Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2013., 17:08   #121
zar nije kadulja samo za ispiranje usta i ždrijela?
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 17:17   #122
Nemoj ga piti ako ti je odvratan, a nije ti doktor naredio. Pij caj koji ti je fin. Evo, hibiskus je isto super zdrav.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 17:19   #123
Pa da, toliko čajeva na izbor. ne kužim siliti se na nešto što ti se ne sviđa. nije baš toliko ljekovita
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 17:19   #124
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
zar nije kadulja samo za ispiranje usta i ždrijela?
Smije se i piti, nije otrovna kako se prica. Jedino bi osobe koje su trudne (i zele ostati trudne) prvo trebale provjeriti s ginekologom.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2013., 19:23   #125
Nemam ni jedan drugi pri ruci, a kava mi već curi na uši.
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Nemoj ga piti ako ti je odvratan, a nije ti doktor naredio. Pij caj koji ti je fin. Evo, hibiskus je isto super zdrav.
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
Pa da, toliko čajeva na izbor. ne kužim siliti se na nešto što ti se ne sviđa. nije baš toliko ljekovita
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 15:22   #126
Meni kadulja
Samo bih upozorila da je izbjegavaš barem tjedan dana prije menstruacije, da ne bi dušu iskrvarila. Isto i sa stolisnikom i nekim vrstama metvice.

Super čajevi za jetru/bubrege: kopriva, stolisnik
Umjesto kadulje možeš jesti lišće dragoljuba (u salatu dodaš 5-6 listova), imaju praktički ista svojstva.
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2017., 14:34   #127
Matcha čaj

Pozdrav,

Pije li netko Matcha čaj ? Malo čitam stranicu Kuće z.čaja, i naišla sam na to, ali kaže da ima neka posebna metlica pa posebna šalica pa svašta.... Pripremate čaj na taj način?

pozzz
plava90 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:32.