Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 08:42   #41


Naomi Campbell

Vladar 7me, Mjesec je u Strijelcu, neaspektiran, i u slobodnjačko Strijelcu. Sunce (suvladar 7me) radi aspekt sa Uranom, a Venera s Uranom i Jupiterom.
P.S. Gdje se u karti vidi taj njen famozni bijes?
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 09:26   #42
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post

Vladar 7me, Mjesec je u Strijelcu, neaspektiran, i u slobodnjačko Strijelcu. Sunce (suvladar 7me) radi aspekt sa Uranom, a Venera s Uranom i Jupiterom.
P.S. Gdje se u karti vidi taj njen famozni bijes?[/CENTER]
ima Mars kvadrat Pluton, najblaže što su žene u takvom stanju bijesa činiti,jest gađati osobe predmetima, čašama, loncima, isl.Te usput vikati. Imala ga je moja pokojna baka, deda jedva svaki put od tih tanjura neozljeđen ostao. Obično su to bijesni ispadi vođeni ljubomorom.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 10:34   #43
U nekim sam natalnim kartama primijetila da mala sedma kuća u znaku Jarca s vladarem Saturnom u 12. kući nosi naznake vježnog neženje ili žene koja ostaje sama, ma što radila i koliko se god trudila.
Ali vjerojatno postoje i drugi aspekti koji to podupiru i potvrđuju, samo ne znam koji su to.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 00:18   #44
Etta, evo baš jedan primjer takvoga.


Zach Braff, DSC u Jarcu, vladar Saturn u 12, i to u Raku, Venera i Mjesec u kvadratu. Saturn kvadrira Sunce. Vladar Asc je Mjesec u Vodenjaku u konjukciji s Marsom, vladarom Sunca. Meni se čini da je on Saturnovski tip neženje.
Maddie is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 01:15   #45
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Naomi Campbell

Vladar 7me, Mjesec je u Strijelcu, neaspektiran, i u slobodnjačko Strijelcu. Sunce (suvladar 7me) radi aspekt sa Uranom, a Venera s Uranom i Jupiterom.
P.S. Gdje se u karti vidi taj njen famozni bijes?
I Venera kvadrat Uran nosi jako eksplozivnu, impulsivnu narav.
I to vjerojatno nosi te njene famozne ispade. To je burni temperament, koji u trenutku eksplodira.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.