Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2011., 14:34   #1
Besplatan parking u Zagrebu?

Planiram ubrzo svratiti do Zagreba pa me zanima gdje se može pronaći besplatan parking u radijusu do 5 km od centra?
Zadnji put kad sam bila u Zg, doveli su me do jedne ulice (ne pitajte me ime te ulice jer se ne sjećam, sjećam se samo puta do nje, otprilike ) ali me zanima gdje bih još mogla ubosti mjesto, a da sam mirna od plaćanja, pauka i paučine?
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 14:37   #2
imaš u Grškovićevoj besplatno.
shotman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 14:37   #3
definiraj "centar"
odurni_gad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 14:40   #4
Quote:
odurni_gad kaže: Pogledaj post
definiraj "centar"
Pa namjeravamo se uglavnom muvati oko Ilice, kolodvora i Gornjeg grada, nije mi problem hodati pola sata od auta do centra.
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 15:04   #5
Pa ako ti netko kaže takvu informaciju potencijalno gubi svoju dragocjenu lokaciju, nije li tako?
ICU is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 15:09   #6
Quote:
ICU kaže: Pogledaj post
Pa ako ti netko kaže takvu informaciju potencijalno gubi svoju dragocjenu lokaciju, nije li tako?
Ti si jedan od onih kaj bi vlastitog buraza kokno radi parkinga a

Vidiš čudno al još uvijek ima ljudi koji si pomažu na bilo koji način..
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 15:19   #7
Quote:
bugy_AB kaže: Pogledaj post
Ti si jedan od onih kaj bi vlastitog buraza kokno radi parkinga a

Vidiš čudno al još uvijek ima ljudi koji si pomažu na bilo koji način..
Ajde ne pretjeruj...
Kao i kod svega u životu, tako je i vrijednost lokacije legalnog besplatnog parkinga obrnutio proporcionalna dostupnosti te informacije širokim masama.
Pa ti budi altruist i plaćaj 12 kn/h.
Ja radije za tu lovu počastim nekog uličara ćevapima i potencijalnom dobijem korisnu priču...
ICU is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 15:32   #8
Quote:
Dinah kaže: Pogledaj post
Pa namjeravamo se uglavnom muvati oko Ilice, kolodvora i Gornjeg grada, nije mi problem hodati pola sata od auta do centra.
ako ti bas nije problem hodati, odi sjeverno od britanca jedno 700, 800 m, dodes do livade, mozes tamo stati uz desni rub ceste gdje su stupici, makar i tamo je zaguseno u zadnje vrijeme, iako ne idem se skoro nikad "setkati" po gradu osim subotom/nedjeljom kad je parking besplatan, a za sve druge obaveze je dovoljna garaza i 7 kuna.

ps, ako ti nije bed hodati pola sata, stani na crnomercu

Zadnje uređivanje .shorty. : 14.05.2011. at 15:39.
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 16:04   #9
Quote:
.shorty. kaže: Pogledaj post
ako ti bas nije problem hodati, odi sjeverno od britanca jedno 700, 800 m, dodes do livade, mozes tamo stati uz desni rub ceste gdje su stupici, makar i tamo je zaguseno u zadnje vrijeme, iako ne idem se skoro nikad "setkati" po gradu osim subotom/nedjeljom kad je parking besplatan, a za sve druge obaveze je dovoljna garaza i 7 kuna.

