Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.04.2017., 23:59   #21
Matrix svaki ti dal, ovo je stvarno vjeran prikaz. Dosta se ja tu slažem s tobom.
Fazilet je gadura, ali me baš fascinira koliko odvratna može biti, a glumica rastura (i u draguljaru je bila vanserijska). Naravno da je jadno što svoju životnu sreću pokušava progurati preko svoje kćeri, ali baš mi drago pa se sudbina poigrala s njom i umjesto kučuk ljepotice, bogatašu zapela za oko Hazan abi (super mi je kad ju tak zove )
Mala mi je iritantna, nije da ju jako žalim, recite da sam okrutna, ali em je pomalo tupava, em je bez stava i mišljenja, a kao i mamica uživa u mirisu bogatih i osobno mi je Hazan pet koplja bolji komad.
Bogataši redom:

Tatek mi malo vuče na pedofila i ovo sa kupovinom sina (i ja mislim da je Yagiz, ali nisam ziher) mislim da je samo on znao, mislim da je njihovo dijete umrlo na porodu i da je on ubacio maloga.
Sestra mi je odurna babetina koja samo zna gledat s visoka, umišljena bez pokrića.
Gokan je low life form i Yasemin mu je potaman, oboje su beskičmenjaci i niškoristi.
Yagiz mi je za sad nedefiniran i ako on treba bit glavni lik stvarno mu je mala minutaža, a ono divljanje po stanu pokazuje da nije baš tak stabilan kak izgleda. OK što ga je osramotila, ali to divljanje fakat je bez potrebe. Inače kad priča uglavnom ima neki zapovjedni stav. Za sad mi nije drag.
Sinan mi je najlik serije (za sad), razmaženo derle, inteligentan, pomalo divlji, ali vrlo dobro zna kaj želi i kaj ne želi, a Hazan abi će ga dobrano namučit Ona je baš ono što mu treba da postane i odgovoran i sve ono što se od njega očekuje, ali bez usmjeravanja i nametanja kojim ga sad svi u obitelji bombardiraju. Problem će nastati ako se ona zaljubi stvarno u Yagiza, to bi od Sinana moglo napraviti pravo čudovište, jer ona je prvo realno što mu se dogodilo u životu, ako ju izgubi, izgubit će i kompas.
Selen je i super mi je kad ju Sinan poklopi. Čak mi je i njena faca odvratna.
Jasin je grmalj iz mahale i takav će i umrijeti, baš nek mu dopadne Selen
Hazan je prelijepa bez obzira na prevelke hlače i majice. Želim da nađe konačno nekoga tko će ju stvarno voljeti i željeti (Yagiz il Sinan nema veze), jer kad sam vidla scenu kad se Fazilet u trudnoći lupa po trbuhu da ju pobaci, srce mi puklo
Pukla sam na seriju, a to mi se dugo nije dogodilo
Lidija71 is offline  
Old 25.04.2017., 00:21   #22
Quote:
Lidija71 kaže: Pogledaj post
Pukla sam na seriju, a to mi se dugo nije dogodilo
I ja isto. Ovako sam se samo bila vezala za Fatmagul i Kuzey Guney. Konflikte su tako dobro napravili, puni klišea, a klišei odlično poslagani. jedva čekam da se prevede peta epizoda.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Old 25.04.2017., 10:19   #23
E da, druga Sabrina, bravo Tagoresky

Nemam vremena za gledanje, stala sam na drugoj epki, pa me zanima samo da li se Hazan srela s Yagizom i ima li išta od one kemije s početka? Čitam da se zbližila sa Sinanom....mada, i njih bi dvoje mogli biti ok par...

Turci krenuli sa serijama u kojima su glavni ženski likovi dijametralno suprotni uobičajenim dobricama i pravednicama, lajkam. Fazilet je tip kojem cilj opravdava sredstvo, koristi se svim metodama i bez imalo grižnje savjesti žrtvuje kćer/i ne bi li se dočepala štogod love i kakvog takvog položaja, takve je likove sjajno opisao Sterija u Pokondirenoj tikvi. Opet, nije baš najgori lik iz makro miljea s dna kace, ona stvarno misli da radi dobro onoj maloj Edže i da je to najlakši put da joj osigura 'dobar' život (i sebi naravno). Sad, šta je u pozadini, obična skorojevićka pohlepa, urođena glupavost ili ima tu još nečeg...sigurna sam da nas scenaristi neće razočarati. Čak sam u 1. ep mislila da je u pozadini nekakva veza između nje i obitelji s bosporskom vilom, pa oni značajni pogledi bogataških oca i majke (zaboravih im imena) kad su vidjeli fotografiju male Edže učinilo mi se da tu ima nešto više ....vjerojatno nema, ali eto. Sad ispade i da je jedan od sinova usvojen, još najbolje da mu je Fazilet mater , mlada skrenula s pravog puta, dala dijete na usvajanje, familija je se odrekla, pa se morala udati za siromaha kojeg je kinjila i prezirala, u međuvremenu se pretvorila u frustriranu nezadovoljnu mahalušu koja misli da je bolja od ostalih, iako nije ni od velike pameti ni radišnosti...ugl ako je neki njen, tipujem na najmlađeg.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse

