Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2010., 22:19   #41
pusti vidis da se nerazumioje u kompove ama bas nista.... tata mu je kupio konfu i sad je on cuo negdje da je to jako pa se ljepo dosao pohvalti, a imas i GOOGLE ako neznas sto je to pm-aj me pa cu ti objasniti. moze?
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 22:54   #42
+1

takvi su mi najjaci. po mom misljenju, komp nije za djecu mladu od 16god. ma sto pricam, polystation nije za djecu mladu od 16 god . mi smo poceli sa nekim kantama koje su jedva vrtile doom3 (nekoji su poceli sa 486icom, respekt na tome),a dns djeca pocnu sa PS3 i kompovima za 5+ soma kuna. ccc, danasnjoj djeci treba dati malo sege da se igraju i nauciti ih kako se koristi google.
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 02:31   #43
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
jesi dosao se pohvalit sa konfom??
ne nisam se došao hvaliti samo pitam zahvaljujem na odgovoru ali ne tvom, ako nisi imao ništa pametnije odgovoriti nisi se trebao ni javljati nije mi nekaj bilo jasno pa sam rađe pital. Nisam znao da je to zabranjeno.

Preporučam normabel 10mg za živce(5X5 dan) vidim da sam ti povrijedio osječaje kako sam se uopče usudio javiti treba me ubiti zbog toga.

Laku noč

E da još nešto nije mi tata kupio komp nego sam si ga kupio sam.

Citat od RIZLA19

tata mu je kupio konfu i sad je on cuo negdje da je to jako pa se ljepo dosao pohvalti, a imas i GOOGLE ako neznas sto je to pm-aj me pa cu ti objasniti. moze?

ODGOVOR

A tebe kaj se tiče mog oca ne spomini jel ti to jasno, ja imam 34 godine a ti 19 pa kada se naučiš nešto o životu i pristojnosti onda mi se javi a o tome kome je tata kupio komp moglo bi se po tvojim godinama zaključiti. Nisi počeo pravo živjeti i raditi ali imaš poganu jezičinu i znaš vrijeđati kaj je to odlika tvoje generacije?
A kaj je GOOGLE znam jako dobro to me ti ne trebaš učiti rađe ti sebi kupi bonton i počni učiti.

A kja se tebe tiče BASS999 nije me briga na čemu si ti počinjal. Znaš koji su meni najjači oni koji dijele komentare kada ih se nije ništa pitalo, ako nečeš dati odgovor koji bi meni ili nekome drugome bio od koristi nemoj se javljati. Vrijeđati odi negdje drugdje a ne ovdje i mene jasno.
__________________
samo sam ja važan i nitko drugi

Zadnje uređivanje borongajac : 22.03.2010. at 03:02.
borongajac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 06:05   #44
oke oke oke, prije nego se ovo pretvori u flejm war i slicno, me be sorry. ali i sam znas kakva su danas djeca na netu i kakva pitanja postavljaju. nekima je lakse na forumu nesto pitati i blamirati se, nego da si prvo pogledaju i informiraju se na guglu ili bilo gdje drugdje. bez uvrede, ali ovo tvoje pitanje je jedno od takvih.

sto se tice konfe; informiraj se na netu, guglaj malo, nece te ubiti.
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 08:07   #45
Bas je vidjeo u Algoritmu u subotu, dosta je novih stvari doslo za PC, ukljucujuci i "Stalker call of Pripyat" (koji je samo 199 kn) Napoleon TW i dodatak za Dawn of War 2 chaos rising i to expansion plus DOW2 za cijenu jedne igre, ljepo od njih.
Sad da jos imam i love
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 12:26   #46
Od IGN-a je dobio ocjenu 6.9 , a igra je stvarno dobra
__________________
To nisam ja , to je moja shauma!
matecro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 12:42   #47
Quote:
borongajac kaže: Pogledaj post
ne nisam se došao hvaliti samo pitam zahvaljujem na odgovoru ali ne tvom, ako nisi imao ništa pametnije odgovoriti nisi se trebao ni javljati nije mi nekaj bilo jasno pa sam rađe pital. Nisam znao da je to zabranjeno.

Preporučam normabel 10mg za živce(5X5 dan) vidim da sam ti povrijedio osječaje kako sam se uopče usudio javiti treba me ubiti zbog toga.

Laku noč

E da još nešto nije mi tata kupio komp nego sam si ga kupio sam.

