Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Kuhinja bez mesa

Kuhinja bez mesa Vegetarijanstvo, veganstvo, makrobiotika i ostala bezmesna prehrana

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 17:48   #6061
Jucer za rucak, slanutak s izvrsnim Thai currijem i puno salate, danas, zelena salata s avokadom, raznim sjemenkama i paradajzom te humus (uz domaci kruh iz pirovog brasna ili stapke celera).
Dorucak, neki nista, drugi kuhana zob s vocem, vecera, opet salata s raznim dodacima.
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 19:37   #6062
jučer: zelje ćušpajz, popečci od leće
masa kolača
grožđe

danas: složenac od brokule, krumpira i leće, zapečeno s acidofilnim i jajima
grožđe

sutra: krem hokaido juha
kelj s krumpirima lešo, s miksom grahorica
čokolada
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 11:45   #6063
Ne znam u koju bi tocno temu postavila ovo pitanje pa se ispricavam ako mu ovdje nije mjesto
Radila sam doma svoj seitan (odbijam dati 60kn za kilu gotovog kad ga doma mogu napravit za par kn) i ispao je dosta gumenast. Mamina frendica mi je prije nekoliko tjedana dala par komadica nekog seitana kojeg ona kupuje od nekog opga i odusevio me, bio je mekan i bas "mesne" teksture, to me potaknulo da napravim svoj. Radila sam ga od brasna tip 850 (nisam nigdje nasla glutensko), mozda je u tome stvar? Ima neko nekakav tip da ispadne bolje teksture? Radila sam po receptu s coolinarike. Stavila sam ga u zamrzivac, mozda bude neke razlike kad se odmrzne


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
lydiadeetz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2018., 12:00   #6064
danas sam za ručak jela mahune s krumpiričima
anitica9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2018., 12:02   #6065
Quote:
peronja kaže: Pogledaj post
jučer: zelje ćušpajz, popečci od leće
masa kolača
grožđe

danas: složenac od brokule, krumpira i leće, zapečeno s acidofilnim i jajima
grožđe

sutra: krem hokaido juha
kelj s krumpirima lešo, s miksom grahorica
čokolada

bit ćeti bolje sa čokoladom od riže
anitica9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2018., 12:37   #6066
Quote:
tiziana kaže: Pogledaj post
Jucer za rucak, slanutak s izvrsnim Thai currijem i puno salate, danas, zelena salata s avokadom, raznim sjemenkama i paradajzom te humus (uz domaci kruh iz pirovog brasna ili stapke celera).
Dorucak, neki nista, drugi kuhana zob s vocem, vecera, opet salata s raznim dodacima.



u salatu probaj staviti malo maslina koje
si stavila na tavu i popržila ih
anitica9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2019., 17:55   #6067
hi

Za doručak sam jela kruh sa pekmezom od šljive i Capuccino, za ručak sam jela pitu od krumpira i zelenu salatu sa rikulom. Vikendom ipak malo gorgonzole pojedem...
plural is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2019., 19:32   #6068
Ne vidim zašto subotom ne bi malo tj. 100 g sira pojela, hoće li to štetiti kravama? Pa mislim da neće. Isključivo subotom...Ili sama napravim sir od kravljeg mlijeka- mislim da je to bolje...
plural is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2020., 02:42   #6069
jimmy joy proteinski prah. Kažu veganski je. Okus, banana. Ostale nisam probo. Okus bezvezan. Umjesto obroka dobro dođe
sharkinho is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2020., 12:31   #6070
Imam tempeh i crvenu lecu, radila bi bolonjez umak ili nesto slicno sto mogu prebaciti preko tikvica i zapeci, ili preko zoodlesa. Treba biti nepcu ugodno i za jednog mesojeda.

Moze li savjet/recept molim
__________________
Thinking is difficult, that is why most people people judge.
Little Mermaid is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2020., 15:25   #6071
moj mesojed bez probleme jede veggie bolonjez, stavim dimljene paprike, podlijem sa dosta vina...

ak ti nije problem uvijek možeš sa strane još prepržiti slanine, ili neka si mesojed sam preprži i stavi kad je već gotovo i u tanjuru (kak vele Ameri "just put some bacon on it")
Magenta123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2021., 17:15   #6072
ricotta & spinach dumplings

jedan dio probao sa umakom od rajcice a drugi s vrhnjem

bolje je s vrhnjem
__________________
https://youtu.be/g2N0TkfrQhY
Brkone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:18.