Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2007., 02:46   #41
uh.. borovje..moj bivsi kvart ja sam zivjela u zgradi koja ima pogled na toplanu.. nisam nikad nist osjetila... po noci sam isla tramvajem.. tu i tamo je nekad bilo spooky prolaziti kroz folku... busom kad je promet malo gusci oko 25min treba... i da.. iako vise nemaju zvucnike na dzamiji.. cula sam ih... sto se tice muslimana..bila ih je puna zgrada... i bili su mi drazi od ostalih jer su jedini pristojni... al sve u svemu.. ne bi vise tamo nikad zivjela, nekako mi je zabaceno.. a i negdje sam napisala..da bas moram birati izmedju malesnice, spanskog i borovja.. izabrala bi borovje
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:20   #42
Quote:
Autosjedalica kaže:
Dočim ( ) na ulazu u Borovje stoji rampa i ploča na kojoj piše "Zabranjen ulaz psima, srbo-bosancima i biciklistima".





A sad se svi pitaju da zakaj biciklistima
ja sam mislio da sam ja krelac
 
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 11:12   #43
A sad se svi pitaju da zakaj biciklistima [/QUOTE]


a biciklisti su zapravo tamo ugrožena kategorija.....
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 15:01   #44
U Borovju su mi zgrade baš lijepe, za razliku od užasa na Vrbanima.
Pogotovo mi je super ona prva zgrada do save, bijela, nekako u L ide. Još prije par mjeseci sam odlučila da ću si priuštiti koji kvadrat tamo, jedini je bed kaj je najbliža tram stanica u novom zagrebu.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 19:53   #45
Quote:
krokodajl kaže:
U Borovju su mi zgrade baš lijepe, za razliku od užasa na Vrbanima.
Pogotovo mi je super ona prva zgrada do save, bijela, nekako u L ide. Još prije par mjeseci sam odlučila da ću si priuštiti koji kvadrat tamo, jedini je bed kaj je najbliža tram stanica u novom zagrebu.
imas na folki stanicu(nize prema gradu) 10min hoda maksimalno...ako na istu zgradu mislimo
 
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 20:57   #46
Znam da ima, ali čini mi se da je bliže ona preko mosta. Ili nije, ne znam.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 23:17   #47
Nemoj...
Uglavnom je krace ako ne probas prehodati.
Kad probas vidis da silazak s mosta pa opet penjanje prolazak ispod i vracanje na stanici isti ti je vrak vremenski...
Sigurnosno hmm ima dosta sumnjivog svijeta pod mostom osobno sam vidio svasta pa ti preporucam stanicu na folki...
z
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 23:22   #48
Hvala, imat ću to na umu.
__________________
"My life wasn't as glamorous as my webpage made it look."
Leela
krokodajl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2007., 02:15   #49
eh..meni je nekako zastrasujuci onaj prolaz kod trama na folki.. po noci sam uvijek pretrcavala cestu.. nekad ima weird ljudi u tom hodniku
__________________
Taz d devl
darkNess(ie) is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2007., 02:31   #50
Borovje

Bok svi!
Tu sam pročitao neke nepočešljane misli Krelca o meni i mojoj tvrtci na temu cigana, prevaranata, riganja o lošoj kvaliteti radova, lošem odabiru auta i još svega. Rezultat: prodaja stala, nitko ne zove, povlačim web stranicu, brišem web adresu iz svih dokumenata i smišljam kako dalje. Netreba me žaliti ali za početak imam jednu ideju.
Ja sam tipičan izvođač- gad-prevarant .... ali puno znam o problemu stanova i čak imam što i pokazati, naravno, sfušano " da ti se riga" ali za početak pozivam sve koji imaju interes i vremena da ( a sječaju se navoda Krelca o Borovju i Simaplanu ) dođu na objekte i učestvuju u nagradnoj igri koja glasi:
* ako nađeš fušeraj ili prevaru iz postova koji su me dooobro zdrmali ( koliko god imam godina količina zloće me osupnula) dobiješ odmah 500 Kn na licu mjesta.
O fušeraju ovog cigana i svim "riganjima" po mojim stanovima možete dobiti dnevna izvješča od:
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Sad mi je malo lakše.Dođite po lovu, Vaš cigan.

Na forumu je zabranjeno ostavljeti privatne podatke,
ako ima zainteresiranih neka Vas kontaktiraju preko PM-a.

Thunder

Zadnje uređivanje thunderstorm : 19.01.2007. at 10:24.
 
