Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili > Autoplin

Autoplin Kuhari, bombaši, luđaci i ubojice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2007., 12:21   #21
Quote:
AmADin_gospo kaže: Pogledaj post
nedaj bože sudara... kakva bi to explozija bila ...
jest.
čulo bi se i na baščaršiji.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 12:32   #22
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 14:58   #23
Quote:
plinko1 kaže: Pogledaj post
A ja sam crvenkapica ?
pa tebe računam da tam već kampiraš i čekaš sa ugrijanim roštiljem
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:11   #24
Quote:
AmADin_gospo kaže: Pogledaj post
nedaj bože sudara... kakva bi to explozija bila ...
Amadine to je zamjena za vatromet koji bi trebalo upriličit za ovakve jedinstvene trenutke.

Ako bude roštilja ti se pobrini za ćumur? Jel može?
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:38   #25
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Amadine to je zamjena za vatromet koji bi trebalo upriličit za ovakve jedinstvene trenutke.

Ako bude roštilja ti se pobrini za ćumur? Jel može?
kakav crni ugljen?
pa kakav je to susret plinaša ako meso pečemo na ugljenu?
na plin, na plin.

pa nije valjda da bi i ti došel?
ja sam mislil da buš okopaval gorice.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:44   #26
Haha, nemogu odolit da ne bubnem ovo što mi sadpalo napamet. Možda I Wonderov auto napokon odleti u zrak kod susreta njega i Igorove ekipe. Ono vatromet u velikom stilu.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 15:55   #27
Quote:
kerbi kaže: Pogledaj post
Haha, nemogu odolit da ne bubnem ovo što mi sadpalo napamet. Možda I Wonderov auto napokon odleti u zrak kod susreta njega i Igorove ekipe. Ono vatromet u velikom stilu.
kaj, da povučem bar jednog "neprijatelja" za sobom na putu k vragu?

ma neeee.
ja sam skroman. ja bih samo htio da auto vozi bez problema, ništa više.

za slijedeći tjedan (vjerojatno srijeda) je dogovorena dijagnostika kod tryera.
pa bumo vidli.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:34   #28
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
kakav crni ugljen?
pa kakav je to susret plinaša ako meso pečemo na ugljenu?
na plin, na plin.

pa nije valjda da bi i ti došel?
ja sam mislil da buš okopaval gorice.
ovo je dobra isprika... okopavanje skoro pred berbu
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 16:49   #29
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Amadine to je zamjena za vatromet koji bi trebalo upriličit za ovakve jedinstvene trenutke.

Ako bude roštilja ti se pobrini za ćumur? Jel može?
jok jarane, i ja idem na plinčugu... ... SAMO... ja ču da preskočim meeting,

pa nisam budala da dođem pa se počnu prepucavat ko ima bolji plin, čija je boca čvršča pa počnua krampama da lupaju po njima... i zna se šta će se desiti.. ... neka hvala... ako prežive ovaj meet, bez prolivene krvi, presječenih crijeva i probušenih boca... onda eto mene na sljedeči..
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 17:41   #30
hebate...sve neke kukavice ... a ja mislio bude više ljudi nego kaj može stati na 5000m2... od servisera samo jedan do sad.sve mi se čini da nas bude jedva 10.kaj se tiće ispitivanja boca,kod mene ni jedna neće proći.donjet ću macolu(samo 15 kila sa špicom) pa će od 3 udarca svaka pustit.
nije bit da se prepucavamo tamo već da se poštelaju auti(ne mislim da se dobije besplatni servis) i razmjene iskustva.i da još više populariziramo plin u HR.
pa lijepo možda i osnujemo kakav klub pa ishodimo i popuste.
a serviseri da malo daju reklamnog materijala,kape,naljepnice sa HR i sl..(meni treba kapa veličine 60)
kaj se baš svakog mora cukat za rukav??? ili može neko sam doči sa kakvom idejom i ponudom?
vidim da je ovo pročitalo već više od 200 ljudi,samo sve ostaje na čitanju.
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 18:37   #31
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
kakav crni ugljen?
pa kakav je to susret plinaša ako meso pečemo na ugljenu?
na plin, na plin.

pa nije valjda da bi i ti došel?
ja sam mislil da buš okopaval gorice.
I onda se VI ljutite kad ljudi kažu da je plin za kuhanje, tja, a sami bi kuhali ...

I rado bi došel (volim vidit i čut nešto novo) još ak smijem pod haubu .... kud ćeš veće sreće
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2007., 18:42   #32
Quote:
AmADin_gospo kaže: Pogledaj post
jok jarane, i ja idem na plinčugu... ... SAMO... ja ču da preskočim meeting,

pa nisam budala da dođem pa se počnu prepucavat ko ima bolji plin, čija je boca čvršča pa počnua krampama da lupaju po njima... i zna se šta će se desiti.. ... neka hvala... ako prežive ovaj meet, bez prolivene krvi, presječenih crijeva i probušenih boca... onda eto mene na sljedeči..
Aaaaa, jel to onaj problem - ko će to sad utovarit?
Ajd dobro ako ti je ćumur problem donesi bar suđuk (al da je pravi). Ili može i nešto slatko.
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 16:33   #33
Dobra ideja... , pogotovo ono Lakijevo o mrkavanju zgodnih plinašica
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 19:50   #34
Došao bih i ja, ali se bojim ako nas bude nekoliko u gabaritima kao Octavius i ja, moglo bi biti tijesno onih 5000 m2!

I ja sam "superteška" s 195 cm i 130 kg, ako ništa, možemo nas dvojica biti redari, kad se skupe "sukobljene" strane , tipa : I Wonder vs. AT !

