Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike

Za napredne korisnike Hardcore geeks here
Podforumi: Linux, Programiranje, Networking

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2017., 13:28   #741
Quote:
judolino kaže: Pogledaj post
Jeba te fesb da te jeba, ja si kontam kakav jebeni fejsbuk...
Nije "fesb" čobane nego FEZB - Falkutet Elektrotehnike Strojarstva i Brodogradnje. Jeba te ništa ne znaš, pari da si prinaša skelu između ekonomije i prava 4 godine

Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
A oni uspješni imaju Aspergera
A jeba te i tebe ludu tako
strange quark is offline  
Old 17.07.2017., 16:43   #742
Eo i mene...prehodala jucer tridesetak km, od Alana do Zavizana i natrag. Tukla bura ko blesava, na par mista se drzala za kamen da me ne odnese...morat cu nabacit koji kil da me ta bura ne zaj***** vise.

Sjebala opet desno kolino ko svaki put u zadnjih pola godine kad previše bauljam okolo...i kupila jutros Osteo-b-flex - ono sta starcad pije.
binarna kuja is offline  
Old 17.07.2017., 16:51   #743
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Eo i mene...prehodala jucer tridesetak km, od Alana do Zavizana i natrag. Tukla bura ko blesava, na par mista se drzala za kamen da me ne odnese...morat cu nabacit koji kil da me ta bura ne zaj***** vise.

Sjebala opet desno kolino ko svaki put u zadnjih pola godine kad previše bauljam okolo...i kupila jutros Osteo-b-flex - ono sta starcad pije.
Krviti irudove?!
Jesil bar imala kakvu dobru ustašku kapu, nije zgoreg istu imat na najhrvackiju planinu? Znaš da ja imam uvek dobri kapa.

Oderi i po MSM-u, dombar je za temtive.

Zadnje uređivanje grogo bolger : 17.07.2017. at 22:37.
Majmudin Adžaba is offline  
Old 17.07.2017., 17:27   #744
Quote:
Majmudin Adžaba kaže: Pogledaj post
Krviti irudove?!
Jesil bar imala kakvu dobru ustašku kapu, nije zgoreg istu imat na najhrvackiju planinu? Znaš da ja imam uvek dobri kapa.

Oderi i po MSM-u, dombar je za temtive.


Imala maramu u svim duginim bojama, ono ko na gej paradama il na ultri, da me medo vidi iz daljine.
Men ti kape ne mogu stat na glavu, prevelka mi glavurda.

Nego, šta ti je taj MSM?

---

Jebote, izgorit će nam sve...za potpaljivanje šume bi stavila kaznu potpaljivanje kretena kojem je to palo na pamet. Šta sve mater rodi i odgoji - i onda kažu da ne triba polagat za dozvolu za imat dicu.

Zadnje uređivanje grogo bolger : 17.07.2017. at 22:37.
binarna kuja is offline  
Old 17.07.2017., 18:38   #745
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Imala maramu u svim duginim bojama, ono ko na gej paradama il na ultri, da me medo vidi iz daljine.
Men ti kape ne mogu stat na glavu, prevelka mi glavurda.

Nego, šta ti je taj MSM?

---

Jebote, izgorit će nam sve...za potpaljivanje šume bi stavila kaznu potpaljivanje kretena kojem je to palo na pamet. Šta sve mater rodi i odgoji - i onda kažu da ne triba polagat za dozvolu za imat dicu.
A jebiga...prije je bilo koza i ovaca koje su pasle...sad imamo turizan.

Ceniš da medo vidi gej boje? Čisto sumnjan....za medu poplašit triba pivat Vjetre splinareeee i Gori gori borovinaaa

Glasno pričat, arlaukat, izvikovat imena vodeće stranke u raznin kontestiman....
Lugar Ćiril is offline  
Old 17.07.2017., 20:02   #746
Jebate kanader. Da ih nije izmislilo, možda bi po Dalmaciji bilo barem vodosprema po brdima uz naselja. Možda bi bilo makadamskih cesta do ušumu. Možda bi nekad neki politčar kupio vatrogasno vozilo s jakom pumpom da može barem jebenu raketnu bazu gasiti, a ne presjednički avion i helihopter i informatčki sustav za suzbijanje imigranata. Došo ministar vojske osobno gasit, sad samo treba nać koja je to orjunaška urota dovela do ovog sranja. Nisam dugo bio na moru, a nekako mi se neće. Da ne bi neko pomislio da sam iz Rijeke ili nedajbože Zagreba.

