Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2017., 10:24   #141
Što kažete na ovu traku?
https://megapopust.hr/products/elekt...nt=33368119058


Naručila sam prije par mjeseci traku KLARFIT Pacemaker X3 sa stranice ''Electronic star'', traka je dobro izgledala, cijena prihvatljiva, da bi mi traka na kraju stigla sa potrganom ambalažom (na što još mogu zažmiriti), ali sav plastični okvir trake je bio potrgan, pa je onda krenulo 2 mjeseca navlačenja i zavlačenja oko povratka novca.
Nakon xy poziva, mailova, preusmjeravanja sa jednog kolege na drugog, novac mi je vraćen, ali više nikada neću kupovati sa te stranice jer je osoblje krajnje bezobrazno, osim gospodina kojeg su ubacili na zamjenu i koji nema pojma kako im stvari u firmi funkcioniraju, on je jedini bio ljubazan.

Uglavnom, znam da traka sa megapopusta nije toliko na akciji i realna cijena joj je oko 3-4 tisuće kuna (barem po drugim inozemnim stranicama što sam uspjela prokopati).
Tražim električnu traku do kojih 3000kn.

Možda ako imate koju preporuku za neku drugu traku bila bih vam zahvalna
Victory =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 10:14   #142
Ja imam traku, kupljenu u Metalia Commercu na nekom sniženju, bila nekih 2400 kuna. Zadovoljan sam.
Kad se sklopi (podigne), zauzima manje od metar kvadratni. 12 brzina znači da teoretski možete ići 12 km na sat, što je nemoguća misija za svakog trkača u zatvorenom na traci. Ima one senzore za puls, više automatskih modusa trčanja.
Kad kupite traku, morate si nabaviti silikonsko ulje u spreju da povremeno pošpricate onu ploču ispod gume, jer smrdi po spaljenoj gumi.
I svakako, ne smijete traku držati na golom parketu, jer ovi ispod to čuju. Traka je na 4 točke, i ispod svake si stavite nešto da smanjite lupanje.
Po meni, sve te trake bih podijelio na dvije - manje i veće, tj. postoje ove s manjom površinom i one s većom.
Ona s većom gaznom površinom je svakako bolja, jer nije zgodno kad u stanu krivo stanete, pri velikoj brzini pa se razbijete, zbog toga što ste promašili gumenu traku. Druge opcije nisu bitne.
karter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:25   #143
Jel ima koji program za trčanje na traci za početnike?
Creep2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 10:32   #144
Quote:
Creep2 kaže: Pogledaj post
Jel ima koji program za trčanje na traci za početnike?
Sam si staviš.
Moja traka je jednostavna. Možeš si postaviti 12 stupnjeva. Npr. do 4 ti je ustvari hodanje. 5 brzo hodanje, a 6 nadalje ti je trčanje. 6 ti znači - 6 km/h. Znači, početniku ne valja brže ići, dok se ne privikne na traku.
Inače, ima i par mješovitih programa, traka sama mijenja brzine, ali nije preporučljivo nekom tko nije uopće trčao, ili nije na traci.
Naime, nije lako kad ti sama traka odjednom s 4 km/h prijeđe na 10 km/h i tako drži dvije minute, jer u punom trku moraš paziti da ne staneš na pleh sa strane ili ne usporiš, a sama traka ide svojom brzinom.
karter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:18   #145
Može neka preporuka malo bolje trake.
Microban is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 09:53   #146
Ja sam umjesto trake kupio sobni bic, mislim da sam pametno napravio jer ta mi se kombinacija čini odlična.
gooooc is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 21:29   #147
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Što kažete na ovu traku?
https://megapopust.hr/products/elekt...nt=33368119058


Naručila sam prije par mjeseci traku KLARFIT Pacemaker X3 sa stranice ''Electronic star'', traka je dobro izgledala, cijena prihvatljiva, da bi mi traka na kraju stigla sa potrganom ambalažom (na što još mogu zažmiriti), ali sav plastični okvir trake je bio potrgan, pa je onda krenulo 2 mjeseca navlačenja i zavlačenja oko povratka novca.
Nakon xy poziva, mailova, preusmjeravanja sa jednog kolege na drugog, novac mi je vraćen, ali više nikada neću kupovati sa te stranice jer je osoblje krajnje bezobrazno, osim gospodina kojeg su ubacili na zamjenu i koji nema pojma kako im stvari u firmi funkcioniraju, on je jedini bio ljubazan.