Zadnje uređivanje Adadjo : 25.04.2017. at 11:21.
Adadjo is offline  
Old 25.04.2017., 10:53   #24
Quote:
Lidija71 kaže: Pogledaj post
Mala mi je iritantna, nije da ju jako žalim, recite da sam okrutna, ali em je pomalo tupava, em je bez stava i mišljenja, a kao i mamica uživa u mirisu bogatih i osobno mi je Hazan pet koplja bolji komad.
Bogataši redom:

Tatek mi malo vuče na pedofila i ovo sa kupovinom sina (i ja mislim da je Yagiz, ali nisam ziher) mislim da je samo on znao, mislim da je njihovo dijete umrlo na porodu i da je on ubacio maloga.
I mene mala nekad naljuti.
Razumijem ja da se njoj spavalo, ali doci u tudju kucu i zaleci na krevet netom umrle zene, pa to meni i nije bas normalno.
A za pocetak, ona nije dosla u tu kucu spavati.
Sreca pa se ocu mala svidjela jos na prvi pogled, dok je zurio u sliku, pa je samo kcer histerisala. Ali mislim da malo koga ne bi strecnulo da takav prizor vidi. Ne zbog sumnje u odnos ota - mala, vec sto se neki potpuni stranac drznuo da zauzme mjesto nekog vama dragog ko je tek umro, da prisvoji nesto sto mu ne pripada.

A ona zatim izvede onaj cirkus sa parfemom.

A onda, iako zna koliko je mala posizila kad ju je zatekla u majcinom krevetu, kad su se ponovo vratile u kucu i snajka je namjerno poslala da pospremi sobu od razmazene male, ona opet njoj kopa po stvarima.
U redu, mlada je, zeli i ona nesto lijepo. Ali covjece, daj malo vidi situaciju izvan svoje guzice! U tudjoj si kuci i stalno tom nekom kopas po njegovim stvarima! Nije da nije iritantno.
Dobro, mala razmazenka je opet napravila svoj odvratni sou i ponizila Ece.
Ali i Ece nikako da nauci da zaobidje saht bez poklopca, vec konstantno u istu rupu upada.

A tata na nju gleda nimalo ocinski, cini se meni. Bice tu jos cirkusa.
Kad se prvi put zabuljio u onu njenu fotografiju mislila sam ispasce da mu je kcer. Ali nije.
Da je bilo i najmanje sanse, vec bi se Fazilet toga uhvatila i zasjela u onaj konak, ne bi ona takvu priliku propustila.

Onaj njen voljeni iz mahale nije zao, ali je tako odgojen i odrastao u takvoj sredini da je veoma zadrt. Vjerujem da je iskreno voli, ali ne vjerujem da moze biti srecan sa zenom koja nije poslusna i konzervativna, a mala ima se lako prima na majcine podrstreke i vec ima drugacije zelje.
I onda kad ju je on cekao, vec se vidio majcin uticaj, dok ona ide prema njemu i sjeca se majcinih rijeci, kad je izvukla na ulicu i pokazivala joj zene okolo i govorila - kao koja od njih zelis biti!
Mala mozda ne zna sta zeli, ali sad vec poprilicno ima svijest sta ne zeli. Ona ne zeli biti kao te zene iz mahale.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)

Zadnje uređivanje M@3X : 25.04.2017. at 11:06.
M@3X is online now  
Old 25.04.2017., 11:27   #25
Inače, Fazilet znači krepost, vrlina.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 25.04.2017., 14:27   #26
Vidjele sam isječke i ova serija stvarno izgleda interesantna. Barem znam što ću gledati poslije Kara Sevde.
Isa is offline  
Old 25.04.2017., 14:33   #27
Quote:
Isa kaže: Pogledaj post
Vidjele sam isječke i ova serija stvarno izgleda interesantna. Barem znam što ću gledati poslije Kara Sevde.
Ja večeras krećem.

