Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2005., 22:05   #61
da vam ja nekaj velim. oni tam u goldiju su za kurac!

prvo: gazdarica im je napirlitana stara klamfa kaj ju je više briga za špicu i gostovanje na sanjama nego za ljubimce. i ofkors, misli ona i na keš.

drugo: ta gazdarica je prethodno pretpostavivši da bi moj štenac mogel bit alergičan na penicilin šutnula malo antibiotik i poslala nas dona. ofkors da je pesek natekel ko buhtla u da smo se vratili natrag u ambulantu na vrijeme, jer smo bili blizu. njima je tam to sve bilo smešno i zabavno.

treće: kad su mi pesu počeli rast trajnu zubi bez da su mu mliječni otpali, trebalo mu je izvaditi trajne. problem je nastao kada nitko od tamo zaposlenih nije znao prepiznat koji su zubi peseku mliječni a koji trajni!

četvrto: ok, treba peseku vadit zube. i sad što ćemo kako ćemo, veli gazdarica, pazite sad, da buju oni tam peseka hitili pod anesteziju (!) pa onda mi s taksijem odemo u heinzelovu na röntgen pa se vratimo sa slikama helloooooooo? ima koga doma? peseka bez nadzora veterinara ušlagiranog poslat da se vozi prek pola grada? hellooooooo?

i tak nam je pukel film. petu lapsuz niusmo čekali. sad smo kod kastora i tam su nam super. jednom su nam prek telefona spasili peseku život jer se otroval daleko od civilizacije. rekli su nam kaj da delamo, i još smo ih svali u sred noći i dana. jako smo im zahvalni! HVALA KASTOR I DAR!!!
__________________
n/a
paučko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2005., 23:53   #62
tako je..KASTOR I DAR su super..
__________________
djetešce
maniakalna Zvjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 00:49   #63
Quote:
Yo momma... kaže:
Vet. ambulanta "Nera"
Dr. Petrović
Avenija Dubrava 151a, ZG
01/29 15 988

Je, Petrović je stvarno sjajan. Za ovaj dio grada - najbolji.
__________________
När En Vacker Tanke Blir En Sång
Agnetha Fältskog is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2005., 12:35   #64
Jel' ko bio kod Dragojlova u Zvonimirovoj?
__________________
manc
Tek u jesen otkriju se boje krošanja, sve su slične u leto zeleno....
manc is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2005., 20:19   #65
Quote:
manc kaže:
Jel' ko bio kod Dragojlova u Zvonimirovoj?



Da bila sam ja,nekad su mi bili cisto ok a nekad su znali bubnuti glupost
SpOokey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2006., 15:02   #66
Quote:
CHE-Guerrilla kaže:
vjerujem da imaju znanje i iskustvo..no veže me izrazito loše iskustvo s dotičnom vlasnicom a samim time i cijelom tom poliklinikom...tako da me zanimalo kakva su vaša iskustva ja tamo više nikada ne bih kročio
Gle, ja sam isto čula loše stvari o njima, ali na svu sreću nama je iskustvo samo pozitivno, a idemo tamo od kad smo dobili peseka. U Heinzelovoj je moja mama sa svojim psom imala grozno iskustvo, peseka su joj upropastili lošim liječenjem, i sad se u Zoe već godinama sanira to kaj su ovi pokvarili... Sve je to vrlo relativno, znam ljudi koji su jako zadovoljni sa Zoe, ali sam čula i jako negativna iskustva, a glupo mi je mijenjati kad je nama u redu... Kad smo mi tamo počeli ići, nisam se iskreno bila ni raspitala, oni su još bili novi (pesek mi ima 10 godina), ali stvarno smo uvijek imali super iskustva. Ma, glavno da su peseki zdravi, pa nek si svatko bira veterinara koji mu je bolji...
koka007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 00:11   #67
Quote:
maniakalna Zvjer kaže:
Kastor & Dar su fakat super..imaju i rtg i ultrazvuk!! susretljivi su,mozete ih bilo kad nazvat i trazit savjet, meni su super!! imaju i hitnu 0-24..moja preporuka..
gdje se nalazi kastor & dar? imam dvije mačke. jednu bi trebalo malo pregledati, a drugu bi trebalo cijepiti.
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 00:16   #68
Quote:
elala kaže:
gdje se nalazi kastor & dar? imam dvije mačke. jednu bi trebalo malo pregledati, a drugu bi trebalo cijepiti.
na oboju.
imaš u imeniku br. tel.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 18:36   #69
Vet. ambulanta u Zaprešiću, bio bar tridesetak puta sa dva psa, jednom su spasili prostrijeljenu šapu, drugu (bebu Westija) izvukli od šteničnjaka, cijene su simbolične, osoblje vrlo stručno, samo riječi pohvale. Rekoh cijene su toliko niske , da mi je neugodno pa ljudima uvijek ostavim za kavu. Topla preporuka
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 18:40   #70
Quote:
tilla kaže:
na oboju.
imaš u imeniku br. tel.

hvala
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 18:41   #71
zna li netko dobrog i ne skupog veterinara na području trešnjevke?
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 19:02   #72
znam ja! uz kastor&dar snazno preporucujem...mislim da se zove sapa ili sapica, a nalazi se u taborskoj ulici
veterinarka se zove becky martinovic
Agirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 19:11   #73
Quote:
Agirl kaže:
znam ja! uz kastor&dar snazno preporucujem...mislim da se zove sapa ili sapica, a nalazi se u taborskoj ulici
veterinarka se zove becky martinovic
hvala, potražit ću na informacijama broj
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 19:17   #74
Quote:
Agirl kaže:
znam ja! uz kastor&dar snazno preporucujem...mislim da se zove sapa ili sapica, a nalazi se u taborskoj ulici
veterinarka se zove becky martinovic
i ja sam za njih čula da su jako dobri.
nisam bila
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 19:19   #75
ja idem kod njih redovno
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 19:24   #76
Quote:
joujou kaže:
ja idem kod njih redovno
kod kastora ili kod becky?
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 19:28   #77
becky... doduse nije ona jedina u sapi... ima ih nekoliko

sad, nisam bas za neku ocjenu, ja tamo samo cijepljenje obavljam tako da nemam pojma koliko su strucni

simpaticni su, blizu su mi i ok

no kad sam bila zainteresirana za kastraciju, nekako su se neckali i ovo, ono kao bas i ne bi
tako da sam takav zahvat isla obaviti na veterinu
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 19:47   #78
Quote:
joujou kaže:
becky... doduse nije ona jedina u sapi... ima ih nekoliko

sad, nisam bas za neku ocjenu, ja tamo samo cijepljenje obavljam tako da nemam pojma koliko su strucni

simpaticni su, blizu su mi i ok

no kad sam bila zainteresirana za kastraciju, nekako su se neckali i ovo, ono kao bas i ne bi
tako da sam takav zahvat isla obaviti na veterinu
a gdje se šapa nalazi, mislim odprilike na kojem potezu?

stariju micu bi dala malo pregledati, čisto onak reda radi, možda bi trebala skidati kamenac, a mlaog treba cijepiti, hm možda i koja injekcija za smirenje - jako je živ (naravno zezam se)
elala is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 19:51   #79
od tresnjevackog placa 200 m po ozaljskoj i prva ulica koja skrece na desno

taborska 5
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2006., 20:09   #80
Quote:
joujou kaže:
od tresnjevackog placa 200 m po ozaljskoj i prva ulica koja skrece na desno

taborska 5
super, to mi odgovara starija je problematična, poludi u autu pa nastojim pronaći što kraću relaciju
elala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:46.