Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 01:04   #3241
Većina onog što se je dogodilo u "My Struggle II" je zapravo bio neka vrsta sna od strane Scully. Sve što se je dogodilo od trenutka kada kamera zoomira u njeno oko dok ona sjedi ispred laptopa je u njenoj glavi. Iz tog razloga na kraju epizode na mostu kamera opet zoomira u oko, dok se iznad nje nalazi UFO. Ovaj spoiler se je davnih dana pojavio na Idealistshaven forumima, čak i prije nego što je zvanično najavljena nova sezona.

Kako stvari stoje sada je to i potvrđena informacija. Zbog toga Scully u traileru govori "I've seen it Mulder. I've seen how it begins.", i ona je u bolnici, a Mulder živ i zdrav.

Zadnje uređivanje Kesmani : 29.10.2017. at 01:37.
Kesmani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 14:22   #3242
Pozdrav svima. Nađoh ovu temu na internetu, pa da prokomentarišem par stvari.

Pre par meseci posle dugog nakannjivanja reših da ponovo odgledam seriju od početka. Seriju sam voleo kao dete i mislio sam da mi sada neće biti zanimiljiva, međutim oduševio sam se. Prvo sam primetio da sam većinu epizoda zaboravio i da kao klinac nisam kapirao koliko i ima humora u celoj seriji.

Monster of the Week epizode su ustvari najbolji deo ove serije. Mythology ima par dobrih epizoda, ali za moj ukus je sve to suviše naivno i glupavo, pogotovu kako serija odmiče.

Do sada sam odgledao šest sezona i film i upravo mi je ova 6. sezona najdraža. Iako sam čitao da posle prelaska iz Vankuvera u Los Anđeles dolazi do pada kvaliteta, meni je ovo sezona sa najviše vrhunskih epizoda: Drive, Triangle, Dreamland, How the Ghosts Stole Christmas, Tithonus, Agua Mala Arcadia, Field Trip...

Planiram da odgledam sve sezone do premijere jedanaeste. Čitam da su mnogi razočarani povratničkom 10. sezonom, videću kada stignem do nje.
thexfiles is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 16:10   #3243
Može li mi netko ukratko objasnit zadnju sezonu Dosjea X? Na kraju 9. sezone Pušač je nagovjestio dolazak vanzemaljaca i njihovu invaziju 2012. godine. Jesu li u 10. sezoni ti vanzemaljci došli i šta bi s onim silnim zavjerama?
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 20:48   #3244
Srijeda 03.01.2018. Službeno potvrđen datum premijere.

''The truth is closer then ever.''
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 11:09   #3245
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Može li mi netko ukratko objasnit zadnju sezonu Dosjea X? Na kraju 9. sezone Pušač je nagovjestio dolazak vanzemaljaca i njihovu invaziju 2012. godine. Jesu li u 10. sezoni ti vanzemaljci došli i šta bi s onim silnim zavjerama?
nisu izvanzemaljci došli

pogledaj oba filma X files i skini si 10. sezonu preko neta
__________________
Awakening
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 14:57   #3246
Počeo sam gledati od prve sezone, jer se slabo sjećam, to sam još kao dijete gledao na tv-u kad se prikazivalo .. tada mi je bila dobra serija, sjećam
se nešto kroz maglu da mi je bila zanimljiva radnja, atmosfera, likovi itd.

Sad sam tek na 6 epizodi prve sezone .. i OK mi je zasad, moram još i filmove pogledati, ali to ću nakon što odgledam cijelu sezonu, osim ako
mi postane dosadno onda ću odustati. xD
Stranger FX is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 19:47   #3247
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Počeo sam gledati od prve sezone, jer se slabo sjećam, to sam još kao dijete gledao na tv-u kad se prikazivalo .. tada mi je bila dobra serija, sjećam
se nešto kroz maglu da mi je bila zanimljiva radnja, atmosfera, likovi itd.

Sad sam tek na 6 epizodi prve sezone .. i OK mi je zasad, moram još i filmove pogledati, ali to ću nakon što odgledam cijelu sezonu, osim ako
mi postane dosadno onda ću odustati. xD
prvi film Fight the Future trebas gledati kad pogledas kraj 5 sezone a ovaj drugi poslje 9 sezone
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 02:31   #3248
Opa! Izgleda da ćemo u ovoj sezoni imati jednu epizodu s duhovima. Ako me sjećanje dobro služi mislim da smo u starim sezonama imali samo dvije epizode s duhovima. Prva je još bila na početku 1. sezone, a druga je bila u 6. Iako je ta bila više humoristična. Ako sam u krivu neka me netko ispravi.

Jako me zanima što su oni neki mini ventilatori u raznim bojama, koje Scully razbija. U svakom promo/traileru su.

