Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2009., 12:14   #21
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Stvarno danas ne shvatam ove momke...zbog toga imam jedan veliki problem koncentrisan samo oko decka koji mi se svidja....
Naime vise ni njega ne razumijem...U pocetku smo stalno pricali na netu, dopisivali smo se ono svaki dan cak sto je plus uvijek se on meni javljao i na taj nacin sam jedan dio njega i zavoljela bas sam ono mislila da smo se super blizili i tako mi je postao drag...
Ali ipak sam se grdno varala...Sada vise i ne pricamo toliko preko neta, preko maila....
Nekako je postao tako odbojan, kao a to nije onaj tp s kojim sam se svaki dan dopisivala,,,Sada se vise i ne javlja, ukoliko mu se ja javim on kratko odg bas sada nemamo neku komunikaciju...I zbog toga me zanima jel vi decki imate neku taktiku zasto to radite...Bas bi voljela kada bi mi neko pomogao, jer ja ni sama vise ne znam sta raditi
Ti si pretpostavljam mlada.
Što se tiče tvog pitanja, nema ništa lijepše nego kad ti cura prizna da si joj zapao za oko. U takvoj situaciji samo bi te degenerik odbio na ružan način, ako te i odbije (a nije degenerik) to će uraditi tako da ti i ne shvatiš da te je odbio, barem bi ja tako napravio.
Daj mu jasan i glasan znak da mu se sviđaš, biće mu drago.
PersonaNonGrata is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 12:51   #22
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Ja imam jedan bar meni veliki problem...Nikad nisam smjela nekom decku prizant da mi se s svidja, jer imam taj problem da kada ja njemu kazem on ce mene da odbaci, ignorise...Jedan decko mi se svidja vec duze vrijeme, stalno se dopisujemo preko neta i bas nam je super...Ali sada je problem jer ja ne znam da li se njemu svidjam, a opet s druge strane ne usudim se pitat, jer se bojim reakcije njegove...Ali ima jos jedan problem sto je on malo povucen bolje reci stidan i to me jos vise odvraca od njega da mu kazem istinu...

Sta vi ljudi mislite kako da rijesim ovaj problem????
Kako da mu dam do znanja da mi se svidja,a da to ne bude opcija da moram reci ono otvoreno, jer nikad se ne zna kakav cu odgovor dobiti???????
haha...jesi ti dobro.....jednostvano mu napisi svidjas mi se i to je to, sta ti moze? uostalom bolje je da znas odgovor nego da si u neizvjesnosti
ziherrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 12:56   #23
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Stvarno danas ne shvatam ove momke...zbog toga imam jedan veliki problem koncentrisan samo oko decka koji mi se svidja....
Naime vise ni njega ne razumijem...U pocetku smo stalno pricali na netu, dopisivali smo se ono svaki dan cak sto je plus uvijek se on meni javljao i na taj nacin sam jedan dio njega i zavoljela bas sam ono mislila da smo se super blizili i tako mi je postao drag...
Ali ipak sam se grdno varala...Sada vise i ne pricamo toliko preko neta, preko maila....
Nekako je postao tako odbojan, kao a to nije onaj tp s kojim sam se svaki dan dopisivala,,,Sada se vise i ne javlja, ukoliko mu se ja javim on kratko odg bas sada nemamo neku komunikaciju...I zbog toga me zanima jel vi decki imate neku taktiku zasto to radite...Bas bi voljela kada bi mi neko pomogao, jer ja ni sama vise ne znam sta raditi
reci ti njemu da ti se svidja, sta gubis? ako odgovor bude negativan, sjeti se samo da nije jedini
ziherrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 15:22   #24
hmm...ako se dopisiva s tobom,bar mu se malo svidjas...gle,da mu se ne svidjas i da si mu odbojna razgovor bi ti izgledao ovako
Quote:
Ti: ej
On: ej...ne mogu sad spreman se za vani (radim nesto i sl....)
A uostalom,budes li direktna siguran sam da te nece od**bat,vec ce ti to lagano priopcit,to ce ostat izmedju vas i nista drugo se ne moze dogodit...dakle,u ovoj situaciji ne mozes izgubiti,samo dobiti...mislim,stavi se u njegovu kozu,javi ti se netko ko ti se ne svidja i ti mu to sve lagano priopcis...hoce li ti biti drago ili ces smatrati to sramotom i sl...?
lmao is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 18:14   #25
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Ja imam jedan bar meni veliki problem...Nikad nisam smjela nekom decku prizant da mi se s svidja, jer imam taj problem da kada ja njemu kazem on ce mene da odbaci, ignorise...Jedan decko mi se svidja vec duze vrijeme, stalno se dopisujemo preko neta i bas nam je super...Ali sada je problem jer ja ne znam da li se njemu svidjam, a opet s druge strane ne usudim se pitat, jer se bojim reakcije njegove...Ali ima jos jedan problem sto je on malo povucen bolje reci stidan i to me jos vise odvraca od njega da mu kazem istinu...

