Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2017., 19:01   #21
Kolko je ovo bolja serija od onog Emira i Kemala..... jaooo
crash11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 19:21   #22
Sasvim slučajno sam odgledala danas prvu ep. Krenula sam Ufak Tefek Cinayetler i posle savršene uvodne špice počeli neki fejk bogataški momenti i pap pustim ovo.

Ostala sam zapanjena vizuelnim izgledom serije , kamerom režijom fotografijom scenografijom kostimima. Bez teksta sam. Konak Esme sultan Detalji , muzika Sureyya Sve je upakovano kao jedna solidna filmska romantična dramica komedija.

Ozcanova kosa kako je neko ko misli o svakom detalju dozvolio da ona tako izgleda

Inače Faruk je ono što estetski i stilski štrči u ovoj priči. Susret sa Osmanom kada on ne može dođi do vazduha pa zajedno dišu , naježila sam se od glave do pete a sve ono što Faruk radi su već milion puta viđeni klišei kao mačo stav besan auto ne ložite bre žene više jer zbog tih laži i iluzija ne vide Osmane Fikrete i sl . Neće vam se to desiti ne zamarajte glave Iskreno za ženu kao Sureyya morao je biti napisan suptilniji lik i zanimljiviji. Ja mislim da takav tip muškarca nema kod "Sureyya" baš takav prolaz .

Pošto volim da se mučim možda zbog Osmana odgledam još koju pa da patimo zajedno

Drago mi je da Asli Enver ima uspešnu seriju
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:52   #23
Red face

Quote:
crash11 kaže: Pogledaj post
Kolko je ovo bolja serija od onog Emira i Kemala..... jaooo
i ja mislim da je tako...
vidi se ovdje

obiteljska idila Begum,Emira i Faruka,završila..

došla Sureya u kontrolu.

pokupila svoje stvari u koferče,
i tko zna koji puta otišla iz konaka..

strast i ljubav su prolazne,
a gdje je povjerenje ?
Faruk joj nije dao baš nikakav razlog da bude ljubomorna.

"pomiluj sirotu,na svoju sramotu"...kaže stara poslovica...

asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 00:27   #24
Lightbulb 08.01.2018

asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 23:54   #25
Asi Demir,Vidim da branis Faruka a bas ne volis Soreyu?A kako sam procitala Faruk vodi dvostruki zivot,ima zenu a vjencao se s njom,ako sam dobro razumjela Puno me ova prica posjeca na seriju Sila,samo se nadam da Soreya nece biti tvrdoglava kao Sila,onda su stvarno odustati,ali bojim se da Faruk nece biti ko Boran aga Sarmatan lik kojeg ga zene OBOZAVAJU!
Jedva cekam da pocinje,da mogu uzivati u lijepim krajoliku i dobroj scenariju!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 00:38   #26
Post

Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Asi Demir,Vidim da branis Faruka a bas ne volis Soreyu?A kako sam procitala Faruk vodi dvostruki zivot,ima zenu a vjencao se s njom,ako sam dobro razumjela Puno me ova prica posjeca na seriju Sila,samo se nadam da Soreya nece biti tvrdoglava kao Sila,onda su stvarno odustati,ali bojim se da Faruk nece biti ko Boran aga Sarmatan lik kojeg ga zene OBOZAVAJU!
Faruk ne vodi dvostruki život i ima samo jednu ženu....
nije problem u Sureyi,već nisam baš sklona Asli..
zapravo,nisam je gledala nigdje do sada..
Quote:
Jedva cekam da pocinje,da mogu uzivati u lijepim krajoliku i dobroj scenariju!
za dobar scenarij,
živi bili pa vidili !


https://www.instagram.com/p/BdklvJ3B...ken-by=novatv_


moji su Faruk i Murat,a vama dajem sve ostale...


asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 15:24   #27
Asli sam gledala u seriji Ponovno roden i svidala mi se kako glumi!
Zar Faruk nema sina Emira i zenu Ipek,malo sam procitala sadrzaj!Pa kad to Soreya cuje ostavlja ga
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 21:52   #28
Gledam zbog izvrsnog Firata Tanisa koji glumi Adema.
merlis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 16:58   #29
Post

Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Asli sam gledala u seriji Ponovno roden i svidala mi se kako glumi!
Zar Faruk nema sina Emira i zenu Ipek,malo sam procitala sadrzaj!Pa kad to Soreya cuje ostavlja ga
nije Ipek,već je Begum (meni jako draga,zgodna glumica...
sa Begum ima sina,ali nisu vjenčani,a nisu niti priležnici (ljubavnici)
Quote:
merlis kaže: Pogledaj post
Gledam zbog izvrsnog Firata Tanisa koji glumi Adema.
"Adem"

Ipek__ Esma-svekrva



asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 21:46   #30
Pozdrav! Odgledala sam prvu epizodu. Dobro, prva epizoda. Nekako standardno turski. Vladajuća majka, dogovoreni brak, on bogat ona ne...
Tko zna, možda ispadne zabavno (ali ona pljuska koju je netko stavio ne djeluje nikako zabavno).
Esma, malo prenaglašena gluma
Ipek, glumica ima šiljatu bradu, nekako mi se čini da će joj lice skliznuti sa strane. O poslušnom, konzervativnom karakteru ću već, ako ću gledati dalje seriju
Faruk, uh, glumio je u nekoj seriji s jednom prenašminkanom glumicom, nije mi se sviđao, nisam mogla gledati. I nekako mi se čini da je glumac (ne znam mu ime) preizbijelio zube. Podsjeća me na jednu epizodu Prijatelja kada je Ross to napravio, tako da se moram smijati svaki put kada se toga sjetim odnosno, kada se on nasmije
Sureya, nikad nisam vidjela ovu glumicu ali djeluje jako simpatično

Pa ćemo vidjeti...
Timida is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 09:12   #31
Moze li mi netko reci preko cega gledate seriju unaprijed ili staviti link ili nesto...hvala vam!
koka7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 10:50   #32
Post

Quote:
koka7 kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko reci preko cega gledate seriju unaprijed ili staviti link ili nesto...hvala vam!
https://www.youtube.com/channel/UCsF...SjBaeUxiSdRjlA

https://www.startv.com.tr/canli-yayin

http://kesintisiz.tv/star-tv


petkom oko (iza) 18 sati po našem vremenu..


asid is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 18:13   #33
Gleda li itko seriju? Vidim mnogi su odgledali vec prvu sezonu. Koliko epizoda ima u prvoj? Ja sam tek pocela na novoj tv gledati. Nadam se da se nece oduljiti u nedogled. Nemam vremena gledati online......
Jel se ne smije ovdje pisati sto ste vi vec odgledali ili??
Da dodam da su glumci savrseni....za sad odlicna serija.
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2018., 11:05   #34
Kako to da se Sureja odlucila tako brzo na brak? Pa pred dvije epizode ga je jos odbijala, a sad se zene?!
AnnaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 01:04   #35
Hvala Bogu na internetu!
Odgledala prvu sezonu i sad gledam drugu.
Nadam se da će serija imati hepi end a ne kao kara sevda
Nego da vas pitam. Jel se već zna koliko će još imati epizoda do kraja?
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 12:24   #36
Quote:
unruly kaže: Pogledaj post
Hvala Bogu na internetu!
Odgledala prvu sezonu i sad gledam drugu.
Nadam se da će serija imati hepi end a ne kao kara sevda
Nego da vas pitam. Jel se već zna koliko će još imati epizoda do kraja?
I ja. Si zadovoljna? Ja jesam. Još se snima...

Zadnje uređivanje Timida : 22.01.2018. at 12:43.
Timida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 13:42   #37
@Timida, baš se čok čok nadam da će njih dvoje imati hepi end kao i kahraman i elif iz Moja Sudbina. Sve drugo bi mi bilo prejadno.

Nego, jesi li skužila da je veliki avokat bey koji se pojavio zapravo otac od Suhan iz Cesur ve Guzel?
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 20:08   #38
Quote:
unruly kaže: Pogledaj post
@Timida, baš se čok čok nadam da će njih dvoje imati hepi end kao i kahraman i elif iz Moja Sudbina. Sve drugo bi mi bilo prejadno.