''Who needs Google, when you've got Scully''?
Scully Mulderu: Kako se tako dobro snalaziš imajući zavezane ruke iza leđa?
Mulder Scully: A ti kao ne znaš?
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 22:05   #3249
Na ovoj stranici se mogu naći neki detalji o prvoj epizodi nove sezone :

https://www.spoilertv.com/2017/12/th...-struggle.html


Opa , Jeffrey Spender se vraća .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:37   #3250
super mi je sta ove sezone ne planiram gledat nikakav promo niti trailere,prosli put mi je to dosta pokvarilo gledanje
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:05   #3251
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
super mi je sta ove sezone ne planiram gledat nikakav promo niti trailere,prosli put mi je to dosta pokvarilo gledanje
Meni je gledanje najviše pokvarila činjenica da su epizode redom bile sranje.

Ja se samo nadam da će seriju završit i dati joj neki OK kraj. Nemam apsolutno nikakva očekivanja više.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 20:01   #3252
Meni je prošla sezona bila više nego dobra. To je izgleda čar ove serije koja nudi toliko različitih vrsta radnje pa recimo nekome se sviđa ona glavna radnja, nekome one humoristične epizode, a nekome horor.
Noraq is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 22:03   #3253
Razgovori sa glumcima i dosta novog materijala od nove sezone :

https://www.youtube.com/watch?v=VV5-vvNPnLo

Za manje od 2 tjedna imamo novu epizodu .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 01:16   #3254
jedva čekam :S
iako i ja se nadam da je ovo zadnja sezona,ovo sad već mlate mrtvo magare
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:24   #3255
s11e01
gledao sam i priznajem da sam se pogubio oko radnje, tko koga zašto i koliko.
No kraj mi se čini jako dobrim, u maniri pravog cliffhangera i navlakuše
ONeill is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:21   #3256
Gledaću večeras. Od dve mitološke epizode ne očekujem ništa, ali valjda će od ovih 8 pojedinačnih biti bar tri dobre.
thexfiles is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:23   #3257
Bas sam sretan kaj su se vratili! Dobra epizoda, jesu zakomplicirali ali ima potencijala. Zelim im ogromnu gledanost jer x files nije samo serija, to je fenomen.
__________________
I watched as fear took the old men's gaze, Hopes of the young in troubled graves, 'I see no day' I heard him say So grey is the face of every mortal
fairy feller is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 23:02   #3258
Ja sam baš pogledao 2. put novu epizodu. Milijun puta bolja od bilo koje epizode iz 10. sezone. Znam da je naziv ove teme ''spoilers'', ali ako nekome nešto nije jasno iz priče, neka mi kaže, jer ne znam smijem li pisati spoilere ili ih označiti bijelom bojom. Ne bih htio zaraditi ban.

Uglavnom odlično su počeli i neka samo tako nastave do 10. epizode, i onda mislim da je vrijeme da svi kažemo zbogom Dosjeima X. Neka naprave solidan kraj, a ne da seriju otkažu i onda sve ostane na cliffhangeru.

Jer iskreno rečeno izvukli su sav maksimum u ovoj epizodi (što se tiče mitologije) mislim da od ovog bolje ne može, samo gore.
Paperlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 10:38   #3259
Quote:
Paperlight kaže: Pogledaj post
Ja sam baš pogledao 2. put novu epizodu. Milijun puta bolja od bilo koje epizode iz 10. sezone. Znam da je naziv ove teme ''spoilers'', ali ako nekome nešto nije jasno iz priče, neka mi kaže, jer ne znam smijem li pisati spoilere ili ih označiti bijelom bojom. Ne bih htio zaraditi ban.

Uglavnom odlično su počeli i neka samo tako nastave do 10. epizode, i onda mislim da je vrijeme da svi kažemo zbogom Dosjeima X. Neka naprave solidan kraj, a ne da seriju otkažu i onda sve ostane na cliffhangeru.

Jer iskreno rečeno izvukli su sav maksimum u ovoj epizodi (što se tiče mitologije) mislim da od ovog bolje ne može, samo gore.
Ajde ti meni fino objasni je li zadnja epizoda prosle sezone samo se odigrala u Scully-nom mozgu? Na 11 minuti sam nove epizode i to mi je toliko retardirano da ne znam sto bih rekao. Koji debilizam, cijela prosla epizoda jebena vizija. To nema nikakvog smisla.
JureT is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 17:16   #3260
Slučajno sam naletio na Fox-u i odgledao i moram reći da sam ugodno iznenađen. To su oni "stari" Dosjei-X, mislim na atmosferu. Iskreno nisam ni znao da ima 11-ta sezona. Mislio sam da je sve gotovo sa onom 10-tom koja mi je bila jako loša (tih 6 epizoda).
quadral is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:03.