Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2009., 14:17   #1
Optima telekom

Tražeći jeftinijeg operatera od t-com-a naišao sam na Optima telekom.Provjerio sam dostupnost(bio sam dostupan),potpišem ugovor o prelasku sa t-coma na Optimu.Nakon potpisanog ugovora saznajem da sam dustupan u naredna tri mjeseca.Zovem službu za korisnike koji kažu da je to zbog t-com-a i da sigurno za tri mjeseca dolaze.Eto tako preko godinu dana pomjeraju datume po tri mjeseca.Da li neko ima neko iskustvo sa njima tj.da li se može podnijeti privatna tužba o kršenju roka od mjesec dana koji se navodi na ugovoru?

Zadnje uređivanje tomisličak : 10.03.2012. at 10:33.
debeli5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2009., 14:49   #2
Što se tiče optime ja imam samo pozitivna iskustva kako s telefonom tako sa internetom, prije brijem da ih supci od tcoma zajebavaju
Ludi Ludjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2009., 12:24   #3
Quote:
debeli5 kaže: Pogledaj post
Tražećo jeftinijeg operatera od t-com-a naišao sam na Optima telekom.Provjerio sam dostupnost(bio sam dostupan),potpišem ugovor o prelasku sa t-coma na Optimu.Nakon potpisanog ugovora saznajem da sam dustupan u naredna tri mjeseca.Zovem službu za korisnike koji kažu da je to zbog t-com-a i da sigurno za tri mjeseca dolaze.Eto tako preko godinu dana pomjeraju datume po tri mjeseca.Da li neko ima neko iskustvo sa njima tj.da li se može podnijeti privatna tužba o kršenju roka od mjesec dana koji se navodi na ugovoru?
ajd malo pogeldaj stavri na ovaj način.... da li imaš kakvu ugovornu obvezu sa t-comom? ako nemap tcom nema razloga niti logike ti braniti odlazak, jer riskira dodatne tropkove... pretplatu ćeš uonako plaćati njemu. ako0 imaš.. logično je da tcom očekuje da riješiš obaveze.
druga stvar, marketinškim trikovima svih operatera ističu se prednosti mre
e ili usluge, a ne ističu se nedostaci. kao što tcom ne veli da ima malo kapaciteta na centralama za određene usluge nego prikuplja zahtjeve i stavlja te na listu čekanja, tako i optima možda prebacuje krivnju na tcom jer je to najteže provjerit.
Uostalom, Optima ti nudi ugovor i rokove , ne t-com, zar ne? i vjerojatno to trebaju regulirati za sve korisnike s tcomom, i mislim da je regulirano.
btw. predložio bih ti da prije nego odeš na drugog operatera, uzmeš zadnja 2-3 računa , odeš i kod jednih i kod drugih i zatražiš ih izračun u za tebe najpovoljnijem paketu, tada usporedi i donesi odluku uzimajući uobzir cijenu, stabilnost i sve ostalo. Radim kao partner T-COMa i vjeruj mi ima itekako puno korisnika koji se vraćaju sa drugih operatera jer im nije ništa povoljnije, čak skuplje kod njih, najčešće iz razlog ašto nisu upoznati sa t-comovim paketima i što od strane drugih operatera nisu upoznati da će im ostati pretplata tcomu , a samo impulsi doći od novog operatera.
Kritičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2009., 19:02   #4
Quote:
Kritičar kaže: Pogledaj post
ajd malo pogeldaj stavri na ovaj način.... da li imaš kakvu ugovornu obvezu sa t-comom? ako nemap tcom nema razloga niti logike ti braniti odlazak, jer riskira dodatne tropkove... pretplatu ćeš uonako plaćati njemu. ako0 imaš.. logično je da tcom očekuje da riješiš obaveze.
druga stvar, marketinškim trikovima svih operatera ističu se prednosti mre
e ili usluge, a ne ističu se nedostaci. kao što tcom ne veli da ima malo kapaciteta na centralama za određene usluge nego prikuplja zahtjeve i stavlja te na listu čekanja, tako i optima možda prebacuje krivnju na tcom jer je to najteže provjerit.
Uostalom, Optima ti nudi ugovor i rokove , ne t-com, zar ne? i vjerojatno to trebaju regulirati za sve korisnike s tcomom, i mislim da je regulirano.
btw. predložio bih ti da prije nego odeš na drugog operatera, uzmeš zadnja 2-3 računa , odeš i kod jednih i kod drugih i zatražiš ih izračun u za tebe najpovoljnijem paketu, tada usporedi i donesi odluku uzimajući uobzir cijenu, stabilnost i sve ostalo. Radim kao partner T-COMa i vjeruj mi ima itekako puno korisnika koji se vraćaju sa drugih operatera jer im nije ništa povoljnije, čak skuplje kod njih, najčešće iz razlog ašto nisu upoznati sa t-comovim paketima i što od strane drugih operatera nisu upoznati da će im ostati pretplata tcomu , a samo impulsi doći od novog operatera.
neće im ostati pretplata od t-coma ,to se događa u slučaju predodabira operatera a takav se ugovor ne isplati.
a jeftinje je sigurno i to skoro duplo ,na t-comu za 50 min razgovora i 2 giga prometa račun je oko 200 kn a kod optime za isto je 120kn
nedst is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2009., 20:31   #5
Quote:
nedst kaže: Pogledaj post
neće im ostati pretplata od t-coma ,to se događa u slučaju predodabira operatera a takav se ugovor ne isplati.
a jeftinje je sigurno i to skoro duplo ,na t-comu za 50 min razgovora i 2 giga prometa račun je oko 200 kn a kod optime za isto je 120kn
ako nema pretplate t-comu onda je to druga priča i tu se slažem s tobom, iako ponavljam , treba provjeriti da li je u pitanju stvarni prelazak ili predodabir, jer stvarno mogu reć da je dosta ljudi zbog toga ljuto jer nisu upoznati s tim, nego "navučeni" s pričom a nespominjanjem pretplate tcomu (iako mislim da je više na taj način igrao H1)