Uglavnom, znam da traka sa megapopusta nije toliko na akciji i realna cijena joj je oko 3-4 tisuće kuna (barem po drugim inozemnim stranicama što sam uspjela prokopati).
Tražim električnu traku do kojih 3000kn.

Možda ako imate koju preporuku za neku drugu traku bila bih vam zahvalna
Za boga milog nikako ne kupuj od megapopusta jer jedno je u ponudi a drugo ti isporuče,znanac iz okolice Osijeka kupio traku koja je sad u ponudi i nema veze sa trakom na slikama i specifikaciji,prodaju traku snage 3hp,a isporučili mu snage 1hp,a traka te snage kod nas je ispod 2000 kuna.
starčevič is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 10:24   #148
Quote:
Victory =) kaže: Pogledaj post
Što kažete na ovu traku?
https://megapopust.hr/products/elekt...nt=33368119058


Naručila sam prije par mjeseci traku KLARFIT Pacemaker X3 sa stranice ''Electronic star'', traka je dobro izgledala, cijena prihvatljiva, da bi mi traka na kraju stigla sa potrganom ambalažom (na što još mogu zažmiriti), ali sav plastični okvir trake je bio potrgan, pa je onda krenulo 2 mjeseca navlačenja i zavlačenja oko povratka novca.
Nakon xy poziva, mailova, preusmjeravanja sa jednog kolege na drugog, novac mi je vraćen, ali više nikada neću kupovati sa te stranice jer je osoblje krajnje bezobrazno, osim gospodina kojeg su ubacili na zamjenu i koji nema pojma kako im stvari u firmi funkcioniraju, on je jedini bio ljubazan.

Uglavnom, znam da traka sa megapopusta nije toliko na akciji i realna cijena joj je oko 3-4 tisuće kuna (barem po drugim inozemnim stranicama što sam uspjela prokopati).
Tražim električnu traku do kojih 3000kn.

Možda ako imate koju preporuku za neku drugu traku bila bih vam zahvalna
Što imaš vraćati nazad, ako je radila? Malo potrgane plastike nije problem. Vidiš da je cifra 5 puta manja, što si mislila zbog čega je sniženje?
karter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 20:17   #149
Moze li mi netko reci jel ovo dobra traka i vrijedi lintih novaca. Naime kupili bismo traku koju bi koristili muz, kcer i ja. Zapravo kupujem ju prvenstveno ja za sebe, jer muz i kcer trce i hodaju vani a ja bas i ne. Ja bih vise hodala a muz i kcer bi trcali.

https://www.intersport.hr/energetics...trcanje-150665

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 22:33   #150
nijedna traka nije vrijedna pare

zemi si bike, spining ili kakav god
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 09:46   #151
Quote:
babunovich kaže: Pogledaj post
nijedna traka nije vrijedna pare

zemi si bike, spining ili kakav god
Imam bike....i to jako dobar....ali hoću traku za trčanje.

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2019., 12:34   #152
Dvojba: Energetics PR 7000 HRC [5.199 kn] Vs. Klarfit Highflyer FX2 [3.999 Kn].
Ima li tko iskustva s nekom od navedenih traka? ili mozda preporuku za neku trecu do 5.5 tkn...
Kod ove druge:
* plus: samopodmazivanje, te navodni tihi rad
* minus: ne moze se isprobati (uzivo), nema (dovoljno) povratnih informacija onih koji je koriste.
Slipfighter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2019., 12:37   #153
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko reci jel ovo dobra traka i vrijedi lintih novaca. Naime kupili bismo traku koju bi koristili muz, kcer i ja. Zapravo kupujem ju prvenstveno ja za sebe, jer muz i kcer trce i hodaju vani a ja bas i ne. Ja bih vise hodala a muz i kcer bi trcali.

https://www.intersport.hr/energetics...trcanje-150665

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
Jeste možda u međuvremenu uzeli tu traku?
Mi isto gledamo u Intersportu te dvije u ponudi,pa me zanima kako ste zadovoljni.🙂
-Ni-na- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2019., 14:24   #154
Quote:
sita kaže: Pogledaj post
Planiram kupiti neku spravu za vježbanje al ne znam kaj je najbolje (za smršavit) - traka, Orbitrek ili bicikl???

