Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2015., 23:00   #21
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Ovo opet daju prvu epizodu druge sezone...
Nisu normalni, pukli su skroz

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
erin78 is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 09:06   #22
Quote:
Pajkic kaže: Pogledaj post
Ovo opet daju prvu epizodu druge sezone...
ja počela gledati i shvatim da sam to već odgledala.
Pa stvarno...
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 16:31   #23
Na kojoj su sad uopće epizodi stali? Koja ide sljedećeg ponedjeljka? Na kraju ću morat skidat s neta, s obzirom koliko sam se pogubila u svemu, a očito su se i ovi s HRT-a.
Triple Lindy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 16:00   #24
Večeras nastavljaju gdje su prvi put stali. Još te tri zadnje epizode. Tako barem piše u rasporedu.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
erin78 is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 20:28   #25
Pomalo off topic, ali da li netko zna naslov pjesme koja se vrti najava na HTV-u ( ne naslovna pjesma serije, kad idu imena glumaca ?) Bila bi vrlo zahvalna!
Pierre Herme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 18:04   #26
Frederik je baš interesantan lik. Negdje sam propustila možda, ako je dotaknuto, kakvu on to traumu ima, noćne more, agresija, bijes... ? Nisam mogla pratiti dvojku u onom ponoćnom terminu, pa gledam sada.
inferNobile is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 10:34   #27
Quote:
inferNobile kaže: Pogledaj post
Frederik je baš interesantan lik. Negdje sam propustila možda, ako je dotaknuto, kakvu on to traumu ima, noćne more, agresija, bijes... ? Nisam mogla pratiti dvojku u onom ponoćnom terminu, pa gledam sada.
Žena mu spavala s njegovim bratom.
Tata bio homoseksualac što je otkrio nedavno. Mislio da je pokojna mater oca hitila van a zapravo tatek zgibal s ljubavnikom.
Mama kuću ostavila sestri a ne njemu.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2015., 11:59   #28
Može mi netko prepričati kraj. Vidjela sam njih 4 s malom na jezeru ili gdje već i onda se vraćaju sami prema kući. Kaj je to bilo na kraju?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2
marta 29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 16:18   #29
I mene interesira kraj, ukratko.
inferNobile is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 18:08   #30
Pardon, oprostite što sam padobranac, ali gledam seriju s kompjutera s prilično lošim subtitlesima , i ne uspijevam pronaći podatak o tome tko je od njih 3 čije dijete, odnosno tko su im očevi.

Zbunjuje me što svi imaju isto prezime Skužila sam da je Frederik od onog lika što se ubio, a Emil i Gro? (pogledala sam prve dvije epizode, ako je to bitno, i nemojte mi previše spojlati, hvala )
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 12:25   #31
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Pardon, oprostite što sam padobranac, ali gledam seriju s kompjutera s prilično lošim subtitlesima , i ne uspijevam pronaći podatak o tome tko je od njih 3 čije dijete, odnosno tko su im očevi.

Zbunjuje me što svi imaju isto prezime Skužila sam da je Frederik od onog lika što se ubio, a Emil i Gro? (pogledala sam prve dvije epizode, ako je to bitno, i nemojte mi previše spojlati, hvala )
Emil je isto od lika koji se ubio, a Gro je Thomasova. Meni nije bilo jasno tko je najstariji.

Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
erin78 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 19:40   #32
Da, mislim, Erik djeluje mnogo mlađe od Gro i Thomasa
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 11:10   #33
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Da, mislim, Erik djeluje mnogo mlađe od Gro i Thomasa
Da budem preciznija, nejasno mi je je li Gro starija ili mlađa od Frederika. I jedna i druga kombinacija mi je jednako komplicirana. Što je najbolje, mislim da je to u jednoj sceni objašnjeno, ali ja nisam pazila.
Ako je Frederik najstariji (tako meni djeluje), onda recimo ima smisla zašto Gro ima isto prezime. Kao, Veronika je bila udana za tog Grønnegaarda, ali ima dijete s Thomasom. Ono što mi nije jasno u toj verziji je Emil - zašto bi nakon toga imala još jedno dijete s mužem koji joj je zapravo samo na papiru muž.
Ako je Gro najstarija, onda mi je logično da se Veronika npr. udala poslije toga za Grønnegaarda i imala još dva sina. Ali mi tu nije logično prezime od Gro.

Bloody hippies
erin78 is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2015., 11:16   #34
Dobro, drago mi je da to ne zbunjuje samo mene
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 08:49   #35
Drago mi je što su ovo reprizirali na HTV-u, odlična serija, Danci su ugodno iznenađenje, odlična gluma, atmosfera, radnja.

Jezik im je skroz neuhvatljiv, ali serija je dobra pa je i on zanimljiv.

Nadam se i 3. sezoni.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 08:39   #36
da, gledao sam kad se prvi put prikazivalo, odlična serija
weasley is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:06.