Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 10:45   #21
Na drustvenim mrezama prvi..

https://cs541606.userapi.com/c543109...K_BtTsLK_A.jpg

Pohvala za duzinu epizoda

Epizoda prevedena u temi za titlove.
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 10:49   #22
Znala sam da će biti prvi, serija i dalje privlači gledatelje, puno se piše o njoj na društvenim mrežama a prva epizoda na yt ima već preko 4 miliona pregleda. Čok mi je drago zbog Oykice...ovo je definitvno najveći ljetni hit jer oni imaju i dobro gledanu konkurenciju..
Ima da MF yapim sada otkupi prava na sve korejske i japanske serije što postoje, baš im dobro ide
Danas gledm treću epku...
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 16:39   #23
Usraše s ovim, 'Svi su zaljubljeni u Eylul'
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 00:02   #24
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Usraše s ovim, 'Svi su zaljubljeni u Eylul'
Potpuni višak je zaljubljenost dr Selima, onaj klinac stažista je više opčinjen to mi je slatko i sa mafijašima je slatko, mislim da je bolja opcija bila da neko bude zaljubljen u Bahar od njih, ona će juriti Alija, a taj neko Bahar, obično ovi noviji diziji imaju više parova puštaju probne balone, pa koga zavoli publika, za sada imamo Eylul i petoricu Mada da je posebna kao ličnost jeste, pretpostavljam da takvi ljudi uvek bivaju zapaženi


Sa dr Oguzom sam u dilemi, bilo mi je više seksulane prašinice oko njega i Eylul kada je on ustuknuo od njenog dodira, nego između nje i Ali Asafa njih dvoje vezuju druge stvari, mislim jeste tu kao bilo nekog šmekanja, ali ipak im je odnos i dalje profesor-učenica, ona njemu dopušta da joj priđe samo u toj ulozi, na klupi u parku kada joj treba savet kako da saopšti Umutovoj porodici istinu itd, i Alija više radi to što njoj treba mentor ono postavlja se kao life coach , ne kao muškarac. Iako mi se dopada što je direktan previše se cereka oko nje, baš je kao šiparica

U ovoj epizodi je bilo manje sporednih likova, što je dobro, ali previše medicinskih slučajeva što ne znam da li je dobro ili loše jer se u to ne razumem i gledam bez prevoda pa pola stvari bukvalno ne razumem i sl Ali mogu da primetim da Eylul voli da vrši operacije u nesterilnim uslovima Naročito na mozgu



Vađenje kamena mudrosti, Boš
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 12:54   #25
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Usraše s ovim, 'Svi su zaljubljeni u Eylul'
pa meni i ne smeta što su svi zaljubljeni u Ejlul dokle je god ona ovakva kakva je i ne hebe živu silu

al mi zato ove štiklice u kojim hodaju koma, mislim doktorice po bolnicma baš paradiraju u njima

Što se tiče dr. Oguza čini mi se da su njih dvoje imalu sličnu prošlost, i da dolaze iz sličnih sredina, jer kad ona njemu kaže da je bila problematična, i on kaže da je bio takav čini mi se da bi se tu mogla stvorit neka posebna veza, i meni je ona scena gdje on ustupa pred njom bila dosta zanimljiva
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 22:11   #26
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Usraše s ovim, 'Svi su zaljubljeni u Eylul' :zijev :

baš.. to ko u BBO .. ili Narin ili nitko..

Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
Potpuni višak je zaljubljenost dr Selima, onaj klinac stažista je više opčinjen to mi je slatko i sa mafijašima je slatko, mislim da je bolja opcija bila da neko bude zaljubljen u Bahar od njih, ona će juriti Alija, a taj neko Bahar, obično ovi noviji diziji imaju više parova puštaju probne balone, pa koga zavoli publika, za sada imamo Eylul i petoricu :kokice : Mada da je posebna kao ličnost jeste, pretpostavljam da takvi ljudi uvek bivaju zapaženi


Sa dr Oguzom sam u dilemi
, bilo mi je više seksulane prašinice oko njega i Eylul kada je on ustuknuo od njenog dodira, nego između nje i Ali Asafa njih dvoje vezuju druge stvari, mislim jeste tu kao bilo nekog šmekanja, ali ipak im je odnos i dalje profesor-učenica, ona njemu dopušta da joj priđe samo u toj ulozi, na klupi u parku kada joj treba savet kako da saopšti Umutovoj porodici istinu itd, i Alija više radi to što njoj treba mentor ono postavlja se kao life coach , ne kao muškarac. Iako mi se dopada što je direktan previše se cereka oko nje, baš je kao šiparica:rofl :
Quote:
makiba kaže: Pogledaj post
pa meni i ne smeta što su svi zaljubljeni u Ejlul : p dokle je god ona ovakva kakva je i ne hebe živu silu :zubo :

al mi zato ove štiklice u kojim hodaju koma, mislim doktorice po bolnicma baš paradiraju u njima :ceka :

