Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Za napredne korisnike > Programiranje

Programiranje Za programere i one koji to žele postati ...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 13:49   #1
Generator pitanja i cijena????

Zanima me da li netko može napraviti programčić koji bi nasumično generirao pitanja i okvirno kolika bi bila cijena?

Kako bi to trebalo izgledati...

Program bi trebao imati mjesto za tekstualni unos pitanja, ali koji bi se razvrstao u određene kategorije. Npr. Razina 1, Razina 2, Razina 3... Kategorija A, Kategorija B.....
Znači bilo bi nekoliko različitih kategorija u koja bi se svako pitanje rasporedilo.
Prije generiranja pitanja trebalo bi izabrati određene kategorije i da program generira pitanja iz označenih kategorija te da ih ne ponavlja, pretpostavljam uz određeno filtriranje. Možda zvuči nejasno, lakše bi bilo kada bi mogao to grafički prikazati.
Bezu Fache is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 14:07   #2
Ako bi netko mogao, neka se javi u private pa ću objasniti detaljno.
Bezu Fache is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2017., 20:20   #3
Neki tipa "answer the questions" i "filling the blanks". Napuniš sa pitanjima po lekcijama pa onda ti random baca pitanja, ti odgovaraš pa ti proverava jesu li ti odgovori točni pa ti ponavlja pogrešne dok ne odgovoriš točno. Šta je spremaš se za ispite? Baš sam sad radio na tako nečemu. Zasad radi samo za jednu osobu ali ako ti treba dodat ću da bude multi user. Ionako sam mislio od toga napraviti učilicu za javnu upotrebu. Ako bi još netko koristio onda ću malo ubrzati. Biznis ne budem radio od toga, znači neću nikom prodati ali dat ću free acount.
Molder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.