Citat od RIZLA19

tata mu je kupio konfu i sad je on cuo negdje da je to jako pa se ljepo dosao pohvalti, a imas i GOOGLE ako neznas sto je to pm-aj me pa cu ti objasniti. moze?

ODGOVOR

A tebe kaj se tiče mog oca ne spomini jel ti to jasno, ja imam 34 godine a ti 19 pa kada se naučiš nešto o životu i pristojnosti onda mi se javi a o tome kome je tata kupio komp moglo bi se po tvojim godinama zaključiti. Nisi počeo pravo živjeti i raditi ali imaš poganu jezičinu i znaš vrijeđati kaj je to odlika tvoje generacije?
A kaj je GOOGLE znam jako dobro to me ti ne trebaš učiti rađe ti sebi kupi bonton i počni učiti.

A kja se tebe tiče BASS999 nije me briga na čemu si ti počinjal. Znaš koji su meni najjači oni koji dijele komentare kada ih se nije ništa pitalo, ako nečeš dati odgovor koji bi meni ili nekome drugome bio od koristi nemoj se javljati. Vrijeđati odi negdje drugdje a ne ovdje i mene jasno.
da,jako je bitno navesti velicinu monitora....on ti je odlucujuci faktor za pokretanje igre...
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 13:23   #48
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
da,jako je bitno navesti velicinu monitora....on ti je odlucujuci faktor za pokretanje igre...

a ti si jako pametan možeš misliti popio si svu pamet ovog svijeta ajde ne provociraj:2up:
__________________
samo sam ja važan i nitko drugi
borongajac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 13:58   #49
Quote:
matecro007 kaže: Pogledaj post
Od IGN-a je dobio ocjenu 6.9 , a igra je stvarno dobra
To znaci da je igra dobra, Rusi jedino nisu dali lovicu kao npr. Sega
Onoj njihovoj katastrofi od Empire Total war-a dali su ocjenu 9 navise, bugova ko u prici, a igra nedovrsena

Ima primjera jos bezbroj, zanimljivo, jos nisam vidjeo losu ocjenu igre koja je pod okriljem veoma bogatog izdavaca na IGN-u
__________________
Đuro Japaric kaže:Za Hrvatsku je bitan dan kada je u Zagrebu , osnovan Zbor narodne garde , a ne gerilski odred 1941. u organizaciji Komunističke partije !
Alte is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 15:02   #50
Quote:
borongajac kaže: Pogledaj post
A tebe kaj se tiče mog oca ne spomini jel ti to jasno, ja imam 34 godine a ti 19 pa kada se naučiš nešto o životu i pristojnosti onda mi se javi a o tome kome je tata kupio komp moglo bi se po tvojim godinama zaključiti. Nisi počeo pravo živjeti i raditi ali imaš poganu jezičinu i znaš vrijeđati kaj je to odlika tvoje generacije?
A kaj je GOOGLE znam jako dobro to me ti ne trebaš učiti rađe ti sebi kupi bonton i počni učiti.

A kja se tebe tiče BASS999 nije me briga na čemu si ti počinjal. Znaš koji su meni najjači oni koji dijele komentare kada ih se nije ništa pitalo, ako nečeš dati odgovor koji bi meni ili nekome drugome bio od koristi nemoj se javljati. Vrijeđati odi negdje drugdje a ne ovdje i mene jasno.
pa covjek bi rekao da sa toliko godina bi znao rjesiti takav problem

Radim, imam kucu svoju, imam placu svoju, imam bontona ali ne prema takvim mamlazima koji se neznaju koristiti goglom, pa moj cuko ti je mogao to reci covjece!!

Nije ti 19 god. ko sto je nekad bilo da cuvas krave po polju jos....
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 15:11   #51
Kog vraga ga svi šaljete na google kad u prvom postu teme pišu zahtjevi?

Znači, ti si nekaj između preporučene i optimalne. Dakle, nabavi i ...

__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 15:35   #52
Quote:
borongajac kaže: Pogledaj post
ne nisam se došao hvaliti samo pitam zahvaljujem na odgovoru ali ne tvom, ako nisi imao ništa pametnije odgovoriti nisi se trebao ni javljati nije mi nekaj bilo jasno pa sam rađe pital. Nisam znao da je to zabranjeno.

Preporučam normabel 10mg za živce(5X5 dan) vidim da sam ti povrijedio osječaje kako sam se uopče usudio javiti treba me ubiti zbog toga.

Laku noč

E da još nešto nije mi tata kupio komp nego sam si ga kupio sam.

