Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2010., 08:47   #981
Quote:
sibri_kolibri kaže: Pogledaj post
ako nije tajna koji je drugi stadion?
prvi znam to je poljski Miejski w Kielcach prima oko 15 1/2k i kostao je oko 11.5 mil €
http://tr.wikipedia.org/wiki/Rize_Stadyumu
pc_arhe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 09:40   #982
Šta navijačima smeta ako napuste Maxi? Pa većina velikih klibova napušta stare lokacije i grade novi stadion na nekoj drugoj lokaciji. Upočetku sam bio protiv toga, no sada sve više podržava tu ideju o stanionu na Kajzerici.
jax is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 10:39   #983
Quote:
jax kaže: Pogledaj post
Šta navijačima smeta ako napuste Maxi? Pa većina velikih klibova napušta stare lokacije i grade novi stadion na nekoj drugoj lokaciji. Upočetku sam bio protiv toga, no sada sve više podržava tu ideju o stanionu na Kajzerici.
Proud to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 11:06   #984
http://www.jutarnji.hr/otto-baric--n...starog/301259/

Mislim ovo rješenje se odbacuje jer je prejeftino ili prelogično ili kaj?

Ajde možda je prevelik al to se još da dogovorit
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 11:43   #985
Ništa od toga svega dok je ova garnitura na vlasti. Jebeš stadion, on je samo posljedica parazita i govana koja vode ovaj grad.

Što se samog stadiona tiče, nadam se samo da će licenca napokon biti oduzeta i da nam se više neće gledati kroz prste. Da bi se nešto počelo mijenjati sve stvarno treba otići u vražju mater. Jebiga, inteligentan i razuman živalj bi već davno snimio i Mamića i Bandića i svu tu bagru, ali marvi koja obitava na ovim prostorima treba slomit letvu na leđima da im malo krvi ode u mozak... I treba. Općenito je svaki narod glup ko kurac, ali ovaj naš narod je specijalno imbecilan i treba ga jebati kad god se stigne i koliko god silovito se može, jer za drugo stvarno nije.
sr-bistabil is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 12:12   #986
Jel jučer netko postavio pitanje o odgovornosti za današnje stanje stadiona.

Pri tome mislim na to da se govori o problemima sa statikom na istoku,zapadu.... a oni su na sve to "planirali" i krov stavljat.

Potrošeno je milijardu kuna.Na što? A "održavanje",na što je to potrošeno?

Novosel je čist u svemu i poput Mamića nije uzeo ni centa?

Ovo ruglo je posljedica,ali uzrok je ostao u 90-ima i nikome ništa.

Jebeno.
pynko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 12:21   #987
Dakako da su uzroci u 90-ima. Kamen temeljac je postavio "otac domovine i poglavar" koji je i uveo ovaj sustav koji vlada u Hrvatskoj. On je pustio hijene sa lanca umjesto da kao u Sloveniji nakon komunizma dođe kapitalistička nadogradnja onoga što je valjalo. Pa zato danas Slovenija spada u razvijeni svijet koji ima tvornice i izvoz i stadione gradi planski i razumno. A ne kao ova wc školjka od države.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 13:08   #988
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Dakako da su uzroci u 90-ima. Kamen temeljac je postavio "otac domovine i poglavar" koji je i uveo ovaj sustav koji vlada u Hrvatskoj. On je pustio hijene sa lanca umjesto da kao u Sloveniji nakon komunizma dođe kapitalistička nadogradnja onoga što je valjalo. Pa zato danas Slovenija spada u razvijeni svijet koji ima tvornice i izvoz i stadione gradi planski i razumno. A ne kao ova wc školjka od države.
Sve stoji. Samo su te hijene još gore od onih koji su ih s lanca pustili. Jer ono što je tada bilo milijardu kuna,danas je milijardu eura.

Dovoljno je samo pogledati na koji se način Jure Radić pokušao domoći posla sa izgradnjom autoceste u Crnoj Gori.

I nikom ništa.

I zato se nadam da je Polančec samo početak.

Pa makar nada bila kurva.
pynko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 22:49   #989
Quote:
Proud to be kaže: Pogledaj post
slobodno skupite lovu i otkupite lokaciju i stadion i onda radite sa time što god želite..
koliko ono ima navijača Dinama? neki je vođa BBB spomenuo jednom prilikom da ih diljem svijeta ima 200 000..svatko godišnje 200 kuna za članarinu..
a za upis i kupovinu stadiona jednokratno uzeti 1000 kuna..i vidi fešte..
grad Zagreb je slupao milijardu kuna,a onda iz Dinama imaju obzira tražiti lovu jer nemaju za obnovu WC-a..
a da ne pričam o sitnoj lovi od 45 milijuna eura za stadion od 18 000 mjesta..
sagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 22:54   #990
Gledam malo ovaj stadion u Maksimiru i po meni bi se to moglo riješiti za manju lovu da nije građevinske mafije koja tu sigurno duplo dere, trebalo bi po meni srušiti sjevernu i južnu tribinu, zapadnu i istočnu spustiti do igrališta koje po potrebi ukopati dublje u zemlju kao što je Marakana u Beogradu, jug i sjever nadograditi također na istočnu i zapadnu tribinu da stadion ima pravokutni oblik. Za to vrijeme Dinamo može igrat u Kranjčevićevoj, a ovo bi u Maksmiru bio krasan stadion kad bi se uglancao.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 23:09   #991
Kad se samo sjetim kako sam glup, mlad i optimističan bio dok sam slinio nad onim renderima objavljenim u Areni...

