Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2017., 23:08   #481
Imaš pravo, ti si vrhunski jebač, s kojim se žene nakon prvog puta ne žele više pojebat. Ima logike.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:10   #482
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Ja sam cuo da mali procenat zena moze squirtat. Eto u odabranom si drustvu.

Guzata mala.
Mali postotak moze ejakulirati, svaka moze squirtati. Ako joj rade bubrezi. I ako frajer zna kaj radi.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:11   #483
Nisam vrhunski, nego sam taman onakav kakav treba biti da ugodi ženi u krevetu.


Ali čitajte pažljivije prvi post, nije uopće do jebanja, neke su odjebale i bez jebanja, jedna je odjebala i nakon dva mjeseca jebanja gdje je doslovno svaki put sa mnom u krevetu svršila.

Tako da seks po meni ovdje nije igrao bitnu ulogu.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:31   #484
Ljudi se odjebavaju iz raznih razloga, ne mozemo ti reci zasto su te one odjebale. Sigurno si i ti nekad nekog odjebao? Ali, dobar savjet za ubuduce je da pricekas malo sa seksom, da vidis je li curi samo do seksa ili te zeli i upoznati (super je kad se neke "tipicne" uloge zamijene)
tukicaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:39   #485
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Imaš pravo, ti si vrhunski jebač, s kojim se žene nakon prvog puta ne žele više pojebat. Ima logike.
Zapravo ima. Zbog toga kako se ponasa vjerojatno su ga procijenile kao materijal za ONS ili za kratkotrajnu zabavu.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 08:13   #486
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zapravo ima. Zbog toga kako se ponasa vjerojatno su ga procijenile kao materijal za ONS ili za kratkotrajnu zabavu.
Njemu je receno - tako ti i treba; kad neku zenu zbog njezina ponasanja tretiras kao fuck materijal dobijes epitet muske sovinisticke iskoristavacke svinje. Muskarca se poziva na 'odgovornost' u nacinu na koji tretira zene, pa ga se jos i poziva na odgovornost zbog nacina kako se zene prema njemu ponasaju. S druge strane zenama se daje za pravo da ga tretiraju kao jednokratnog jebaca, a ni o od odgovornosti ne vidje nigdje.

Djeca su ne-odgovorna - danasnji feminizam koji propagira ekstremna prava sustinski prikriva i perpetuira pravi problem - poimanje zene kao privilegiranog djeteta kojem se nutkaju prava i odredjene mogucnosti da ga se odvrati od bavljenja promisljanjem o sustini njegove pozicije; toliko je to vjesto napravljeno da se muf, koji nikad nije bio dostupniji, smatra necim esencijalno bitnim.

Ovo osiromasuje zene i muskarce i nije cudno sto su jedni nadrkani na druge - obje strane su vjesto izmanipulirane.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 10:22   #487
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Imaš pravo, ti si vrhunski jebač, s kojim se žene nakon prvog puta ne žele više pojebat. Ima logike.
mozda zvuci kao fejker i muljator pa su se cure pocastile fast foodom i roknule u kos za smece.

a sad, mozda i ne jebe tako dobro kako on misli, jer bi mu se barem jedna od tih silnih javila za barem repete


sad, koliko je u redu da ijedan spol to radi kao da se radi o kupovini soka na kiosku kada ozednis, to je druga stvar. totalno druga prica ako svi upleteni znaju o cemu se radi.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:30   #488
Hipije , indie, alternativce, ljude s pricom , koji vole putovati i ne prave veliku frku oko navodne veze.
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 15:36   #489
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Njemu je receno - tako ti i treba; kad neku zenu zbog njezina ponasanja tretiras kao fuck materijal dobijes epitet muske sovinisticke iskoristavacke svinje. Muskarca se poziva na 'odgovornost' u nacinu na koji tretira zene, pa ga se jos i poziva na odgovornost zbog nacina kako se zene prema njemu ponasaju. S druge strane zenama se daje za pravo da ga tretiraju kao jednokratnog jebaca, a ni o od odgovornosti ne vidje nigdje.
Ne vidim ovdje potrebe za pozivanje na odgovornost nit njega, nit zene. Iz mog kuta gledanja, on se postavio kao alpha jebac, zene su zakljucile 'zabava da, veza ne.'

