Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2017., 22:03   #1
PROBLEM U VEZI

Lijep pozdrav svima,
unaprijed se ispričavam što će post vjerojatno bit dug, ali moram čuti više mišljenja. Hvala unaprijed


2012.godine upustim se u vezu s jednim dečkom, meni 17., njemu 19.god.
Zajedno smo bili 3godine i još godina s povremenim viđanjem.
Međutim, moji su bili jako protiv te veze jer je dolazio iz ajmo reći malo "gore" obitelji, ali meni to nije smetalo jer eto danas sutra ću se udati za nj, ne za njih. Dečko me je stvarno volio, a i ja sam njega jer mi je bio prvi ozbiljnij dečko. Moji su vršili pritisak na mene, nikad nisam imala hrabrosti sasut im sve u lice jer su oni "uvijek" u pravu (nemojte suditi, čitajte dalje), i godinu dana smo bili u tajnoj vezi, dok se on nije ohladio i rekao da je gotovo. Razumijela sam ga, ali pošto je i on vršio pritisak na mene da biram između njega i njih, izabrala sam svoje, jer on sa svoje 22-3 godine nije imao ništa konkretno da ponudi (pod tim mislim nije imao stalni posao i još milijun sitnica, jer nisam htjela srljati u brak znajući da ništa neće pasti s neba), a ja sam krenula na fakultet i htjela sam ga završiti.
I prekinuli smo, ja sam bila u jakoj depresiji i odlučila sebe izgraditi i tek kad ga prebolim krenuti dalje.
Međutim, taman dok sam stala malo na noge bivši me je počeo opsjedati, slati poruke, zivkati da mu falim i tako to, nudio mi je brak tek tako jer eto ne može bez mene, suđeni smo si i to. Nije mi bilo svejedno, ali nisam na to pristajala. Kako sam ga odbijala on je bio sve gori, i pokazivao mi drugu stranu medalje koja krasi tu njegovu obitelj, koja eto nije ni njega zaobišla.
U zadnjoj raspravi s njim sam se posvađala na mrtvom ime s njim, prikazala se u totalno suprotnom svjetlu nego što jesam, toliko se naljutio da mi jee zaprijetio smrću. Pošto je bio uvijek malo "lud"(u pozitivnom smislu), to mi je tad bilo prestrašno, ali opet sam znala da će mi se osvetiti nekad, nekako.
KRAJ PRIČE S NJIM

Zatim, dugo vremena sam bila sama i stvarno sam prešla preko njega, nikakva osjećaja prema njemu, jednostavno ravnodušnost, odlučim krenuti dalje. Bilo je par dečkiju s kojima sam se viđala, ali nijedan mi nije bio nešto posebno ni pričom. Čim se natežemo i oko tema čao
Do ovog ljeta. Svima sam postala stara cura, jer eto samo ja sa svoje 22 nemam dečka
I sjedim jednog dana s kumovima, i kumu se javi neki frend.
On mu dadne moj broj iz zezancije i kaže da pitam za nj. Ni više ni manje taj mi se sutradan javi. I ono početno dopisivanje i sve, dečko je poludio za mnom, ja nisam toliko za njim, ali svidio mi se. I dva tjedna smo se viđali skoro svako drugi dan, imala sam osjećaj kao da se poznajemo al doslovno cijeli život, one neke početne kočnice nije bilo, ali isto tako nekih prevelikih lepitirća bar s moje strane nije bilo. Jednostavno smo si kliknuli. I završili smo u vezi, jesamo možda brzo, ali jednostavno kako smo se viđali i čuli non stop to mi i nisu bila dva tjedna nego mi se činili kao dooosta dosta više.
Dečko je imao isti osjećaj kao da se znamo cijeli život
Ali onda opet ja i moja razmišljanja ,
trenutno imam 22, završila sam jedan ciklus fakulteta. S druge strane on, 24 god, radio kao konobar trenutno, samostalan u financijama, i obožavam me
2mj su nam neki dan bila, i dečko je preeeezaljubljen u mene. Kad mi kaže da mu falim ja to osjetim, osjetim tu čeznju... S druge strane ja, koja nema nikakva osjećaja. Mislim da mogu bez svih, pa tako i bez njega. Fino mi je s njim stvarno, o svemu možemo, i nismo se nijednom ni posvađali nit išta. Ali meni krivo što ja nisam poludila za njim, kao on za mnom...
Muči me, šta ako ja njega zavlačim? Ne želim to, želim da ga zavolim kako zaslužuje i sve, al eto opteretila sam se s tim mislila da mislim da nemam nikakva osjećaja za nj.
Sad jel još kratko vrijeme ili imam neke druge kočnice ili jednostavno to nije to?


