Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2006., 09:57   #21
Je li je prekasno, je slucajno krivo napisano, naravno da treba pisati, da li je prekasno Nisam prije nista studirala, jer sam bila neodlucna, nisam znala sto bih i tak...puno sam razmisljala, malo radila
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 10:00   #22
nije prekasno, dapace, sad si tek donekle zrela za studiranje, kad te prestao prati pubertet...a moci ces birati i mladje komade
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 10:12   #23
Naravno da nije kasno. Na mom faxu ima dosta starijih (mislim na one 40<), a da ne govorim o mlađima od 30 koji su sad tek upisali.
Može li meni netko reći da li osoba od trideset godina može redovito studirati ili kod nas postoji neka dobna granica?
šlapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 10:14   #24
Quote:
šlapica kaže:
Naravno da nije kasno. Na mom faxu ima dosta starijih (mislim na one 40<), a da ne govorim o mlađima od 30 koji su sad tek upisali.
Može li meni netko reći da li osoba od trideset godina može redovito studirati ili kod nas postoji neka dobna granica?
mislim da ne postoji.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 13:35   #25
Idemo redom: nikada nije kasno za studirati, jedino se nakon malo veće pauze, teže vratiti na učenje.
Drugo, primijetila sam da ljudi/studenti koji rade uz studij i koji su imali veću pauzu prije završe nego studenti koji odmah upisuju sa 18 godina.
Treće, postoji granica do koje se može redovito studirati, a to je 27 godina. Makar to ovisi od faxa do faxa, recimo na filozofskom, medicini i takvoj nekoj granici, ne može biti izvanredan student, nego samo redoviti student. Znači, ovisi od faxa do faxa.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 15:13   #26
Quote:
tamica kaže:
Je li je prekasno, je slucajno krivo napisano, naravno da treba pisati, da li je prekasno
Zapravo, treba pisati Je li prekasno Ali nevermind...glavno da ti to upišeš
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 17:27   #27
Quote:
tamica kaže:
Je li je prekasno, je slucajno krivo napisano, naravno da treba pisati, da li je prekasno
i to je krivo.

pisalo je da li je... pa sam ja mijenjala... pa mi je ostalo ono je viska. sad je ok.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 18:55   #28
Naravno da nije kasno. Pa imat ces jos 35 godina radnog vijeka do mirovine! i ja namjeravam poslije ovoga upisat jos jedan fax
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2006., 12:31   #29
Treće, postoji granica do koje se može redovito studirati, a to je 27 godina. Makar to ovisi od faxa do faxa, recimo na filozofskom, medicini i takvoj nekoj granici, ne može biti izvanredan student, nego samo redoviti student. Znači, ovisi od faxa do faxa.[/QUOTE]

Znači po tebi, osoba od 30 godina ne može redovito studirati...
Šmrc
Ništa moram nazvat fax pa se podrobnije raspitat.
šlapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 00:29   #30
samo naprijed!!!!!!



ako nije prekasno roditi s 50, zasto bi bilo prekasno poceti fax s 24....?
__________________
discovering the world
Studentica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 15:19   #31
Quote:
šlapica kaže:
Treće, postoji granica do koje se može redovito studirati, a to je 27 godina. Makar to ovisi od faxa do faxa, recimo na filozofskom, medicini i takvoj nekoj granici, ne može biti izvanredan student, nego samo redoviti student. Znači, ovisi od faxa do faxa.
Znači po tebi, osoba od 30 godina ne može redovito studirati...
Šmrc
Ništa moram nazvat fax pa se podrobnije raspitat.[/QUOTE]

Mislim da je dobna granica negdje do 27 godina, ali nisam ziher, pa nazovi fax i podrobnije se raspitaj.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 15:47   #32
Quote:
šlapica kaže:
Quote:
Azaleja kaže:
Treće, postoji granica do koje se može redovito studirati, a to je 27 godina. Makar to ovisi od faxa do faxa, recimo na filozofskom, medicini i takvoj nekoj granici, ne može biti izvanredan student, nego samo redoviti student. Znači, ovisi od faxa do faxa.
Znači po tebi, osoba od 30 godina ne može redovito studirati...
Šmrc
Ništa moram nazvat fax pa se podrobnije raspitat.
bar bi na ovom podforumu ljudi trebali citati s razumijevanjem

nije po Azaleji nego po pravilniku odredjenog fakulteta
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 20:04   #33
Na FFZG-u se može redovno studirati bez obzira na godine.