Citat od RIZLA19

tata mu je kupio konfu i sad je on cuo negdje da je to jako pa se ljepo dosao pohvalti, a imas i GOOGLE ako neznas sto je to pm-aj me pa cu ti objasniti. moze?

ODGOVOR

A tebe kaj se tiče mog oca ne spomini jel ti to jasno, ja imam 34 godine a ti 19 pa kada se naučiš nešto o životu i pristojnosti onda mi se javi a o tome kome je tata kupio komp moglo bi se po tvojim godinama zaključiti. Nisi počeo pravo živjeti i raditi ali imaš poganu jezičinu i znaš vrijeđati kaj je to odlika tvoje generacije?
A kaj je GOOGLE znam jako dobro to me ti ne trebaš učiti rađe ti sebi kupi bonton i počni učiti.

A kja se tebe tiče BASS999 nije me briga na čemu si ti počinjal. Znaš koji su meni najjači oni koji dijele komentare kada ih se nije ništa pitalo, ako nečeš dati odgovor koji bi meni ili nekome drugome bio od koristi nemoj se javljati. Vrijeđati odi negdje drugdje a ne ovdje i mene jasno.
BWAAAAAAAAAAAAAAAAA
de mali vrati se kad ti narastu dlake
Shoki is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 15:54   #53
Quote:
LORD-KINKY kaže: Pogledaj post
OK, minimum imam. Čak imam 1Gb RAM viška. Yey.
Imam 3GB viska. Steka mi malo u ostalim podrucjima.. sitno... jel bi mogao single core ovo pokrenuti ?

nabijem ih sa ovakim postavkama, za koga oni prave igre
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 16:56   #54
kad pokrećem igru piše da fali x3daudio1_7.dll

skinuo sam taj fajl i stavio u folder od igre. sad isto baca neku poruku kad pokrećem, samo što kaže da je taj fajl prisutan ali da nije dizajniran za ovaj windows ili da ima error kurac palac. zna neko rješenje?
motorna_testera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 17:12   #55
Šljoki de ti ljepo odj.. u skokovima i napisi nesto konkretno a ne braniti 34godišnjaka koji nezna utipkati par slova na taj cuveni www.google.hr
Rizlamen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 18:57   #56
Quote:
motorna_testera kaže: Pogledaj post
kad pokrećem igru piše da fali x3daudio1_7.dll

skinuo sam taj fajl i stavio u folder od igre. sad isto baca neku poruku kad pokrećem, samo što kaže da je taj fajl prisutan ali da nije dizajniran za ovaj windows ili da ima error kurac palac. zna neko rješenje?
da si pažljivije pročitao temu vidio bih da sam već odgovorio, moraš instalirati sve iz ovog foldera, ali baš SVE, za taj tvoj file pogotovo ovo zaokruženo
__________________
Billek is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 20:13   #57
Quote:
motorna_testera kaže: Pogledaj post
kad pokrećem igru piše da fali x3daudio1_7.dll

skinuo sam taj fajl i stavio u folder od igre. sad isto baca neku poruku kad pokrećem, samo što kaže da je taj fajl prisutan ali da nije dizajniran za ovaj windows ili da ima error kurac palac. zna neko rješenje?
Trebas instalirat DXsetup X:\Program Files\METRO 2033\install\DirectX

poslije bi ti trebao izac jos jedan error vezan za physx , trebat ces reinstalirat physx a njega mozes nac : X:\Program Files\METRO 2033\install
__________________
To nisam ja , to je moja shauma!
matecro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 21:46   #58
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
jel bi mogao single core ovo pokrenuti ?


__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 22:53   #59
hahahaha, slikicu nominiram za sliku mjeseca
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2010., 14:08   #60
Quote:
Billek kaže: Pogledaj post
nisi instalirao (update) DirectX iz priloženog foldera
ja nemam te fajlove u instalaciji sto si ti prilozio na slici ,a najnovije updatove imam od nvidie ,nisam ovo najzadnje jr im driveri padaju ali kada dodem na njihovu stranicu dam im da ocitaju automatski drivere sve zadnje imam a imam problema grafikom

konf.
adm athlon black edition 5000+
9600gt (zotac) 512 mb
2+2 gb rama buffalo (800 mhz )
windows xp
ovo je najbitnije
i zadnji directx imam isto instaliran u kompu ali javlja da ce biti igra nestabilna i onda error a pokretao sam priblizno toliko zahtjevne igre ni trzaj nisam imao
pa sta da uradim
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:45.