Nego, jesi li skužila da je veliki avokat bey koji se pojavio zapravo otac od Suhan iz Cesur ve Guzel?
Pogrešno sam napisala. Odgledala sam sve epizode do sada. Priznajem, malo sam preskakivala neke scene. Mislila sam da je doček 2018 kraj prve sezone, to je vjerojatno bilo prije. Zbog neke povrede bila sam preko ovih praznika prisiljena mirovati. I tako sam iz čiste dosade počela gledati seriju. Pa mi se bez obzira na glavnog glumca (odgovara liku kojeg glumi) počelo sviđati. I htjela sam vidjeti kada će mi dosaditi ili će me oni kao par razočarati. Ali nisu...I stvarno se nadam lijepom završetku za njih. Čini mi se da će kraj brzo (možda još kakvih desetak epizoda) jer se sve polako raspetljava.
A što se tiče nekih njihovih običaja, tko sam ja da kritiziram njihovu višestoljetnu tradiciju. Može mi se sviđati ili ne....Kao i serija, ako mi se ne sviđa, prestanem gledati, ne pričam da sam glupa što to gledam...
A što se tiče Garip beya, ne znam da je još negdje glumio. Od početka dizimanije na našoj TV ja sam odgledala točno tri serije od početka do kraja. I četvrtu sam preskakala scene, ali sam obećala frendici da ću pogledati pa sam tako letimično gledala. Ova serija koju ti spominješ je vjerojatno ona sa prekrasnom Tubom...
Dosta sam serija počela gledati ali me jednostavno nisu privukle teme ili glumci. Nedavno sam jednu dogurala do neke tridesete epizode i ne mogu više gledati...I ovu me otpočetka odbijao Faruk ali u stvari treba jedan tako uštogljeni lik da bi bio suprotnost veseloj, pomalo otkačenoj Sureyi...Moraš priznati da je i Begum uštogljena, zato su ovi ispali tako dobar par...
Timida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 21:09   #39
Quote:
Timida kaže: Pogledaj post
Priznajem, malo sam preskakivala neke scene.
I stvarno se nadam lijepom završetku za njih. Čini mi se da će kraj brzo (možda još kakvih desetak epizoda) jer se sve polako raspetljava.
Ova serija koju ti spominješ je vjerojatno ona sa prekrasnom Tubom...
Dosta sam serija počela gledati ali me jednostavno nisu privukle teme. Nedavno sam jednu dogurala do neke tridesete epizode i ne mogu više gledati...I ovu me otpočetka odbijao Faruk ali u stvari treba jedan tako uštogljeni lik da bi bio suprotnost veseloj, pomalo otkačenoj Sureyi...Moraš priznati da je i Begum uštogljena, zato su ovi ispali tako dobar par...
Skratila sam malo tvoj citat.
I ja počnem gledati seriju pa me ne privuče tema pa odustanem.
I ja preskačem scene. Redovito.
I ja se nadam lijepom završetku. Ne vidim smisla u tome da serija ima neki
a-la-nihan-i-kemal-kraj. Pogotovo sada kad je i stara počela se topiti prema Sureyi. A da stara dobije svoj hepi end sa onim svojim udvaračem koji se pojavio nakon 40 godina bilo bi I vjerojatno više ne bi gledala turske serije.
A vidiš meni se na početku -u 1.sezoni- Faruk nije baš sviđao sa onim svojim crnim naočalama. I imala sam dojam da boja kosu u crno. I nekako je on opušteniji u Istanbulu. Naručio joj je pjesmu nasred ulice. I poklanjao violine.
A ova seriju koju sam ti spomenula se zove Cesur ve Guzel. Igraju Tuba i Kivac. Serija ima sve skupa nekih 30 ili 33 epizode. I ima hepi end.
unruly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2018., 09:14   #40
unruly,
dokle si došla s gledanjem?
Ja sam za Esmu i Garipa, bar će ostatak ekipe imati mira...
Timida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:33.