Vidim i neke poznate likove ovdje. Adadjo
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 25.04.2017., 14:36   #28
Fanovi su podijeljeni, na anketi 51% zeli Sinana, a 49% Yagiza sa Hazan. Preostaje da vidimo za koga ce se scenaristi odluciti.
Nevjerna is offline  
Old 25.04.2017., 19:46   #29
Quote:
Ona007 kaže: Pogledaj post
Glumica koja glumi Yasemin poznata mi je po ulozi Başak u Tatlı İntikam, a glumila je i u Kara Para Aşk.
E da, Asli iz KPA.

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Ja večeras krećem.

Vidim i neke poznate likove ovdje. Adadjo
Fazilet rules.


Evo i ja upravo odgledala drugu ep do kraja. Znači, Sevinčina sestra je dala dijete glavi obitelji u zamjenu za koferčić novca pretpostavljam...a tko je otac, on ili netko random? Moguće da je Yagiz usvojen obzirom da se upravo on znakovito pojavljuje na vratima u trenutku kad otac krene za tetkom , iako i dalje tipujem na Sinana.

Tata i Ece u sobi... malo reći čudno, da ne kažem perverzno. Znam da Turci neće ići na ljubavnu varijantu, ali ako je ovo hint, onda će se tu razvijati neki totalno weird odnos. Bude li i pigmalionski, nitko sretniji od Fazilet.

Sinan-Hazan...nategnuto. Malo mi je glumica bila 'prestegnuta' s njim da bih ih doživjela, onu scenu di on kakti pada i približi joj se, koja je trebala biti paf da padnemo svi na dupe, je pokvarila lošom glumom tj nije ništa ni glumila, iako je u onoj sceni s majkom di je optužuje da je ubojica briljirala.

Na Fazilet se kidam i ne mogu si pomoći , glumica je prepregenijalna, sjajno donosi lik, svaka čast.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 25.04.2017., 20:03   #30
Je l' se jedino meni Fazilet gadi? Onako zatukla bih je u svakoj sceni sa kćerkama i poslala da se liječi...Žena voli samo sebe, puna je kompleksa, nesigurnosti, osjećanja ni u najavi...smuca se po vilama dok najstarija kćer zarađuje da ona i mala imaju šta jesti. Ece puno plače djeluje razmaženo, ali je i dalje dijete, mamina lutkica za zaradu, nije ni čudo što želi udaju što prije, neko joj je konačno pokazao malo ljubavi i pažnje, po prvi put nije sredstvo za ispunjavanje tuđih ciljeva. Dečko je zadrt, ali nije ni ona bolja, odmah počela s prijetnjama i ljubomorom zbog telefona za koji je jasno bilo da Jasin pojma nema odakle mu. Hazan ima 0 hemije sa Sinanom, ta cijela priča mi je glupo napisana, Hazan oličenje zrelosti pada na dječarca Sinana, ne vidi ništa loše u njegovih bezbroj djevojaka i kada on konačno obrati pažnju na nju, opet ne radi ništa. Go Yagiz go
Nevjerna is offline  
Old 25.04.2017., 23:09   #31
Quote:
Nevjerna kaže: Pogledaj post
Je l' se jedino meni Fazilet gadi? Onako zatukla bih je u svakoj sceni sa kćerkama i poslala da se liječi...Žena voli samo sebe, puna je kompleksa, nesigurnosti, osjećanja ni u najavi...smuca se po vilama dok najstarija kćer zarađuje da ona i mala imaju šta jesti. Ece puno plače djeluje razmaženo, ali je i dalje dijete, mamina lutkica za zaradu, nije ni čudo što želi udaju što prije, neko joj je konačno pokazao malo ljubavi i pažnje, po prvi put nije sredstvo za ispunjavanje tuđih ciljeva. Dečko je zadrt, ali nije ni ona bolja, odmah počela s prijetnjama i ljubomorom zbog telefona za koji je jasno bilo da Jasin pojma nema odakle mu. Hazan ima 0 hemije sa Sinanom, ta cijela priča mi je glupo napisana, Hazan oličenje zrelosti pada na dječarca Sinana, ne vidi ništa loše u njegovih bezbroj djevojaka i kada on konačno obrati pažnju na nju, opet ne radi ništa. Go Yagiz go