Roštilj mogu ponijeti i ja, nije mi mrsko, ali ne mora baš sve biti na plin , bolji je ćumur za roštilj ,(jedino ako netko ima strujni agregat na plin, zbog glazbe), ionako sam višestruki olimpijski "zlatni" pobjednik, u ketegorijama KOTLETIKA i KRIGLANJE.........(osobno bi mi nedjelja najviše odgovarala, a mogli bi se skupiti mi slavonci na hrpu, pa podijeliti trošak puta)
__________________
Mercedes je Mercedes, ostalo su auti !
BORKO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 21:48   #35
mislim da muzika neće biti problem,lako se počupaju akumulatori i spoje u paralelu.jedan mp3 player i 10 zvučnika sa pojačalima do 250 W...
ajte ljudi,pa nije da ćemo nekom čupat nokte na živo.
redari neće biti potrebni jer smo ipak civilizirani ljudi,a ne probisvjeti sa nekog brda ili iz šume...
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 21:49   #36
Quote:
octavius kaže: Pogledaj post
mislim da muzika neće biti problem,lako se počupaju akumulatori i spoje u paralelu.jedan mp3 player i 10 zvučnika sa pojačalima do 250 W...
ajte ljudi,pa nije da ćemo nekom čupat nokte na živo.
redari neće biti potrebni jer smo ipak civilizirani ljudi,a ne probisvjeti sa nekog brda ili iz šume...
E da mi je i to vidit.
Seat-plin-fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2007., 22:03   #37
ako baš treba redara,ja si neću ruke mazat.imam bratića i njegovog frenda koji su profesionalci u tome obojca preko 190 i 100kg žive vage.bratić se u zanje vrijeme naplaćal tuđih zubi(zub je oko 1500kn).
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 16:42   #38
sve mi se čini da je ovo mast u propast... ako nas bude 5 bude dobro... ma ko ga šiša,glavno da se malo družimo,najedemo i malo popijemo.
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2007., 18:38   #39
OD MIROslavA: Ideja o susretu plinaša moj Oktavius-e stara je kao i ja.AMD Maksimir i ja organizirali smo u par navrata i susrete i popravke i kontrole plinskih sustava svih mogućih marki bilo kod mene u radioni bilo kod Ružmarinke gdje je sjedište AMD Maksimir-a.Da sam to predložio ja vjerujem da bi me nekolicina forumaša ponovno nazvala narcisoidnim tipom pa zato tebi odajem priznanje za ovu hrabrost i ideju da pomiriš sve zavađene i nezadovoljne.Zato te podržavam u ideji i predlažem da se prvi susret održi u prostorima Auto tima i oko njega.Pošto je cijela trakavica oko Auto tima i nezadovoljnih našom uslugom i potencirala ideju o druženju mislim da to može koristiti svima pa tako i nezadovoljnima.Pitate se zašto? Zato jer kompletnu cugu plača Auto tim ,a za klopu se moramo dogovoriti. Raspolažemo sa dovoljno prostora za stotinjak vozila i ljudi,a upravo se završavaju dva malonogometna terena sa umjetnom travom gdje bi mogli odhaklati nezadovoljni protiv zadovoljnih plinaša.(naravno ako sve bude gotovo do susreta i ako do susreta uopće i dođe).U globalu nisam niti protiv nekog drugog mjesta za održavanje susreta ali onda nisam domaćin i nemogu ponuditi besplatnu cugu.Dobro došli su svi i crni i bijeli i žuti.Nadam se da to ne moram elaborirati i da ste ovo shvatili bez imalo sumnje u moju iskrenost.


daj te ljudi malo složnosti...
samo još da nadodam...

a ja mislio kako su se svi usrali i da niko neće da dođe ajd pao mi kamen sa srca Miroslave... samo sad gle ovo..jel će i druga strana to prihvatiti?zato sam ja predlagao neutralni teren.kaj se mene tiće,meni odgovara tam kod vas jer fakat ima dosta mjesta za sve i svakog.
pa klopu je najlakše nabaviti,koji odojak ako se skupi dosta ekipe.a možemo ostati na čevapima,kobasicama i kotletima.ja mogu samo predložiti i ribu(slatkovodnu),kotlovinu.
samo da sad neko ne počne tipkat kak je vegetarjanac... past će travu okolo po livadama.
__________________
Tražim posao van HR...Ing. Elektrotehnike(energetike)
octavius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 09:29   #40
Stvarno se ne šalim kada sam to predložio jer je cijela stvar i krenula od nezadovoljstva sa našom uslugom a neki su na bazi čitanja postova donosili svoje zaključke a da nas i ne poznaju.Ne vidim drugu mogućnost da ih razuvjerim nego da se upoznamo i družimo jer sve dok težina demantija ne bude na razini optužbe ne vidim pomaka.Ja idem korak dalje nudim svima jedno lijepo druženje u našoj organizaciji ne zato da nekoga kupim za par piva ili malo vina već da pokažemo da nije sve u novcu. Moja je želja da usput porazgovaramo o nekakvoj udruzi koja bi štitila naša prava kao korisnike ekološkog goriva u smislu promjena zakona o autoplinu.U UNP udruzi to već i radimo ali nam treba potpora šireg članstva.Ne nebojte se neću ovaj susret pretvoriti u neku poslovnu raspravu već želim čuti vaša mišljenja i prijedloge u neformalnom razgovoru uz jankića i pivicu.Eto ponavljam svima koji dođu osigurana je cuga sa naše strane koliko god mogu popiti.A i plina u rezervoarima ima za povratak onih koji stanuju najdalje.Svatko dobronamjeran je dobrodošao i nadam se da nam nitko neće trebati sa strane praviti reda, možda će među vama biti i ljudi od zakona jer i oni se voze na plin.Za bankrot se ne morate bojati digao sam kredit samo za ovaj susret.
miroslav k is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:52.