Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 01:50   #5881
Quote:
TechB0ne kaže: Pogledaj post
Kod mene u obitelji nas je 4 škorpije, ajmo reći da je intezivno ali se generalno svi slažemo
Kakva ekipa na okupu..
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 01:53   #5882
kuća intrige
3zuteminute is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 17:02   #5883
Quote:
studeni1971 kaže: Pogledaj post
Mi smo crno-bijeli svijet ko voli nek izvoli.Uzmi ili ostavi.Jako dobro i iskreno napisano.Da je lako biti škorpion svi bi bili škorpioni..
Hvala ti ... Eh da..eto to ti je iskrenost u tekstu a takva sam i uzivo.. samo što nas nitko ne razumije osim nas koji isto nosimo skorpiona u sebi.... više nas osuđuju nego hvale.. nazalost.... ja sam jako sretna i ponosna što sam skorpionka-vaga i boli me ona stvar za tifja misljenja. Jedna..jedina i neponovljiva heheheh.... i nadodajem...oooobozavam životinje i one vole mene... ne mogu zamisliti život bez psa..macaka..ptica.... ne volim zmije.... odurne su mi...
__________________
Iza svakog uspješnog muškarca, stoji uspješno udana žena!!!!
laaalaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 19:38   #5884
Quote:
laaalaaa kaže: Pogledaj post
Hvala ti ... Eh da..eto to ti je iskrenost u tekstu a takva sam i uzivo.. samo što nas nitko ne razumije osim nas koji isto nosimo skorpiona u sebi.... više nas osuđuju nego hvale.. nazalost.... ja sam jako sretna i ponosna što sam skorpionka-vaga i boli me ona stvar za tifja misljenja. Jedna..jedina i neponovljiva heheheh.... i nadodajem...oooobozavam životinje i one vole mene... ne mogu zamisliti život bez psa..macaka..ptica.... ne volim zmije.... odurne su mi...
Znam točno o čemu pričaš, ono kad kažeš nekome da si škorpion.Uglavnom negativne reakcije.Imam samo jedan slučaj di sam se zvjerski pofrkao sa škorpionom na nogometu to nikad neću zaboravit,ostali slučajevi više nego dobri.A ko voli zmije?!
studeni1971 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 00:49   #5885
Evo ja volim zmije. Nije da volim, ali zanimljive su mi, jedno vrijeme sam razmišljala da ju imam za kućnog ljubimca, ali ne volim kad životinja ne može barem djelomično dobrovoljno ostati samnom pa je moram čuvati u kavezu poput ptica, pa na kraju i zmija i sličnih što ih moraš čuvati u kavezu, pa se na kraju odlučim za psa.

EDIT: sad se sjetih da zmije i jesu u simbolici Plutona/Škorpije.
Ice_scorpio is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 20:17   #5886
Quote:
Ice_scorpio kaže: Pogledaj post
Evo ja volim zmije. Nije da volim, ali zanimljive su mi, jedno vrijeme sam razmišljala da ju imam za kućnog ljubimca, ali ne volim kad životinja ne može barem djelomično dobrovoljno ostati samnom pa je moram čuvati u kavezu poput ptica, pa na kraju i zmija i sličnih što ih moraš čuvati u kavezu, pa se na kraju odlučim za psa.

EDIT: sad se sjetih da zmije i jesu u simbolici Plutona/Škorpije.
Ja sam sebi htio guštera nabavit, nekako mi se čini više simpatičan i s više karaktera nego zmija
__________________
“In the very depths of Hell, do not demons love one another?”
TechB0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:42   #5887
Mrzim leptire.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 14:40   #5888
Śkorpionke anonimne ste ovdje, pa se nadam iskrenim odgovorima

Na śta prema Vama samima muśki trebaju najviśe obraćati pażnju za vrijeme veze s Vama?
Da Vam ne stanu na "rep"

Planiram dublju vezu (możda dożivotnu) sa śkorpionkom, pa se educiram, da izbjegnem neśto, śto je moguće izbjeći ako se o tome zna

Btw nismo joś niti poćeli vezu ali osjećam "u kostima", da će to uskoro nastupiti, pa eto me ovdje u ovoj temi i Vaś sam ućenik
Nismo poćeli vezu ali suradjujemo već 4 godine pa se dosta znamo, tako da nije rijeć o event vezi s potpuno nepoznatom osobom. Oboje sve viśe imamo "pik" jedan na drugoga, pa zato i moja pitanja, jer ju ne znam od strane partnerstva. Kao ćovjek je predivna -u mojim oćima, ali moje oći mogu i lagati jer mi se izuzetno svidja, pa mislim da znate o ćemu je rijeć...

Inaće ja sam "pravi" strijelac iz druge dekade (7.12) a ona je śkorpion iz prve dekade (31.10).
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 17:44   #5889
Nisam škorpion. pa ne znam što ženskim škorpijama smeta da im ne staneš na rep. Međutim, znam da strijelci, napose ženski, vole držati moralne prodike. Prije ili kasnije kada prođe prva zaljubljenost, dobit ćeš želju da ih joj držiš.