Sam mi je drago vidjet da sve one price o muskarcima s gro zena - polako padaju u vodu. Ovo oko feminizma se slažem.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:33   #490
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Imaš pravo, ti si vrhunski jebač, s kojim se žene nakon prvog puta ne žele više pojebat. Ima logike.
Nije u sexu sve, žene vrlo često prelaze preko lošeg seksa zbog drugih stvari koje im odgovaraju. Pa tako i odustaju od odličnog seksa ako je seks sve što im odgovara.
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zapravo ima. Zbog toga kako se ponasa vjerojatno su ga procijenile kao materijal za ONS ili za kratkotrajnu zabavu.
+1
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:36   #491
Ma nema veze seks s ovime, ja govorim i o odnosima gdje do seksa ne dođe. Hoću reći to kako danas cure u dvadesetima žive od površnih odnosa i koketiranja, a kad pokušaš nešto više od toga i nešto ozbiljnije onda te odjebu i odu s drugim koketirati i tako stalno.

Uglavnom, imam jednu trenutnu situaciju gdje sam upoznao na jednom mjestu koji nema veze s izlascima i cugom jednu curu i opet je napočetku bilo sve super ovo ono i čim sam htio nešto konkretnije odma hlađenje s njezine strane. Konkretnije ne mislim na seks, nego na nešto više od pričanja i smijanja. Za tjedan dana napisat ću vam što i kako je točno bilo jer se vjerovala ili ne ovaj forum jako čita i puno mojih poznanika za koje nisam ni znao da znaju za ovaj forum redovito komentiraju teme s ljesa i ostalih pdfova.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:47   #492
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Ma nema veze seks s ovime, ja govorim i o odnosima gdje do seksa ne dođe. Hoću reći to kako danas cure u dvadesetima žive od površnih odnosa i koketiranja, a kad pokušaš nešto više od toga i nešto ozbiljnije onda te odjebu i odu s drugim koketirati i tako stalno.

Uglavnom, imam jednu trenutnu situaciju gdje sam upoznao na jednom mjestu koji nema veze s izlascima i cugom jednu curu i opet je napočetku bilo sve super ovo ono i čim sam htio nešto konkretnije odma hlađenje s njezine strane. Konkretnije ne mislim na seks, nego na nešto više od pričanja i smijanja. Za tjedan dana napisat ću vam što i kako je točno bilo jer se vjerovala ili ne ovaj forum jako čita i puno mojih poznanika za koje nisam ni znao da znaju za ovaj forum redovito komentiraju teme s ljesa i ostalih pdfova.
Tvoj pristup komunikaciji im ne odgovara.

Predlažem ti eksperiment - nađi birc ili dućan gdjw mlađe cure rade i idi skoro svaki dan. Šali se, komplimentiraj jedino pogledom, ali nemoj ništa poduzimat mjesec dana. Nakon toga promotri kako reagiraju na tebe.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:05   #493
Za tjedan dana ću ti napisati kako je bilo i što i kako je tekla komunikacija. Komunikacija je išla na jedini mogući način. Prvo upoznavanje lagano, onda tu i tamo nešto malo pitati o njoj i nakon par dana već smo pričali i komunicirali kao da se dugo već znamo. I samo jedan dan potpuna promjena ponašanja i odbijanje što god ja predložim.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:11   #494
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Za tjedan dana ću ti napisati kako je bilo i što i kako je tekla komunikacija. Komunikacija je išla na jedini mogući način. Prvo upoznavanje lagano, onda tu i tamo nešto malo pitati o njoj i nakon par dana već smo pričali i komunicirali kao da se dugo već znamo. I samo jedan dan potpuna promjena ponašanja i odbijanje što god ja predložim.
Znači, cura je saznala nešto o tebi - a to je da mijenjaš cure kao čarape.

