Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora

Dijaspora Za sve iseljenike.
Podforum: Emigracija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.01.2008., 01:30   #81
Quote:
Maranz kaže: Pogledaj post
Mozda nades danas sutra jos bolju destinaciju gdje ce jos vise "maximizirati" tvoj radni sat.

u čemu je problem sa maksimaliziranjem vrijednosti radnoga sata?


ja ću se iseliti kad uđemo u eu, ne da bi imao više novca nego da bi imao otprilike isti novac sa manje radnih sati .


novac mi ne znači ne previše , slobodno vrijeme mi znači puno više.

zato su mi posebno čudni ovi argumenti da vani možeš imati love samo ako nikako ne prestaješ raditi.

satnica je puno viša za iste poslove (uključujući i razliku u cijenama) i možeš imati više slobodnog vremena uz isti standard.
Shurik is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 01:32   #82
Quote:
Shurik kaže: Pogledaj post
satnica je puno viša za iste poslove (uključujući i razliku cijenama) i možeš imati više slobodnog vremena uz isti standard.
sto je i bio smisao moga posta i odlaska
__________________
Study as if you were never to master it; as if in fear of losing it.
The way to do is to be.
Find a job you love and you'll never work another day in your life
cunac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 11:19   #83
Quote:
cunac kaže: Pogledaj post
sto je i bio smisao moga posta i odlaska

Ok,,,pa to je i bit teme,,objasniti sa sto vise razloga zasto ici zivjeti vani,,,nastavimo dalje,,,,sto vise argumenata i razlicitih misljenja to bolje!
Maranz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 12:09   #84
gle mozes to vidjet i ovako: trenutno gledam ovog naseg patuljka sarkozyja koji show stvara po televiziji, novinama i inostranstvu, druguje s amerima i privlaci na sebe paznju onih debila iz alkaide .... ako tako nastavi preveliki mi je rizik ic metroom na posao, pa postoji mogucnost da cu u buducnosti promijeniti zemlju
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 12:21   #85
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
gle mozes to vidjet i ovako: trenutno gledam ovog naseg patuljka sarkozyja koji show stvara po televiziji, novinama i inostranstvu, druguje s amerima i privlaci na sebe paznju onih debila iz alkaide .... ako tako nastavi preveliki mi je rizik ic metroom na posao, pa postoji mogucnost da cu u buducnosti promijeniti zemlju
mislim da se svi tako osjecamo lagano..nasa zracna luka shannon je bila glavna za vrijeme rata u iraku..ameri su tu stalno bili..sat vremena voznje meni od kuce..pa kad su se muslimani poceli bunit i prijetit..nije nam bas bilo svejedno
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 12:26   #86
Dame moje, čini mi se, da ipak ima i nešto dobro i ovdje u našoj Hrvatskoj.
Omega A is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 12:29   #87
ima puno toga bolje hehe ali eto..kad smo jedna i druga zavrsile sa 'ne hrvatom' hehe..ali sve u svoje vrijeme..grijat cu ja svoje kosti u lijepoj nasoj ako nis bar u penziji za sad ce i godisnji bit ok
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 12:51   #88
Quote:
het kaže: Pogledaj post
ima puno toga bolje hehe ali eto..kad smo jedna i druga zavrsile sa 'ne hrvatom' hehe..ali sve u svoje vrijeme..grijat cu ja svoje kosti u lijepoj nasoj ako nis bar u penziji za sad ce i godisnji bit ok
Znaš kako se kaže, odakle si? Pa odakle i žena.Pa prema tome het i Keya na vama je red.
Omega A is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 12:58   #89
znas kako je kronja rekao neki dan..'domovina mi nikad nece postat tudjina, ni tudjina mi nikad nece postat domovina'..ili tako nekako..jako mi se svidjelo..samo jos moram pitat kronju za autorska prava pa to sebi na profil stavit
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 13:01   #90
Quote:
het kaže: Pogledaj post
znas kako je kronja rekao neki dan..'domovina mi nikad nece postat tudjina, ni tudjina mi nikad nece postat domovina'..ili tako nekako..jako mi se svidjelo..samo jos moram pitat kronju za autorska prava pa to sebi na profil stavit
To je o.k. s obzirom da je zaključak isti.
Omega A is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 13:04   #91
sta je moje je samo moje..sta je tudje me nimalo ne zanima
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 13:12   #92
He super. dr kronja se neče ljutiti, ti si ga pitala,a nisi kriva kaj je on baniran, pa ti to pismeno nije mogel potvrditi.
Omega A is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 13:15   #93
ma nece..ionako ga drzi kriza identiteta pa je sad postao pero zbog baniranja hehehe
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 13:30   #94
Izgleda da dr kronji nogomet nije jača strana, kad ga je prešlo ljevo krilo.Prešel je i mene, pa sam onda za transfer dobil 500 komada.
Omega A is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 17:07   #95
Quote:
Keya kaže: Pogledaj post
gle mozes to vidjet i ovako: trenutno gledam ovog naseg patuljka sarkozyja koji show stvara po televiziji, novinama i inostranstvu, druguje s amerima i privlaci na sebe paznju onih debila iz alkaide .... ako tako nastavi preveliki mi je rizik ic metroom na posao, pa postoji mogucnost da cu u buducnosti promijeniti zemlju
Oh da, zato se meni nas Chretien svidjao sto nije podlegao Bushevom utjecaju politike odmazde poslije 9/11, nego je Canadu lijepo drzao po strani.
Sada eto imamo jednog koji plese kako veliki brat svira, sreca njegova sto kanadski dolar raste kao iz vode, inace mislim da bi vec do sada pao...
ciganka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 02:50   #96
Barem mozes u SAD u shopping
ili u shopping preko neta
MOLOKAI is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 03:19   #97
Quote:
MOLOKAI kaže: Pogledaj post
Barem mozes u SAD u shopping
ili u shopping preko neta
Pa je, nije lose, kanadjani su jako ponosni sto im je looney po prvi puta poslije 30 godina premasio US$
ciganka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 23:43   #98
Ja sam iz Hrvatske otisla zbog jedinog razloga koji bi me (i je) potaknuo na selidbu- ljubav. Bilo je ono; muz ili Hrvatska. Pa mislim si ja, odoh ja preko bare.
Nemam sta izgubit. I nisam pozalila. Ali ipak se nadam da cu se jednog dana vratiti. Mozda kad budem u penziji.
SANDRA26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2008., 23:48   #99
nisam siguran ali mislim da se mogu javiti kon kronja vec danas
__________________
kronjin alter ego
pero panjkovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 01:41   #100
eto ja sam otisao van jer se zapravo nisam nikako mogao uklopit u hrvatsko drustvo,posto sam pola njemac pola hrvat,a jebi ga imam tipicno njemacko ime i prezime.pogotovo mi bio bed kad smo isli sa skolom na maturalac,saznalo se da imam i njemacki pasos.i onda je poceo mobbing,jebote nesmijes nis rec,odmah odgovor ak ti se nesvidja aj tamo otkud si.iako sam rodjen u ZG
sto se tice posla,za 3500 kn necu radit 10 sati na dan i subote i nedjelje,za 1800 eura vec hocu
buntspecht is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:16.