Odgovori s citatom
Old 26.01.2007., 10:54   #51
ima li tko kakvih novih informacija o izgradnji famozne tram stanice za Borovje
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 01:00   #52
Pa nece nikad napravit tu stanicu jer su u jednoj emisiji Zagrebacke panorame ili na radiju ne sjecam se vise odgovor argumentirali da ne postoje minimalni tehnicki uvijeti za stajaliste...
Z
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 01:12   #53
A zakaj ja nemrem naci krelceve postove?
Inace simaplan utjecaj ovog foruma na tvoju prodaju skoro da i ne postoji, razlozi za to ti leze vjerovatno negdje drugdje...
Nitko vise ne prodaje stanove lako, mislim da ce ova zgrada u letovanickoj isto stajati neprodana dugo vremena ako ce biti 1800 kao sto su rekli...
A ova na ulazu u Borovje je kak ti prodana a zgrada je prakticki neuseljena ne zivi 10% stanara nutra (spekulativno kupljeni stanovi)...
Z
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 13:18   #54
Stanovi na Borovju se ne prodaju čisto iz razloga jer je Bandić tamo najavio ZPOS stanove po 1280€/m2 pa ljudi to čekaju.
Tvrtke koje tamo grade novogradnju morat će ponuditi stanove po približno istoj cijeni da bi ih prodali ili će stanovi ostati neprodani.
Nema to nikakve veze sa forumom.
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 15:09   #55
Thunder ono sto je opisano kao naselje koje bandic namjerava graditi meni izgleda kao najkvalitetniji projekt dosad, to je zelja svake obitelji koja ima malu djecu: da nema auta u naselju...
Cijena konkurencije bi trebala biti dosta manja od 1280...
A lokacija simaplana nije Borovje vec Savica Šanci, i doci do te lokacije od tamvaja navecer znaci proci dijelom gardijske brigade tigrovi bez objekata sto je sablasno to jos dodatno rusi vrijednost (a jos nisam objekte niti vidjeo)...
Z
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 19:44   #56
Quote:
ZEGA kaže: Pogledaj post
Pa nece nikad napravit tu stanicu jer su u jednoj emisiji Zagrebacke panorame ili na radiju ne sjecam se vise odgovor argumentirali da ne postoje minimalni tehnicki uvijeti za stajaliste...
Z
lako moguće .... no nešto sam čitala ne bandićevom situ da ove god ide spajanje Prve gardijeske i Prisavlja, pa se sve nadam da ce se na neki nacin ipak i to rijesiti. Ubija ovo kruženje busa ....
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 10:39   #57
Quote:
ZEGA kaže: Pogledaj post
Thunder ono sto je opisano kao naselje koje bandic namjerava graditi meni izgleda kao najkvalitetniji projekt dosad, to je zelja svake obitelji koja ima malu djecu: da nema auta u naselju...
Cijena konkurencije bi trebala biti dosta manja od 1280...
A lokacija simaplana nije Borovje vec Savica Šanci, i doci do te lokacije od tamvaja navecer znaci proci dijelom gardijske brigade tigrovi bez objekata sto je sablasno to jos dodatno rusi vrijednost (a jos nisam objekte niti vidjeo)...
Z
Imaš na njihovom sajtu fotke
thunderstorm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 22:42   #58
Tvdnje na njihovom siteu ne stoje nikako, 7 minuta od tramvaja mozda biciklom, meni treba 10 minuta a oni su jos dalje, vrtica nema...
A fotke mi ne znace puno,treba osobno vidjeti, na prvu mogu samo reci premalo je u prozorima i to mi se ne svidja, ako usporedim moj stan ili Letovanicku (konkurencija u blizini) u blizini, imaju bar 2x vise povrsine po kvadratu stana u prozorima (vise svjetla), uredjeniji prostor oko zgrada i novu ulicu...
Ta cinjenica znaci da se stedilo na prozorima, ko zna sto bi jos nasao, na primjer Letovanicka ima ALU lamele roleta i velike kvadrature prozora, balkoni su "samo staklo" to mi se svidja...
ZEGA is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2007., 12:39   #59
Vib gradnja

Kako vam se sada čini brzina i kvaliteta gradnje novogradnje u Borovju (Grada Chicaga)? Navodno (ako ih vrijeme posluži) bi trebali završiti konstrukciju zgrade 01/04
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2007., 01:04   #60
Question

Quote:
thunderstorm kaže: Pogledaj post
Stanovi na Borovju se ne prodaju čisto iz razloga jer je Bandić tamo najavio ZPOS stanove po 1280€/m2 pa ljudi to čekaju.
Tvrtke koje tamo grade novogradnju morat će ponuditi stanove po približno istoj cijeni da bi ih prodali ili će stanovi ostati neprodani.
Nema to nikakve veze sa forumom.
Da li znaš kad ce bit ponuda za tu lokaciju..jer sam se ovih dana pribilježila za stan u Sesvetama,al nekako bi mi više odgovarala ta lokacija... al pitanje je kada ce se to poceti raditi,da li imaju sta u planu uskoro????
__________________
:)
Veselica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.