Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2010., 15:45   #1021
dobro, ajde, tebi valja pa valja svima
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 15:52   #1022
mogu oni i kajzericu sjebat isto kao i maksimir, ako mogu jednom mogu i opet
antitalentsport is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 15:54   #1023
Repka ide u Split najvjerovatnije.
kme kme
antitalentsport is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 17:37   #1024
Quote:
antitalentsport kaže: Pogledaj post
Repka ide u Split najvjerovatnije.
da se mene pita, ne hvala
qkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 17:43   #1025
Tko je vlasnik stadiona u Kranjčevićevoj, i Maksimira(stadiona ne parka)?

Grad Zagreb, ili NK Zagreb/NK Dinamo?
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 18:18   #1026
Quote:
giovanni006 kaže: Pogledaj post
valjda se planiraju kandidirat za finale lige prvaka i kupa uefe. jedino zato bi morali imat stadion od 50 000
Da i onda ga mogu razbit dinamitom ko ameri nakon SP-a 94 neke stadione
Mislim, nećemo valjda radit jedan stadion od 50k za jednu utakmicu koju i neznamo oćemo li dobit?
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 18:18   #1027
Quote:
antitalentsport kaže: Pogledaj post
Repka ide u Split najvjerovatnije.
kme kme
Koja je poanta ovog, što bi to trebalo značiti


A stadion se meni osobno estetski ne sviđa. Nije sad da je preružan, vjerojatno će ispasti u redu kad ga naprave, ali jebemu pa kad se već radi novi stadion za 49 milijuna eura pa kaj ne moža onda barem na nekaj ličit

Evo kvot quote stadiona na nekoliko stranica iza
Quote:
Dr.Phil kaže: Pogledaj post
Eden je jako lijep stadion Slavie iz Praga koštao je oko 40-50 milja eura ima 21000 sjedećih mjesta naravno ima sve što treba jednom modernom stadionu čak i hotel.
Evo slika

I ovaj naš:



Zadnje uređivanje Proud to be : 01.04.2010. at 18:23.
Proud to be is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 18:20   #1028
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Tko je vlasnik stadiona u Kranjčevićevoj, i Maksimira(stadiona ne parka)?

Grad Zagreb, ili NK Zagreb/NK Dinamo?
Grad je vlasnik Maksimira za Kranjčevićevu ne znan ali vjerovatno isto...
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 18:26   #1029
50 000 je puno, ali i 20 000 malo. Pričamo o stadionu u jednoj metropoli. Stadion kapaciteta 30 000 je sasvim ok.

Iskreno, ni meni se ne sviđa ovaj u Kajzerici. Mislim ono, kakav je problem složit jedan lijepi moderni, spojeni, zaobljeni i natrkriveni stadion??? Evo ovaj šta Proud kaže od Slavie je bombončić. Kakve razdvojene tribine, engleski stil, koji je to k.

I naravno, jedina varijanta spojena s razumom je gradit novi stadion u Maksimiru, a dok se ne dovrši igrat na kojem i dosad. Sve ovo s kajzericom, sveticama, 3 stadiona u igri meni miriše na građevinsku mafiju.
Playlife_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 18:31   #1030
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
50 000 je puno, ali i 20 000 malo. Pričamo o stadionu u jednoj metropoli. Stadion kapaciteta 30 000 je sasvim ok.

Iskreno, ni meni se ne sviđa ovaj u Kajzerici. Mislim ono, kakav je problem složit jedan lijepi moderni, spojeni, zaobljeni i natrkriveni stadion??? Evo ovaj šta Proud kaže od Slavie je bombončić. Kakve razdvojene tribine, engleski stil, koji je to k.

I naravno, jedina varijanta spojena s razumom je gradit novi stadion u Maksimiru, a dok se ne dovrši igrat na kojem i dosad. Sve ovo s kajzericom, sveticama, 3 stadiona u igri meni miriše na građevinsku mafiju.
pa nek bude 30 000 al neka kosta kao stadion od 30 000 .... je*ote ovi nasi žele radit stadion za 18 000 koji kosta kao stadion za 30 000
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 18:35   #1031
Mislim da treba prvo izgradit zamjenski za Kajzericu pa onda Kajzericu, pa onda Maksimir. Mislim ima dosta klubova u Zagrebu, bit će događanja taman da izgradimo i 7 stadiona. Može npr i Medveščak koju put odigrat na Kajzerici, što da ne, neka ljetna turneja da se malo ohladimo uz led, a tu ćemo i ZG miting preselit, ali smo koplje i skok u dalj. Granat pod ovim krovom niče jedan bazen taman za drugi vaterpolo klub u Zagrebu, malo smo se zajebali s onim bazenom u Trnskom al šta sad, jebiga, mi smo metropola. To što oni pederi austrijanci planiraju 30 godina unaprijed pa rade tribine koje se lako skidaju ili oni degenerici Njemci ili Francuzi što grade dio po dio tribine dok se na tim stadionima igraju utakmice.. pa mislim čekaj malo... to tek nema dušu! O Totnemu da ne pričam, još će nam sjebat Luku, Niku i Čarlija s tim novim stadionom.