Držim vam fige, tamo dole. Idite po vodu dok još imate struje, jer u ovoj tzv. državi bi moglo biti presudno šta naprave mali ljudi, a ne velike hrvatine.

Ljudi pitaju ima li negdje onih mješina i ručnih pumpi za podjelit građanima da barem svoju okućnicu osiguraju. Nema, građani, to je bio NNNI i civilna zaštita, jugonostalgičarski izum.
Ali ima dvadeset faking županija. I stopedeset zastupnika na godišnjem odmoru, dva mjeseca = trideset tisuća kuna. Nisu oni krivi, TAKAV JE ZAKON.
__________________
The truth is more important than the facts. - Frank Lloyd Wright
#GNU.Terry.Pratchett
jedan_od_dvojice is offline  
Old 17.07.2017., 20:06   #747
jebate smrdi na balkonu na paljevinu
strange quark is offline  
Old 17.07.2017., 20:12   #748
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
jebate smrdi na balkonu na paljevinu
Jok, smrdi po korupciji.
__________________
The truth is more important than the facts. - Frank Lloyd Wright
#GNU.Terry.Pratchett
jedan_od_dvojice is offline  
Old 17.07.2017., 20:14   #749
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
jebate smrdi na balkonu na paljevinu
Pa srbi su krivi.
Lugar Ćiril is offline  
Old 17.07.2017., 20:14   #750
Quote:
jedan_od_dvojice kaže: Pogledaj post
Jebate kanader. Da ih nije izmislilo, možda bi po Dalmaciji bilo barem vodosprema po brdima uz naselja. Možda bi bilo makadamskih cesta do ušumu. Možda bi nekad neki politčar kupio vatrogasno vozilo s jakom pumpom da može barem jebenu raketnu bazu gasiti, a ne presjednički avion i helihopter i informatčki sustav za suzbijanje imigranata. Došo ministar vojske osobno gasit, sad samo treba nać koja je to orjunaška urota dovela do ovog sranja. Nisam dugo bio na moru, a nekako mi se neće. Da ne bi neko pomislio da sam iz Rijeke ili nedajbože Zagreba.

Držim vam fige, tamo dole. Idite po vodu dok još imate struje, jer u ovoj tzv. državi bi moglo biti presudno šta naprave mali ljudi, a ne velike hrvatine.

Ljudi pitaju ima li negdje onih mješina i ručnih pumpi za podjelit građanima da barem svoju okućnicu osiguraju. Nema, građani, to je bio NNNI i civilna zaštita, jugonostalgičarski izum.
Ali ima dvadeset faking županija. I stopedeset zastupnika na godišnjem odmoru, dva mjeseca = trideset tisuća kuna. Nisu oni krivi, TAKAV JE ZAKON.
srbi su krivi!
Lugar Ćiril is offline  
Old 17.07.2017., 20:22   #751
Joq, Srbi su OK (naročito ovi iz Srpske), krivi su Orjunaši. Tako barem svijet vidi naša presjednica, a vjerojatno i Trump. Pa ne misliš valjda da vojvoda Vojisvav svojevučno potpaljuje po kućama?
__________________
The truth is more important than the facts. - Frank Lloyd Wright
#GNU.Terry.Pratchett

Zadnje uređivanje jedan_od_dvojice : 17.07.2017. at 20:27. Reason: Pavdon, vvastovučno
jedan_od_dvojice is offline  
Old 17.07.2017., 20:43   #752
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Eo i mene...prehodala jucer tridesetak km, od Alana do Zavizana i natrag. Tukla bura ko blesava, na par mista se drzala za kamen da me ne odnese...morat cu nabacit koji kil da me ta bura ne zaj***** vise.