Sta vi ljudi mislite kako da rijesim ovaj problem????
Kako da mu dam do znanja da mi se svidja,a da to ne bude opcija da moram reci ono otvoreno, jer nikad se ne zna kakav cu odgovor dobiti???????
moj savijet-nemoj forsirat situaciju,pusti da stvari teku same od sebe,sigurno će se tema sama po sebi otvoriti,iako nebi,ukoliko dopisivanje ne ostane samo na dopisivanju eto ti dokaza da se privlačite
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 23:04   #26
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Ja imam jedan bar meni veliki problem...Nikad nisam smjela nekom decku prizant da mi se s svidja, jer imam taj problem da kada ja njemu kazem on ce mene da odbaci, ignorise...Jedan decko mi se svidja vec duze vrijeme, stalno se dopisujemo preko neta i bas nam je super...Ali sada je problem jer ja ne znam da li se njemu svidjam, a opet s druge strane ne usudim se pitat, jer se bojim reakcije njegove...Ali ima jos jedan problem sto je on malo povucen bolje reci stidan i to me jos vise odvraca od njega da mu kazem istinu...

Sta vi ljudi mislite kako da rijesim ovaj problem????
Kako da mu dam do znanja da mi se svidja,a da to ne bude opcija da moram reci ono otvoreno, jer nikad se ne zna kakav cu odgovor dobiti???????
Pa po meni''direktno u glavu,pa di puklo''.
Sa okolišanjem ne dobivaš ništa,a na kraju odgovor će ti biti ili da i ne,kako god postavila pitanje.
__________________
I don't want to set the world on fire, I just want to start a flame in your heart...
željac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 23:48   #27
meni je prefantastično kako ovdje svi sugeriraju iskrenost i otvorenost...

zar samo ja nalijećem na dečke koji to ne cijene to jest, da pojasnim, zar samo ja nalijećem na dečke koji sami skuže da ti se sviđaju pa onda nešto poduzmu ili ne

i sve moje frendice koje su u kvalitetnim vezama te nekolicina frendova kažu da dečko jednostavno mora osvajati jer je to u muškoj prirodi. ne poznajem baš previše mušku prirodu, samo iznosim ono što su mi drugi rekli
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2009., 23:55   #28
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
meni je prefantastično kako ovdje svi sugeriraju iskrenost i otvorenost...

zar samo ja nalijećem na dečke koji to ne cijene to jest, da pojasnim, zar samo ja nalijećem na dečke koji sami skuže da ti se sviđaju pa onda nešto poduzmu ili ne

i sve moje frendice koje su u kvalitetnim vezama te nekolicina frendova kažu da dečko jednostavno mora osvajati jer je to u muškoj prirodi. ne poznajem baš previše mušku prirodu, samo iznosim ono što su mi drugi rekli

A taj s kojim se ona dopisuje očito ne trza na nju,ustvari neznam nikad nisam tražio curu preko interneta.
__________________
I don't want to set the world on fire, I just want to start a flame in your heart...
željac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 01:39   #29
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
meni je prefantastično kako ovdje svi sugeriraju iskrenost i otvorenost...

zar samo ja nalijećem na dečke koji to ne cijene to jest, da pojasnim, zar samo ja nalijećem na dečke koji sami skuže da ti se sviđaju pa onda nešto poduzmu ili ne

i sve moje frendice koje su u kvalitetnim vezama te nekolicina frendova kažu da dečko jednostavno mora osvajati jer je to u muškoj prirodi. ne poznajem baš previše mušku prirodu, samo iznosim ono što su mi drugi rekli


ti si jedinstvena....
ziherrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 02:58   #30
Quote:
ziherrr kaže: Pogledaj post


ti si jedinstvena....
pa znam da jesam. kao i svi ostali, uostalom


znači, vi i dalje tvrdite da cura treba prići dečku? ma nema šanse da to ikad više napravim. svaki put sam popušila
__________________
"It's always a sad thing when sperm comes between people."
Queen Llewelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 03:03   #31
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
meni je prefantastično kako ovdje svi sugeriraju iskrenost i otvorenost...

zar samo ja nalijećem na dečke koji to ne cijene to jest, da pojasnim, zar samo ja nalijećem na dečke koji sami skuže da ti se sviđaju pa onda nešto poduzmu ili ne

i sve moje frendice koje su u kvalitetnim vezama te nekolicina frendova kažu da dečko jednostavno mora osvajati jer je to u muškoj prirodi. ne poznajem baš previše mušku prirodu, samo iznosim ono što su mi drugi rekli
interesantan post u svakom slucaju.
u cestom slucaju imas decka sa samopouzdanjem, koji procjeni mozda bi mogao pa odluci da ili ne.
a ovdje se radi o sramezljivosti, dakle moze cekat godinama, tu ipak treba poticaj.
ne moze se generalizirati da decki vole ili ne vole otovrenost i iskrenost.
u muskoj prirodi bas i nije to oduvjek tako je nametnuto, to odrzava muski ego , to se radi jer uglavnom se vise muskaraca zele istu curu zbog prirode viseg nagona.
ali istina da vecina deckiju ne zna biti osvojenim, jer nisu navikli.
mr.perfect is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2009., 09:14   #32
Quote:
Queen Llewelyn kaže: Pogledaj post
pa znam da jesam. kao i svi ostali, uostalom
znači, vi i dalje tvrdite da cura treba prići dečku? ma nema šanse da to ikad više napravim. svaki put sam popušila :(
ma ni ja nikada vise
jednom sam se opekla i nikada vise
a, uostalom i zasto bih.....
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2010., 23:29   #33
Na neki način sam se prepoznala u ovome.Imam sličan slučaj.
Dopisivali smo se,bili zajedno dva puta vani (ČISTO PRIJATELJSKI),i
na kraju rekla sam mu na neki nedirektan način da mi se svidja,rekao mi je da smo samo frendovi,da zasad ništa,itd...
I dalje se čujemo,sad bi kao slijedeći tjedan trebali otići na kavu,trebali smo i ovaj protekli tjedan,al sam ja to nekako odgadjala,jer se bojim da cu se na kraju zaljubit u njega.
Jer dečko je jednostvano predobar,simpatičan,zabavan
I tako... : /
Black angel 20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2010., 00:32   #34
ma jok nemoj mu reć da ti se sviđa...ženo šuti!!!!
onda će se smiriti i prestati te osvajati jer će si mislit tvrđava je osvojena i postat će mu dosadno i potražit će drugu tvrđavu....zato mala šuti...samo mu daj do znanja da je ugodna osoba al da te osvojio...jok jer ti si tvrđava koju treba osvajati cjeli život pa ti nikad neće otič i reč pa-pa

eto mala
__________________
...najbolje i najljepše stvari na svijetu ne mogu se ni vidjeti ni dotaknuti,mora ih se osjetiti srcem...
timeless is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 10:42   #35
Unhappy

i ja imam jako veliki problem bila bih sretna ako mi pomognete.ovako jedan dan ja i frendica smo se setale kad smo samo vidjele hrpa deckiju iza nas i komentiraju nase dupee heheh jedan decko se zaljubio u mene jako je sladak i tako dodao me na fc dopisivali smo se stalno i prizno mi je da se zaljubio u mene i ja sam mu rekla da mi se malo sviđa i svaki dan smo na moru bili skupa i sve i sad mi se jako sviđa ali problem je u tome sto jedna cura svima krade decke mojim prijateljicama je sve uzela i rekla sam da mi ovog nece uzeci jer mi je jako stalno do njega ali je uspjela neznam sa mu je rekla ali prijateljice su mi rekla da je ta cura njima rekla u moru da tako sladak decko se zaljubio u rugobu i da on nece samnom hodati jer sam druge vjere toj curi nema kraja svima uzima decke a ja neznam sa da napravim vise neznam dal se to vama dogodilo ali meni je vise puta ((
cura00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 11:45   #36
mozda te nije mogao pratiti
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 12:27   #37
@ autorica - Pozovi ga na kavu/sok/pivu, cisto zbog fizicke prisutnosti. Skuzit ce on da se ti njemu svidjas. A na isti nacin ces i ti moci vidjet kako on reagira na tebe. Pusti ti sve ovo prek neta. Nemas mu sta prek neta govorit da ti se svidja/ne svidja. Uostalom, mozda ti uopce nece bit napet uzivo.

@ cura - aj upotrijebi koji recenicni znak, pa onda mozda cak i procitam sta si nabacala
Amandine is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 14:59   #38
Quote:
almicaa kaže: Pogledaj post
Stvarno danas ne shvatam ove momke...zbog toga imam jedan veliki problem koncentrisan samo oko decka koji mi se svidja....
Naime vise ni njega ne razumijem...U pocetku smo stalno pricali na netu, dopisivali smo se ono svaki dan cak sto je plus uvijek se on meni javljao i na taj nacin sam jedan dio njega i zavoljela bas sam ono mislila da smo se super blizili i tako mi je postao drag...
Ali ipak sam se grdno varala...Sada vise i ne pricamo toliko preko neta, preko maila....
Nekako je postao tako odbojan, kao a to nije onaj tp s kojim sam se svaki dan dopisivala,,,Sada se vise i ne javlja, ukoliko mu se ja javim on kratko odg bas sada nemamo neku komunikaciju...I zbog toga me zanima jel vi decki imate neku taktiku zasto to radite...Bas bi voljela kada bi mi neko pomogao, jer ja ni sama vise ne znam sta raditi
Imam ja jednu curicu s kojom sam sad u tom stadiju koji ti spominjes, na to me i podsjetio tvoj post pa sam eto nasao potrebu da odgovorim. Vidim po njezinim porukama da se isto malo cudi ali jednostavno sam zakljucio da nije vrijedno mog vremena i eto, sve ostavio na nekim porukama koje se razmjene na brzinu tu i tamo isto kao s barem 10ak drugih takvih "kontakata". Ljeto je, ja bi van a vi bi sjedile pred ekranom...ok, svakom svoje. Ali onda tipkajte s nekim drugim
I nema tu neke taktike, jednostavno razlicite zelje. Vjerujem da je tako i u tvom slucaju. Bilo da si ga ohladila ignoriranjem njegove zelje da kontakt prenese u RL ili jednostavno nisi davala dovoljno dobar feedback na njegove poruke....zapravo je potpuno nebitno.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 15:05   #39
Quote:
cura00 kaže: Pogledaj post
i ja imam jako veliki problem bila bih sretna ako mi pomognete.ovako jedan dan ja i frendica smo se setale kad smo samo vidjele hrpa deckiju iza nas i komentiraju nase dupee heheh jedan decko se zaljubio u mene jako je sladak i tako dodao me na fc dopisivali smo se stalno i prizno mi je da se zaljubio u mene i ja sam mu rekla da mi se malo sviđa i svaki dan smo na moru bili skupa i sve i sad mi se jako sviđa ali problem je u tome sto jedna cura svima krade decke mojim prijateljicama je sve uzela i rekla sam da mi ovog nece uzeci jer mi je jako stalno do njega ali je uspjela neznam sa mu je rekla ali prijateljice su mi rekla da je ta cura njima rekla u moru da tako sladak decko se zaljubio u rugobu i da on nece samnom hodati jer sam druge vjere toj curi nema kraja svima uzima decke a ja neznam sa da napravim vise neznam dal se to vama dogodilo ali meni je vise puta ((
Prvo, jedan za one koji odgovaraju autorici teme koja je otvorila temu prije dvije godine...

Drugo, malo gramatike ne bi škodilo. Pretpostavljam da si klinka ili troll, svejedno, ali takvih će cura poput one navedene uvijek biti koja će naći načina da se dočepaju nekog tko im se ustvari ne sviđa toliko, ali eto, samo da napakosti ostalim curama i da pokaže da može imati koga poželi. Uglavnom, dječija posla.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2011., 15:11   #40
Uvek je najbolje otvoreno reci i progutati ako te odbije. Neces d'umres. Mrzim igrice tipa jurnjava macke i misa, smara.
__________________
...zemlja je ispod nogu tako nježna, gleda me i čeka da se predam...
Nevenaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger