Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2007., 22:50   #81
Bok Decki, daj neka netko pomogne pocetniku meni i tocno kaze kad se preko tog PBZInvestora registriraju online u SDA dionice. U njihovim uputama stoji jos uvijek slanje fax-om, a pretpostavljam da vise ne moram nista slati, odnosno kako da dobijem broj naloga pa da mogu zvati sutra ujutro SDA za prebacivanje. Hvala

Inace otvorim PBZIn... i donji lijevo gumb idem na registraciju vlasnickih pozicijaotvori mi se ekran s mog SDA racuna, kaj tu upisem te sta dolje sa oznakom i kolicinom

Hvala velika unaprijed
Zagreb-Borongaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 22:58   #82
NIje mi se dalo cekati,
pod polje s SDA racuna upisao ime investitora 7-znamenkasti broj, pod oznaka unio THT-R-A, te kolicina 63, jer sam uplation 38.000kn

Jel to ok, ili sam nesto zeznuo? Sad ocekujem poruku od PBZa i onda s tim brojem naloga zovem SDA jel to ok?
Zagreb-Borongaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 23:02   #83
ako imas PIN: iskopaj na netu koliko imas dionica. odi u investor pa klik i zadaj nalog za registraciju za toliko komada. brzo dobijes obavijest u investoru o nalogu i broj naloga. taj broj javis u SDA kako god znas i kad to obavis vidis bryo nakon toga u investoru dijonice koje mozes prodavati. Za SDA pripremi i broj investor racuna koji ti pise u onom pdf-u o registraciji, nesto 5xxxxxx PBZ-S
__________________
Luta on tako, izgubljen i pomracen i ne cuje kako sve jos od davnih vremena odjekuju Nebo-planinom starceve rijeci: - Tko ti ga je to obecao? Ti ni ne znas sto je Legen-grad!
ruler is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2007., 23:03   #84
Quote:
Zagreb-Borongaj kaže: Pogledaj post
Jel to ok, ili sam nesto zeznuo? Sad ocekujem poruku od PBZa i onda s tim brojem naloga zovem SDA jel to ok?
dobro je. osim kaj je HT-R-A. ponovi.
__________________
Luta on tako, izgubljen i pomracen i ne cuje kako sve jos od davnih vremena odjekuju Nebo-planinom starceve rijeci: - Tko ti ga je to obecao? Ti ni ne znas sto je Legen-grad!
ruler is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 00:44   #85
@ruler
Hvala prijatelju, znaci moram ponoviti a kaj ce biti s onim THT-R-A nije vazno ili ?

Iam PIN a sto cu s njim kad nemam PUK pa ne mogu preko SDA E-racuna vidjeti o koliko se dionica radi, ja lupio 63 jer mislim da sam toliko dobio zbog 38kHRK-a.

Hvala jos jednom samo mi javi da li uistinu moram ponoviti nalog za registracijom zbog pogresne oznake te koje je radno vrijeme, kad mogu ocekivati taj nalog, sutra ujutro ili....

Pozdrav
Zagreb-Borongaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 08:43   #86
Quote:
Pukyz kaže: Pogledaj post
pod 1) ne bas jednostavno...
Možeš ovo pojasniti? Zašto se ne bi moglo preko Investora napraviti registracija dionica od drugih članova obitelji?
Mislim ono, dodaš u Investoru pakete za mamu tatu... baku i kravatu i nazoveš sda da potvrdiš registraciju. Imaš sve potrebno za daljnju prodaju... Mislim ono ako imaš brojeve računa i pinove zašto ne...

Možda se varam ali dajte korigirajte treba i meni
šajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 09:30   #87
Quote:
šajo kaže: Pogledaj post
Zašto se ne bi moglo preko Investora napraviti registracija dionica od drugih članova obitelji?
PBZ investor je broker. Svaki ivestitor mora imati svog brokera. Baka ne može prodati svoje dionice preko tvog brokera. Neka me neko ispravi ako griješim.
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 09:32   #88
kasni investor u odnosnu na atm
FuzzyDice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 09:35   #89
Quote:
šajo kaže: Pogledaj post
Možeš ovo pojasniti? Zašto se ne bi moglo preko Investora napraviti registracija dionica od drugih članova obitelji?
Mislim ono, dodaš u Investoru pakete za mamu tatu... baku i kravatu
jel moš odma isto tako prodat i bakin stan, i zajedničku grobnicu
Akrap is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 11:37   #90
Poruka na Investoru

Quote:
SMANJENA FUNKCIONALNOST PBZINVESTOR USLUGE
Poštovani korisnici, zbog tehničkih problema na infrastrukturi Burze nismo u mogućnosti dati informacije o kretanju cijena vrijednosnica na PBZInvestor platformi. Na rješavanju problema se ubrzano radi. Molimo Vas za razumijevanje i zahvaljujemo na povjerenju. S poštovanjem, PBZ
Ma nema problema. Očekivano. Al nek radi sutra.
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 11:53   #91
Quote:
Anderlon kaže: Pogledaj post
Al nek radi sutra.
Sutra će radit sigurno, jer burza neće...
__________________
Ptica leti, riba pliva, čovjek trči ...
emiliano is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 12:48   #92
Quote:
FuzzyDice kaže: Pogledaj post
kasni investor u odnosnu na atm
Koliko?
__________________
Mene novac i slava ne zanimaju.
Zanima me samo novac!
kLaZnAdAr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 13:28   #93
Quote:
Akrap kaže: Pogledaj post
jel moš odma isto tako prodat i bakin stan, i zajedničku grobnicu
Ne, ali mogu uzeti bakinu karticu i podići novce s bankomata! Zašto? Pa imam karticu i PIN!
šajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 13:41   #94
Radi potpunosti
Quote:
PUNA FUNKCIONALNOST PBZ INVESTOR USLUGE
Poštovani korisnici, otklonjeni su tehnički problemi na infrastrukturi Burze, te je opet moguće dobiti informacije o kretanju cijene vrijednosnica T-HT na PBZInvestor platformi. Molimo Vas za razumijevanje i zahvaljujemo na povjerenju. S poštovanjem, PBZ
Quote:
emiliano kaže: Pogledaj post
Sutra će radit sigurno, jer burza neće...
He, he.
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 13:43   #95
I je li to zakonito s obzirom da nemaš punomoć? Pitao si, dobio odgovor i sada ti se ne sviđa. Touhg luck.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 16:11   #96
Otvorio je npr. baki (ilikomeveć) account kod brokera i baki objasnio da potpiše punomoć brokeru.
U SDA poslao baku i naknadno joj otvorio e-račun (ili opet poslao jadnu baku).
Sad sve može sam obavljati (e-trade), kaj ne!?
Ima sve-i PINove i PUKove i sl.
I moja žena ima account, ali sve ja odradim.
Jedino kaj će ženi sjest pare na njen račun .

Zato je njezina kartica kod mene, a SLUČAJNO znam PIN
__________________
Mene novac i slava ne zanimaju.
Zanima me samo novac!
kLaZnAdAr is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 16:15   #97
ma dobro...malo je stucalo ujutro. tu i tamo koji "stall"
FuzzyDice is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 17:45   #98
Thumbs down

Quote:
kLaZnAdAr kaže: Pogledaj post
Ja sam na upit (vezan za ovo što tipkaš) dobio odgovor da se nalozi mogu zadavati od 0-24, ali će ti biti provedeni za vrijeme rada burze kada kronološki dođu na red, uz pojašnjenje da bi naloge bilo dobro zadati do 15h, kako bi bili sigirni da će se provesti taj dan do 16h.
Ako predaš nalog navečer u 21h, biti će proveden sljedeći dan kad burza počne s radom..opet kronološki.
VELIKA laž i to nezgodna. cjeli dan je nemoguće bilo dati nalog, a sad nakon radnog vremena reko, zadat ću pa od ponedjeljka da bude ujutro u akciji

i

NALOG SE MOŽE DATI SAMO U RADNO VRIJEME BURZE!!

Jbo na njih i PBZ Investor!!!
morrak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 17:47   #99
Koliko danas vremena treba da od potvrde registracije u SDA vidiš dionice u portfelju?
Već dva sata ne vidim ništa u portfelju.
sreser is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2007., 17:57   #100
Ja sam napravio sranje i faksom faksirao nalog za registraciju vlasnicke pozicije i upisao 67 umjesto 63 dionice.Sad sam prek investora opet neki nalog tocno ispunio i poslao.Kak i kad ce mi stici broj za registraciju.
Jel to problem kaj sam napravio gresku.

edit.
odbija mi nalg prek investora i pise
Nalog za registraciju vlasničkih pozicija
Zahtjev nije uspješno zaprimljen.
jel i to moguce sam u radnom vremenu ili zato jer je guzva
pohlepa me ubi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:55.