Stadionom protiv droge! Neka naša djeca imaju gdje trošiti novce a ne kod lokalnih dilera!
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 18:56   #1032
Ali najjače mi je da su u plan stadiona uvrstili "ured izvršnog dopredsjednika"
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 19:04   #1033
Quote:
Leecher kaže: Pogledaj post
Ali najjače mi je da su u plan stadiona uvrstili "ured izvršnog dopredsjednika"
Ne znam na što točno misliš, ali kad Hercegovci prave planove, onda su to veliki planovi sa stilom Šta bi Zagreb bez ljudi kao što su Mamić i Bandić? Nikad ne bi bio metropola kao što je od 2000-te pa na ovamo postao. Al također se ni meni ne sviđa baš ovaj 3D prikaz budućeg stadiona. Nekako mi je njegov dizajn u stilu starih engleskih stadiona koje su i sami Englezi prevazišli. Nekako me podsjeća na bivši Arsenalov stadion Highbury, a činjenica je da su i Arsenalovci ispalili taj dizajn u prošlost izgradivši moderni Emirates Stadium. A za 40ak milijuna eura se može izgraditi puno ljepši stadion modernijeg dizajna i to s 25.000 mjesta.
dr.Kiki_Musampa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 19:08   #1034
Quote:
dr.Kiki_Musampa kaže: Pogledaj post
Ne znam na što točno misliš, ali kad Hercegovci prave planove, onda su to veliki planovi sa stilom Šta bi Zagreb bez ljudi kao što su Mamić i Bandić? Nikad ne bi bio metropola kao što je od 2000-te pa na ovamo postao. Al također se ni meni ne sviđa baš ovaj 3D prikaz budućeg stadiona. Nekako mi je njegov dizajn u stilu starih engleskih stadiona koje su i sami Englezi prevazišli. Nekako me podsjeća na bivši Arsenalov stadion Highbury, a činjenica je da su i Arsenalovci ispalili taj dizajn u prošlost izgradivši moderni Emirates Stadium. A za 40ak milijuna eura se može izgraditi puno ljepši stadion modernijeg dizajna i to s 25.000 mjesta.


ja mislim da su na svakom planu za stadion namjerno razdvojene tribine zbog "(ne)kulture" navijanja na našim područijima.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 19:52   #1035
slušao sam danas malo Prežigala na otv-u,i on spominje neke puuuno manje cifre od onih koje su,kolko ja znam,prošle na natječaju za svih
17 stadiona,kolko se sjećam bilo je nešto preko 500 milja....sad odjednom sve ispada 280?? i to JPP? ne razumijem..

ako investitor ŠVABO vidi svoju računicu(a vidi jer u pitanju je 30% veća cijena od realne uvećana za troškove održavanja) i spreman je iskrcat lovu u zamjenu za koncesiju na štajaznamkolko godina,i ako grad ne treba ulazit u kredite te se može pokrivat veći dio(možda i cijeli) iz komercijalnih sadržaja,tipa najma poslovnih prostora u maksimiru, ja stvarno ne znam šta se čeka

ako nas to zbog prostora uz maksimirsku i organizacije inih događanja neće koštat ništa,ili malo(a moguće je,samo treba oformit skupinu sposobnih,tj dovest 5 ŠVABA da upravljaju s tim i maknut izvršnog dopredsjednika što dalje,najbolje tamo u blizinu,preko pruge,pa remetinečkom i lijevo) nije mi jasno...ili je to opet neka crna priča

ali ako je tako nek naprave odmah tih par stadiona

i ovaj na kajzi mi je ok,podsjeća na neke projekte maksimira,nije ono,pederluk okrugli stadion,baš mi ok,samo on sigurno neće bit rentabilan,ovaj uz maksimirsku će bit sigurno
__________________
ae
braingym is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 19:58   #1036
smješno je vidjet da i englezi ruše ovakva kockaste stadione,a oni bi radili takav,pa takvi stadioni su se radili krajem 19 stoljeća
đozef is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 20:10   #1037
Quote:
braingym kaže: Pogledaj post
ako investitor ŠVABO vidi svoju računicu(a vidi jer u pitanju je 30% veća cijena od realne uvećana za troškove održavanja) i spreman je iskrcat lovu u zamjenu za koncesiju na štajaznamkolko godina,i ako grad ne treba ulazit u kredite te se može pokrivat veći dio(možda i cijeli) iz komercijalnih sadržaja,tipa najma poslovnih prostora u maksimiru, ja stvarno ne znam šta se čeka
Da švabo ima koncesiju na 1000 00000 godina opet nemore vratit uložene pare kad će stadion imat prosjek 2000 ljudi godišnje po tekmi tako da nemoj fantazirat o tome ko će platit taj stadion (ili 3)
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 20:25   #1038
Quote:
dr.Kiki_Musampa kaže: Pogledaj post
Ne znam na što točno misliš, ali kad Hercegovci prave planove, onda su to veliki planovi sa stilom Šta bi Zagreb bez ljudi kao što su Mamić i Bandić? Nikad ne bi bio metropola kao što je od 2000-te pa na ovamo postao.
Mamić i Bandić su ljudi koji sramote sve Hercegovce i da se mene pita trunuli bi u najtamnijem kutku zatvora u Lepoglavi
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 20:38   #1039
Neka stadion na Kajzerici bude privremeno rješenje dok se Maxi ne obnovi ili sruši pa na istoj lokaciji sagradi novi. Kajzerica nakon toga neka bude dom Zagreba ili Lokomotive, a siugnro može poslužit za mnoge sportove poput ragbija, hokeja na travi...

Po meni bi budući Dinamov dom, a i dom repke bude sličan St Jakob Parku u Baselu.
jax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 20:45   #1040
Što je s Plavim vulkanom na Kajzerici? Taj je projekt jedno 100x bolji od ovih naslaganih kocki..
!hej is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:39.