Svima se Fazilet gadi, ali u toj svojoj odvratnosti je veličanstvena, dugo ne vidjeh tako beskrupolozan, sebičan i bezobrazan lik. Glumici
Ece jedino što ne želi, kao što Matrix reče, je biti još jedna žena iz mahale. Nije ona kompleksan lik kao mater joj i sestra, ona je malo tupava i vjeruje onome tko joj u datom momentu obećava zvijezde. Miriše joj bogatstvo i ak mamica skuži da se tatek Hazim (jel se tak zove) pali na nju (a men se čini da se on pali na njene okece) udat će ju Fazilet bez trunke razmišljanja.
Ne slažem se da je Sinan dječarac, dečko ima i te kako dobar kliker i vješto ga koristi u svoju korist. Malac odlično glumi, ne sjećam se da sam ga prije viđala, ali kapa dole, izuzetno dobro glumi.
Kao što sam prije napisala meni stvarno nije važno s kim će biti Hazan ako će biti sretna, da ne misliš da navijam za Sinana. Za sad sam skroz neutralna po tom pitanju.
No meni ovaj Ertugrul očajno glumi, totalno mi je neuvjerljiv. Čovjek nije dvije rečenice izgovorio normalno, sve su mu prenaglašene. Dajem mu još uvijek šansu da se popravi kad ddobije malo više teksta
Lidija71 is offline  
Old 25.04.2017., 23:29   #32
Fazilet kao lik je zanimljiva, dinamicna, glumica je fantasticna, pokrece desavanja u seriji i bez nje bi bilo dosadno.
Ali njeno ponasanje mi je odvratno i ona to odlicno glumi, jer tu odvratnost osjetim, dozivljavam je stvarno.

Kao Mukades u Fatmagul. Glumica je odlicno odradila posao i simpaticna mi je. A Mukades bih udavila.

Fazilet mi je uzasna kao osoba, a jos gora kao majka.
Dok starija cerka radi i placa kiriju, hranu, sve troskove zivota, ona voda onu malu po audicijama i otima pare od nase Pepeljugice.
I jos gospodja izvoljeva, njoj je autobus iz ponizenja, gade joj se i smetaju ljudi iz autobusa.
E pa gospodjo dignu guzicu pa zaradi, za bolju kucu, bolji zivot i taksi.
Ali ne, odera ona kozu s ledja nasoj Pepeljugi, toliko je pohlepna.

A onda se ljuti kad nju bogatasi gledaju s visoka.
Otkud joj obraz? Pa ona s visoka gleda svoje komsije u mahali, ljude u autobusu, mnoge koji su joj po svemu slicni. A onda se cudom cudi kad nju s visoka gledaju oni koji su po mnogo cemu u boljoj poziciji od nje.
A da je Fazilet na njihovom mjestu bila bi jos milion puta gora. Sad je vec kao oni, a nema ni prebijene banke. Da joj nije starije cerke ne bi imala koru hljeba da pojede.
__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is online now  
Old 25.04.2017., 23:29   #33
Izgleda da scenaristi ovih dana spajaju parove kad vide koji ima bolji rejting na društvenim mrežama. Samo sumnjam da su doveli Caglara u seriju da bi statirao u kukuruzu sam samcijat. Znači, nešto planiraju s njim. Inače čovjek ima svoj YT kanal di postavlja komik klipove koje sam snima i osmišljava. Naše cure su prevele jedan, a dobra su i dva nastavka Çağlar'la Set Ziyareti, di glumi razmaženu zvijezdu na setu filma koji su zaista snimali.

Kod Ranini su se kritičarke raspisale, pa kome se da da čita, buyrun.

Adadjo kućo stara!
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 26.04.2017., 00:17   #34
Ja mislim da bi tu moglo nešto biti u stilu da žele oca odvojiti od Ece pa je udaju za Sinana ili da Sinan nešto uprska pa se Hazan iz inata uda za brata. Ovaj Jagiz mi je veći kandidat za negativca, no možda sam u krivu ali na slikama sa serije Hazan stoji kraj Jagiza, a Ece kraj Sinana.

Čudno mi je kad kažete da Hazan loše glumi kad je sa Sinanom jer ja sam baš pomislila kako Deniz Baysal ovdje odlično glumi "Erkek Fatmu", a u biti je jako nesigurna, i kako Sinan kaže "čista" i drugačija. I ta scena kad on pijan pada u teretani mi je isto odlična. Njoj se baš na licu vidi svaki osjećaj i ni u čemu ne pretjeruje. Svi mi dobro glume u ovoj seriji osim možda oca.