i da, otprilike si dobro naveo cijene.... ne znam cijene optime, ali kod t-coma je ajmo reć neki osnovni paket ((stavit cu 10 GB prometa jer je daleko isplativiji od 1GB start + 20 kn /gb), nadam se da se slažeš)...
telefon (sa uključenih 60 minuta u fiksnoj mreži)= 72 kn, ADSL (sa 10 GB)=140 kn --= 212 kn ukupno ...
Kritičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 19:50   #6
Problem

Imam problem, ako netko zna, nek savjetuje. Naime, početkom 2009. godine, sklopio sam ugovor sa Optimom za prelazak sa T-coma. Prije desetak dana T-com je odbio zahtjev, navodeći kao razlog nekakav fantomski ugovor o produženju, koji smo, putem telefona, navodno sklopili tijekom 4. mjeseca 2008. godine, a odnosi se na produžetak izvornog ugovora, koji smo sklopili na 24 mjeseca, tijekom 2006. godine. Budući da znam da je taj ugovor istekao, i da nikakav drugi nisam sklopio, telefonom ili drugačije, ima li netko tko je imao sličan problem, kako bi mi objasnio na koji način ga je riješio?
krizbaher is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 21:49   #7
Quote:
krizbaher kaže: Pogledaj post
Imam problem, ako netko zna, nek savjetuje. Naime, početkom 2009. godine, sklopio sam ugovor sa Optimom za prelazak sa T-coma. Prije desetak dana T-com je odbio zahtjev, navodeći kao razlog nekakav fantomski ugovor o produženju, koji smo, putem telefona, navodno sklopili tijekom 4. mjeseca 2008. godine, a odnosi se na produžetak izvornog ugovora, koji smo sklopili na 24 mjeseca, tijekom 2006. godine. Budući da znam da je taj ugovor istekao, i da nikakav drugi nisam sklopio, telefonom ili drugačije, ima li netko tko je imao sličan problem, kako bi mi objasnio na koji način ga je riješio?
Odi u najblizu poslovnicu t coma i trazi da ti pokazu tvoj ugovor. Ugovor mora biti sa tvojim potpisom i u njemu mora biti naveden datum do kad ugovor vrijedi. Bez TVOG POTPISA nikakve telefonski ugovori nisu vazeci.
omahen is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 14:00   #8
Quote:
nedst kaže: Pogledaj post
neće im ostati pretplata od t-coma ,to se događa u slučaju predodabira operatera a takav se ugovor ne isplati.
a jeftinje je sigurno i to skoro duplo ,na t-comu za 50 min razgovora i 2 giga prometa račun je oko 200 kn a kod optime za isto je 120kn
Kod t coma je flat 170 kn i ja sam prezadovoljna.. Osim šta je sve zakrrčeno i onda često ostanemo bez signala ali rješi se tokom dana....
KokoshkaKokodak is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 15:45   #9
Quote:
omahen kaže: Pogledaj post
Odi u najblizu poslovnicu t coma i trazi da ti pokazu tvoj ugovor. Ugovor mora biti sa tvojim potpisom i u njemu mora biti naveden datum do kad ugovor vrijedi. Bez TVOG POTPISA nikakve telefonski ugovori nisu vazeci.
Hvala na savjetu. Bio sam danas, naravno, kažu kako je to telefonski moguće i zakonito, ali "znaju da je malo nezgodno ako im se javi netko drugi, a ne vlasnik linije", no nema veze, ako je taj "netko" znao moj JMBG i neke podatke koje oni navedu u telefonskim računima, pa telefonski pristao na produženje ugovora, za njih postoji ugovorna obveza. Kada sam pitao da li su oni u biti normalni, te kako je moguće, budući da ovo ipak nije Ruanda, sklapanje ugovora putem telefona s nekim za koga nemaš pojma tko je, nakon čega te nitko pismeno ne obavijesti o tome (što su zakonski dužni), kaže meni Tekomka, neka ja lijepo raskinem s njima ugovor, platim nekakve "penale" zbog raskida, i sve će biti super. Ja joj lijepo objasnim da neću plaćati "penale", jer s njima nisam niti sklopio ugovor, a ona meni da oni imaju snimku poziva, pa nek tužim. Tada sam joj, manje lijepo, objasnio da je to super, budući da time mogu potvrditi ono što ja tvrdim, a još više je super to što je time T-com prekršio nekoliko važećih zakona ove države. Tada mi je, ljubazno, objasnila da trebam samo poslati prigovor njima u Zagreb, pa će se sve riješiti. Nevjerojatno.
krizbaher is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2009., 16:36   #10
Šta je nevjerovatno? Već dugo postoji , odobreno od vijeća za telekomunikacije, sklapanje ugovora na daljinu. Zakonito. Napiši prigovor umjesto slušanja glupih savjeta poput "odi u najbliži t centar" Tu rečenicu koriste oni na SZK kad ne znaju riješiti problem pa se idu na taj način riješiti korisnika. Kakve veze ima "najbliži t centar" sa time što je netko podnio zahtjev telefonom? Čak i da je podnesem pisani zahtjev nekako zar bi oni u "najbližem t centru" trebali imat kopiju i čuvat je do sudnjeg dana? S obzirom da postoji i mogućnost greške napiši prigovor i provjerit će ti o čemu se radi . BOlje nego otić maltretirat s Ruandom nekog ko nema veze sa tvojim problemom