Kadgod osjetiš takvu želju skrati ih.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 03.11.2017. at 17:57.
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 19:34   #5890
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Śkorpionke anonimne ste ovdje, pa se nadam iskrenim odgovorima

Na śta prema Vama samima muśki trebaju najviśe obraćati pażnju za vrijeme veze s Vama?
Da Vam ne stanu na "rep"

Planiram dublju vezu (możda dożivotnu) sa śkorpionkom, pa se educiram, da izbjegnem neśto, śto je moguće izbjeći ako se o tome zna

Btw nismo joś niti poćeli vezu ali osjećam "u kostima", da će to uskoro nastupiti, pa eto me ovdje u ovoj temi i Vaś sam ućenik
Nismo poćeli vezu ali suradjujemo već 4 godine pa se dosta znamo, tako da nije rijeć o event vezi s potpuno nepoznatom osobom. Oboje sve viśe imamo "pik" jedan na drugoga, pa zato i moja pitanja, jer ju ne znam od strane partnerstva. Kao ćovjek je predivna -u mojim oćima, ali moje oći mogu i lagati jer mi se izuzetno svidja, pa mislim da znate o ćemu je rijeć...

Inaće ja sam "pravi" strijelac iz druge dekade (7.12) a ona je śkorpion iz prve dekade (31.10).
Ovdje ti nitko ne moze pomoci. Stvar je samo u osjecaju, kojeg imas ili nemas. Ako ga nemas, zaboravi. Samo ces najebati. Usput i povrijediti skorpionku.
Osjecaj je taj da ju moras znat procitat. Ne, ne govorim o onim povrsnim stvarima koje svaku zenu vesele. Morao bi ju znati procitati unutra. A malo ljudi moze toliko duboko...
Samo da znas, skorpioni su kompleksni. Postoji puno slojeva nase licnosti. Toliko da ni sami ne znamo kolio ih ima. Javnosti i bliskima su dostupni prvih nekoliko. A sve dublje od toga cuvamo za sebe. Samo posebni ljudi mogu naslutiti sta se nalazi dublje. I njih cuvamo... Ali NITKO ne zna sve...

Rata-ta-tira
Fila2mad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 02:17   #5891
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Nisam škorpion. pa ne znam što ženskim škorpijama smeta da im ne staneš na rep. Međutim, znam da strijelci, napose ženski, vole držati moralne prodike. Prije ili kasnije kada prođe prva zaljubljenost, dobit ćeš želju da ih joj držiš.

Kadgod osjetiš takvu želju skrati ih.
Lako je reći a vjerovatno teże s provodjenjem u djelo ali hvala -imat ću na umu.

Quote:
Fila2mad kaže: Pogledaj post
Samo posebni ljudi mogu naslutiti sta se nalazi dublje. I njih cuvamo... Ali NITKO ne zna sve...
Ne kużim do kraja sa ćuvanjem
Njih se "drżite"?

Pa vjerovatno nitko o nikome ne zna sve
Valjda svatko ima manje ili viśe tajni koje ostavlja samo za sebe.

Jel Vam teśko reći u oći nekome da ga volite? -ako ste s njime skupa/hodate.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 14:37   #5892
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Lako je reći a vjerovatno teże s provodjenjem u djelo ali hvala -imat ću na umu.


Ne kużim do kraja sa ćuvanjem
Njih se "drżite"?

Pa vjerovatno nitko o nikome ne zna sve
Valjda svatko ima manje ili viśe tajni koje ostavlja samo za sebe.

Jel Vam teśko reći u oći nekome da ga volite? -ako ste s njime skupa/hodate.
Nije nam teško dapače, ako osjetimo da nas druga strana voli, i još to i prva pokaže, naši slojevi tajnovitosti se tope i spremne smo skinut sve zvijezde s neba za tu osobu. Kada nekoga volimo, to i pokazujemo
Tikamoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 15:26   #5893
Gde mogu da postavim sliku natalne, da neko baci pogled, da li ima neceg svetlog ?
Dupla sam skorpija, tezak i sebi i drugima
tipitopi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 23:06   #5894
Quote:
tipitopi kaže: Pogledaj post
Gde mogu da postavim sliku natalne, da neko baci pogled, da li ima neceg svetlog ?
Dupla sam skorpija, tezak i sebi i drugima
https://www.forum.hr/showthread.php?t=1029413
Tikamoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2018., 19:11   #5895
U poslednje vreme nešto baš volim škorpione.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2018., 23:34   #5896
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
U poslednje vreme nešto baš volim škorpione.
Okani se toga

Rata-ta-tira
Fila2mad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 03:25   #5897
Quote:
Fila2mad kaže: Pogledaj post
Okani se toga

Rata-ta-tira
Zašto?
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 07:55   #5898
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Zašto?
Ljubomorni smo, posesivni I osvetoljubivi.
U stanju sve razjebat ako nam nije po volji nesto.


Rata-ta-tira
Fila2mad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 15:04   #5899
Quote:
Fila2mad kaže: Pogledaj post
Ljubomorni smo, posesivni I osvetoljubivi.
U stanju sve razjebat ako nam nije po volji nesto.


Rata-ta-tira
Govori u svoje ime
Tikamoon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2018., 16:52   #5900
Quote:
Fila2mad kaže: Pogledaj post
Ljubomorni smo, posesivni I osvetoljubivi.
U stanju sve razjebat ako nam nije po volji nesto.


Rata-ta-tira
Nisu svi Škorpioni takvi.

Mnogi su iskreni, pouzdani, možeš se na njih i njihovu reč osloniti. Često su inteligentni, znaju mnogo toga, a veoma su emotivni (najemotivniji znak u zodijaku) i vrlo privrženi onima koje vole.

Znaju da budu "teški", ali u biti - imaju i mnogo dobrih strana. Škorpioni koje sam do sad upoznala su u osnovi bili dobri ljudi, spremni da pomognu.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.