A Hazan mi je baš nekako stvarna, cura odlično glumi, podsjetila me, ne znam zbog čega, na jedan stari film: Flasdance, iz 1983.

Evo prevedena je i najava 6 epizode https://www.youtube.com/watch?v=UuYlq-EyszU
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Old 26.04.2017., 22:28   #35
Ajme, sledeca epka ce biti vatrena. Druga najava je super.
Bice svega! :klap:










__________________
It's not PMS I'm always bitch!!!
Ruzgar i Zeynep [♫ Esmeray - Soruyor musun ♫]
Ona se, slučajno, udala 18. maja 1980. Da se udala za mene, verovatno bih, kao pravi muž, ponekad i zaboravio taj datum. Ovako, zapamtio sam ga zauvek… (Đorđe Balašević)
M@3X is online now  
Old 26.04.2017., 23:53   #36
Odlična najava, konačno Yagiz izašao iz sjene
Nevjerna is offline  
Old 27.04.2017., 08:34   #37
Quote:
Adadjo kaže: Pogledaj post
Evo i ja upravo odgledala drugu ep do kraja.

Sinan-Hazan...nategnuto. Malo mi je glumica bila 'prestegnuta' s njim da bih ih doživjela, onu scenu di on kakti pada i približi joj se, koja je trebala biti paf da padnemo svi na dupe, je pokvarila lošom glumom tj nije ništa ni glumila, iako je u onoj sceni s majkom di je optužuje da je ubojica briljirala.

Na Fazilet se kidam i ne mogu si pomoći , glumica je prepregenijalna, sjajno donosi lik, svaka čast.
Završila i ja drugu sinoć.

Meni su Sinan i Hazan super par...šta ja znam...Yagiz mi je nekako drven, previše ukočen i ima mi neku diktatorsku crtu, ne dopada mi se previše. Glumac me masu podsjeća na Jake Gyllenhaala.

Sinan prens mi je punokrvniji, živopisniji. Taman da unese malo života u ukočenu obitelj Egemen. Zato tipujem da bi on mogao biti usvojeni sin. Ionako mi odskače od sviju njih. Glumac kao glumac me malo nervira, imam dojam da se u nekim trenucima malo preglumljava ali tek je krenulo pa ću malo pričekati za ukupan dojam.

Hazan hoca - odličan lik i prelijepa glumica. Ljepša od sestre za tri koplja. A ta mala mi kida živce sva onakva njonjava i beživotna.
Na Fazilet ne treba trošiti riječi.

Eto ukratko prvi dojmovi.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 27.04.2017., 09:37   #38
Gđa Fazilet i njene kćeri - Druga najava 6. epizode
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 27.04.2017., 16:38   #39
Iako Matrixica kaže da bi Fazilet do sad već iskoristila taj adut,
još ne odustajem od misli da mlađa kći ima neke veze sa bogataškom obitelji.
Otac i pokojna su reagirali na prvi pogled na njenu fotku. Stari nešta osjeća,
a da sapanjura bude klasična, kći ju mrzi iz petnih žila.
Dal je stari imao brata, ili je njegova, vidjet ćemo.
Nije bez vraga ni ovolika bolesna ambicija i ogorčenost prema životu kod Fazilet.
Nešta se gledati mora,
Faziletke su trenutno i moj izbor.
Cobanica is offline  
Old 27.04.2017., 22:29   #40
I meni nije jasno to s malom i starim. Ili će na kraju ispast njegova ili ga podsjeća na neku davnu, neprežaljenu ljubav...čiji je nusprodukt mala.

Ja upravo odgledala treću. Nesreća i sve nakon nje. Jedva da sam zraka udahnula, niti minute dosadno.
Sinan mi je kralj. Taj šprda sve odreda (pri tom mislim na dragu mu familiju i onu uspijušu od bivše cure) i usput se jako dobro zabavlja.

Fazilet kraljica. Nema dalje.
Najjača scena u epizodi kada se valja po podu u vili i jauče da su ona i kćeri osramoćene. Kako je tetka razrogačila oči. Ne znaju oni još na kakvoga su se šejtana namirili.
Nije loša ni scena kada su se počupale u mahali.

I za kraj, mirišem trokut Jagiz-Hazan-Sinan. Jer, čini mi se da oba brata polako padaju na našu guzel kız.

Ište bukadar.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:33.