BTW, sa kojom točno uslugom je navodno produžen ugovor?
__________________
Since 1999!
Judgement day is here !
Show your tits and I'll judge 'em !
Nipple Twister is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 10:28   #11
Quote:
Nipple Twister kaže: Pogledaj post
Šta je nevjerovatno? Već dugo postoji , odobreno od vijeća za telekomunikacije, sklapanje ugovora na daljinu. Zakonito. Napiši prigovor umjesto slušanja glupih savjeta poput "odi u najbliži t centar" Tu rečenicu koriste oni na SZK kad ne znaju riješiti problem pa se idu na taj način riješiti korisnika. Kakve veze ima "najbliži t centar" sa time što je netko podnio zahtjev telefonom? Čak i da je podnesem pisani zahtjev nekako zar bi oni u "najbližem t centru" trebali imat kopiju i čuvat je do sudnjeg dana? S obzirom da postoji i mogućnost greške napiši prigovor i provjerit će ti o čemu se radi . BOlje nego otić maltretirat s Ruandom nekog ko nema veze sa tvojim problemom

BTW, sa kojom točno uslugom je navodno produžen ugovor?
Produžena je tarifa "plus 150" uz dodanih 50 minuta besplatnih razgovora, ako si na to mislio. Što se tiče sklapanja ugovora na daljinu, poznato mi je da postoji i da je dozvoljeno, budući da time, elektroničkim putem, možeš mijenjati određene uvjete usluge koju koristiš (telefonija, bankarstvo, itd), no nakon što to učiniš, dužni su te pismeno, ili na način na koji odrediš, obavijestiti o promijeni, kako bi se spriječila zlouporaba, baš iz razloga što telefonski nije moguće potvrditi nečiji identitet. Što se tiče onog "nevjerojatnog" dijela, to se odnosilo na stav T-comove službenice, koja ti prvo otresito kaže kako ne možeš podnijeti prigovor, nego ih možeš tužiti, a oni imaju snimku razgovora!?, što nije istina, jer je svaki pravnik T-coma svjestan da bi im takva snimka, ukoliko osoba nije upozorena da se razgovor snima, bila nezakonita te time i neiskoristiva u bilo kakvom pravnom postupku. Nakon toga, kada shvati da nije u pravu, odjednom mjenja raspoloženje, pa ti ljubazno objasni da ipak imaš mogućnost podnošenja prigovora. Što se tiče maltretiranja, oni su tamo zbog mene, a ne ja zbog njih, i živo me boli uho jel ona raspoložena ili ne, i ima li ona možda nekih osobnih problema. Mušterija nije uvijek u pravu, ali se prema njoj odnosi profesionalno, ako već ne želi ljubazno. No, u biti, želim reći da si u pravu za slanje prigovora i naravno da oni ne mogu čuvati raznorazne kopije svega, pogotovo kada pisani ugovor ni ne postoji, već je, navodno, odrađen telefonski, a ne dolaskom u njihovu poslovnicu.
krizbaher is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2009., 10:33   #12
[QUOTE=Nipple Twister;18898735]Šta je nevjerovatno? Već dugo postoji , odobreno od vijeća za telekomunikacije, sklapanje ugovora na daljinu.

Produžena je tarifa "plus 150" uz dodanih 50 minuta besplatnih razgovora, ako si na to mislio. Što se tiče sklapanja ugovora na daljinu, poznato mi je da postoji i da je dozvoljeno, budući da time, elektroničkim putem, možeš mijenjati određene uvjete usluge koju koristiš (telefonija, bankarstvo, itd), no nakon što to učiniš, dužni su te pismeno, ili na način na koji odrediš, obavijestiti o promijeni, kako bi se spriječila zlouporaba, baš iz razloga što telefonski nije moguće potvrditi nečiji identitet. Što se tiče onog "nevjerojatnog" dijela, to se odnosilo na stav T-comove službenice, koja ti prvo otresito kaže kako ne možeš podnijeti prigovor, nego ih možeš tužiti, a oni imaju snimku razgovora!?, što nije istina, jer je svaki pravnik T-coma svjestan da bi im takva snimka, ukoliko osoba nije upozorena da se razgovor snima, bila nezakonita te time i neiskoristiva u bilo kakvom pravnom postupku. Nakon toga, kada shvati da nije u pravu, odjednom mjenja raspoloženje, pa ti ljubazno objasni da ipak imaš mogućnost podnošenja prigovora. Što se tiče maltretiranja, oni su tamo zbog mene, a ne ja zbog njih, i živo me boli uho jel ona raspoložena ili ne, i ima li ona možda nekih osobnih problema. Mušterija nije uvijek u pravu, ali se prema njoj odnosi profesionalno, ako već ne želi ljubazno. No, u biti, želim reći da si u pravu za slanje prigovora i naravno da oni ne mogu čuvati raznorazne kopije svega, pogotovo kada pisani ugovor ni ne postoji, već je, navodno, odrađen telefonski, a ne dolaskom u njihovu poslovnicu.
krizbaher is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 21:55   #13
Thumbs up