ps, ako ti nije bed hodati pola sata, stani na crnomercu
Šta je s onom ledinom kod Dubravkinog puta, več dugo tamo nisam prolazio pa neznam dal je tamo još uvjek parkiralište...
Moja žena je radila u Ilici i uvjek je tamo parkirala...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 16:13   #10
Vratih se iz Zg pred sat,dva.Parkirao sam sa južne strane Dinamovog stadiona,uz ogradu sportskih terena,a tamo ti je i plac pa i onaj restoran pa ima mjesta dosta samo ne znam kako je radnim danom.
Adaminfo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 17:10   #11
Parkaš di oćeš, skineš prije odlaska tablice s auta i baciš ih u gepek i do 3 dana si mirna...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 17:28   #12
Quote:
Dinah kaže: Pogledaj post
Planiram ubrzo svratiti do Zagreba pa me zanima gdje se može pronaći besplatan parking u radijusu do 5 km od centra?
Zadnji put kad sam bila u Zg, doveli su me do jedne ulice (ne pitajte me ime te ulice jer se ne sjećam, sjećam se samo puta do nje, otprilike ) ali me zanima gdje bih još mogla ubosti mjesto, a da sam mirna od plaćanja, pauka i paučine?
Ispod pantovčaka, Buconičeva, Bosanska i okolo, manje od 10 min tramvajem do trga.
__________________
Odlazak u crkvu ne čini vas kršćaninom. Isto kao što stajanjem u garaži ne postajete auto.
Spameripo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 17:41   #13
Quote:
ICU kaže: Pogledaj post
Pa ako ti netko kaže takvu informaciju potencijalno gubi svoju dragocjenu lokaciju, nije li tako?
Tko ne želi otkriti lokaciju, ne mora! Vrlo jednostavno!
Da mene netko pita isto za parking u Rijeci, odgovorila bih mu bez premišljanja.


Inače, hvala od srca svima koji su pomogli savjetima!
Dinah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 20:25   #14
Možeš i u Avenue Mall-u parkirat u garažu, imaš tri sata besplatnog parkinga za sve posjetitelje, a svaki slijedeći sat je 5kn, poslije 21h je 1kn. Odande si busom za 5 min na glavnom kolodvoru.
To mi se čini najisplativije
BigCityBeats is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 21:11   #15
Quote:
Dinah kaže: Pogledaj post
Planiram ubrzo svratiti do Zagreba pa me zanima gdje se može pronaći besplatan parking u radijusu do 5 km od centra?
Zadnji put kad sam bila u Zg, doveli su me do jedne ulice (ne pitajte me ime te ulice jer se ne sjećam, sjećam se samo puta do nje, otprilike ) ali me zanima gdje bih još mogla ubosti mjesto, a da sam mirna od plaćanja, pauka i paučine?
U babonicevoj ulici je jos uvjek besplatno i ima mjesta. Pronadji ma gugl mapsima pa vidi da ti nije predaleko.
tmbz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 21:23   #16
Koturaška, na potezu od Unske do Miramarskog podvožnjaka (uz željezničku prugu), oko 200 metara zračne linije od Glavnog kolodvora, samo je preko dana jako teško naći mjesto.
A80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 23:05   #17
Quote:
Spameripo kaže: Pogledaj post
Ispod pantovčaka, Buconičeva, Bosanska i okolo, manje od 10 min tramvajem do trga.


.....ma samo čekamo raznorazne da dođu i zauzmu parking...evo lik i z Srbije skinuo tablice, ali ostavio SRB oznaku...i parkiran stoji tri dana...
Al susjed je komunalni redar, sve kažnjavamo, preblizu parkirane zgradama (drugačije s ene može) i tak....
__________________
XXX
M.Lo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 17:18   #18
Quote:
M.Lo. kaže: Pogledaj post
.....ma samo čekamo raznorazne da dođu i zauzmu parking...evo lik i z Srbije skinuo tablice, ali ostavio SRB oznaku...i parkiran stoji tri dana...
Bijeli Citroen C3, jel tak? Vidio ga danas kada je odlazio, BG tablice.
__________________
Odlazak u crkvu ne čini vas kršćaninom. Isto kao što stajanjem u garaži ne postajete auto.
Spameripo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 18:25   #19
imaš hrpu lokacija po ZG
Grškovićeva/Vinkovićeva i cijela šalata na 10 minuta hoda od trga
iznad langića imaš Novakovu
iza Zvijezde imaš isto dosta preporučam negdje na Šetalištu Braće Radić
iza glavnog po koturaškoj
ili veliki parking u Vrbaskoj

itd.

imaš na pdf Zagreb sličnu temu,samo s hrpom lokacija,tako da ti se stvarno ne isplati parkirati negdje gdje se plaća ako dulje misliš biti i nije problem malo proći pješke

kak možeš kazniti auto koji nema rege?
ide obavjest da u roku od 3 dana treba ukloniti vozilo od tamo, samo treba se dosta pomučiti da se skine naljepnica
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 18:34   #20
šalata je druga zona, jedino mef i iza mefa ima slobodnih mjesta... nažalost nisu baš slobodona
__________________
A zašto ne?
pursuiter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.