A i ovo kako komunikaciju opisuješ djeluje proračunato i hladno.
Nemoj odustati, nastavi komunikaciju i duže od tih tjedan dana.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:14   #495
Sad ako ovo pročita bit će super.
Nije saznala ništa o meni kad me uopće ne zna, niti je iz moga grada, niti zna ijednog mog prijatelja, poznanika ili ikoga tko mene zna.
Tako da to ne može biti u igri.

E, ali zar da ja klečim na podu i nastavljam komunikaciju nakon što je ona bila hladna i odjebala me u fino?
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 22:27   #496
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Sad ako ovo pročita bit će super.
Nije saznala ništa o meni kad me uopće ne zna, niti je iz moga grada, niti zna ijednog mog prijatelja, poznanika ili ikoga tko mene zna.
Tako da to ne može biti u igri.

E, ali zar da ja klečim na podu i nastavljam komunikaciju nakon što je ona bila hladna i odjebala me u fino?
Gle, da ga jebeš, nema smisla da se tako odjednom ohladi ako nije nešto saznala ili ne misli da ne kužiš njene signale za nešto više. S obzirom kako pričaš o svojim uspjesima sa curama, logično je sumnjati na to da je nešto saznala. Imate se na društvenim mrežama?

Žene to nažalost vole tako postavit. Često žele da se pretrgaš osvajajući ih, iako to nikad neće priznat. A s druge strane na neke padnu odmah. Jednostavno nema pravila, te se time ne treba ni zamarati​. Tebe treba zanimati samo da li ti se cura sviđa i da li osjetiš da ima kemije. Mjesec dana je krajnji rok za trud, ali nije loše nakon toga reći da želiš ostati u prijateljskim odnosima. To ih često dodatno napali.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 06:23   #497
Ne citam cijelu temu, ali mi nekako najvise vuce da ti imas problema sa u biti dvije stvari.

Nedovoljno si djevojkama dobar za vezu.

Druga stvar te djevojke niti ne traze vezu ili imaju jos nekoga poput tebe pa taj prevlada
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:04   #498
Ja bih rekao iz svoj subjektivnog dojma da je problem u tome što su one većinom jako površne i dok s njima dijeliš površni odnos to im je super i imaju pažnju od koje pate, a kad želiš nešto više onda te odjebu i traže dalje nekog ko će im davati tu površnu pažnju. Moguće da griješim, ali ovo ne vidim samo kod sebe nego i kod većine svojih prijatelja. Oni koji su u vezama uglavnom su u vezama s neuglednim curama kojima su oni sami po sebi veliki trofej.
LaRive is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 14:28   #499
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Ja bih rekao iz svoj subjektivnog dojma da je problem u tome što su one većinom jako površne i dok s njima dijeliš površni odnos to im je super i imaju pažnju od koje pate, a kad želiš nešto više onda te odjebu i traže dalje nekog ko će im davati tu površnu pažnju. Moguće da griješim, ali ovo ne vidim samo kod sebe nego i kod većine svojih prijatelja. Oni koji su u vezama uglavnom su u vezama s neuglednim curama kojima su oni sami po sebi veliki trofej.
ako si nesiguran muškarac, onda ti paše da ti je cura neugledna jer znaš da te neće zamijenit i zna da si joj bolji od svih koje može imat.
meni to ne paše ne želim bit s nekom koja nema izbora. želim bit s nekom koja ima puno izbora, a izabrala je baš mene samim time imam bolje mišljenje o sebi
Burning Legion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:33   #500
Quote:
LaRive kaže: Pogledaj post
Ja bih rekao iz svoj subjektivnog dojma da je problem u tome što su one većinom jako površne i dok s njima dijeliš površni odnos to im je super i imaju pažnju od koje pate, a kad želiš nešto više onda te odjebu i traže dalje nekog ko će im davati tu površnu pažnju. Moguće da griješim, ali ovo ne vidim samo kod sebe nego i kod većine svojih prijatelja. Oni koji su u vezama uglavnom su u vezama s neuglednim curama kojima su oni sami po sebi veliki trofej.
Da...bit će da su se preko interneta zakačile na tu drogu. Lajkovi i tak to.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger