Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 16:51   #821
Ako ima još karata naravno. Nevidim zašto ne.
__________________
O_O
vizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 11:00   #822
Zanima me kako je ove godine organizirano, kakva je situacija s wcom? Pa koliko to ima zaštitara i slično?
__________________
Mysterious Skin
MatthewDear is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 20:32   #823
Organizacija opet bila traljava, neki sitni detalji su se poboljšali ali sve u svemu tapka se na mjestu s hrpom nedostataka.
Ljudi nažalost manje, pirotehnika slaba, 2.večeri je nije ni bilo zbog vjetra.
WCi ispod stadiona opet horor filmovi, TOI TOI wca dovoljno.
Ponuda hrane i pića solidna, cijene iste, i dalje visoke ne samo za nas nego i za strance.
A taj podatak da je i strancima skupo je taj da svaku večer do 23 sata (od 17 se ulazilo) je bilo gotovo sablasno prazno, svi kasnije dolaze, najviše u periodu 23h-00:30h...
...budu koji sat i gotovo, dosta ih je odlazilo već nakon 2:00 sata...
Svi piju i zagrijavaju se vani, ispred stadiona, u svojim apartmanima ili gdje gdje već...
Opet provaljena ograda na jednom dijelu, neka grupa, ne znam točno koja...jadan redar koji se sam tamo zatekaona tom potezu.
Muzika, tek solidna zapravo, klasika, ak se razmemo, na Main stageu, jedino Resistence stage dobar. Arcadia ok ali stalno slabo posjećena.
Policije i interventne nikad više, ljudi komentirali da je više njih nego ultraša hehe. Bahati su jako. U civilu pogotovo, njih je bilo jako puno, arogantni prepotentni itd...
ekvilajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 11:39   #824
Ne razumijen više to s organizacijom
Meni ništa ne fali evo već 5tu godinu, mada san 95% na Resistance Stageu (mislim da se ljudi razočaraju u glazbu na main stageu, pa prigovaraju o organizaciji, budite na resistancu ).
Prije je falilo još osiguranja i toitoi-a, sada su to poboljšali i to je to. A protiv bure ne možeš, to što im je počupala 2gu večer jbga. Dobro je deralo. A otkad su pomakli u 2gi vikend srpanj izgleda da je uvijek buretina. Dobro sljedeće godine ide u prvi vikend .
Dosta manje ljudi naspram prošle godine. AKo je prošle bilo 45 000 po danu, ove 30 000 (ljudi dosta ranije isplaniraju odlazak na ovakve festivale, a ove godine je dosta kasnilo). Cijene su na razini (ili manje) od bilo kojeg festivala u europi, to što smo mi siromasi je druga stvar. Dosta ljudi manje u Splitu (ultraša), svi su iznajmili okolo (suluda pohlepa iznajmljivača, 30% gore je ok ali duplo ili troduplo nope. Nadam se da je ovo bila lekcija). Nije se stvorila atmosfera po gradu.

Od Dj-a Capiratti, Fanciulli, Seth Troxler & Martinez Brothers :klap:
Rodhad upilao
Carola, Cox, Dubfire & Maudaber, Beyer solidno
Falio je Hot Since 82
__________________
O_O

Zadnje uređivanje vizija : 22.07.2017. at 11:49.
vizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 11:58   #825
Dobro rečeno, uopče nije bilo filinga, muvinga i otaloga, totalno prazno, isfurano ili šta već...
Iznajmljivači blago rečeno reterdirani, kako deru strance, mogli su prije ali više ne! Jako im se odbilo u glavu s tim cijenama po 150,200,300 350 eura...bolesno ljudi bolesno...

E sad jedan drugi problem bi mogao nastati sljedeće godine jer je ultra europe prvi vikend u 7. mjesecu i preklapa se sa nekim drugim festivalima u Europi, primjerica Electric Love Festival u Salzburgu... Vidjet ćemo kako će utjecat na posjećenost, uvjetovan zbog stadiona hajduka koji tjedan kasnije igra pretkolo u europi i zato je pomaknuto tjedan ranije da se ne preklapaju s utakmicom.
ekvilajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 00:00   #826
Ma bolje da je prvi vikend, bude ljepo vrijeme uvijek , 2 i 3 vikend srpnja su uvijek nestabilni.
Ne vjerujem da će Salzburg utjecati na posjećenost, Ultra ima 5 puta skuplji Line Up (popularniji), samo trebaju krenuti s lineupom i općenito promocijom ranije jer ljudi poslje nove godine već planiraju. Recimo Exit je sljedeće godine 12-15 July pa se sve poklopilo. Mislim da će sljedećih 5 godina biti vrh, jer je lagano sazrio festival i vratio se stari menadžment, ove godine je više bilo spašavanja u zadnji tren.

Btw. jel vidio neko snimak gdje vatromet opali po publici za vrijeme Tiesta ajme užas
__________________
O_O
vizija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 13:21   #827
Quote:
vizija kaže: Pogledaj post
Ma bolje da je prvi vikend, bude ljepo vrijeme uvijek , 2 i 3 vikend srpnja su uvijek nestabilni.
Ne vjerujem da će Salzburg utjecati na posjećenost, Ultra ima 5 puta skuplji Line Up (popularniji), samo trebaju krenuti s lineupom i općenito promocijom ranije jer ljudi poslje nove godine već planiraju. Recimo Exit je sljedeće godine 12-15 July pa se sve poklopilo. Mislim da će sljedećih 5 godina biti vrh, jer je lagano sazrio festival i vratio se stari menadžment, ove godine je više bilo spašavanja u zadnji tren.

Btw. jel vidio neko snimak gdje vatromet opali po publici za vrijeme Tiesta ajme užas
Nažalost dio vatrometa je završio po glavam nekih u zadnjih redovima iza na parteru dole. Vatromet ove godine totalno osiromašen, tako jeftino i malo da je to žalosno, i kad je bilo sve ok s vremenom mislim na prvu večer.
Ugl loš je pogotovo ove godine feedback od stranih posjetitelja koji su prošli većinu festivala po europi. dosta je pljuvačine.
Sve je nekak zbrda z dola organizirano da

Nadam se da će sljedećih 5 godina biti puno kvalitetnije organizirano te više posjetitelja!
ekvilajzer is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 09:27   #828
Činjenica je da su ove godine dosta kaskali s organizacijom, od objave lineupa do svega ostaloga, a koji su razlozi tome, ne znam. Ne vjerujem da nisu do zadnjeg trena bili sigurni hoće li festivala uopće biti.
Je li ih odgoda prve večeri prošle godine zbog lošeg vremena također poremetila u posjećenosti? Vjerojatno.

Meni se osobno čini da polako dolazi do zasićenja materijala i da je to glavni razlog slabije posjećenosti. Dakle, već 5. ili koju godinu jedno te isto. Festival ne nudi ništa novo, a praktički uvijek na istim greškama pada. Neke popravi, a neke dodatno naglasi.

Organizatori bi trebali malo sjesti i razmisliti u kojem smjeru dalje žele da im festival ide. Pogotovo ako je istina da je ugovor potpisan na još nekoliko sljedećih godina.
Brick Top is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2019., 22:14   #829
sto je tema mrtva ? Pa zadnja godina ultre na parku mladezu najbolja ikad sto je bila u Hrvatskoj.
Mitroglou is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2019., 19:10   #830
O cemu da se pise kad je lineup skoro svake godine identican,a zbog toga kaj je u Splitu tokom sezone ispada te cijenovno vise nego balaton sound,electric love,exit,neversea,parookaville ili untold koji su svi tu negdi ili bolji festivali od ultre i u ajmo rec slicnoj udaljenosti(ok rumunji i parookaville su malo dalje).

Od ovog kaj su za sad najavili ove godine cak ni da ne raspravljamo o ukusu se jedino Pendulum isplati ic pogledat ,ostalo je sve vec videno skoro svaku godinu.

U zadnjih par godina jedino SHM,Prydz i deadmau5 mi padaju na pamet ko neki novi znacajni actovi ostalo ukljucujuci i resistance dobrim dijelom je copy/paste,a i cinjenica da se oko treceg stage ni ne trude vise ne popravlja situaciju.
__________________
"Dee, I swear you would be of more use to me if I skinned you and turned your skin into a lampshade or fashioned you into a piece of high-end luggage. Add you to my collection."
Dennis Reynolds is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2020., 23:54   #831
Quote:
Dennis Reynolds kaže: Pogledaj post
O cemu da se pise kad je lineup skoro svake godine identican,a zbog toga kaj je u Splitu tokom sezone ispada te cijenovno vise nego balaton sound,electric love,exit,neversea,parookaville ili untold koji su svi tu negdi ili bolji festivali od ultre i u ajmo rec slicnoj udaljenosti(ok rumunji i parookaville su malo dalje).