Sjebala opet desno kolino ko svaki put u zadnjih pola godine kad previše bauljam okolo...i kupila jutros Osteo-b-flex - ono sta starcad pije.
ja danas skakutao od srinjina priko sitnog gornjeg i donjeg, zrnovnice, mravinaca, amizica, kucina.... koji je qrc tim starim ljudima, gori im na 5 metara od njih, ne daju se iz kuce. nece na dobro... ako krene karepovac, game over... dioksin je zaebana supstancia. e da, rip girometta, nisan vidia ali kolaju glasine. ovo je susvita...
coherent is offline  
Old 17.07.2017., 22:16   #753
Quote:
coherent kaže: Pogledaj post
ja danas skakutao od srinjina priko sitnog gornjeg i donjeg, zrnovnice, mravinaca, amizica, kucina.... koji je qrc tim starim ljudima, gori im na 5 metara od njih, ne daju se iz kuce. nece na dobro... ako krene karepovac, game over... dioksin je zaebana supstancia. e da, rip girometta, nisan vidia ali kolaju glasine. ovo je susvita...
Drž se!
grogo bolger is offline  
Old 18.07.2017., 00:24   #754
Quote:
coherent kaže: Pogledaj post
ja danas skakutao od srinjina priko sitnog gornjeg i donjeg, zrnovnice, mravinaca, amizica, kucina.... koji je qrc tim starim ljudima, gori im na 5 metara od njih, ne daju se iz kuce. nece na dobro... ako krene karepovac, game over... dioksin je zaebana supstancia. e da, rip girometta, nisan vidia ali kolaju glasine. ovo je susvita...
Čitav su život u njima i sve su u te kuće uložili...iako nerealno, ja ih pomalo i razumin. Jadni ljudi.

Za dom sam pročitala da je 'dobro nagrizen'...nadam se da nije najgore. Može li se u Splitu uopće disat od tolikog dima?

---

Kod nas gori u blizini grada. I, iako ni blizu situaciji u Splitu, svejedno smo sve pozatvarali jer se nakupilo dima i pepela iz dva pravca. Kretene koji to rade triba u zatvorenu ludaru bez mogućnosti pomilovanja.
binarna kuja is offline  
Old 18.07.2017., 06:39   #755
Dobar jutar, pravac rudnik
__________________
Ako krades, kradi pomalo i sigurno.
Ministar obrane Seva, 2012
logit is offline  
Old 18.07.2017., 08:17   #756
Dobro jutro.
Coherent, kakvo je stanje?
binarna kuja is offline  
Old 18.07.2017., 10:26   #757
Quote:
binarna kuja kaže: Pogledaj post
Dobro jutro.
Coherent, kakvo je stanje?
bitno bolje nego jucer... sve je zadimljeno, stete su ogromne, ima spaljenih kuca, vozila, ali pozar je pod kontrolom. NIJE pogaseno, ali radi se leva, leva. trenutno gori gornja podstrana i to se gasi, ali gori i juzni dio mosora ispod debelog brda i ljubljana (originalno sam krivo napisa jer se nije vidilo kako triba, sad se vidi, ipak juzna strana od debelog brda prema ljubljanu). od dima ne vidin jel uvatilo donji dio oko lugarnice. zapravo je vise problem tehnike nego ljudi. skupilo se herojski nastrojene omladine, ali sta kad nema cime gasit. to je tako kad je drzavni prioritet da njonjo i sin odu polupismenome hercegovcu koji porez placa u monte karlu na izgubljeni mec umisto da se renovira 30+ godina stara oprema. a ima bi stosta rec i o sumarima, a bome i o ekipi (cast iznimkama) koja zivi okolo. sad ce naucit na tezi nacin da metar i po suvu travu isprid kuce triba taracat stilovkom, a ne pustit da je ka barut. i da ne mozes kante pune otpadnog ulja bacat okolo bezze. a sumari ce valjda jednom naucit da je bor qrc od stabla, narocito alepski.
djaba pozarni put i prored kad bor ispali sisku 50 metri... i tako.

Zadnje uređivanje coherent : 18.07.2017. at 11:20.
coherent is offline  
Old 18.07.2017., 11:14   #758
ima bit da je gornja podstrana i strozanac dobro pogaseno, jako malo dima s te strane... mosor ispod debelog brda i ljubljana i dalje gori.... bijeli dim, znaci da se i to pocelo gasiti.
coherent is offline  
Old 18.07.2017., 11:26   #759
Sad sam vidila slike. Za plakat. I usput nekoga šakom u glavu.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 18.07.2017., 12:37   #760
Kaj očete, Plenki veli da je sustav izvrstan. Ili barem OK. To što vam gradonačelnik veli da nema stredstava, to su objede. Čovjek se još nije upoznao sa finesama....
Tako nekako je i arbitražna komisija ocijenila svoje djelovanje u sporu sa Slovencima, savršeno, skoro pa regularno.
__________________
The truth is more important than the facts. - Frank Lloyd Wright
#GNU.Terry.Pratchett
jedan_od_dvojice is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.