Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 17:12   #1
Çukur <•••> (Jama)

Nakon hit serije İçerde (Insajder) u kojoj je briljirao kao Mert/Umut, Aras Bulut İynemli je prihvatio glavnu ulogu u Ay yapimovoj novoj seriji Çukur (Jama) koja će biti slične akcijsko-mafijaške tematike. Iz Insajdera u ovaj dizi također prelaze Rıza Kocaoğlu (Davut) i Ercan Kesal (Akın Işık - Köstenceli). Glavna ženska uloga je povjerena Dilan Deniz Çiçek koja je prethodne sezone glumila u Bodrum Masalı (Bodrumska bajka). Snimanje je počelo, a publika se nada skoroj najavi serije.



SADRŽAJ
Quote:
Yamaç (Aras Bulut İynemli) se jednog dana nakon incidenta u susjedstvu, a unatoč očevom neodobravanju, želi udaljiti od opasnog života svoje obitelji i napustiti kuću. Kada svirajući muziku sebi kroji sudbinu, pred njim se pojavi Sena (Dilan Deniz Çiçek). Ona je kćer bivšeg policajca koja napušta dom jer se smatra odgovornom za smrt majke i brata (ili sestre). Strastvenu ljubav Sene i Yamaça, koja se proteže ulicama Pariza, upropaste loše vijesti Yamaçove majke Sultan (Perihan Savaş), nakon kojih se on vraća obitelji u Istanbul. Kažu da će serija biti priča o dva brata i osveti, a ličit će na Ezela.

Ostale uloge: Ercan Kesal (? Yamaçov otac), Rıza Kocaoğlu (Aliço), Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu, Yamaçov neprijatelj), Öner Erkan (Selim, Yamaçov srednji brat), Kubilay Aka (Celasun, kao glavna bitanga u kvartu)

Godina: Sezona 2017./2018.
Tv kanal: SHOW TV
Produkcija: Ay yapim (Kerem Çatay, Pelin Diştaş Yaşaroğlu)
Režija: Sinan Öztürk
Scenarij: Gökhan Horzum

Muzika iz Cukura, kompletirana by Zmajkoo

1. SEZONA:

The Clash - Should I Stay or Should I Go (Yamaç)
Zeki Müren - Omrum Seni Sevmekle Nihayet Bulacaktır (performans Bülent Ersoya)
Erkin Koray - Cemalim (Yamaç)
Tarık Mengüç - Şak Şuka
Son Feci Bisiklet - Bu Kız
Sezen Aksu - Git
Yavuz Çetin - Yaşamak İstemem
Tolga Çandar - Uzun Hava (Selim)
Can Kiziltug - Ateş Ediyor
Orange Blossom - Ya Sidi
Eypio - Gömün Beni Çukura
Musa Eroğlu - Mihriban
Müslüm Gürses - Gidelim Firüzhaneye (Vartolu)
Cengiz Özkan - Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden
Barış Manço - Ağlama Değmez Hayat (Yamaç)
MFÖ - Sen Ve Ben
Mavi Sakal - İki Yol
Ceylan Ertem - Zalım
Zeynep Dizdar - Vazgeç Gönül
Neşet Ertaş - Gönül Dağı
Replikas - Yaş Elli
Barış Manço - Aynalı Kemer (Yamaç)
Cem Karaca - Odam Kireç Tutmuyor (Kahraman)
Gazapizm - Heyecanı Yok
Eylem Aktaş - Bir Dalda İki Kiraz (Vartolu)
Allame - Kısır Döngu
Cem Karaca - Adsız
Seyfi Yerlikaya & Özge Öz Erdoğan - Ayrılık Hasreti
Can Güngör - Yalnız Ölmek
Gazapizm & Cem Adrian - Kalbim Cukur'da
Selami Şahin - Seninle Başım Dertte (Yamaç)
Aleyna Tilki - Sen Olsan Bari
Cem Karaca - Deniz Üstü Köpürür (Muhhitin)
No. 1 feat. Melek Mosso - Hiç Işık Yok
Cem Adrian - Sen Gel Diyorsun
Neşet Ertaş - Hapishanelere Güneş Doğmuyor
Nida Ateş - Akşam Olur Karanlığa Kalırsın
Duble Salih - Mican Zeybeği
Wolfgang Amadeus Mozart - Turkish March
Ludwig van Beethoven - Moonlight Sonata
Ferdi Özbeğen - Büklum Büklum (Emrah)
Devran Çağlar - Elinden Geleni
Ali Baran - Mihriban
Zülfü Livaneli - Bozgun Öter Telimiz (Varto)
Barış Manço - Dereboyu Kavaklar (Aliço)
Cem Adrian - Değmen Benim Gamlı Yaslı
Cem Adrian - Ela Gözlüm
Mor ve Ötesi - Küçük Sevgilim
Manga feat. Göksel - Dursun Zaman
Erkin Koray - Razıyım (Yamaç)
Nemrudun Kızı (Vartolu & Medet)
Ceza - Türk Marşı
Ceylan Ertem - Gel Sevelim
Mehmet Güreli - Kimse Bilmez
Barış Manço - Alla Beni Pulla Beni
Ümit Besen - Nikah Masası
Teknede Çalan Müzik
Tolga Çandar - Gerizler Başından Hoplayamadım (Emmi, Paşa)
MRF - Derindeyim
İbrahim Tatlıses - Bir Taş Attım Pencereye (Vartolu ve Medet)
Yavuz Bingöl - Ağlama Yar (Selim)

