Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2005., 14:01   #21
ima stvarno puno urnebesno smijesnih reklama al je najveci problem sto se te sve reklame mogu pogledati ako ih skines s net il pogledas tip u onome "te divne reklame" i tako nesto.. inace sve sto se prikazalo u hr nije nimalo pobudilo moje emocije smjeha... (dobro osim onih koje sam prije vidjela u inozemstu)
__________________
That's one of the most upsetting things I have ever imagined.
scripta elegans fe is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 20:26   #22
jeste li vidili onu reklamu za neki sok kad tipa polije bujica soka on padne na guzicu i onda mu pokažu kako mu je ispaljo salo Fuj fuj bljak
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 20:40   #23
joj,meni su najbolje ona za nestea i ona za colu light sa onim svećenikom,aaaa
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 20:43   #24
A ova iz mojeg siga?
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2005., 20:46   #25
Ova nova od Pepsi mi je dobra (sa nogometašima-surferima).
Te ona sa svećenikom i Colom
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2005., 14:00   #26
Dobre su od Pepsija, Cole, Nestea, Schwepsa... zapravo ispada da se najviše trude oni za pića.
A ni od Peugeota mi nisu loše
Ribac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 17:18   #27
Pepsi i Cola imaju odlicne reklame, narocito kad su u fajtu.

ona s posljednjom vecerom, na kojoj svi piju kolu, jedino juda cuga pepsi.


a od ovih meni su dobre one za helmans, simpa skroz: idemo! i gore, i dolje, i gore i dolje!
a miss tunivers za majonezu s tunom....
maslackovo mlijeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 18:18   #28
cola light sa ženskom i svećenikom
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 20:47   #29
Šta jest jest, ove koje reklamiraju pića bilo koje vrste imaju fenomenalne reklame.

Pepsi, Cola, Heineken, Martini, pa i naše su dolične Bistra, Ožujsko, Jana, sve reklame vizualno svaršene i prenose poruku ciljanim skupinama.

Ali Heineken je i dalje favorit, trebali su napraviti reklamu sa Bradom i Jennifer skupa
Breezer Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 20:54   #30
Quote:
Malta kaže:
cola light sa ženskom i svećenikom
jedna od najboljih reklama u zadnje vreme
inace su mi super reklame heinekena (pogotovo ova nova s brad pittom ), a i peugeot ima svaki put super reklame....
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 20:57   #31
Quote:
tockicha kaže:
jedna od najboljih reklama u zadnje vreme
inace su mi super reklame heinekena (pogotovo ova nova s brad pittom ), a i peugeot ima svaki put super reklame....
Reklama za Peugot 1007

Odlična glazba
Breezer Boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 21:04   #32
Quote:
Breezer Boy kaže:
Reklama za Peugot 1007

Odlična glazba
slazem se s tobom!
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 23:06   #33
Quote:
Breezer Boy kaže:

Ali Heineken je i dalje favorit, trebali su napraviti reklamu sa Bradom i Jennifer skupa
jooooj ona stara heinekenova s onim tipom! kako je on to dobro odglumio!
ja bi svaki put opet iznova odgledala tu reklamu.
ova nova s Bradom mi je vec malo bezveze, sorry.
maslackovo mlijeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2005., 23:12   #34
Svojedobno smo se na faksu zajebavali i smisljali zastrasujuce reklame za kampanju protiv pusenja. i onda smo smislili jednu uzasnu, ali smo se pritom smijali ko blesavi. ide ovako:

vidis prvu scenu, onako veselu obitelj, mama, tata, pas, rostilj sunce i kenj kenj. tata pusi, i onda sljedeca scena, vidis neki sprovod, ista ona mama i djeca, al ovaj put u crnom, pas tuzno lezi do groba, i mala uplakana djevojcica kaze: da nije bilo cigareta, tata bi jos uvijek bio s nama...

ah mi okrutni psiholozi
maslackovo mlijeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2005., 07:40   #35
Najbolje su mi trenutno reklame za Schweppes (najjača su imena životinja, slon Edi... ) a i Peugeot je jak.

Ako smijem dodati i najgore reklame onda su to svakako one pivske (Karlovačko, Ožujsko) jer su sve na istu foru.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2005., 15:16   #36
ma najgore reklame su mi za razno-razna sredtva za ciscenje (rublja, sudja, podova...) ma koma. idu mi na zivce i ne mogu nikad ostat na istom programu dok su one na rasporedu..
__________________
"Ljubav je jedina snaga koja može neprijatelja pretvoriti u prijatelja!"
(Tupac Shakur)
štogod....
Miss_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2005., 16:10   #37
E ona domaća reklama koja valja : TDR (Adris) galerija. Imaju već dugi niz reklama koje su baš OK.
__________________
Ne idite uokolo tumačeći kako vam svijet duguje život. Svijet vam ne duguje ništa. On je prvi bio ovdje.
-- Mark Twain
vrabac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2005., 22:37   #38
Quote:
Miss_B kaže:
ma najgore reklame su mi za razno-razna sredtva za ciscenje (rublja, sudja, podova...) ma koma. idu mi na zivce i ne mogu nikad ostat na istom programu dok su one na rasporedu..
zlo mi je kad vidim te reklame za sredstva za ciscenje. ne znam koja je od svih tih reklama gluplja...
__________________
"...so when you hear this autumn song remember, the best times are yet to come..."
tockicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2005., 15:22   #39
Ima odlična reklama za antipušačku kampanju: u nekoj tvrtci desetak ljudi puši na balkonu. Taman prije nego još jedan tip dođe na balkon, ovaj(balkon) se otkine od zgrade. Dakle, pušenje je opasno za vaš život...
vice23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2005., 11:24   #40
Quote:
vrabac kaže:
E ona domaća reklama koja valja : TDR (Adris) galerija. Imaju već dugi niz reklama koje su baš OK.
Da, TDR galerija

Oni su marketinški genijalci, reklamiranje cigareta je zabranjeno, ali oni suptilno reklamiraju galeriju koja se nalazi u sklopu zgrade uprave

A svi koji viede tu reklamu odmah pomisle na cigarete, a ne na umjetnos, nema šta, za ideju

A i one legendarna:

"Dobar proizvod je dobar proizvod...

...Ma koliko god mi šutjeli o tome"

Breezer Boy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.