Za druge fakultete ne znam.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 20:09   #34
Znam gđu koja ima 50 godina i brucoš je... ako njoj nije kasno...
 
Odgovori s citatom
Old 05.04.2006., 20:14   #35
Quote:
Azaleja kaže:
Treće, postoji granica do koje se može redovito studirati, a to je 27 godina.
Meni je receno da se ovo ukinulo.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2006., 23:03   #36
Quote:
tamica kaže:
Da li je prekasno upisati fakultet u 24 godini? Željela bih upisati, ali si mislim da je mozda sada prekasno za studiranje. Da li netko ima slicna iskustva i sto vi mislite o tome?
Ako to želiš, onda nije prekasno.
Inače, poznam osobu koja ima 28 godina a od listopada 2005. je studentica 1.godine na jednom petogodišnjem studiju.
SAMO NAPRIJED!!!
trommel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2006., 17:33   #37
Thumbs up

Quote:
tamica kaže:
Da li je prekasno upisati fakultet u 24 godini? Željela bih upisati, ali si mislim da je mozda sada prekasno za studiranje. Da li netko ima slicna iskustva i sto vi mislite o tome?
Nikad nije kasno za upisivanje faksa! Vjeruj mi!
Bolje ti je da zavrsis faks koji zelis i budes kvalificirana za posao koji volis, nego da cijeli zivot radis nesto sto mrzis.


Ja sam upisala faks (prosle godine) s dvadeset tri godine i presretna sam! Cak i da nisam upala na tom roku, isla bi iduce godine i sve tako redom dok ne bih upala....

Moja sestra ove godine zeli upisati Pravo (13. 7. ce napuniti 31 godinu!!!).

Ako imas ikakvu sansu za studiranje (citaj: ako se mozes financirati ili to moze raditi netko za tebe), nemoj ni casa oklijevati, odi se odmah prihvatiti knjige!


Shanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 13:34   #38
Nikada nije prekasno upisati fakultet, na mom ima ljudi i sa 45 godina. Ako si mlad i imaš afiniteta zašto ne poraditi na svom obrazovanju.
tonim is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 14:19   #39
Quote:
Shanti kaže:

Moja sestra ove godine zeli upisati Pravo (13. 7. ce napuniti 31 godinu!!!).



Budući da ti sestra ide studirati, znaš li možda da li postoji dobna granica za redovno studiranje?
I moja sestra bi išla na fax, a ima 31 g. I ono što bi ona studirala ima jedino redovno.
__________________
U ŽIVOTU PROPALICE GUBE
šlapica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2006., 18:47   #40
Quote:
šlapica kaže:
Budući da ti sestra ide studirati, znaš li možda da li postoji dobna granica za redovno studiranje?
I moja sestra bi išla na fax, a ima 31 g. I ono što bi ona studirala ima jedino redovno.
Nisam sigurna. Mislim da se za takve stvari treba raspitati na samom faksu i to na nacin da kuca po vratima sve dok joj ne kazu precizne informacije... Mislim, neka prije tog kucanja po vratima prvo provjeri sve moguce statute i pravilnike i neka pazi na datume (sad je vrijeme velikih promjenja zbog uvodjenja bolonje pa se zna desiti da na webu imaju stare pravilnike o studiranju).
Po nasem ministru Primorcu ne bi trebalo biti takvih ogranicenja... prica o cjelozivotnom ucenju i sl...

Shanti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:28.