Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2008., 21:52   #41
Quote:
Jelena-82 kaže: Pogledaj post
Mene zanima dal je ovo križanac stafforda?

Ak mislite da nije, voljela bih čuti ideju čega bi mogao biti križanac.

ja mislim da-NIJE...neznam čega je mješanac ali AST nije no lijep je svakako
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 00:47   #42
Americki Stafordski Terijeri - štenci

Pozdrav!!
Štenci su oštenjeni 04.01.08 god.
Attached Images
File Type: jpg devil.jpg‎ (6.3 KB, 487 views)
dReekg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 14:59   #43
Evo par slika za pojedince.

Strasni Stafford i ostali psi

Pudlica njusi Stafforda?!?!?!? KAKO?!?!?


Staff odlazi i ne kolje pudlicu?!




Stafford lize zivcanu pudlicu??


Staford ne cacka zube sa Civavom?!?!?!



Pojedinci radije se preselite na druge topice nego da se tu sramotite
__________________
LIVE AND LET DIE
Apsurdno je dijeliti ljude na dobre i zle. Oni su ili zanimljivi ili dosadni.
joe_luc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2008., 17:06   #44
Quote:
ossa_ossy kaže: Pogledaj post
"staford pas koji ne trpi druge pse" totalna glupost od još glupljih ljudi.


geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 07:40   #45


geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2008., 01:30   #46
Premocna slika
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2008., 19:24   #47
Pozdrav svima! Eto, ja sam novi... Imam stafficu od 4 i pol mjeseca, zove se Zara i upravo lezi na kaucu na ledjima i hrce.....
Keops is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 19:58   #48
evo ljudi ja sam ovdje nov pa da se javim i da saznam sto vise uz vasu pomoc naravno. evo ja sam si odlucio kupit psa, ali zivim u stanu. posto znam da je amstaff relativno malen pas, tih, i ima jako kratku dlaku mislim da bi on savrseno obavljao taj posao e sad da se malo raspitam o njemu. vi koji ga imate, koliki vam je mjesecni trosak za njega? da li ga je skupo za uzdrzavat? koliko star mora biti da se s njim moze u setnju van ic i da se pocne trenirat s njim? znam da puno njih prica da psi znaju smrdit pa da zato nisu za stan. ja sam danas citao da staford nema bas neki poseban miris pa zato da pitam nekoga tko ga ima u stanu. da li imate problema s tim ili nema nikakvog mirisa? recimo ako vani pada kisa kad ga secete pa se smoci, jel smrdi onda? joj, znam da ima puno pitanja ali moram se malo raspitat prije poduzimanja takvog koraka. jer nije to bas pas koji se moze uzet a da nista ne znas o njemu..... evo sada cekam jednu kuju da se okoti. ne znam tocno kako se uzgajivac zove ali sam od prijatelja dobio preporuku i samo ga hvali, ima tri kuje i bile su sampioni na nekim natjecanjima pa mi to ulaze nadu, valjda ce i stenci biti onda dobri. otac im je sampion ne znam iz koje drzave.... kroz dva mjeseca ce se okotit pa ako Bog da dobit cu i ja jednog imaju sve papire i buduci da ga znam, dobio bi ga za 300 eura
Lipa91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2008., 18:42   #49
hi

