Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Biciklizam

Biciklizam Na dva kotača uokolo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 15:58   #681
Imam prigodu kupiti touring bicikl Koga light deluxe: http://www.aktiv-radfahren.de/test-u...-premiumklasse

Je li netko od vas vozi Koga bicikl? Po cijenama i tekstovima se čine kao visoka klasa. Jesu li i nakon više godina korištenja opravdali "premium klasa" opis?
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 23:02   #682
Ovaj ti je prešao Alpe na Koga Miyati

https://www.youtube.com/watch?v=F6jrMqo2L2U
to3cutter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 10:38   #683
Odličan video!
gorank is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 10:49   #684
Noc sam proveo gledajuci ovog kako pedala na Kogi...
Kud ga saljes u to doba dana!
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 13:22   #685
Baš sam pitao lika, jel imao kakvih mehaničkih problema putem, s obzirom da je natovaren do ibera i da nije to malo kilometara ubrdo nizbrdo i sve skupa... Kaže čoek da nije imao niti probušenu gumu a kamoli da bi mu žbica pukla. Koga Miyata je veli radni konj od bicikla
to3cutter is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 14:00   #686
Sad sam jos blize kupovini Koge.
Velicina je 60 cm, a ja sam visok 192. To jos moram dobro isprobati, da mi mozda ne bi bila prevelika.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 14:52   #687
Quote:
miroslav kadlec kaže: Pogledaj post
Sad sam jos blize kupovini Koge.
Velicina je 60 cm, a ja sam visok 192. To jos moram dobro isprobati, da mi mozda ne bi bila prevelika.
Kogu se uvijek isplati kupiti ukoliko se ukaže povoljna prigoda. Koga pripada u sam vrh touring bicikala, naravno uz još neke druge brendove ali recimo da je u top 5. Ako je kupiš onda je tu malo prezentiraj da i mi ostali uživamo bar u dobrim fotkama.
__________________
“Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!”
Bob Rock
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 06:28   #688
Quote:
miroslav kadlec kaže: Pogledaj post
Sad sam jos blize kupovini Koge.
Velicina je 60 cm, a ja sam visok 192. To jos moram dobro isprobati, da mi mozda ne bi bila prevelika.
60 veličina ti nikako nije prevelika za tvoju visinu. S tim da ova dotična Koga nije touring bicikl već city.
Kogini Touring modeli su World Traveler i Randonneur...Iako kao što i piše možeš ju bez problema koristiti za putovanja...S tim da ti nema prihvate za prednje nosače...Ali to te ne sprečava da odeš di ti se ide s njim a u međuvremenu imaš odličan bicikl za po gradu itd...
human33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 09:08   #689
https://www.koga.com/en/cycling-the-world-in-80-days/

Odmah vidio kakve travele Koga nudi i naletim da sponzoriraju ovog avanturista.
snikodic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 09:44   #690
Quote:
snikodic kaže: Pogledaj post
https://www.koga.com/en/cycling-the-world-in-80-days/

Odmah vidio kakve travele Koga nudi i naletim da sponzoriraju ovog avanturista.
380 km dnevno? Ni da je Matija Kvasina našmrkan ko Isus
to3cutter is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 11:11   #691
Quote:
to3cutter kaže: Pogledaj post
380 km dnevno? Ni da je Matija Kvasina našmrkan ko Isus
Tu ulaze i letovi u njihov prosjek
snikodic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 13:31   #692
To je još jedan znak da trebam uzeti tu Kogu...
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 18:07   #693
Quote:
miroslav kadlec kaže: Pogledaj post
To je još jedan znak da trebam uzeti tu Kogu...
„Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka.“
Petar Petrović Njegoš

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
dysback is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 16:27   #694
Jel netko vozio po otocima, planiram slijedeci mjesec turu pa ako ima tko kakav tips&tricks
beznicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 10:01   #695
Thumbs up

Toplo preporučam Cres u paketu s Lošinjem, ako voliš uspone😁. Inače Dugi Otok je super ali kao i svi naši otoci..
human33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 10:19   #696
haha, Lošinj je ravan praktički prema Cresu
ali Cres i Lošinj su odlični za bicikliranje, pogotovo ako imaš gume pa da možeš i po makadamu.
na Cresu svrati do Lubenica ali čuvaj se grdog uspona do njih, ja sam pedalirao taj uspon u 22x30 na mtb (opterećen teretom bisaga doduše) koliko je strmo. Posjeti možda i Beli, mjesto gdje su bjeloglavi supovi

na Cresu smo spavali u creškoj uvali u šumi a na Lošinju na šetnici između Malog i Velog Lošinja tako da su oba dva otoka zahvalna za spavanje na divljaka
g-flash is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 10:22   #697
Al je zato Cres sve samo ne ravan.. Lošinj dođe ko revitalizacija😊. Kamp u Osoru je super za stat na dan dva.... Uspon iz Valuna u podne za mazohiste itd... 🙃
human33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:22   #698
Planiram vlakom do Rijeke i onda trajektima po otocima sa sjevera prema jugu. Zavrsio bi u Splitu i onda vlakom natrag... Sto se tice kampiranja , imam opremu i mislim je vozit ali gledam malo cijene na Airbnb i cisto su prihvatljive , ima smjestaja za 100-150 kn. Za te pare mi se ne isplati da me neki nadobudni lokalac gnjavi a i krevet je krevet. Najveci mi je problem ustvari sigurnosne naravi, tipa sta s bicom ako trebas u trgovinu i sl
beznicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 13:32   #699
Na kraju sam kupio Crestu umjesto Koge. Ali je po Cresta stranici, bicikl kojeg sam kupio trekking.

Koja bi bila službena razlika između trekking i touring bicikla? Ako ne ideš na put oko svijeta, nego voziš trodnevne ture, ima li tu uopće značajne razlike osim onih držača prtljage?
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2017., 14:38   #700
Treking je uglavnom gol bajk, dok na touring (ako ga baš kupuješ pod touringa) dobiješ recimo dinamo nabu,svjetlo,blatobrane,zadnji nosač tereta, a ponekad i prednji. Treking bicikli su uglavnom veličine kotača 28, dok touring mogu biti i 26 i 28. Također trekinga se kupovinom dodatne nabrojane opreme lako pretvori u touringa. To je uglavnom to. Ajd tu Crestu negdje stavi da je vidimo!
__________________
“Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!”
Bob Rock
omahen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:31.