Bonus:
* Kubilay Aka feat. Hayko Cepkin - Gamzendeki Çukur
* Nebil Sayın feat. Gökhan Bölükçü - Haydar Haydar
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje TheWitch : 04.04.2020. at 00:21. Reason: dodala muziku
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:17   #2
Muzika iz Cukura kompletirana by Zmajkoo

2. SEZONA:

Müslüm Gürses - Garipler
Pera - obrada iste pjesme
Mor ve Ötesi - Bir Derdim Var
Kıvırcık Ali - Hele Gardaş
Elektro Hafız - Hayat Bu Malum
Elektro Hafiz - Belki Son Kez
Hidra & Saki - Kabus
Deniz Gürzumar - Dar Dünya Bana
Cem Karaca - Beni Siz Delirttiniz
Ihtiyaç Molası (cover) - Sen Benim Şarkılarımsın
Melihat Gulses - Kapın Her Çalındıkça
Zeki Müren - Şimdi Uzaklardasın
Gökhan Güney - El Değmesın
Kiraz Aldım Dikmenden
Melek Mosso - Keklik Gibi
Ankaralı Yasemin - Çokta Deli Oynuyo
Ender Balkır - Ruhumda Sızı
Bijen Rahimi & Mertkan Erkan - Benim Varoş Hikayem
Akif Çekirge - Delalım
Kazım Koyuncu - Kukuli
Selçuk Balcı - Kevser Irmağı
Gökşen Ateş - Annem
Kazım Koyuncu - Koçari
Zeynep Bakşı Karatağ - Adaletin Bu mu Dünya
Zeynep Bakşı Karatağ - Talihim Yok Bahtım Kara
Kadifeden Kesesi (Aman Yolla)
Redd - Nefes Bile Almadan
Adamlar - Zombi
Arın Aykut feat. Spunk - Dur
Sema - Fikrimin İnce Gülü
Kobra Murat feat. DJ Yılmaz - Kukuli Mogali
Heja feat. Şam - Yemin Ederim
Pinhani - Kefen Giydim
Tetik & Saki - Çukurun Dibi
Adamlar - Hikaye
Allame feat. 9Canlı, Eypio, Yener Çevik - Yak Gemilerini
Bu Kadar Cevretme Azız Sultanim (İdris)
Adamlar - Yoruldum

Bonus:
* Toygar Işıklı feat. Çukurspor - Nere Gitsen Çukur Orda




Pa evo, raspalite po temu, šteta da nam Jama čavori negdje na offu. Danas sam na TW pročitala da je Ranini navodno vidjela prve kadrove i kaže da Aras i Dilan imaju bomba kemiju. Hadi bakalim...
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •

Zadnje uređivanje TheWitch : 04.04.2020. at 00:20. Reason: dodala muziku
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:26   #3
Ja samo da se cekiram. Ne propustam Arasa ni pod razno..

Ne zna se jos dan premijere?
Ghost love is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:28   #4
Ne dopada mi se izbor glavne glumice, treba Arasu neko jaci od modela koji recituje.
Ovako, na prvi pogled, serija bi prema opisu radnje mogla biti zanimljiva.
Ne znam koliko je pametno ubacivati odmah nakon Insajdera glumce iz te serije
u novi projekat, jos je i tematika slicna. I da, mislila sam da ce Aras ove sezone pauzirati,
iznenadila sam se da ce vec sad igrati u novoj seriji.
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:36   #5
@Ghost, hoćemo uspjet ishendlat Arasa i Jagu? Paraleno!
Navodno je termin zakazan za oktobar, ali znaš kako to kod njih već ide.