Quote:
KokoshkaKokodak kaže: Pogledaj post
Kod t coma je flat 170 kn i ja sam prezadovoljna.. Osim šta je sve zakrrčeno i onda često ostanemo bez signala ali rješi se tokom dana....
tako smo i mi zadovoljni,ali optimom,jer veza je ok,nekad se malo gubi,ali ne često,flat u optimi plaćamo 70 kn,što je više nego duplo povoljnije od t-coma,a pretplata za telefon je 50 kn,uz telefonski promet i internet imamo manji račun nego što je na t-comu samo flat internet
preporučujem svima optimu!
LUKSY77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 09:02   #14
Quote:
Ludi Ludjak kaže: Pogledaj post
Što se tiče optime ja imam samo pozitivna iskustva kako s telefonom tako sa internetom, prije brijem da ih supci od tcoma zajebavaju
Kod mene isto. Sve najbolje s Optimom.
__________________
Taj sam ;D
cipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 16:21   #15
Quote:
krizbaher kaže: Pogledaj post
... navodeći kao razlog nekakav fantomski ugovor o produženju, koji smo, putem telefona, navodno sklopili tijekom 4. mjeseca 2008. godine, ...
Quote:
krizbaher kaže: Pogledaj post
Produžena je tarifa "plus 150" uz dodanih 50 minuta besplatnih razgovora, ako si na to mislio. Što se tiče sklapanja ugovora na daljinu, poznato mi je da postoji i da je dozvoljeno...
mene uvijek oduševljavaju ovakvi i slični prigovori nezadovoljnika.... i pljuvanje po bilo kojem operateru...

naime, telefonski ugovor o dodatnih 50 besplatnih minuta se NE PRIZNAJE, a nije se zapitalo zakaj od 4 mjeseca 2008. se NE PLAĆA tih istih 50 besplatnih dodatnih minuta ?! i NA OSNOVU ČEGA su one dodijeljene ..

tko zna? nitko ništa ne zna...
Kritičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 11:59   #16
Konačnica

Sklopio sam ugovor sa Optimom i mogu vam reći da su odlični a posebno račun na kraju mjeseca
debeli5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 10:48   #17
Jel se može samo telefon na Optimu prebaciti a Internet i MaxTV da ostane na T-Comu ?
Procesor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 09:27   #18
Quote:
Procesor kaže: Pogledaj post
Jel se može samo telefon na Optimu prebaciti a Internet i MaxTV da ostane na T-Comu ?
Možeš, ali u tom slučaju T-Comu i dalje plaćaš pretplatu na telefon, ADSL i MaxTV, a Optimi samo telefonske impulse. Tako ćeš umjesto 2 računa dobijati 3.
__________________
Foxy
Foxy44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2009., 10:16   #19
I mene su tako zeznuli. Došla žena,ja potpisala ugovor i nije se više nikad pojavila. Uglavnom,mrzim Optimu. A možda nisam imala sreće.
__________________
"When nothing goes right-go left."
blind_sense is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 10:43   #20
hej ljudi.. imam pitanje, možda glupo, ali nisam upućena baš u takve stvari :P moj buraz i stari su prešli isto s T-com - a na Optimu, presuper je flat i sve... ja imam laptop, a njih svoje kompjuter, e sad, ja se spremam na more...ima li šanse da mi laptop hvata internet npr na Krku ili u Istri?... ne, jelda...
Georgia_6 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:35.