Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2008., 20:57   #81
Quote:
samarra kaže: Pogledaj post



hehe
to je pitanje biti ili nebiti
tako sam se zbrukala na jednoj stranici gdje sam gledala profil jednog tipa kojeg zanm iz videnja a javili mi da on sutradan gledao moj profil
srecom postoji osoba koja se isto zove kao on
puh
hehe. najbolje mi je kad nađem kod nekog prijatelja nekog njegovog prijatelja kojeg znam itd... da se vidi, onda bi baš ispalo da sam stalker i da proganjam ljude :S
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:23   #82
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
forum.hr je dovoljna zanimacija...
nakon myspace.com-a ne treba mi još neko sranje gdje čovjek može gubit sate i sate...ako mi se već priča s nekim onda radije odem na kavu,ako već imam toliko slobodnog vremena radije idem trčat nasipom ili u teretanu ili pojest nešto fino u restoran ili u kino...ako već hoću da mi ljudi gledaju fotke onda ću radije stajat na nekom plakatu uz autocestu
i ne vidim nikakvog smisla u komunikaciji sa 10ak ljudi,a još manje u obnavljanju nekih prijateljstava iz djetinjstva...koji k...
u tolikoj širini gubi se na kvaliteti,čovjeku trebaju max 3-4 prava prijatelja sa kojima održava redovit kontakt uživo,a te imaginarne liste frendova i 'visenje' po sličnim site-ovima mi djeluju zatupljujuće...
a ionako mislim da je muškoj populaciji to samo jedan od načina da brže dođu do pičke..ima ih cijela paleta..kad bolje razmislim to bi i mogla biti motivacija,ali opet...radije ću ja svoje vrijeme trošiti drugdje,a ovog drugog materijala se nađe i subotom navečer...
A sto ako je taj kontakt uzivo nemoguc? Ako ste daleko i vidite se jednom ili dva puta godisnje? Ako ste kolege iz struke sa kojima imas nesto zajednicko i zelis ostati u kontaktu s njima na jednostavan nacin...?

Za mene je Fajsbuk za zatvoren krug ljudi ....ja ih nemam previse i ne mogu ih nazvati mozda pravim prijateljima ali sigurno ljudima koji su se dotakli mog zivota, koji su mi dragi i sa kojima imam nesto zajednicko.....

I nije mi krivo. Jest da tamo postoji masa gluposti i glupih kvizova - mada su neki zabavni , ali eto, vidi se da ja dizajnran za povrsni Zapad.

Ali ti ga prilagodis i koristis za ono sto tebe zanima i treba ti.....

I da moj profil mogu vidjeti samo moji prijatelji odnosno lege.......imas i tu opciju.....
tince is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:46   #83
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
hehe. najbolje mi je kad nađem kod nekog prijatelja nekog njegovog prijatelja kojeg znam itd... da se vidi, onda bi baš ispalo da sam stalker i da proganjam ljude :S
slaufolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:54   #84
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
Ja automatski dobijem osip kad vidim onaj prst i kraj njega poke. fuj. zašto ljudi to rade?
ja mislim da su to prenesli iz real life kad zenska pogleda frajera pa da signal i onda ceka da on pride , nemam drugo objasnjenje za tu debilsku ideju
a i meni se gadi to pogotovo kad sam vidjela spot s onim stalkerima.

posto sam izbrisala account jel mi je to sve nekak cudo, zanima me jel vas puno ljudi poke-aju?
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:57   #85
Quote:
tince kaže: Pogledaj post
A sto ako je taj kontakt uzivo nemoguc? Ako ste daleko i vidite se jednom ili dva puta godisnje? Ako ste kolege iz struke sa kojima imas nesto zajednicko i zelis ostati u kontaktu s njima na jednostavan nacin...?

Za mene je Fajsbuk za zatvoren krug ljudi ....ja ih nemam previse i ne mogu ih nazvati mozda pravim prijateljima ali sigurno ljudima koji su se dotakli mog zivota, koji su mi dragi i sa kojima imam nesto zajednicko.....

I nije mi krivo. Jest da tamo postoji masa gluposti i glupih kvizova - mada su neki zabavni , ali eto, vidi se da ja dizajnran za povrsni Zapad.

Ali ti ga prilagodis i koristis za ono sto tebe zanima i treba ti.....

I da moj profil mogu vidjeti samo moji prijatelji odnosno lege.......imas i tu opciju.....

pa kaj se vi ne mozete dopisivati prek maila?
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 21:58   #86
Quote:
nacy_vu kaže: Pogledaj post
hehe. najbolje mi je kad nađem kod nekog prijatelja nekog njegovog prijatelja kojeg znam itd... da se vidi, onda bi baš ispalo da sam stalker i da proganjam ljude :S
exactly
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 22:31   #87
Quote:
samarra kaže: Pogledaj post
ja mislim da su to prenesli iz real life kad zenska pogleda frajera pa da signal i onda ceka da on pride , nemam drugo objasnjenje za tu debilsku ideju
a i meni se gadi to pogotovo kad sam vidjela spot s onim stalkerima.

posto sam izbrisala account jel mi je to sve nekak cudo, zanima me jel vas puno ljudi poke-aju?
da. i to samo oni koji mi nisu u prijateljima.
Otkad sam gledala taj spot i meni se to još više gadi jer zamišljam da netko to radi s mojom slikom
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 22:41   #88
Mislim da taj spot nisam viđela.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2008., 22:43   #89
Quote:
Astrice kaže: Pogledaj post
Mislim da taj spot nisam viđela.
Imaš link na prošloj stranici, post 61
nacy_vu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 00:19   #90
Tnx. Meni je fora imati za frenda Šuška,Tita,Ankicu i ostale slavne i neslavne.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 14:57   #91
jeli to sad sigurno kad gledam neciji profil, npr view friends da to ta osoba nece vidjeti!

sta cu nezelim ispasti stalker
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 15:02   #92
Facebook je sjajna zamisao, i čini mi se da će polako biti sve bolji. Zasada ima dosta malo korisnih aplikacija, ali recimo slanje fotki tamo i taganje je sjajna stvar.