Što se tiče dr. Oguza čini mi se da su njih dvoje imalu sličnu prošlost, i da dolaze iz sličnih sredina, jer kad ona njemu kaže da je bila problematična, i on kaže da je bio takav čini mi se da bi se tu mogla stvorit neka posebna veza, i meni je ona scena gdje on ustupa pred njom bila dosta zanimljiva
da.. to su osobe koje privlače pažnju .. bilo negativnim bilo pozitivnim djelovanjem

aj @red pa Ali Asaf ponavlja da ju više ne gleda kao njen učitelj nego kao muškarac..

Evo i ja se pridružujem da dr. Oguz zapravo dobije šansu... i da on je sličnog porijekla.. a stažirao je u Mardinu

Al niko ne prokomentira da Ali Asaf nije biološki doktorov sin .. njemu su vjerojatno u kakvoj nesreći poginuli mama i tata i to istovrmeno pa ga doktor Sulejman (jel se tako zove njegov otac ili Baharin djed) usvojio???
eMarina13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 22:34   #27
Treća epizoda bolja nego druga, valjda nije bilo one dvjice smarača previše.
Ne znam meni je ova serija za sada super, ono nisam postala ovisnik da sad pratim glumce, fotke s seta, spojlere i sl...ne čitam ni ozete pa da se bunim da su napisali da će biti nešto što nije bilo i tak.. vidim samo fragmane i pokoju sliku na instagram profilu i to je to... Totalno mi je laganica, ne shvatam ništa ozbiljno. Ok nije mi bilo svejedno gledati one scene bolesne djece ali inače sve je ostalo super. I serija je savšena da dovode gostujuće glumce, neka možda i poznatija imena za neke pacijente.
Nema zamjerke na količinu zaljubljenih (mafijaš mi je za sada najbolji, tjelohranitelji su odlični ), mada bi voljela neku lijepu priču oko Esme, neka s njom popunjaju minutažu, bolje i to nego da odu u krajnost s Bahar. Moje zamjerke se samo svode na lošu glumu pojedinih glumaca, generalno više je loših nego dobrih.. I voljela bi da Ali izgleda starije od Eylul, ali simpatičan mu je lik pa mi to nadoknadi sve glumačke nedostatke
Cijela serija će se izgleda i vrtiti oko bolnice, niko kuće nema
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 02:26   #28
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
:

aj @red pa Ali Asaf ponavlja da ju više ne gleda kao njen učitelj nego kao muškarac..
Ponavlja on, ali nešto mu nisam poverovala za sada se čini da je on impresioniran njom kao osobom, devojkom čije je IQ 140, koja izbuši rupu na mozgu dok si reko keks i tako to A i ovi ostali isto tako, to su samo naznake da su i dr Selim i dr Oguz "zaljubljeni" priča može lako da se okrene,

Suština je da je ovde glavni frajer Eylul, prvo lik je takav , drugo Oyku je glumački za dva koplja iznad svih, ona je kul a Ali se prži





http://edebiyatciaysegul.tumblr.com/post/162990755118/ali-asaf%C4%B1n-mimikleri-d


Quote:
Evo i ja se pridružujem da dr. Oguz zapravo dobije šansu...
Sumnjam, ali ja bih mu je dala

Quote:
Al niko ne prokomentira da Ali Asaf nije biološki doktorov sin ..
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 13:19   #29
Meni se Dr Oguz ne sviđa (za Eylul neka mu nađu neku drugu), sav je nekako drvenast , gori mi je glumac od Gokhana definitivno.. ne volim to pravljenje kombinacija i ispitivanje publike s glavnim likovima, pa se onda publika podijeli pa svi nezadovoljni jer scenaristi ne znaju kome da ugađaju pa ugađaju svima ili ne ugađaju nikome.

Gokhan se izgleda pravo povrijedio
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???

