Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2004., 05:37   #21
j, prije par godina. Zestoko se bio propio. neznam samo jel mu to lose krenulo nakon demokratskih promjena (rad imena) ili je i prije cugao
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2004., 22:21   #22
Quote:
Arwen Evenstar kaže:
Smogovci su najbolja serija... definitivno!!!!

Cijeli dan si pjevam "nema ti više djedice, nema te...!"



Da, da Smogovci su zakon. Šteta, što nema više takvih serija na tv-u, nego u današnje vrijeme su samo rat i nasilje. Uz Smogovce sam odrasla i oduvijek su mi super. Čak su i moji starci gledali kada su bile snimljene one nove epizode.A za nas ''stariju'' djecu HTV bi trebao reprizirati i ''Vlak u snijegu'' i ''Družba Pere Kvržice'' i ostale domaće serije, kao što su '' Lažeš, Melita'' koja je već bila prikazana.Šteta što današnja djeca nemaju tako dobre i kvalitetne serije gdje se još puno stvari može naučiti, kao o međuljudskim odnosima, ljubomori, privlačenju pažnje, rivalstvu, humori, iskrenosti i lažljivosti. Ma super su , Smogovci.
imrsa1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2004., 05:46   #23
Zna se kog treba kriviti za takvo sranj.... ovaj.... stanje na našoj televiziji. Sad snimaju razno razne nazovi-humoristične serije, drame i ne znam ja što, koje su žali bože vremena i truda jer ih nitko ne gleda. Smogovci su mi OK, jedino što mi je (moram priznati) malo išlo na živce uvođenje raznih SF elemenata tj. bića iz svemira, telekinetike......
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2004., 05:56   #24
Ma sav je taj SF trash jos mila majka bio u odnosu na Smogovce u domovinskom ratu
__________________
Mi smo stabilizaciju prihvatili-to nam je svetinja
doc_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2004., 13:47   #25
Ovi majstori na imdb su bili vrlo ažurni. Kod Bilena ne piše datum rođenja, ali piše ovo:
Date of death (details)
11 November 2003
Zagreb, Croatia. (murdered)
Doctor Sammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2004., 15:53   #26
baš me zanima hoće li pustiti smogofce u domovinskom ratu... zadnji put ih je bilo sram

a mene baš zanima, veli frend da je bio statist u jednoj epizodi...

osim toga, ja volim trash.

čitam i ninđa romane.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2004., 16:16   #27
zakon serija
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2004., 16:35   #28
Koja je epizoda otprilike kada Nosonja pjeva: Nema te vise djedice.
I kada djeda obuku poput Broja jedan iz Alan Forda.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2004., 16:48   #29
potriba mi ih je gledat radi ocjene, serija tako-tako, ali prema hrvatskim standardima može proć
mynameisx is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2004., 23:31   #30
smogovci su tehnicki prilicno lose izvedeni, no dobra gluma i dijalozi ih ipak spasavaju. osim, naravno, izuzetaka poput mazala, dunje i onog ujaka. a ni buco nije bas neki talent za dramske umjetnosti.

kaj se desilo s malom marinom, odnosno tom glumicom? ona je bila super, onako sitna, razmazena, zlocesta i manipulativna.

meni top epizoda - kad dado i mama odu na more, a nosonja sam u stanu crta, al mu ne ide jer ga smeta buka ispred zgrade. a buku prouzrocuje zdenka hersak klofanjem tepiha. i onda dolazi do legendarne konfrontacije. 'ne znas ti ko sam ja' itd itd.
ramona is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2004., 00:14   #31
Quote:
doc_1 kaže:
Ma sav je taj SF trash jos mila majka bio u odnosu na Smogovce u domovinskom ratu


"U domovinskom ratu" su definitivno najgora serija Smogovca....
... fakat pretjerivanje i prenemaganje preko svake mjere....

Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2004., 22:49   #32
Frag mu matter, što je ovo???

Quote:
Toco1980 kaže:
A navodno je i Đorđe Rapajić (ili kako se već zove) koji glumi Nosonju umro.... Ja nisam imao pojma, to sam čuo nedavno.
doc_1 kaže:
j, prije par godina. Zestoko se bio propio. neznam samo jel mu to lose krenulo nakon demokratskih promjena (rad imena) ili je i prije cugao

A, danas bila zadnja epizoda iz 1983. gdje Nosonja pokušava održati govor, ali se zaplete u mislima jer je previše popio!
Za njega mi je žao.
__________________

.


prodajem: Pearl Jam: Ten i No Code
snowboard
beheaded is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2004., 13:28   #33
Evo Bongo je "odrasto"..
To je početak pada Smogovaca..
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 10:00   #34
Najbolje je prvih 10 epizoda. Nakon toga slijedi polagani pad koji je kulminirao onom katastrofom od "Smogovaca u domovinskom ratu"....

Nažalost nema šanse za snimanje novih epizoda kad im je pola glumačke postave ili pomrlo ili više nisu zaiteresirani za glumu....
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 13:57   #35
Smogovci su remek-djelo hrvatskih serija za djecu i odrasle (dobro je napisano u svakom slučaju).
Nosonja je umro prije par godina, pod zadnje dane klošario je po Importaneu i žicao za cugu, Štefek je ubijen u mafijaškom obračunu prije koji tjedan, za dedu (No1) ne znam da li je živ, a interesira me i šta je s prvim Dadom i Marinom...
Crni Jack i Kumpić i dan danas imaju zajedničke uloge u kazalištu, ali djeca im se cijelo vrijeme deru "Crni Jack" ili "Kumpić"...zapravo svi glumci iz Smogovaca su za cijelu svoju karijeru stekli reputaciju likova koje su glumili...upravo zbog toga su neki izjavili da ne žele nipošto sudjelovati u mogućim budućim nastavcima...

Šteta šta sam na poslu pa ih ne mogu svaki dan gledati...
Ante Balboa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 20:39   #36
Danas genijalna epizoda.
Djed je bio BROJ JEDAN! iz alan forda.

netko zvoni na vratima, a nosonja kaze: sigurno su Bob Rock i Sir Oliver dosli po tebe.
Gilad Pellaeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 21:50   #37
Quote:
Baklja kaže:
Evo Bongo je "odrasto"..
To je početak pada Smogovaca..
Ne bih se složio....meni su ovo možda i najbolje epizode što idu sada.

Po meni su propali kad je Bongo "zbilja" odrastao, ono neke teen godine. Mislim, ne zbog njega već je cijela serija otišla u qurac...a i glumačka postava se drastično promjenila i tako....šteta.
Icepick is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 23:24   #38
draak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2004., 23:32   #39
Ali ono s robotom su stvarno pretjerali!!!!!!!!!!
__________________
kad se sjetim ja satova tjelesnog, starih prijatelja iz osnovne, kako je nekad bilo sve najbolje, sada je sve drugačije, sad nas budučnost vodi kroz ratove, sve je nakako napetije, samo su uspomene ostale, kad se sjetim ja prve simpatije, djevojke su bile najljepše, to su bili dani akcije,..ŠTA BI DAO DA SMO OPET SKUPA SVI, DA SE KAO NEKAD OPET NAZDRAVI,....
Attack is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2004., 20:46   #40
O pa tek su poceli... Cek da dalje vidish kaje pretjerivanje
Almighty Watashi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.