglasnika i slicnih novina

ja stojim pri tome da su ovakvi siteovi dusu dali za brzo i lako naci stvar koju zelis.
druga strana medalje je da najpovoljnije stavri ne dodju na web, a cesto niti do agencije jer su odma prodane.

ono u cemu grijesis je sljedece.
portali nisu namjenjeni da prodaju. oni su alati da kupac nadje nesto sto ga interesira i da u tom slucaju spoji kupca i prodavatelja. prodaja i dalje ostaje na, npr agenciji!

ti se mozes slozit il ne, no mislim da sve sto govorim, govorim argumentirano

potpis,
pametnjakovic
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 18:32   #66
heheh OK, cool mozemo tu naci kompromis. lijepa debata u svakom slucaju.

jonassoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 21:29   #67
Quote:
jonassoda kaže: Pogledaj post
heheh OK, cool mozemo tu naci kompromis. lijepa debata u svakom slucaju.
premda to nije bila tema..
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2007., 13:26   #68
sad bi bilo fora da krenu pravi komentari...
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2007., 23:16   #69
Talking

Vidim da ovdje ako das neki komentar odmah radis za tog kog si pohvalio.Iskreno glupo je iznosit svoje mislenje ocito ima glupih ljudi na forumu.Cast iznimkama
hrvojee3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 03:09   #70
Evo jedan novi i zanimljivi portal: www.nekretnine2.com
 
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 17:30   #71
Quote:
hrvojee3 kaže: Pogledaj post
Vidim da ovdje ako das neki komentar odmah radis za tog kog si pohvalio.Iskreno glupo je iznosit svoje mislenje ocito ima glupih ljudi na forumu.Cast iznimkama
Kad se ne radi o osobi koja se registrirala taj dan kada je postala, i to misljenje joj nije prvi post na forumu, onda nije sumnjivo i ocekuje se da kaze svoje misljenje...

U suprotnom, da, jako je sumnjivo da je na neki nacin povezana s tim za koga glasa.. Tebi to nije nimalo cudno?
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 17:34   #72
Quote:
tomislav1 kaže: Pogledaj post
Evo jedan novi i zanimljivi portal: www.nekretnine2.com
Evo Hrvoje, tomislav ti je odlican primjer. U ovom trenu je poslao 2 posta, registriran je ovaj mjesec. U oba posta je napisao identican tekst kao ovaj gore..

Sto ti mislis o tome?
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 00:13   #73
Quote:
keko_hr kaže: Pogledaj post
Evo Hrvoje, tomislav ti je odlican primjer. U ovom trenu je poslao 2 posta, registriran je ovaj mjesec. U oba posta je napisao identican tekst kao ovaj gore..

Sto ti mislis o tome?
Ja mislim isto da se vecina glasova odnosi na reklamu,ja sam slucajno naisao na ovu temu i dao svoju ocijenu posto sam kupovao nekretninu pa sam malo gledo po svim stranicama i dao ocijenu koji mi se cini najbolji.Nisam imao namjeru nekog hvaliti .
Ocito neko dobija novce da reklamira takve stranice po forumima i slicno.
Malo sam pogledao ovu stranicu koju je naveo i vidim da mi to i nije nesto a usput sam nasao i Crozillu na popisu agencija.Samo nekuzim sta oni rade na toj stranici posto su sve drugo agencije a koliko sam skuzio oni su internet stranica a ne agencija
hrvojee3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 00:33   #74
Mi smo dali glas za crozilu,iz jednostavnog razloga oglasavamo se skoro na svim navedenim stranicama.Najvise upita dobivamo sa navedenog i zato nas glas ide njima,svaka cast i ostalima.Sad ce biti komentari isti kao i za tomislava ali nema veze
 
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 11:32   #75
Quote:
hrvojee3 kaže: Pogledaj post
Ja mislim isto da se vecina glasova odnosi na reklamu,ja sam slucajno naisao na ovu temu i dao svoju ocijenu posto sam kupovao nekretninu pa sam malo gledo po svim stranicama i dao ocijenu koji mi se cini najbolji.Nisam imao namjeru nekog hvaliti .
Ocito neko dobija novce da reklamira takve stranice po forumima i slicno.
Malo sam pogledao ovu stranicu koju je naveo i vidim da mi to i nije nesto a usput sam nasao i Crozillu na popisu agencija.Samo nekuzim sta oni rade na toj stranici posto su sve drugo agencije a koliko sam skuzio oni su internet stranica a ne agencija
a neki ti portali poskuidaju oglase s drugih portala i web stranica da bi imali vise oglasa. cak sam cuo da neki auto portali salju studete na sajmove da slikaju aute po sajmovima i postavljaju ih na portale kao oglase (valjda uz dozvolu prodavaca), sto je stvarno bljak

no, u ratu i ljubavi nema pravila, rekao je jednom neki lik...
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 11:51   #76
Quote:
nekretninezg kaže: Pogledaj post
Mi smo dali glas za crozilu,iz jednostavnog razloga oglasavamo se skoro na svim navedenim stranicama.Najvise upita dobivamo sa navedenog i zato nas glas ide njima,svaka cast i ostalima.Sad ce biti komentari isti kao i za tomislava ali nema veze
a koja ste vi agencija?
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 01:23   #77
Quote:
nekretninezg kaže: Pogledaj post
Mi smo dali glas za crozilu,iz jednostavnog razloga oglasavamo se skoro na svim navedenim stranicama.Najvise upita dobivamo sa navedenog i zato nas glas ide njima,svaka cast i ostalima.Sad ce biti komentari isti kao i za tomislava ali nema veze
iz istog razloga sam svoj glas dala Crozilli!
ne radim za nikakvu agenciju,niti poznajem vlasnike ili zaposlenike jednostavno od oglasa stavljenih na tu stranicu imam najviše odaziva! ukoliko se to kroz neko vrijeme promjeni, naravno da ću glas dati nekom drugom!!
rea007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 03:57   #78
Quote:
rea007 kaže: Pogledaj post
iz istog razloga sam svoj glas dala Crozilli!
ne radim za nikakvu agenciju,niti poznajem vlasnike ili zaposlenike jednostavno od oglasa stavljenih na tu stranicu imam najviše odaziva! ukoliko se to kroz neko vrijeme promjeni, naravno da ću glas dati nekom drugom!!
Ne radis za agenciju, a od oglasa koje si tamo postavila imas najvise odaziva???
znaci, imas vise nekretnina pa ih malo rasprodajes?
plus sada kreiran account + prvi post???

dobro, nagovorili ste me...
odustajem od pracenja ovog foruma!!


STRASNO!!!!!!!!

Javi se u Crozillu da ti daju 100 kuna
keko_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 15:51   #79
da, imam malo više nekretnina pi ih prodajem/iznajmljujem!!!
rea007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2007., 17:05   #80
Odgovori na pitanja

Da li imate otvoren topic gdje bi ljudi koji žive od interneta mogli odgovarati na pitanja? Ovdje čitamo kako su valorizirani određeni portali i razmišljanja pojedinih forumaša. Da li valorizaciju portala rade PC profesionalci, agencije, kupci ili moji konkurenti?
Bilo bi interesantno ovu anketu provesti na većem uzorku ispitanika jer i mene interesira na kojoj poziciji se nalazim!
ŽivimOdOglasa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:43.