ja imam americkog staforda vec 8 god. kupio sam ga kao stene od 8mj. moj komentar nakon tih 8god -nikad vise ne bi ni pomišljao o drugoj pasmini osim stafordu. kad sam ga kupio 99% neupučenih budala mi je govorilo da je to čudovište od psa koje ce jednom nekog zaklat i sl. a u 8god. moj pas nije ni zarežao na nekog a kamoli da bi nekog napao .
jedini je mali problem sto ne voli bas druge zivotinje tj. on mora bit jedini ljuubimac. pošto zivim na selu secem ga po polju ono pustim ga da se istrci a ja prođem nikad manje od 4km on svaki put minimalno duplo više......... uglavnom to je najbolji pas ako mu posvetiš vrijeme .........npr. - moj pas mi nikad nije više od jednom donio štap, jer on trazi aktivnu igru znaci ne mozes sjedit bacat mu lopticu i da on trci a ti sjedis u hladu to kod staforda ne pali , ali ako si raspolozen za aktivnu igru prije ces ti odustat nego on -prepuni su energije i mogu se igrat i 5sati ako je potrebno. dakle u jednoj rečenici -AKO IMAS VOLJE I VREMENA DA SE POSVETIS STAFORDU , ONDA JE TO NAJBOLJA PASMINA NA SVIJETU A AKO NEMAS VREMENA DA GA SVAKI DAN ISTRČIŠ MINIMALNO 4KM, AKO NEMAS VREMENA DA SE POSVETIŠ ONDA NEMOJ KUPOVAT STAFORDA JER CES IMAT NESRETNOG PSA S KOJIM CES IMAT VISE BRIGA NEGO VESELJA.
__________________
:-)
broderick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 02:25   #50
evo došli smo na ovaj forum prvi puta i odlučili se logirati jer smo vrištali od smijeha na neke izjave southenda...i mi smo jedni od onih koji imaju staffordicu i koji su sretni s njom. ima malo više od 3 mjeseca, crno-bijela je i zove se Luna. sad sam se patila 2 sata sa smanjivanjem slike da ju mogu umetnuti i 0 bodova...
luna_2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2008., 19:49   #51
Boook Luna
__________________
I nešto je nešto,a ne nešto drugo!
Cika Bika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 08:57   #52
heelooo Osječani
odakle je mala Lunica?
čekamo slike.....
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 09:03   #53
pa već bi ih ja stavila al ne mogu nikako smanjiti do 9.8 KB koliko je dozvoljeno, imaš slike na pet centru, odeš na Forum pod mo0j ljubimac je najljepši ako ti se da vidjeti tamo dok za tu nešto ne smislim! gdje si ti geronimo baš u Osijeku ili?
luna_2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 09:06   #54
a po Lunu smo išli do Nove Gradiške
luna_2007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 19:46   #55
tko u Gradišci ima uzgajivačnicu? ok čujemo se bolje na pp...
geronimos winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2008., 09:25   #56
Bok

Bok jel mi moze neko rec kako da uploadam slike to.Slika nesmije bit veca od 9,8 KB,na koju foru da kompresiram sliku na tu velicinu.
Karlo & Zen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 08:54   #57
BOK

Evo link na Zen-a i Mack-a,pošto nikako nemogu skuzit na koju foru da uploadam slike tu.
http://www.youtube.com/watch?v=ovaNocrVX-4
Karlo & Zen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 10:32   #58
Quote:
Karlo & Zen kaže: Pogledaj post
Evo link na Zen-a i Mack-a,pošto nikako nemogu skuzit na koju foru da uploadam slike tu.
http://www.youtube.com/watch?v=ovaNocrVX-4

Psi su lijepi samo koji je Zen a koji Mack i koliko su stari?
Noky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2008., 10:53   #59
Zen je crno-bijeli ( 8 mjeseci),Mack ( 14 mjeseci)
Karlo & Zen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2008., 09:00   #60
Pozdrav svima;
Evo, da sa vama podjelim svoje veselje
Jucer smo dovezli ovog prekrasnog bebača
Ime mu je Aki, i je, i bude jaaaaako velika maza
Nije nam ovo prvi staff, imamo puno iskustva, jer smo od 1992 do 2006 imali 2 pitbulla ( zenka i muskic ) i 2 staffa ( isto m. i z. ), koji su bili najvece maze na svijetu. Mi smo veika obitelj, i svi obozavamo "peseke", iza kuce su velike livade i potok, tak da mu nece ni malo biti dosadno
Lijepi je, ha?????

P.S.
Prve dvije slike su slikane kod decka gdje smo ga uzeli, a treca putem kuci dok je mali isao na wc...
pitbull is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.