Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 09:01   #81
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Velim ti da izbjegavam sam nabavljati djelove baš da izbjegnem takve situacije. Pogotovo od kad me onaj biser (imao cijeli svoj topic u kojem se javljale vesele mušterije) zajebao za djelove pa iako sam rekao da ću donesti sve svoje za servis nisam imao ništa.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
Jel to možda ovaj topic?
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:08   #82
Je, taj.
Propisno me zajebao taj put. Natezao s forom: Sad će djelovi! doslovno do zadnji dan popodne pred servis, a kasnio već jedno 2 tjedna pod izlikom da ćekao jedan fiter (os nekiloliko stvati koje sam narućio za servis).
Ja se dogovorio s majstoro da ću donesti sve svoje (zbilja je kod Propartsa dok je funkcioniralo normalno bilo povoljnije nego drugdje) i na kraju morao na blef doći u dogovoreni termin bez djelova. To mi je bila škola.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:15   #83
A najbolje od svega mi je bilo što se lik usudio i vrijeđati mušterije na temi. Da mi je na listi dućana dijelova gdje bi kupovao, definitivno bi ga prekrižio.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:22   #84
Dal je propala ta firma?
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 09:32   #85
https://www.fininfo.hr/Poduzece/Preg...etaljno/392288

Status - aktivan.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 14:52   #86
Fininfo nije baš pouzdan i zastario je. Treba pogledati u sudkom registru. A i to ako je aktivan ti malo znaći. Može biti godinama aktivan ako je u blokadi. Koliko je Auto tim bio aktivan u blokadi prije nego je proglašen stečaj (a stari i danas posluje s firmom registriranoj u Velikoj gorivi na poslovođu).
Kod nas je sve moguće.
Zar nije bilo nekog govora da je ovaj lik nastavio poslovati preko nekog drugog d.o.o.- ili j.d.o.o.
Nisam pratio puno dalje situaciju nakon što sam na jedvite jade završio tu zadnju nesretnu transakciju.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 17:21   #87
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
U smislu da smo donijeli svoje djelove? Iskrwno neznam jer nisam imao takvu situaciju. U slučaju da su djelovi od majstora, nikako. To on nek rješi sa sobom i dobavljaćem koji mu isporučio krive djelove. Tu situaciju sam imao kad su mjenjali zadnje kočnice pa su naručili krivu sajlu ručne iz Intercarsa. Dapaće još mi se vlasnik ispričao jer sam auto dobio tek oko 4 popodne a ne kako je bilo dogovoreno poslije 12.
Velim ti da izbjegavam sam nabavljati djelove baš da izbjegnem takve situacije. Pogotovo od kad me onaj biser (imao cijeli svoj topic u kojem se javljale vesele mušterije) zajebao za djelove pa iako sam rekao da ću donesti sve svoje za servis nisam imao ništa. Srećom da mi majstor ima i dućan djelovima pa je sve našao na lageru. Mislim da nakon toga niti nisam donosio ništa osim ulja.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
je to onaj u gajevoj? meni je našao solenoid bosch pumpe za forda starog 12 godina na skladištu.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 18:51   #88
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
je to onaj u gajevoj? meni je našao solenoid bosch pumpe za forda starog 12 godina na skladištu.
Ma jok. Moj je u Petrinji.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 22:12   #89
Quote:
iznervirani kaže: Pogledaj post
ne znam da li si pročitao ono što sam napisao u početnom postu... ne želim voziti auto drugom mehaničaru jer bih onda morao plaćati šlep i gubiti vrijeme na sve to. što se dijelova tiče, to je moj prijedlog, pošto imam mogućnost dobiti dijelove po skoro nabavnoj cijeni. rađe ću ja kupiti kiler 300 kn nego da mi ga on proda za 600, a on bi ga ionako dobio za max 400.

auto je skoro 30god stari unić na kojem treba odraditi gomilu sitnica i sređujem ga iz hira, tako da mi nigdje ne gori i on to zna. vjerojatno se zato i malo previše opustio.

imamo povijest. 2-3 puta sam bio kod njega u rasponu od nekoliko godina i osim manjeg kašnjenja je sve bilo ok.
Ja sam kod svog mehaničara bio par puta u rasponu od mjesec dana Već sam mu rekao otvoriti trajni nalog i zakupiti jednu dizalicu.

Nezz, kako možeš dobiti dijelove po nabavnoj cijeni ( niti to dovodim u pitanje).

Meni su Tokić i Ciak za Kayaba amortizere ( sa popustima) tražili 600-700 kn po komadu. U servisu mi oba promijenili za 700 ( amortizeri + rad)

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 22:33   #90
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
Kako obračunavate sate koje vozilo zauzima radionu dok ne zamjenite dio koji ne paše ?


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
Kad nisi cigan i ne cjepidlačiš auto ti bude mjesec dana na dizalici gratis. Toliko je trajala potraga za zupčanikom na radilici.

Da je neki manji servis bio znam da nebi moglo tako. Ovi imaju 5 dizalica.

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
__________________
Okay, brain. You don't like me, and I don't like you, but let's get through this thing and then I can continue killing you with beer.
green-sk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 13:58   #91
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Ma jok. Moj je u Petrinji.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
pa i mislim na petrinju.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 16:09   #92
Quote:
organiceko258 kaže: Pogledaj post
pa i mislim na petrinju.
kerbi je mislio da ti referiraš na gajevu u ZG

a valjda je riječ o AT servisu.
ex conn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:41   #93
Ajd ne zajebavaj. Tko Radoša svrsta u kvalitetne radione taj zbilja ima niske kriterije.
Da se nije bacio u politiku i tako si rezervirao servis svih Gradskih vozila i vozila gradskih firmi propao bi samo tako. Pa njegova ekipa više nije u stanju uljr zamjeniti bez pizdarija.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:02   #94
ne kužim se u lokalnu politiku ali eto auto je jedva palio (ko onaj tenk iz 2. sj. rata u ukrajini), poslo me rođak k njemu i ovaj ko iz topa odvalio da je solenoid i da ga ima na skladištu. i bio je. drugo kaj sam radio je zamjena selena godinu dana kasnije i bez primjedbi.
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:16   #95
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Inaće šlepu će platiti 200 kn ako samo digne i spusti auto bez da ga vozi. Bar koliko se na sjećam raćuna kad sam ju zadnji.put koristio.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
Ovisi tko ti vozi ... i šta ti radi ... inače je cca 10 kn po km.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:29   #96
Je ali plus ukrcaj koji isto došta košta.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:33   #97
kao što rekoh ovisi kako kod koga ... ja ne plaćam ukrcaj već vožnju ... tako mi je naplaćeno zadnji put 10 kn kilometar.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 20:24   #98
Ma ja ni to ne plačam. Samo članstvo u HAK-u

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:23   #99
Quote:
Intel_85 kaže: Pogledaj post
kao što rekoh ovisi kako kod koga ... ja ne plaćam ukrcaj već vožnju ... tako mi je naplaćeno zadnji put 10 kn kilometar.
Hoćeš reći da 3 km u gradu platiš 30 kn?
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 21:36   #100
ne, za duže ture. Pa neće ti nitko vozit ispod 200-300 kn ... ima neki minimum.
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:11.