Zadnje uređivanje seeni : 17.07.2017. at 13:37.
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 18:11   #30
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Meni se Dr Oguz ne sviđa (za Eylul neka mu nađu neku drugu), sav je nekako drvenast , gori mi je glumac od Gokhana definitivno..
Kada bi manje razmišljao o tome kako izgleda i kakva mu je frizura, i kako mu stoje pantalonice i povrnuti rukavi na mantilu, možda bi bilo nešto od njega U vezi sa likom Oguzom meni je ta fizička reakcija na njen dodir bila upečatljiva, i ostavila jači utisak nego scene Alija i Eylul u prethodnoj epizodi... Ali sumnjam da će ići na neko sparivanje

Quote:
Gokhan se izgleda pravo povrijedio
Da, izgleda da je povređen
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 19:27   #31
Cure, pogledajte korejski original da vidite tu lezernost u iznosenju liku kakav je Ali. Gokhan je meni previse ukocen, ustogljen. Ja sam pala na korejca kako je on to nonsalantno izneo lik sa toliko lakoce, nekog smeka, harizme.

U ovoj trecoj epizodi vec su odstupili od originala, ali sve u rok sluzbe popunjavanja minutaze. Ove scene sa trudnicom i detetom su ubacene.
Snupika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 19:51   #32
Evo ga kisssić

http://www.showtv.com.tr/dizi/fragma...fragmani/39153
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:22   #33
Quote:
Snupika kaže: Pogledaj post
Cure, pogledajte korejski original da vidite tu lezernost u iznosenju liku kakav je Ali. Gokhan je meni previse ukocen, ustogljen. Ja sam pala na korejca kako je on to nonsalantno izneo lik sa toliko lakoce, nekog smeka, harizme.

U ovoj trecoj epizodi vec su odstupili od originala, ali sve u rok sluzbe popunjavanja minutaze. Ove scene sa trudnicom i detetom su ubacene.
Koreanci kao kakvi balavci....mogu im serije biti remek djela ali ne mogu se uživiti u serije gdje svi izgledaju kao dječurija.
Gokhan nije lošiji glumački od 90% sada poznatih glumaca za kojim se uveliko bali (da ne navodim primjere)
****
odavno nisam vidjela ljepši fragman...drago mi je da je pjesma na engleskom ne neki turski narodnjak...


Kad je pogladio po glavi bila sam spreman za čeloljub upropastili me Turci totalno


S ovom povrijeđenom nogom ovo mi još romantičnije izgleda
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 21:30   #34
Meni je isto Gokhan sasvim ok. Past će kiss sigurno .
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:15   #35
Quote:
makiba kaže: Pogledaj post
A slatko, dance me to the end of love i ja sam se prepala od tog pokreta po glavi hmm čudi me kako ju je odobrovoljio čak i naterao da pleše po kiši, mora da se nešto dogodilo pa je smekšala
__________________
La tristesse durera toujours
Red Coat is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 23:39   #36
Quote:
Red Coat kaže: Pogledaj post
A slatko, dance me to the end of love i ja sam se prepala od tog pokreta po glavi hmm čudi me kako ju je odobrovoljio čak i naterao da pleše po kiši, mora da se nešto dogodilo pa je smekšala
Proradio opet i njen avanturistički duh , nekako se ona previše uozbiljila, dok je on ostao isti, čak je i neozbiljniji...
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 09:44   #37
Quote:
seeni kaže: Pogledaj post
Proradio opet i njen avanturistički duh , nekako se ona previše uozbiljila, dok je on ostao isti, čak je i neozbiljniji...
Ma meni su baš slatki


opustit će nju Ali, na dobrom je putu
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 13:11   #38
Quote:
makiba kaže: Pogledaj post
Ma meni su baš slatki


opustit će nju Ali, na dobrom je putu
Ma i meni su oni super, različiti su, ali sviđaju mi se oboje kao likovi (za sada)..

Na setu je u kolicima, stvarno imaju glup, i pomalo nehuman način snimanja serija, gdje glumci ni bolovanje ne mogu imati jer nemaju nasnimano ništa unaprijed. Još on i pleše


u prošloj sedmici o njima se najviše pisalo na društvenim mrežama https://pbs.twimg.com/media/DFA2LiYXUAIHkPc.jpg
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 14:15   #39
2007-2017
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 18:59   #40


Prvo je bilo, bježi pokisnut ćeš onako zaštitinički, a sad onako zavodnički dolazi vamo da pokisneš

Lipo lipo nju Ali zavodi ova scena mi je baš ono super još ova muzika baš pogođena a i ona se pomalo opušta

Jedna nova sličica ima bit da je Eylul imala neku nezgodu
https://scontent.fzag2-1.fna.fbcdn.n...37&oe=5A121486
makiba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.