Od ovog kaj su za sad najavili ove godine cak ni da ne raspravljamo o ukusu se jedino Pendulum isplati ic pogledat ,ostalo je sve vec videno skoro svaku godinu.

U zadnjih par godina jedino SHM,Prydz i deadmau5 mi padaju na pamet ko neki novi znacajni actovi ostalo ukljucujuci i resistance dobrim dijelom je copy/paste,a i cinjenica da se oko treceg stage ni ne trude vise ne popravlja situaciju.

Imas Alessa ,Romera,Afrojacka ,Guettu, Armina, prosle god cak i SHM, na ona ostala dva stagea tko slusa takoder velika imena Cox i sl. i to lose ? istina da fali i meni Garrix ili Hardwell , ali dobijes najveca svjetska imena EDM pozornice,ne znam u ceme je problem ? Sto se tice tIh festivala jedino je mozda tommorowland iznad ultre, ali to bez 10000 kn ne trebas pomisljati,Exit ? Prijatelj mi bio i razocaro se , pomijesani zanrovi,malo rocka,malo techna, dojam katastrofa.Ovo ostalo taj Untold je negdje na istoku Rumunjske pripizdina ,da je cak i bolje od Ultre ne moze te isplativije doc nikako nego na ultri u vlastitoj drzavi.LJudi ne znaju cijenit ,a shvatit ce 2023g kad Ultra ode iz Hrvatske
Mitroglou is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2020., 17:51   #832
Koji dio oko ponovljanja istih imena ne razumijes ? Naveo si doslovno imena koja su svake godine i sve isti žanr-big room.


Ovi festivali koje sam naveo imaju stageve za techno,dnb,trance,trap plus mainstage,dakle za svakog po nekaj... Ultra ima mainstage i resistance(nekoc su imali trance i dnb na manjem stageu,al su ocito odlucili kratit troskove s tim da je treci stage sad za anonimuse,a cijenu karte nisu smanjili) i to je to,ak ti to smatras dobrim ocito nisi bio nigdje drugdje .

Bio sam i na exitu i na tomorrowlandu(od navedinih u mom postu nisam bio na parookavileu i neverseau) i tvoje izjave su u najmanju ruku redikulne,tak da rade odi na neki drugi festival prije nego kaj pocnes donosit glupe zakljucke kakve si napiso u svom postu.

btw ovi svi festivali imaju priblizno jednak billing ko ultra(ne ista imena,vec po velicini izvodaca) ,balaton i untold cak imaju i jaci ,dok su tomorrowland i creamfields prica za sebe kojima se nitko nemoze priblizit osim mozda ultre u miamiu i edc-a u vegasu,pa je stog i cijena nesto vise.
__________________
"Dee, I swear you would be of more use to me if I skinned you and turned your skin into a lampshade or fashioned you into a piece of high-end luggage. Add you to my collection."
Dennis Reynolds is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2020., 21:58   #833
Pa ljudi dovede najbolje dj na svijetu , 70 % njih sto dodje je sami vrh EDM-a ,sto bi to sad mjenjali koncept i ostalo kad im se isplati na kraju. Dodje ti Armin van Buuren svake godine ,covjek je vec 15 godina na sceni ,SHM koja u svijetu biraju festivale ,ne moze im svak udovoljiti jer traze pun krc toga i nakon njihovog reuniona dodju ti u Hrvatsku i ljudi se opet zale. Da se sad ne ponavljam opet zavisi opet sta ko voli, ocito ovi sto dolaze tebi ne pasu.
Od ovih ostalih fesitivala kazem iz prve ruke frendovi sto su isto kukali za ultru, ovako nesto kao ti, otisli na exit i razocarali se ,Ultra im je jos deset mjesta ispred. O Tomorrowlandu se ne isplati pricati gledano financijski ,ali kao festival je svake godine sve gori ,imao je svoj vrhunac od 2011-2015 ,te godine su bile antologijske i nece se vise ponovit.Sad vecina ode, eto da se pojavi tamo jer je najbolji festival na svijetu u to vrijeme ,a ne zbog same glazbe.
Mitroglou is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2020., 13:31   #834
Ultra službeno otkazana. Act surprised.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2021., 15:51   #835
Nema cjepiva - nema ni Ultre: sve je izglednije da se najveći festival u Hrvatskoj neće održati ni ove godine. Evo što kaže organizator