Šta mi preporučujete?
Nećeš smršaviti ni grama, ako ne promijeniš prehranu.
Tu je najvažnije imati jaku volju, bez iznimki.
Pređi na biljke, izbjegavaj 4 bijele smrti (sol, bijelo brašno, šećer, mlijeko).
Hoćeš li vježbati s nečim od ove tri stvari, prvo imaj na umu da su ti glavne prepreke u glavi.
Nema onoga - danas nemam vremena, ne da mi se.
Za vježbanje uvijek imaš vremena.
Ne da ti se?
Najvažnije je da se obučeš za trening i staneš na napravu. To je najteže. Kad kreneš, odradit ćeš.
Moraš zacrtati plan - danas moram vježbati toliko i toliko. Ni više ni manje.
Nema nagradnih odmora i nagradne hrane.
Još jedna stvar- ako se svega držiš redovno, prvi rezultati su vidljivi tek nakon tri mjeseca.
Ali, promijenit ćeš izgled na bolje tek za tri godine.
Upiši se rađe u teretanu.
Samo moraš redovno ići - 3 , 4 puta tjedno .
karter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2019., 16:59   #155
Jbt Karter to odmah ubi ženu (muškarca ) s 4 put tjedno teretane . ako je to drugo s kauča moglo bi bit malo puno
Silverstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2019., 18:44   #156
Quote:
-Ni-na- kaže: Pogledaj post
Jeste možda u međuvremenu uzeli tu traku?

Mi isto gledamo u Intersportu te dvije u ponudi,pa me zanima kako ste zadovoljni.
Nismo još nikaj kupili. Ne znam niti sama kaj kupiti....sad su topliji dani pa se hoda vani a na jesen ćemo vidjeti kaj se nudi.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2019., 10:21   #157
Quote:
zrixy kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko reci jel ovo dobra traka i vrijedi lintih novaca. Naime kupili bismo traku koju bi koristili muz, kcer i ja. Zapravo kupujem ju prvenstveno ja za sebe, jer muz i kcer trce i hodaju vani a ja bas i ne. Ja bih vise hodala a muz i kcer bi trcali.

https://www.intersport.hr/energetics...trcanje-150665

Poslano sa mog SM-T800 koristeći Tapatalk
Traka uskog gaza za 5100 kuna??
Ne kupuj ni slučajno.
To je duplo više nego što vrijedi.
karter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2019., 01:04   #158
Quote:
-Ni-na- kaže: Pogledaj post
Jeste možda u međuvremenu uzeli tu traku?

Mi isto gledamo u Intersportu te dvije u ponudi,pa me zanima kako ste zadovoljni.


Ja imam 990 HRC vec nekoliko godina i zadovoljna sam. Nekad je koristim 3-4 puta tjedno, a nekad pauziram i po mjesec do dva.

Inace mi je prodavac rekao da nije predvidjena za duze hodanje, tako da treba provjeriti taj drugi model.
Bezveze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 18:59   #159
Pozdrav!
Samo da javim da smo uzeli traku u Intersportu,model 5000.
Koristim ju 3 puta tjedno.
Najčešće odaberem jedan od programa koji sadrži nešto sporog nešto brzog hoda i laganog trčanja.
Odlično mi je što imam komociju koristiti ju kad god želim. Najčešće to bude kasno navečer.
Moram napomenuti da nemam potrebu skidanja kg,imam ih 60��,već sam više htjela uvesti neki vid aktivnosti. Veći problem imam sa izraženim bokovima i celulitom,nego sa kilazom.��
Uglavnom,sve 5 za sada.
-Ni-na- is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2019., 20:33   #160
Quote:
-Ni-na- kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Samo da javim da smo uzeli traku u Intersportu,model 5000.
Koristim ju 3 puta tjedno.
Najčešće odaberem jedan od programa koji sadrži nešto sporog nešto brzog hoda i laganog trčanja.
Odlično mi je što imam komociju koristiti ju kad god želim. Najčešće to bude kasno navečer.
Moram napomenuti da nemam potrebu skidanja kg,imam ih 60������,već sam više htjela uvesti neki vid aktivnosti. Veći problem imam sa izraženim bokovima i celulitom,nego sa kilazom.������
Uglavnom,sve 5 za sada.
Koliko ste ju platili, dolazi li sklopljena ili vam je to netko odradio? Kakva je situacija sa eventualnim servisima? Garancija? Hvala na odgovorima.

Poslano sa mog POCOPHONE F1 koristeći Tapatalk
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:19.