Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2010., 20:37   #61
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
ja nemam te fajlove u instalaciji sto si ti prilozio na slici ,a najnovije updatove imam od nvidie ,nisam ovo najzadnje jr im driveri padaju ali kada dodem na njihovu stranicu dam im da ocitaju automatski drivere sve zadnje imam a imam problema grafikom

konf.
adm athlon black edition 5000+
9600gt (zotac) 512 mb
2+2 gb rama buffalo (800 mhz )
windows xp
ovo je najbitnije
i zadnji directx imam isto instaliran u kompu ali javlja da ce biti igra nestabilna i onda error a pokretao sam priblizno toliko zahtjevne igre ni trzaj nisam imao
pa sta da uradim
Ako nemas te fajlove onda si ili krivi torrent skinuo ili se krivo skinulo . Taj directx na instalaciji MORAS instalirat.
__________________
To nisam ja , to je moja shauma!
matecro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 13:06   #62
heh, još uvijek mi neće pičit u dx10
skinuo nove drivere danas i ne dozvoljava
grafa gtx 275
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 14:05   #63
Quote:
grdobina031 kaže: Pogledaj post
da,jako je bitno navesti velicinu monitora....on ti je odlucujuci faktor za pokretanje igre...
A zar nije?
Ako imam min - preporuceno conf pokrenem je bez problema na 17 incnom 1024x768, ali sa istom confom pokrenuti na 1920 ne bih se bas kladio da ce raditi kako je zamisljeno.
Nistaneznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 19:28   #64
Ne kužim, a koja viša sila nam brani da stavimo nižu rezu na velikom monitoru?
__________________
"you are very fucking invader"
Lord Kinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 20:04   #65
Quote:
caesar-caesar kaže: Pogledaj post
heh, još uvijek mi neće pičit u dx10
skinuo nove drivere danas i ne dozvoljava
grafa gtx 275
ne znam jesi probao beta drivere, meni s njim aigra radi i jedino s njima.

197.13 verzija, beta driveri.

imam isto gtx 275.

Inače odlična mi je igra, baš me drži i nije mi dosadila kao podosta igara u zadnje vrijeme..ovo još malo pa završio.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2010., 22:42   #66
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
ne znam jesi probao beta drivere, meni s njim aigra radi i jedino s njima.

197.13 verzija, beta driveri.

imam isto gtx 275.

Inače odlična mi je igra, baš me drži i nije mi dosadila kao podosta igara u zadnje vrijeme..ovo još malo pa završio.
što je najgore, te drivere sam i skinuo danas i svejedno ništa
__________________
<<<<<<V0x P0pul1-V0x D3I>>>>>>

Odgovor na 90% postova
caesar-caesar is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2010., 13:33   #67
Quote:
LORD-KINKY kaže: Pogledaj post
Ne kužim, a koja viša sila nam brani da stavimo nižu rezu na velikom monitoru?
Da sad ne offtopicarim nije to tema ovog threada, ali ako je lcd monitor onda nije isto da li radi na nativnoj rezi ili nekoj drugoj.
Nistaneznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 22:48   #68
zna neko kako da sjebem tenka u 4 djelu kada bjezim nekakom auticu ja sam na strojnici derem po tenku jer tako ovaj frajer u prici kaze (ko da pucam corke) paralelno se nalazimo jedni uz druge i nikako da ga sjebem
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 02:46   #69
Quote:
bass999 kaže: Pogledaj post
+1

takvi su mi najjaci. po mom misljenju, komp nije za djecu mladu od 16god. ma sto pricam, polystation nije za djecu mladu od 16 god . mi smo poceli sa nekim kantama koje su jedva vrtile doom3 (nekoji su poceli sa 486icom, respekt na tome),a dns djeca pocnu sa PS3 i kompovima za 5+ soma kuna. ccc, danasnjoj djeci treba dati malo sege da se igraju i nauciti ih kako se koristi google.
Hehe, ja počeo s 286, igrao dune 2 i battle axe na njoj

A sada imam lijepo i5 750 i hd5850 (da, hvalim se novim kompom )
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister

Zadnje uređivanje Archangel : 29.03.2010. at 02:53.
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 07:16   #70
tako treba. po meni bi svi trebali cjeniti stari komp a ne ga baciti u smece. ok, ipak bi ga trebalo baciti u smece, ali sjecanja vezana uz to su neprocjenjiva. sjecam se dok sam poceo na segi, pa playstation 1, pa jedno duze vrijeme sam se tjesio kako je psx imba, ali onda dolazi komp (p4 2.6GHZ, 256MB rama, 9000PRO). ajme nostalgije...
bass999 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 10:51   #71
jest vala , sada im mama i tata kupe komp da valja i oni se kurce. ja sam poso na Pentiumu 100 mhz , 16 mb rama, Windows 95 dalje se nesjecam igro nekog Aladina , pa onda Pentuim 2 350 mhz , grafa ATI Rage pro 8 mb hahaha , nisam ni znao da se mogu sjetit toga svega
__________________
AMDPhenom II 945 x4 @ 3.0 ghz + ASUS Silent square pro cooler , 8 Gb DDR3 RAM , Radeon HD7850 1GB ,Kingston SSD 60gb + WD 1500 gb + 2000 gb , Monitor: Samsung T220
smarti11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 11:06   #72
Quote:
borongajac kaže: Pogledaj post
pozdrav