To je bio prvi i zadnji puta u životu da sam kupio Arenu...
sr-bistabil is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 23:25   #992
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Dakako da su uzroci u 90-ima. Kamen temeljac je postavio "otac domovine i poglavar" koji je i uveo ovaj sustav koji vlada u Hrvatskoj. On je pustio hijene sa lanca umjesto da kao u Sloveniji nakon komunizma dođe kapitalistička nadogradnja onoga što je valjalo. Pa zato danas Slovenija spada u razvijeni svijet koji ima tvornice i izvoz i stadione gradi planski i razumno. A ne kao ova wc školjka od države.
Morao je jer su te hijene i tada imale lovu i financirali naoružanje bez čega danas ne bi imali državu ma kakva bila. Problem je što većina tih ljudi nije imalo ni nema morala kao što je uostalom kod svih bogataša pa su umjesto da firme koje su dobili još podignu na noge iz njih isisali lovu i pustili ih da propadnu, rekao bi ni znanja ni morala.
Gustavo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 00:56   #993
Sve je od samoga početka postavljeno na krivi način. Ja ne želim gledati na način "kako je tako je, on je stvorio državu", nisam baš tako slijep. I općenito me te spike sa "nemamo boljeg" jako smetaju. Itekako je bilo boljih ljudi, uvijek ima boljih ljudi i boljih načina. Država je i gorila i patila, ali nakon svega toga i dobila kitu u pak od tih istih "vizionara". To što ga ljudi ne doživljavaju kao velikana i to što ga svijet ne cijeni i to što će imati trg tamo negdje u nekom parkiću ima svoje razloge. Konkretne razloge. Ali dobro, ne bih više o politici iako je ovaj stadion najobičnija politička igračka, Frankenstein cijelog jednog sustava misli i djelovanja. I baš kao što je pitanje tog stadiona nerješivo, tako i pitanje rješavanja svih državnih problema općenito isto postaje nerješivo. 4.5 milijardi kuna za obični stadion? Samo kod nas ljudi, samo kod nas... Sa pokrićem na vrhu naravno. Pa hijene jedva čekaju da naplate propale megalomanske projekte poput Pelješkog mosta ili grandiozne autoceste kroz Crnu Goru. Naći će se već neki novi blagoslov s neba zvani Franjo ili Ivo koji će dati zeleno svjetlo za to, samo čekajte... HDZ nikada ne spava.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 10:01   #994
Novi renderi Kajzerice.

Ovo bi bila super stvar kad bi ignorirali činjenicu da je taj stadion jebeno preskup i jebeno nepotreban.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 10:09   #995
Quote:
Uprava kluba: Trofejna dvorana i dvorana za sastanke, uredi predsjednika, izvršnog dopredsjednika, šestorice direktora, glasnogovornika, marketinga, računovodstva....


I to ni manje ni više nego 35 kvadrata, kao i ured predsjednika (izvor: tiskano izdanje SN)...očito da Zdravko još dugo nema namjeru otići iz Dinama...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 10:16   #996
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post


I to ni manje ni više nego 35 kvadrata, kao i ured predsjednika (izvor: tiskano izdanje SN)...očito da Zdravko još dugo nema namjeru otići iz Dinama...
Ostaje tek nada da će ga odvesti.....
pynko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 10:17   #997
Bilo bi primjereno da i Zoki dobije poseban ured, barem 50 kvadrata za našeg sportskog direktora.
Grupa Queen is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 10:17   #998
Po mom mišljenju za Maksimir je kriva Uefa
Zato jer oni svake godine dođu u maksimir (prije kval.za LP) ocjeniti stadion, i daju da se igra na tom stadionu da su već prije 2-3 god. zabranili dinamu da igra europu u maksimiru, mi bi danas imali novi stadion
Pagis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 10:22   #999
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post


I to ni manje ni više nego 35 kvadrata, kao i ured predsjednika (izvor: tiskano izdanje SN)...očito da Zdravko još dugo nema namjeru otići iz Dinama...
Kaj, pa doći će neki drugi izvršni dopredsjednik poslije Zdravka, mora i on negdje sjediti..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 10:28   #1000
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Kaj, pa doći će neki drugi izvršni dopredsjednik poslije Zdravka, mora i on negdje sjediti..
[Tomac]E ne budu, ne budu...[/Tomac]
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:37.