I po meni je to super za održavanje malo daljih prijateljstava, ljudi koji su nedovoljno dobri prijatelji za nazvat na telefon, ali zato dovoljno bliski za poslat poruku. Ne vidim razlog zašto bi se Facebook baš aktivno mrzio, kao što vidim da ga mnogi mrze
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 15:07   #93
ja sam totalno odusevljena s facebookom.
frendovi su mi moja ekipica, i ljudi koje poznam a recimo nismo se vidli po 100 godina. kaj se tice slika, super sve funkcionira, al naravno za ljude koje necu da mi vide sve slike imam limited profile.
uglavnom, sve koji su mi na listi poznam osobno i ne stavljam nepoznate..

u biti totalno mi je praktican facebook :-)
__________________
2 Pac : "Wars come and go, but my soldiers stay and turn the tide"
°~Snoopafella~° is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 15:10   #94
Quote:
shipka kaže: Pogledaj post
Facebook je sjajna zamisao, i čini mi se da će polako biti sve bolji. Zasada ima dosta malo korisnih aplikacija,što vidim da ga
da ima malo premalo funkcija , i dizajn im je rudimenteran, al ajde bar nije onako infatilno kicast kao my space i ljudi manje eksponiraju svoje fotke
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 15:38   #95
Facebook je pun zagrebačkih sponzoruša kojima je taj program još jedan način kako bi se pokušale bogato udati. Objavljuju slike na kojima su polugole, fotošopirane, itd. tako da odmah svi vide što one nude.
Ali, moram priznati nije loše.. Ugodno popunim slobodno vrijeme gledajući te slike, a usput mogu izabrati koju ću slijedeći vikend.
clientele is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 15:44   #96
Quote:
clientele kaže: Pogledaj post
Facebook je pun zagrebačkih sponzoruša kojima je taj program još jedan način kako bi se pokušale bogato udati. Objavljuju slike na kojima su polugole, fotošopirane, itd. tako da odmah svi vide što one nude.
Ali, moram priznati nije loše.. Ugodno popunim slobodno vrijeme gledajući te slike, a usput mogu izabrati koju ću slijedeći vikend.
Svatko vidi upravo ono što traži
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 16:02   #97
Quote:
fugazi kaže: Pogledaj post
bio sam na tom sranju jedno 10ak dana i onda su mi frendovi, njih 40ak poceli slati nekakve chain porukice a ja mrzim chain porukice/mejlove iz dna duse pa se izbrisah
jesu li to one poruke u smislu ako ne posaljes dalje odpast ce ti noga?
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 16:12   #98
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Poanta facebooka je preseravat se pred ljudima koje si nekoć zvao prijatelji, ali su ti postali predosadni da ih pozoveš na pivo.
e tocno to ,

povrosno bas kao i cijelo drustvo
samarra is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 16:44   #99
Quote:
samarra kaže: Pogledaj post
jeli to sad sigurno kad gledam neciji profil, npr view friends da to ta osoba nece vidjeti!

sta cu nezelim ispasti stalker
Samo ako ima aplikaciju Profile counter.
Astrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2008., 16:55   #100
Quote:
samarra kaže: Pogledaj post
pa kaj se vi ne mozete dopisivati prek maila?
Pa to je onako komplicirano, zahtjeva dosta vremena pogtovo za ljude koji rade i imaju obaveza....
Ovako si u toku dogadjaja, vidis njihove fotke, gdje su bili , sto su radili, kad ima je rodjenjdan, mozes poslati i kratku poruku tek toliko da znas sto gdje kako i da je sve ok.....
To nisu ljudi s kojima se ja dopisujem na regularnoj bazi, u principu i nema takvih, nego je prije bio mail, tu i tamo da vidimo sto se dogadja u nasim zivotima, i rijetko vidjanje.....
A opet ono voljela bi znati sto su , gdje su i kako su....to su moje bivse cimerica iz Australije recimo, pa kolege iz struke koji su isto neki razasuti po svijetu ili su u drugim gradovima....onda oni ili ja samo uploadamo slike sa terena i vidimo ko je sto gdje radio....cim se bavio i sl.......

Sve na jednom mjestu....korisno je a moze biti i zabavno sa nekim aplikacijama, jedino ako se pretjera onda dojadi.....

Razbibriga.
Ali mi je drago sto sam vidjela fotke od jednog frenda kojeg nisam vidjela sedam, osam godina, sad ima obitelj i vidjela sam mu djecu i njega na tim fotkama. Ko zna kada ce se to dogoditi uzivo......
tince is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger