Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2009., 10:22   #81
u drugoj kuci su:jupiter,neptun,mjesec,mars,uran i merkur.
uran i merkur su u opoziciji na saturn,a jupiter u egzaktnoj inkonjukciji na saturn
tifani is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 10:41   #82
Quote:
tifani kaže: Pogledaj post
u drugoj kuci su:jupiter,neptun,mjesec,mars,uran i merkur.
uran i merkur su u opoziciji na saturn,a jupiter u egzaktnoj inkonjukciji na saturn
Ako ti je 2.kuća naglašena natalno mogla bi jako zaraditi, a ako nije imat ćeš malo povećane prihode ove godine, ali zbog saturnove opozicije iz 8.kuće imati ćeš i neke troškove, možda ćeš ući u kredit. Ali generalno ćeš imati novaca dok traje taj godišnji horoskop
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 11:29   #83
Quote:
zvjezdoznanac kaže: Pogledaj post

Inače godišnji horoskop djeluje i godinu prije i poslije, tako da treba puno iskustva i vježbe da se on protumači
hm, ovo mi je nešto novo.
kako sad to iskombinirati i tumačiti, npr. za jednu godinu ti je solar jako loš, za drugu dobar i sad si ti misli do kad taj loš djeluje, ako djeluje i godinu nakon za koju imaš puno bolji solar ... ili se tješi da će taj "dobar" počet djelovat već godinu ranije, dok je još na snazi ovaj loš. (iili su onda tranziti ti koji su odlučujući?). hm, komplicirano...
__________________
I have super powers, I just don't wanna show you
Rosary is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 12:37   #84
Quote:
Rosary kaže: Pogledaj post
hm, ovo mi je nešto novo.
kako sad to iskombinirati i tumačiti, npr. za jednu godinu ti je solar jako loš, za drugu dobar i sad si ti misli do kad taj loš djeluje, ako djeluje i godinu nakon za koju imaš puno bolji solar ... ili se tješi da će taj "dobar" počet djelovat već godinu ranije, dok je još na snazi ovaj loš. (iili su onda tranziti ti koji su odlučujući?). hm, komplicirano...
Ti si zakomplicirala, a nisam objasnio. Npr.ako se ne ispuni ovaj godišnji horoskop on se prenosi u slijedeću godinu kad već djeluje i novi. Astrologov je zadatak da ispita prošli i sadašnji godišnji horoskop zainteresirane osobe i vidi šta je ostvareno a šta ne, i u skladu sa tim da svoju prognozu. Ali godišnji horoskopi su definitivno precijenjeni, jer oni su prije svega psihološki horoskopi, mi želimo ono što oni pokazuju, ali prije svega to će se ostvariti samo ako je zapisano u natalnom, i još nas trebaju podržati i tranziti. Dakle godišnji horoskop je prije svega psihološki horoskop, on pokazuje naše želje i htijenja od rođendana do rođendana.
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 23:17   #85
U Solaru natalno Sunce na solarno u konjunkciji orbis 0 ( to je jelte egzaktna konj. ak se ne varam ).

Što to znači?
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 23:41   #86
Quote:
nevjerna vtm kaže: Pogledaj post
U Solaru natalno Sunce na solarno u konjunkciji orbis 0 ( to je jelte egzaktna konj. ak se ne varam ).

Što to znači?
Naravno da su u egzaktnoj konjunkciji, uvijek je tako.

Imaš na prethodnim stranicama ovog topica pisano o tome što je solar:
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Zato jer je solarna karta izračunata za točan položaj Sunca (u određenoj godini) koji je isti kao što je bio pri rođenju (rođenom danu). Kada ljudi slave rođendan, oni ustvari i slave trenutak dolaska Sunce u istu poziciju kao pri njihovu rođenju. Zato se kaže da solarno Sunce djeluje kao reflektor i nastupa onog trenutka kada je natalno Sunce obasjano svjetlošću tranzitnog Sunca.

Razlika je u tome što se solarna karta izrađuje za mjesto u kojem osoba tada prebiva (živi, tamo gdje je odselila), a ne za mjesto u kojem je rođena.
P.S. Imamo Davison.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 23:43   #87
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Naravno da su u egzaktnoj konjunkciji, uvijek je tako.

Imaš na prethodnim stranicama ovog topica pisano o tome što je solar:


P.S. Imamo Davison.
Oprosti, nisam fino ni čitala.

Mah, bilo mi glupo postat na nešto godinu staro, ali ok ako mogu tu pitati.
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 21:06   #88
Moze li mi netko reci kako se dode do solarnog horoskopa preko neta,thanks
antonia1974 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2009., 21:21   #89
Quote:
antonia1974 kaže: Pogledaj post
Moze li mi netko reci kako se dode do solarnog horoskopa preko neta,thanks
na astro.com izabereš Extended chart selection,pa onda Solar return chart(tamo gdje piše Natal chart wheel).

Zadnje uređivanje ray ban : 16.04.2009. at 21:28.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 00:42   #90
hey,ray,bas si zlatan,kissssssssssss
antonia1974 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2009., 19:12   #91
sory,zlatna
antonia1974 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2009., 22:12   #92
Quote:
zvjezdoznanac kaže: Pogledaj post
.....to će se ostvariti samo ako je zapisano u natalnom, i još nas trebaju podržati i tranziti. Dakle godišnji horoskop je prije svega psihološki horoskop, on pokazuje naše želje i htijenja od rođendana do rođendana.

Za iduću moju sol. godinu 2010-11 mjesec leži na plutonu u Jarcu i još ga kvadrira saturn iz Vage. Ne, to nije moja psiho želja.
manaus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2009., 13:07   #93
Quote:
manaus kaže: Pogledaj post

Za iduću moju sol. godinu 2010-11 mjesec leži na plutonu u Jarcu i još ga kvadrira saturn iz Vage. Ne, to nije moja psiho želja.
Ko kaze da ti biras. Onda bi tako birali i natalni
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 11:48   #94
... ako solarna karta za proteklu godinu " ističe " 08.05., uzima li se taj datum kao egzaktan ili on znači okvirno oko 08.05.? Eliminiraju li se tim datumom svi utjecaji tog solara? Ovisno o tomu, kada mi počinje vrijediti solar za 2009/2010? Od rođendana, 09.05. ili ... ?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 16:55   #95
ako je u solarnoj karti venera retrogradna,da li to znaci povratak stare ljubavi? ili obnavljanje veze?
tifani is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 17:18   #96
evo link sa mojim solarom za 09/10...jel mi moze tko malo reci sta ce se zbivati..vidim 7 kuca je dosta aktivna, sta znaci to?

inace, u natalu, u 7 kuci nalai se kiron i sjeverni cvor, sedmom kućom vlada bik.venera i mars u djevici u 10-oj kući, merkur također u 10 -oj kući, s time da je na pocetku vage.

pocetnik sam..pa, ako sam nesto fulala, nemojte zamjerit!

nerealizirana_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2009., 00:39   #97
ajde pogledajte moju IX, taman sam naučila natal a sad još i solar

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=
sosava is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2009., 19:38   #98
moj prijatelj i ja imamo solarni mjesec na istom stupnju istog znaka, tj na 10 stupnju strelca, s tim da je njegov mjesec vladar sedme solarne kuce, a meni devete solarne kuce.... da li bi to moglo znaciti da 'emo se ove solarne godine dobro razumijevati?
danubius is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2009., 15:09   #99
jedno pitanje...ne kuzim, kad radim solarnu kartu usporedno sa natalnom, onda su mi planete u drugim kucama, nego kad je solar sam... pa onda koje se kuce gledaju?! kako to funkcionira?
nerealizirana_cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2009., 20:57   #100
iako je ova tema već duže nektivna postavila bih ovdje pitanje pošto sam stavila karte sa solarom

Evo željele bih pitati hoće li popraviti obiteljska situacija ,da li će se nekako rješiti

evo stavljam solar 2009/10 http://i387.photobucket.com/albums/o...olar2009-1.gif
a evo i 08/09 http://i387.photobucket.com/albums/o.../solar2008.gif
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:17.