pitanje jel mogu na ovoj konfiguraciji igrati metro 2033

Asrock A790GXH/128M
CPU AMD Phenom II X4 940 BE 3.0 ghz
DDR2 2048Mb PC6400 Kingmax (dva komada)
Sapphire HD 4890 1 Gb Vapor-x
WD 640Gb 16Mb SATA II
DVRRW LG 22x GH22NS black
Colermaster Elite 334 black
Napajanje orsair 450W HX
Scythe NINJA 2 SCNJ-2000
SCYTHE Slip Stream 120mm 1600r
19" TFT LCD Monitor

i jel moram nešto nadograditi čuo sam da je igra ok a ja obožavam fps igre
hvala unaprijed




To ti otac kupio konfu pa se kurčiš.Mada ako želiš biti faca u svom selu reci babi da ti kupi kakav i7,2x6GB,2x5970 i neko napajanje sa kojim ćeš držat konfu i svijetla u štali.

Mada mogao bi malo poraditi na pravopisu.
Deadwalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 19:51   #73
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
zna neko kako da sjebem tenka u 4 djelu kada bjezim nekakom auticu ja sam na strojnici derem po tenku jer tako ovaj frajer u prici kaze (ko da pucam corke) paralelno se nalazimo jedni uz druge i nikako da ga sjebem
de zna neko odgovor na moje pitanje plz?????????????'
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 01:19   #74
Quote:
thesufferingman kaže: Pogledaj post
de zna neko odgovor na moje pitanje plz?????????????'
Trebas pucati u potporu a ne u tenk , tako da ga srusis dolje .
__________________
Love forever
selogabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 09:46   #75
Quote:
WD 640Gb 16Mb SATA II
DVRRW LG 22x GH22NS black
Colermaster Elite 334 black
Napajanje orsair 450W HX
Scythe NINJA 2 SCNJ-2000
SCYTHE Slip Stream 120mm 1600r
19" TFT LCD Monitor

Bilo je od presudne važnosti navesti pržu,napajanje,kučište,ventilatore...
Deadwalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 12:53   #76
Ja sam skinuo ovo ali nisam još pokrenuo. Javim kako radi s DX11 uključenim kada probam.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 12:53   #77
Igra je neoptimizirana, previše linearna, nimalo slobode, dojam kilanja monstera je nikakav, sve u svemu nije mi sjela baš..
Nino81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 08:05   #78
Quote:
Nino81 kaže: Pogledaj post
Igra je neoptimizirana, previše linearna, nimalo slobode, dojam kilanja monstera je nikakav, sve u svemu nije mi sjela baš..
This!

Jučer je pokrenuo, imam DX10 grafičku i sve je glatko na full detaljima, ali jednostavno igra ne ostavlja nikakav pozitivan dojam.
Ukratko igra sama po sebi je nedefinirana...pokušava biti horor fps i iskreno u tome ne uspjeva. Nisam se niti jednom cimnuo na monstere. Iskreno COD:MW2 na single playeru ima više ''cim'' momenata kada se igraju solo misije na hard modu nego ova igra. Kopira neke stvari iz fallouta 3 i opet vrlo loše. Oružija.....hmm....igramo apokaliptičnu fps igru koja bi trebala biti dinamična, pokušavanjem stvaranja realnih oružija nažalost se otišlo predaleko jer da bi ubio jedno ono malo sranje treba se ili ispucati pola clipa ili 3-4 shotgun hita. Igrajuči Far Cry isto smo uvijek imali baš onoliko municije kolko nam treba, a nije nam trebalo da ispraznimo cijeli clip da ubijemo jednog monstera ili npc.
Čitam jučer PC play i kaže recenzent da je ovo najbolja grafika što se interijera tiče do dana današnjeg. Nemam baš taj dojam, makar je to više subjektivno mišljenje.

Sve u svemu, igra pokušava kopirati više drugih igri ali kupus koji su stvorili nažalost se sastoji od najlošijih stvari koje su mogli uzeti od tih istih igara.
Enigmus is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 17:07   #79
Vjerojatno ti treba Dx11 grafulja da vidiš tu najbolju grafiku
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2010., 13:38   #80
Daj molim te dx 11 je jedno veliko razvikano sranje. Znam da će me napast sad svi koji su bacili pare zbog dx 11.
Kad daš tolike pare očekuješ veeeliku razliku a dobiješ kurac od ovce.
Cleary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:23.