Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Japana:
negledljiva 0 0%
podnosljiva 0 0%
dobra 1 100.00%
vrlo dobra 0 0%
odlicna 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 1. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2017., 16:00   #61
Quote:
Wodoo kaže: Pogledaj post
Mercedesu ova staza itekako odgovara.čim je hladnije nestaju problemi i lete,doslovno.Hamilton je j.... brz u jednom krugu

ali ono što se broji je sutra,a Vettel je odmah iza kao i Verstapen
I opet će Bad Max izbaciti Vettela.
Bad Max je nagrađen od FIA i Charile za onaj prvi zavoj u Singapuru pobjedom na VN Malezije, gdje je Mercedes u dogovoru sa FIA-om pustio Maxa ispred a, sebi produžio životni vijek PU.

Sve u službi Engleza i ljigavog sky sportsa f1.

Gdje nestadoše rođaci @dmw i @marijo550, koji tu laprdaju da su bolidi tu negdje po konkurentnosti, kakvi poznavatelji F1.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 17:31   #62
Ljudi, nemojte se bavit jedni drugima!
Drzimo se teme!
__________________
Potpis: prvi dio, drugi dio
WayOut is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 18:14   #63
Mario ovi u kladari nisu normalni
kvota na FL Bottasa je 10, a na Kimia 20

realno ak će netko opalit FL onda će to bit jedan od njih dva (oba startaju utrku na softu)...sve drugo bi bilo ekstremno čudno

eto ti poklona da buš imal za Pivu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 18:43   #64
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Mario ovi u kladari nisu normalni
kvota na FL Bottasa je 10, a na Kimia 20

realno ak će netko opalit FL onda će to bit jedan od njih dva (oba startaju utrku na softu)...sve drugo bi bilo ekstremno čudno

eto ti poklona da buš imal za Pivu
To sam ja tebi htio predloziti pivo platim svakako!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 18:46   #65
Quote:
WayOut kaže: Pogledaj post
Ljudi, nemojte se bavit jedni drugima!
Drzimo se teme!
Sve ok , steta samo kaj si obrisao onaj moj zadnji post , bas mi je bio dobar
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 19:05   #66
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
To sam ja tebi htio predloziti pivo platim svakako!
I ja sam ovo vidio no za sutra su predviđena dva stopa u boks što znači da bi hipotetski svi kod drugog stopa mogli na ss, no ako bude jedan stop onda je svakako zicer no pirelli je rekao da računaju na dva stopa stoga se pazite oko uloga.

https://www.autosport.com/f1/news/13...race-since-may
__________________
Mad Max
Locksley2020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 20:20   #67
Možda sutra Ferrari nađe race pace za pobjedu. Sutra će biti toplije, Sunce i 25, 26 C u mixu kažu.
To je ove sezone odgovoralo Ferrariju.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 20:35   #68
Ima netko stranicu gdje mogu gledat u 360p zbog sporog neta
D E N I S is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:17   #69
Batmantream.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:27   #70
Quote:
The_End kaže: Pogledaj post
Možda sutra Ferrari nađe race pace za pobjedu. Sutra će biti toplije, Sunce i 25, 26 C u mixu kažu.
To je ove sezone odgovoralo Ferrariju.
Prije da će RB nač race pace za pobjedu Mečke samo je pitanje s kim...
oni su navodno na dva kraja različitih downforce setupa, samo je pitanje koji je bolji...
I moguće da ispadne da su nekim čudom s jednim bolidom ekstremno pogodili...

Ferrari eventualno ima šansu ako Kimi uspije štopat Hamiltona nakon boksa, sve drugo baš i ne...što je prilično nerealna opcija jer mu to ionak nije uspijevalo ni do sad,
a i jako teško da će Kimi uopće uspjet ostat unutar 20-25 sec zaostatka do prvih bokseva, prije bi rekel da bu to već debelo preko 30 sec u toj fazi urke ako ne i na nekih 40-50...

Mečka je toliko bolja da čak ni prestizanje na startu, savršeno odrađeni boks i savršena taktika nisu u stanju pomoć...jer Bottas već itak je tu da štopa Vettela ako zatreba...
Jedina šansa je neka pizdarija Mečke, no u normalnoj utrci sa ovakvom brzinom Mečke i ovolikom razlikom u odnosu na Ferrari realno nema šanse...

Na kraju krajeva veće je pitanje hoće li RB i Vettel uopće moć zadržat Bottasa u proboju ako Mečka odluči da je to bolja opcija od štopanja Vettela, a kamo li da će dobit Hamiltona...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 21:49   #71
moglo bi sutra biti jako zanimljivo na startu između hamiltona i fetla,nebi isključio ni da netko od njih dvojice izleti van utrke nakon prvog zavoja
muflon7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 00:39   #72
Quote:
muflon7 kaže: Pogledaj post
moglo bi sutra biti jako zanimljivo na startu između hamiltona i fetla,nebi isključio ni da netko od njih dvojice izleti van utrke nakon prvog zavoja
Pa to sam i ja nesto zamisljao kao moguci scenarij, mislim da Hamilton nece biti blagonaklon prema Vettelu kao prema Maxu proslu utrku zasigurno

Kvaka je u tome sto eventualni kontakt pase Hamiltonu, prednost ostaje ista i idemo dalje.