DODATAK SVEMU
Bivšeg viđam svako malo, a sadašnji mi je iz susjednog grada. Kad bivšeg vidim pravim se kao da ga ne vidim, u međuvremenu je "stao" na noge, dobio stalni posao, kupio si kuću, auto (nisam sponzoruša, ali džabe mu sve to kad nema nikakve obitelji da mu dođe tu). U par susreta rukom mi je pokazao da će me ubiti okrenula sam glavu.
I još, pošto su mi roditelji dosta stariji, ovisim o njima još uvijek full i dan trube da moram nać školovanog dečka, dan razumnog ugl nitko im ne bi udovoljio, nemam neke komunikacije s njima tj o ozbiljnim temam i tome, tako da još ni ne znaju za saadašnjeg dečka, a ja se pribojavam da se ne bi dogodilo s početka posta kao s bivšim. Znam da mi godine ne priliče ovome svemu, ali zaista roditelji su mi teške osobe. I tako ja sebe svaki dan mučim, dan plačem, dan dobra i u krug....
Nemojte me vele osuđivati

Šta kažete za novoga i da li ću ga zavoljeti, jer stvarno želim ?
da li imam neke kočnice u sebi, predrasude, ne znam ni ja šta......
hvala i još jednom isprike zbog dugog posta....
Little girl Lu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:07   #2
Ako ovo netko procita do kraja placam mu cugu
Crvena-boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:11   #3
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Ako ovo netko procita do kraja placam mu cugu
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 23:27   #4
Nista ne ide na silu, pa tako ni ljubav.
Mozda ces ga zavolit, a mozda i neces.
U svakom slucaju bi bilo fer da on zna na cemu je.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 07:56   #5
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Ako ovo netko procita do kraja placam mu cugu
I kam idemo?


Btw, ako se u dva mjeseca nisi zaljubila, vjerojatno ni neces.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 20:04   #6
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Ako ovo netko procita do kraja placam mu cugu
bourbon it is
radradirad is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 22:11   #7
Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
2012.godine upustim se u vezu s jednim dečkom, meni 17., njemu 19.god.
a da nisi ofulala pdf
pokusaj koji kat nize
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 01:22   #8
Ako je pitanje jel se može nekoga zavoljeti bez one neke početne zaljubljenosti odgovor je da može. Dogodi se, nekako samo od sebe.
No ako ti.je nakon 2 mjeseca potpuno svejedno jel on tu ili nije i sl. nekako ne bi rekao da si ti na tom putu.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 06:46   #9
mislim da se nisi zaljubila,a roditelji žele samo dobro tebi..što neznači da ti nemožeš odlučiti što je dobro za tebe..meni se čini da su ti starci previše u glavi zbog svojih stavova i da otuda ta neka kočnica.
__________________
Belive and receive
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 12:15   #10
Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post

KRAJ PRIČE S NJIM
Ne bi ja baš rekla da je kraj priče sa tim bivšim jer si se raspisala o njemu više nego o ovom novom jadničku...
Al evo ja bi ti savjetovala da ga zaboraviš što prije.Lik ti pokazuje da će te koknut.Halo??
Nije on lud u pozitivnom smislu,nego u pravom.

A ne buš nikog ni zavoljela dok tog bivšeg ne izbaciš iz glave.
Nije ti to zbog staraca,nego zbog njega.

Možeš probat sa tim novim još neko vrijeme (ne predugo),pa ako ne ide,ne ide.Ne možeš nekog na silu zavoljet.
Bolje da budeš sama dok se ne skockaš.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 12:29   #11
mene od svega ovoga muci kako je tip u pet godina kupio kucu i auto
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:37   #12
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
mene od svega ovoga muci kako je tip u pet godina kupio kucu i auto
Pih, pa to zaradi u godini vani
Kuca 16000 € i auto od jos soma do 2
Nista komplicirano
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 12:55   #13
Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
Razumijela sam ga, ali pošto je i on vršio pritisak na mene da biram između njega i njih,
Čekaj malo, lik te tjerao da biraš između njega i roditelja, ali konkretno, razlog za vaš prekid je ovo:

Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
izabrala sam svoje, jer on sa svoje 22-3 godine nije imao ništa konkretno da ponudi (pod tim mislim nije imao stalni posao i još milijun sitnica, jer nisam htjela srljati u brak znajući da ništa neće pasti s neba),
A, ovaj, jesi ti svjesna da također ništa konkretno ne nudiš osim jedne završene godine faksa i ludih roditelja koji inzistiraju da se bogato udaš? Gdje je tvoja kuća? Gdje je tvoj automobil? Gdje je tvoja diploma i gdje su tvoji razriješeni obiteljski odnosi sa svojima i garancija da ti u budućnosti neće stvarati probleme oko odabira partnera?

Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
U zadnjoj raspravi s njim sam se posvađala na mrtvom ime s njim, prikazala se u totalno suprotnom svjetlu nego što jesam, toliko se naljutio da mi jee zaprijetio smrću.
Bivši ti je ludi, glupi govnar, a ti odnos s njim koristiš kao šta, primjer kako bi prava, strastvena i sudbinska veza trebala izgledati?

Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
Do ovog ljeta. Svima sam postala stara cura, jer eto samo ja sa svoje 22 nemam dečka
Hijao.

Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
S druge strane on, 24 god, radio kao konobar trenutno, samostalan u financijama, i obožavam me
Čekaj, sudbinski ste povezani i imaš osjećaj kao da se znate 100 godina, a ti kakti nemaš osjećanja? Ili ti pizda ne trza kao na onog prvog koji ti je prijetio smrću?

Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
Bivšeg viđam svako malo, a sadašnji mi je iz susjednog grada. Kad bivšeg vidim pravim se kao da ga ne vidim, u međuvremenu je "stao" na noge, dobio stalni posao, kupio si kuću, auto (nisam sponzoruša, ali džabe mu sve to kad nema nikakve obitelji da mu dođe tu). U par susreta rukom mi je pokazao da će me ubiti okrenula sam glavu.
Čekaj malo, ti zbilja misliš da bi bilo dobro za čovjeka koji prijeti nekome smrću da ima obitelj?

Također, kako je došao do kuće i automobila bez škole i tako mlad, čime se bavi, prijeti i drugima smrću?

Quote:
Little girl Lu kaže: Pogledaj post
I još, pošto su mi roditelji dosta stariji, ovisim o njima još uvijek full i dan trube da moram nać školovanog dečka, dan razumnog ugl nitko im ne bi udovoljio, nemam neke komunikacije s njima tj o ozbiljnim temam i tome, tako da još ni ne znaju za saadašnjeg dečka, a ja se pribojavam da se ne bi dogodilo s početka posta kao s bivšim.
Ti, koliko si bistra i snalažljiva u životu, ćeš imati sreće svaki puta kada nađeš nekoga tko ti neće prijetiti smrću, tako da se drži onoga koji te tretira dobro, a osjećanja ostavi nekim ljudima sa jačim nagonom za samoodržanje. Također poradi na tome da se osamostališ jer je biti na grbači roditeljima koji bi te se potencijalno mogli odreći ako ih ne budeš slušala ili živjeti na račun nekog "školovanog" recept da kad tad završiš na ulici bez ičega.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 12:58   #14
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post

Također, kako je došao do kuće i automobila bez škole i tako mlad, čime se bavi, prijeti i drugima smrću?
import export, herbalna medicina, op op opa!
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 13:47   #15
Bilo bi dobro da zaposliš mozak pravim stvarima pa nećeš imati vremena analizirati koji od njih ti ustvari nedostaje , u kojoj je točno brzini tvoj život i da li držiš ili ne držiš nogu na kočnicu - ustvari , postoji li kočnica uopće i šta ako ti držiš nogu na kočnicu čitavo vrijeme a misliš da je držiš na gasu

Ako ne znaš da li nekog voliš , odgovor je NE - jer u suprotnom pitanje ne bi postojalo.

Ovo sa bivšim više preboli jer je previše vremena prošlo ,taman da se i nije desila ta “simpatična “ prijetnja.
A desila se i trebala bi sama po sebi biti dovoljna da ga više ne poznaš

Kaj hoćeš ti ustvari ?

Da ti mi kažemo kaj da radiš ? Radi na sebi,završi taj faks ,zaposli se i bolje se informiraj tko je stara cura
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger