Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2011., 00:07   #261
Ja pratimmm i sada je odlična stigla je do 25 epizode. Šteta što niste nastavili gledati..neka vam bude žao
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 00:04   #262
i ja ju pratim!!! moram priznati da su zadnje epke zaista odlične!!! Jorge Salinas mi je fenomenalan da nema njega mislim da ne bih gledala
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 10:57   #263
ajde barem neko...istina salinas rastura u ovoj seriji. A tek pogledi između njega i Ana Paule su tako slatki i medeniii.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 11:02   #264
Pogledala sam 25. i 26. na FF i Ana Brenda i Salinas imaju dobru kemiju. Jako me podsjeća na Amor Real, koja je jedna od mojih najdražih sapunica. Nadam se da će na kraju Salinas dobiti curu ( pa neka je zločest), a ne onaj drugi.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 11:05   #265
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Pogledala sam 25. i 26. na FF i Ana Brenda i Salinas imaju dobru kemiju. Jako me podsjeća na Amor Real, koja je jedna od mojih najdražih sapunica. Nadam se da će na kraju Salinas dobiti curu ( pa neka je zločest), a ne onaj drugi.

I ja se nadam da će ostati zajedno. Ali kada malo razmisliš serija je nekako i realna. Ana Paula je dobar lik, i sada se bori u sebi. Ali neka još ne vidi Gustava jer ako ga opet vidi onda neće Roheliu dati priliku.
A ona njena teta Rosario..pre zakon je. Samo je novac zanima.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 16:16   #266
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
A tek pogledi između njega i Ana Paule su tako slatki i medeniii.
daaa koji pogledi!!! Salinas mi je poseban sa tim svojim pogledom, on čak ne mora ništa ni reci, njegov pogled sve govori

Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Pogledala sam 25. i 26. na FF i Ana Brenda i Salinas imaju dobru kemiju. Nadam se da će na kraju Salinas dobiti curu ( pa neka je zločest), a ne onaj drugi.
da, odlična kemija, i ja se nadam da će nih dvoje ostati zajedno

Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
A ona njena teta Rosario..pre zakon je. Samo je novac zanima.
Money, Money, Money ...
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:17   #267
Danas je bilo super vjenčanje i poljubac.
Ja mislim da Rohelio želi s njom biti uvijek a ne samo godinu dana. On nju voli a ne želi priznati.

I meni liči na amor real ali ipak je drugačija, jer je ovo kopija serije sigo amanto...a tamo kako sam čula gl.junakinja ostaje sama...tako da se nadam da će Castro mijenjati scenariji...

Vanessa odlično izgleda i glumi.... Mar čestitke...

Naslovna pjesma je odlična.....a i pjesma kada se Ana Paola i Rohelio gledaju..ta pjesma se zove corre...

Samo je nastavite gledati...nećete požaliti.
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:18   #268
Ja ću, ako ikako uskoro nađem nešto vremena, sigurno nastaviti s gledanjem.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:22   #269
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Ja ću, ako ikako uskoro nađem nešto vremena, sigurno nastaviti s gledanjem.
Vjerujem da ćeš nađi....jer želim s nekim komentirati scene...
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:24   #270
Aaaa, naravno. Ako stvarno nastavim s gledanjem, odmah ću svraćati tu na temu!
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:26   #271
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Aaaa, naravno. Ako stvarno nastavim s gledanjem, odmah ću svraćati tu na temu!
Može... a gdje si stala sa gledanjem, odnosno na koje epizodu?
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:29   #272
Joj, negdje na osmoj ili devetoj, čini mi se, no nisam baš sto posto sigurna. Uglavnom, tu je negdje. Koja se sad epizoda prikazuje u Mexicu?
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:33   #273
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Joj, negdje na osmoj ili devetoj, čini mi se, no nisam baš sto posto sigurna. Uglavnom, tu je negdje. Koja se sad epizoda prikazuje u Mexicu?
Da, dosta kasniš....ma malo je dosadna u tim dijelovima , ali ipak se isplati gledati za poslije. Danas je bila točno 26 epizoda njihovo vjenčanje.
Dosta toga će se izdešavati...
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:38   #274
Mogu misliti. Meni je bila dobra radnja i u tim epizodama, a baš me veseli ako je kasnije još i zanimljivija, odmah imam veću želju za gledanjem.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 22:42   #275
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Mogu misliti. Meni je bila dobra radnja i u tim epizodama, a baš me veseli ako je kasnije još i zanimljivija, odmah imam veću želju za gledanjem.
DAAAAAA Iako sam sigurna da će je otkupiti Hr iako neznam kada ili čak i Srbija. Ali to tada nisam mogla da čekammmm.
Ovo mi je prva net-sapunica bez prijevoda...
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 01:02   #276
Sigurno će ju otkupiti i kod nas, kad-tad, no ja volim često škicnuti telenovele na netu, majviše zbog jezika, tako ga više pamtim. Preko čega ti gledaš ovo?
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 11:52   #277
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Sigurno će ju otkupiti i kod nas, kad-tad, no ja volim često škicnuti telenovele na netu, majviše zbog jezika, tako ga više pamtim. Preko čega ti gledaš ovo?
Preko daymotiona. a je istina da on uzima puno megabajta...??
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 11:59   #278
To ti ne znam, ja imam ograničeni internet pa mogu bilo što gledati koliko želim, ništa mi ne troši. Nadam se da ipak DM ne uzima previše MB.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 12:02   #279
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
To ti ne znam, ja imam ograničeni internet pa mogu bilo što gledati koliko želim, ništa mi ne troši. Nadam se da ipak DM ne uzima previše MB.
Ma ja imam 20 MB ILI GM. Mislim nastaviti ću ja gledati LQNPA ali mislila sam još jednu seriju možda da počnem pratiti..
A gdje ti pratiš? ja još danas nisam pogledati epizodu..jedva čekam..sada kada budem sama doma...onda se mogu više uživjeti
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 12:12   #280
E, meni je to isto najdraže, gledati nešto kad sam sama kod kuće. I isto ovo gledam preko Dailymotiona, najlakše mi je nekako, a i dobra je kvaliteta slike.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.