Vettel si nemoze priustiti lukzuz agresivnog napada na Hamiltona, Hamilton si moze priustiti agresivnu obranu!

Uff jedva cekam sutra da popratim taj duel!

Tibi Mario je, vratio sam se ljubavi

Gajs ljepo si haracio forumom posljednjih dana, bogami ljepo.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 00:45   #73
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Prije da će RB nač race pace za pobjedu Mečke samo je pitanje s kim...
oni su navodno na dva kraja različitih downforce setupa, samo je pitanje koji je bolji...
I moguće da ispadne da su nekim čudom s jednim bolidom ekstremno pogodili...

Ferrari eventualno ima šansu ako Kimi uspije štopat Hamiltona nakon boksa, sve drugo baš i ne...što je prilično nerealna opcija jer mu to ionak nije uspijevalo ni do sad,
a i jako teško da će Kimi uopće uspjet ostat unutar 20-25 sec zaostatka do prvih bokseva, prije bi rekel da bu to već debelo preko 30 sec u toj fazi urke ako ne i na nekih 40-50...

Mečka je toliko bolja da čak ni prestizanje na startu, savršeno odrađeni boks i savršena taktika nisu u stanju pomoć...jer Bottas već itak je tu da štopa Vettela ako zatreba...
Jedina šansa je neka pizdarija Mečke, no u normalnoj utrci sa ovakvom brzinom Mečke i ovolikom razlikom u odnosu na Ferrari realno nema šanse...

Na kraju krajeva veće je pitanje hoće li RB i Vettel uopće moć zadržat Bottasa u proboju ako Mečka odluči da je to bolja opcija od štopanja Vettela, a kamo li da će dobit Hamiltona...
Mercedes je ovdje bolji apsolutno se slazemo, medutim ne toliko koliko ti aludiras , nije sve tako crno, pogotovo jer ce temperature porasti a Ferrari je ionako u race paceu puno bolji nego li u kvalifikacijama.

Misljenja sam da ce sutra biti na noz izmedu Hamiltona i Vettela, boksovi bi mogli odlucivati i in,out krugovi!

U svakom slucaju vrijedi ustati i popratiti razvoj situacije.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 06:32   #74
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Mercedes je ovdje bolji apsolutno se slazemo, medutim ne toliko koliko ti aludiras , nije sve tako crno, pogotovo jer ce temperature porasti a Ferrari je ionako u race paceu puno bolji nego li u kvalifikacijama.

Misljenja sam da ce sutra biti na noz izmedu Hamiltona i Vettela, boksovi bi mogli odlucivati i in,out krugovi!

U svakom slucaju vrijedi ustati i popratiti razvoj situacije.
Ma Ferrari će možda i bit sličan po paceu, no prokletstvo današnje F1 je takvo da za preticanje na stazi moraš imat bolid barem 1.5-2 sec brži da bi zbilja i imao neku realnu i ozbiljnu šansu na samoj stazi...
sa manjom razlikom možeš ić u neke ultra riskantne poteze ala Max/Ricc no to možeš tek kad te boli kita za rezultat i kad je tak svejedno oš završit utrku ili ne, a to baš i nije slučaj ni kod Vetela ni kod Hama...

Kaj se tiče sudara baš se i nebi složil da je Hamu totalno svejedno, jer jebat ga nikad ne znaš koje će bit posljedice...
a iste bez beda mogu bit Hamo DNF, Vettel sjebano krilo uz šepuckanje do boxa uz crvenu zastavu/SC i bez ozbiljnog gubitka pozicije, pa onda i hop gubitak skoro pa kompletne Lujine prednosti...jest da je nategnuto no nije nemoguć scenarij

Kaj se tiče bokseva mislim da tu Ferrari nema šanse...
Kimi je predaleko da bi imao ikakvog efekta na bilo koga, dakle Vettelov undercut ne igra jer je Bottas s druge strane taman toliko iza da ga može efektivno štopat na stazi...
overcut možda i bi igrao kad bi netko mogao štopat Hama, no problem je kaj takvog baš i ne vidim
osim možda Ocona/Pereza no teško da će oni smjet i htjet izvodit tak nekaj...
RB-ovi će ionak bit previše napred za tak nekaj, a i osim toga teško da će oni ostat na stazi osjetno duže od Mečke...
Samim tim baš i ne vidim neke velike šanse za to...

Jedina opcija koja još postoji je da iz nekog glupog razloga Mečka krene žderat gume i da mora na 1 stop više u boks od Ferraria, no ni to ne zvuči kao realna opcija...

samim tim bojim se da baš i nebu neke borbe, osim možda na startu ako Hamo zajebe start, no ni to baš nije izgledno...

Ustat i gledat uvijek vredi, specijalno kad je u pitanju Suzuka
No bojim se da bumo po pitanju borbe Vettela i Hama gledali tešku dosadu...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 07:47   #75
Ljudi brzo link za utrku, krepao mi receiver i ostao sam na mobitelu...
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 08:02   #76
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
Ljudi brzo link za utrku, krepao mi receiver i ostao sam na mobitelu...
http://www.besasport.top/channel-1.php
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 08:06   #77
Max naguzio petla
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 08:06   #78
Gotovo nesto se sjebalo na formuli Vettela kaze no power
SebVettel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 08:06   #79
Ferrari!

Glave trebaju padati u Maranellu.
Gill01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 08:07   #80
buahahaha

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:27.