@Helenna, meni je cura slatka, zgodna, vidim da se u USA usavršavala u školi glume. E sad, dok se ne pojavi s Arasom pred kamerom teško da se išta konkretnije može reći. Nisu ni Bensu i Damla neke vajne i bajne glumice, ali sam iz zavoljela i navikla sam se, tako da su mi bile okej. Ali u Insajderu ašk nije ni bio u prvom planu, nego #Merp. Što se tiče ubacivanja Rize i Ercana u ovaj dizi, iskreno, ni meni to nije nešto pametan potez. Samo što su bili skupa u Insajderu, evo ih sad opet. Još Ercan i nekako, ne sjećam se da je Mert imao uopće scena s njim, Kosta je brzo otišao na roštilj, pa se nije ni urezao ljudima baš u sjećanje. Ali Riza mi je misterija. Čovjek će ovdje sigurno opet biti nekakav mafijaš, možda i ubojica, čemu ponavljanje uloge? Mada u vremenima di se svaki drugi dizi ukida, di glumci i ekipa ne dobiju ni plaću, di produkcije ulažu u (jeftine) mlade nade željne dokazivanja, vjerojatno misli daj što daš, bolje sigurica posao i lova kod Čataya, nego eksperimenti kod drugih produkcija.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:47   #6
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post

@Helenna, meni je cura slatka, zgodna, vidim da se u USA usavršavala u školi glume.
Jeste, kazu i silikone je ugradila
Ja sam je gledala nesto malo, i nije mi se to dopalo, ali mozda iznenadi.
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 17:50   #7
Quote:
Mina kaže: Pogledaj post
@Ghost, hoćemo uspjet ishendlat Arasa i Jagu? Paraleno!
Navodno je termin zakazan za oktobar, ali znaš kako to kod njih već ide.

@Helenna, meni je cura slatka, zgodna, vidim da se u USA usavršavala u školi glume. E sad, dok se ne pojavi s Arasom pred kamerom teško da se išta konkretnije može reći. Nisu ni Bensu i Damla neke vajne i bajne glumice, ali sam iz zavoljela i navikla sam se, tako da su mi bile okej. Ali u Insajderu ašk nije ni bio u prvom planu, nego #Merp. Što se tiče ubacivanja Rize i Ercana u ovaj dizi, iskreno, ni meni to nije nešto pametan potez. Samo što su bili skupa u Insajderu, evo ih sad opet. Još Ercan i nekako, ne sjećam se da je Mert imao uopće scena s njim, Kosta je brzo otišao na roštilj, pa se nije ni urezao ljudima baš u sjećanje. Ali Riza mi je misterija. Čovjek će ovdje sigurno opet biti nekakav mafijaš, možda i ubojica, čemu ponavljanje uloge? Mada u vremenima di se svaki drugi dizi ukida, di glumci i ekipa ne dobiju ni plaću, di produkcije ulažu u (jeftine) mlade nade željne dokazivanja, vjerojatno misli daj što daš, bolje sigurica posao i lova kod Čataya, nego eksperimenti kod drugih produkcija.


Ja verujem Arasu, izdominirace on s kim god da ga stave, pa cak i sa mnom. Naravno, ne bih imala nista protiv..

Samo da ne bude serija subotom, i nece biti problema.. Mada cak iako bude subotom, nemam dzabe dve sestre i brata. Svake subote tudji laptop plus moj. Pa malo Jago, malo Aras,pa u krug.
Ghost love is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:13   #8
Ovo se gleda. Nadam se da će uskoro krenit i da će prva najava brzo.
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:28   #9
Aras se ne propusta. Jedva cekam
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 20:58   #10
Samo da se prijavim u klub "Arasovki" Pozz svim curkama..
bebaraw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 03:32   #11
Oho, pa imamo i temu, hvala Mina! Inače, vidim ovde sve neke Arasovke, a tamo na ABI-jevoj temi samo Mina i ja skidamo gaćice.

Malo o castu....

Ercan Kesal oliti Kosta On Fire


je inače doktor čovek i bavi se filmom tek od 2009., a žena mu je glumica Nazan Kesal. Osvojio je nagrade za najbolji scenarij (!) za filmove Uc Maymun i Bir Zamnlar Anadolu, te nagrade za najboljeg glumca u filmovima Yozgat Blues, Kuf, te ova dva filma za koja ima nagradu i za scenarij. Objavio je i pet romana. Nejasno mi je zašto on nije scenarista ovde hahahahaha. Frajer je odličan glumac, uloga Koste nije pomena vredna jer je produkt scenarističkog lutanja Icerdea i frajer je tamo odradio što je najbolje mogao.

Kubilay Aka zaslužuje dve slike i gif hahahaha.



Proslavio se kao mladac ulogom Ali Kemala u hitu Vatanim Sensin, inače je student režije. Ne samo da je za prste polizati i da ozbiljno ugrožava moju opsesiju Arasom, već je i odličan glumac.

Erkan Kolcak Kostendil namerno ću staviti sledeću ružnu fotku...



...jer tko je gledao Merhamet, setit će se Mehe hripavca. Frajer je isto izvrstan glumac, u međuvremenu se udebljao i bolje izgleda. Završio je akademiju, već deset godina snima dizije i filmove, pretežno filmove, ali za razliku od Ercana s manje iskustva nema nagrada. Sorry Meho.

Oner Erkan koju god sliku da mu staviš, svejednako je ružan, pa mu ja evo odabirem najlepšu hahahahah...



Gospodin Erkan je inače završio dramsku akademiju te je već 15 godina pozorišni i filmski glumac, a ima dve nagrade za najboljeg glumca. Nakon što se razveo, počeo je vezu s mlađom kopijom svoje žene, a tu kopiju Ičerdisti poznaju, to je Damla Colbay. For the record, pedofil je dobio nogu, hahahaha.

Perihan Savas iliti Institucija radi čega stavljam upravo ovu prastaru fotku ... Žena snimila preko 100 filmova, naf sed.




Irem Altug


Završila studij glume u San Francisku, poznata kao i žena iz Santaninih spotova, kao i jedna od retkih Turkinja koja je snimila film kao i Severina hahahaha. Glumila u 4 kino filma i 5 TV filmova. Plus ovaj privatni, ne manje važan, hahahahha.



I tako eto ispade da su ustvari Aras, Dilan i Riza zalutali među ovu mnogo školovanu i dobro probranu i talentovanu ekipu. Po meni se čini da ovaj dizi nema namere biti neozbiljan niti se baviti jeftinim reyting trikovima. Videt ćemo.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 12:58   #12
Kako sam se razveselila kad sam vidjela ovu temu,a onda vidim da ce Kubilay biti u ovoj seriji i pao mi mrak na oci
Dilan mogu podnijeti,ali mini Burak Ozcivita tesko
Anyway gledam samo radi Arasa

Poslano sa mog SM-T113 koristeći Tapatalk
stylinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 13:34   #13
Thumbs up

Kubilay mi je veca faca od Brke, usao je u dizi industriju iz akademije i za razliku od tog manekena zna glumiti za sto se i skoluje na akademiji (Brko nema skole a talenat mu je dvojben a ulaz u dizi mu je bilo manekenstvo). Koga briga na koga slici glumac ako je zgodan od sebe i izvrsno radi svoj posao. Dakle zadovoljio mi je i kvalitativni i kvantitativni kriterium. Brko mu se moze klanjati sto se posla tice i ja ne vidim nikakvu slicnost između ova dva glumca.

Sto se tice Dilan, pregledala sam njena videa iz Bodrum Masali. Zena nije Meril Strip, ali nije ni netalentovana te ako joj je BM bila prva uloga, to je vise nego dobro. Jednostavno jer je cura prirodna. Zna odglumiti srecu, veselje, zaljubljenost, tugu... Po onome sto sam videla, bolja je i od Bensu Soral i od Damle Colbay iz Icerdea koje su bolesno neprirodno glumile. Zgodna je jako, a Helenna, silikoni su joj stvarno trebali. Malo je kazati da prije nije imala bas nista. For real hahahha. Od nje nemam nikakva ocekivanja, a ne mislim ni da ce razocarati. Jedino me brine sto je niža od Arasa samo 5 cenata. Da ne bi Aras ovaj put nosao klupice hahahaha.

Ekipa Cukura inace je otputovala negde avionom sto znaci da su mozda u Parizu na snimanju.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 14:15   #14
Koliko ja znam Kubilay nije nikakvu akademiju pohađao i nikad prije nije glumio.Njegov menadžer je izmislio onu pricu da je on radio na aerodromu i da su ga tamo primjetili i samo tako posao dali,ma mos si mislit.
On je meni prosjecan glumac,nis posebno.Jedino je dobar bio u sceni s Halitom u 18. epizodi,a sve ostale scene su se sastojale od njegove buke,vikanja,razbijanja i pravljenja grimasa,a 0 emocija u očima.Nije mogao podnijeti da ljudi kritiziraju njegovu glumu pa je drama queen napustila seriju.
A to sto me podsjeca na Burak Ozcivita nema nikakve veze s tim sto on meni smeta.Velim da je mini Burak zato sto ima isti duboki glas ko on,a i po izgledu mu nije daleko.
Ukusi su razliciti i svatko vidi sve drugacije.On meni nije niti zgodan niti privlacan,a kamoli odlican glumac.Lik mi je jednostavno odbojan i ja si ne mogu pomoci
Ne sumnjam da ce se popraviti u glumi,ali ja njega nikad necu shvacati ozbiljno
Dilan mi ne smeta.Istina je da bih voljela da su drugu glumicu izabrali za Arasa,ali i ona mi je u redu.Gledala sam ju u Bodrum Masali i cura mi je cist ok tamo bila





Poslano sa mog SM-T113 koristeći Tapatalk
stylinson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 14:27   #15
Ja sam procitala da studira reziju al ne mora biti tocno. Sta ja znam. U VS je imao bas dobrih porodicnih, ljubavnih, tuznih i smesnih scena a ne samo nekakvih deračina kako govoriš. Neyse, ukusi se razlikuju.

Danasnji haber neproveren i skepticna sam prema njemu al ajd je da se castu pridruzio Nebil Sayin alias Đoko. Majko draga, čiju decu će sada maltretirati?

EDIT I jos jedan haber, veceras u 19h tj u 18h po nasem vremenu AY i Show TV objavljuju kako su kazali poster tanitim whatever it will be.

Zadnje uređivanje Lenka123 : 24.09.2017. at 15:41.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 17:51   #16
Posto sam tek pronaslaa temu, prvo svima merhaba.
Samo da kazem da sam jako euforicna sto se tice ove serije. Glavnu glumicu nisam nikad gledala tako da nemam misljenja, ostale sve znam i okej su mi. Mali iz VS mi je zanimljiv, gledala sam ga malo tamo i nas sam se razocarala sto nece bit u drugoj sezoni ali kad sam vidjela da ce bit ovdje odmah sam ga pozdravila jelte. Sto teci za Arasa... nadam se da ce mu ova uloga sjesti pa da necu u njemu vidjeti nikako Merta iako sam ga obozavala tamo, cisto da se mogu prebaciti i uziviti u njegov lik jer mi je sve svjeze jos od Icerdea.
Da, i naziv serije mi se svidja, volim kad je samo jedna rijec. To neka moja stvar, kad je jedna rijec tipa Ezel, Icerde odmah mi ulazi u top serije pa se nadam da ce i s ovom biti tako, naravno da moze da bude flop ali realno sanse su male.
Nadam se brzo nekom promo videu ili nesto. Kazete veceras poster ajde bar nesto

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 18:10   #17
Evo službenog IG naloga za Jamu. https://www.instagram.com/cukurdizi/

Što se glumaca tiče koje je gore predstavila Lenka, Kubilaya ne znam, kao ni Damlinog ex, Ercan je bio odličan u Insajderu, Perihan i Irem isto ne znam. E sad, onog koga znam i koji mi je izvrstan jeste Erkan K. K. KAO, Meho je rasturio i jako mi je drago što ću ga opet gledati!

Poslanog s mog Redmi Note 4 optočenog draguljima koristeći Tapatalk app.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 18:12   #18
https://www.instagram.com/p/BZbgtA0hf8f/
https://www.instagram.com/p/BZbgo86BmLu/
https://www.instagram.com/p/BZbgE1EBifD/

Izasli posteri, Aras ima novu zurku jeeeeeeeej. Njegov lik zvat ce se Yamaç.

Vizualni identitet super. Likovi padaju, valjda u Cukur / Jamu.

Sluzbena stranica dizija https://www.instagram.com/cukurdizi/

EDIT Mina sad vidim da si i ti stavila resmi sayfa. I mene veseli Meho. Doista nemam zamerku za ikoga, Irem jedino ne volem. Bezlicna za poludit.

Dodala bih da je vizuelni identitet mracan. Dakle ovo plus izbor glumaca upucuje na nesto nimalo sladunjavo.
Lenka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 18:13   #19
Jel se to Arasov lik zove drugačije, nije Aras nego ovako kako piše iznad postera? Aha, ipak jest. Kako se izgovara na turskom? Jamač?
passionfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 18:17   #20
Svidjaju mi se posteri aa ime mu je malo cudno za izgovarati mislim. Da Jamać valjda. A ona Sena valjda po rijeci dobila ime wow hahahah prava Parižanka ... znam da je Seine al ono tutska verzija a i izgovara se Sena

Sent from my SM-A310F using Tapatalk
maria8182 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.