Joe Bašić, alfa i omega hrvatske Ultre, za 'Slobodnu' kaže:

- Situacija nije dobra, ali ja vam još ništa službeno ne mogu reći, mi smo prošle godine tek u svibnju dobili obavijest da neće biti moguće organizirati Ultru. Takvu obavijest čekamo i ove godine. Industrija ovakvog tipa zabave je trenutno stala u cijelom svijetu. Vjerujem da će, kada se situacija napokon normalizira, ljudi itekako biti željni putovanja, te će Hrvatska biti opet puna turista - diplomatično će Bašić.

https://slobodnadalmacija.hr/mozaik/...izator-1088768
DoktorNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2021., 13:13   #836
i ove godine će biti otkazana ultra
DoktorNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2021., 14:19   #837
zar se zbilja prodaju karte za Ultru, a sve u Europi je otkazano ovo ljeto?

opet repriziraju prošlu godinu i obmanjuju naivce?

btw jedan od lošijih festivala generalno, svake godine jedno te isto, a vidim da i stranci više pišu o Dimensionsu nego o Ultri koji preferiraju tu glazbu
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2021., 18:04   #838
Quote:
DoktorNo kaže: Pogledaj post
i ove godine će biti otkazana ultra
ULTRA u Splitu i službeno je otkazana, potvrdili su organizatori.

Festival je odgođen za sljedeću godinu, održat će se od 8. do 10. srpnja 2022. godine.

"Ulaznice će važiti i za sljedeću godinu, a svi kupci bit će kontaktirani putem maila s više informacija o ulaznicama i uvjetima za povrat novca. Dok nestrpljivo čekamo priliku da vas ponovno ugostimo na Ultri Europe, želim izraziti zahvalnost našim vjernim fanovima na potpori i strpljenju", poručili su organizatori na društvenim mrežama.

https://www.instagram.com/p/CQlSXv6r...ource=ig_embed

Posjetitelji Ultre bijesni: "Nikad više neću kupiti kartu, prevarili ste nas"

https://www.index.hr/magazin/clanak/...s/2286392.aspx
DoktorNo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2021., 12:44   #839
Frend i ja želimo sljedeće godine na ultru ako se dogodi naravno zbog ovog glupog covida...Zanima nas ako puste ulaznice u prodaju preko stranice treba li to kupiti preko stranice ili da cekamo i kupimo na nekom tisku? I naravno koliko dode na tisku ako je itko kupovao...Postoji i problem da me nece pustit jer cu imat 17 i pol godina tada a frend ce par dana prije navrsiti 18 i bilo bi glupo da nas ne puste...Oba dvojica smo zarazeni tom glazbom, svake godine smo gledali live..Sljedeca godina je napokon prava prilika...Pa evo ako netko ima volje koji je bio da prokomentira...
luke17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2021., 11:40   #840
E pozz dragi čovječe što voli Ultru, ali i svima ostalima Nadam se da će ova tema zaživit do nagodinu pa da se imamo čemu nadat i veselit dok ne dođe iduća Ultra!!! Što se tiče samih karata tu ne trebaš puno brinuti (bio sam na Ultri 3x), te uvijek bude na proljeće regionalnih karat za ex Yu zemlje po nekih sto eura, brijem da sam jednom i na rate kupio na Tisak mediji tako da tu nemaš frke. S godinama isto tako se bzvz zamarat kad sam znao vidit klince po 14-15 godina da ulaze+ bude uvijek pun gas španjolaca kojima je kad ih vidiš jako upitno koliko godina imaju kad su svi niski i isto izgledaju (vjv neka shema maturalaca, pa nego diće, nego na partijanu ), bio sam na Exitu eto prije već mj i po dana, bilo je savršeno, ali nagodinu Ultru ne propuštam, nagodinu će bit eto tri godine kako nisam išao i fali mi ta vibra koju Ultra nudi, ne može čovjek vjerovat takva dva festivala blizu, a tako različita. Šta god te zanima pitaj naravno ovdje ima dotad vremena. Živjeli mi
lebronvk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.