Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2003., 12:36   #21
A jesam li ja normalna kad sam nocas cijelu epizodu pogledala s totalno pokvarenom slikom? Ono, ne da je sve bilo u snijegu nego... morala sam pogadjati tko je na ekranu... jos je šumilo stalno, ali sam si ipak nekako prevodila kaj pricaju i po tom sam znala tko je na ekranu
Stvarno sam prolupala...
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 13:46   #22
Molim Vas, da li je netko jučer SNIMIO tu epizodu, budući da nije bila onda za kada je najavljeno??? Ja inače snimam svaku epizodu i bio bih jako razočaran kada bi mi sada falila jedna epizoda (a do kraja su samo još tri)...

PLEASE, PLEASE, dajte da je netko snimio...
__________________
Zihuatanejo...
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2003., 23:11   #23
kak je meni guba kad se brenda kara gdje i s kim god stigne!
a vama?
__________________
peku me oči.

Zadnje uređivanje Vajta : 01.04.2003. at 17:33.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 00:32   #24
Da, to je stvarno nevidjeno guba?!
Nimfomanke su jako cool. A pogotovo je cool biti dečko takvoj curi. Ili se nedajbože s takvom oženit.
Kujetina! Bolesna u vugla ko i njen buraz.
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 00:36   #25
ma nemaš ti pojma, kaj je dobro režirana serija.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 11:13   #26
Kakve veze ima to što je ona nimfomanka s kvalitetom režije?
__________________
"Težak rad isplatit će se jednog dana. Lijenčarenje se isplati odmah. "

Zadnje uređivanje Vajta : 01.04.2003. at 17:20.
Ed Wood is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2003., 15:43   #27
Evo, budući sam sada ljut što mi ljudi prigovaraju da ne moderiram, od danas pa nadalje najavljujem: BRIŠEM SVE!!!

Samo da vidim i zrnce nekakvog vrijeđanja, brišem odmah, ne zanima me ništa... Natjerali ste me da na ovom Forumčiću izigravam nacista...
__________________
Zihuatanejo...

Zadnje uređivanje Vajta : 01.04.2003. at 17:40.
Vajta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2003., 00:38   #28
je li ovo intertekstualnost? primjer iz serije dva, bas odgledat.

claire (kupi si kosu u pundzu): i hate my hair, i'm gonna cut it off when i go to college, like felicity.

mama: felicity? have i met her?

claire (mala pauza): yeah, she came here for dinner once.


moram priznati da mi ova sezona vec postaje previse sentimentalna. i da me, kolikogod jako volim davidov lik, njegova veza s policajcem stvarno ne zanima.
ramona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2003., 12:44   #29
pa ova serija je zapravo i bila jedina koju sam stalno pratio ove godine...a ona scena kad je onaj hispanac (zaboravih mu ime) mislio kako ga zena vara sa mehanicarem pa dosao ranije doma i zatekne - prijatelja kako guzi mehanicara
smijao sam se do kraja serije...
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2003., 15:23   #30
dva metra pod zemljom

zna li itko kada počinje nova sezona?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2004., 23:20   #31
Thumbs up

TVSLO, veceras, pocinju nove epizode. (3.sezona)
TzU is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2004., 22:36   #32
SPOILER




NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAATE!!!!!!!!!!!!!!!!!!??? ???? ]

TzU is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 14:37   #33
jedna dobra vijest.. izgleda da ponovno počinju puštati SFU

svejedno je da li će prvo reprize ili drugu sezonu.. serija je svakako fantastična
idi pa vidi

Galaxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 22:34   #34
Hmm... piše da ide srijedom, a pod sadržaj sljedeće epizode piše ponedeljak. Možda ponove prve dvije sezone prije nove treće.
__________________
"Dear Starfleet, hate you, hate the Federation, taking Voyager" -- Janeway
DanaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 23:08   #35
Serija mi j eodlicna, nakon svake epizode koju pogledam shvatim kako neki ljudi zive i imaju grozan zivot i kako je meni u biti dobro i ne fali mi nis
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2004., 23:30   #36
baš ti hvala što si me obavijestila galaxia.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 12:01   #37
ma ništa

evo još jedna obavijest.. jučer sam švrljala kanalima i slučajno naišla baš na početak prve epizode prve sezone.. dakle počelo je

neznam da li je svaki dana ali ponedjeljak je siguran
uživajte u reprizama , nadam se da će pustiti i ostale sezone
Galaxia is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 12:23   #38
noćas sam skužila da ću opet gledati svaku epizodu, svaku večer iako sam skoro svaku epizodu gledala... ne mogu maknut pogled s ekrana
Ava Adore is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 15:30   #39
Od ponedjeljka do četvrtka idu reprize, bar prema Novoj.
Inače odlična serija.
__________________
Viva Metropolis!
Grejp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2004., 00:47   #40
Ja sam pcoeo seriju pratiti prosli tjedan, negdje taman od prve epizode. Zelio sam ju pratit jer svi kazu da je dobra serija i ne zaboravimo da je zaceta od tipa koji je pisao scenario za "Vrtlog zivota" Serija mi je bila okej... do danas.

Danasnja epizoda mi je bila apsolutno savrsena: istovremeno totalno smijesna i totalno tuzna. Nate je slucajno naletio na tipa u automehanicarskoj radionici koji je s njegovim sad pokojnim starim imao dogovor i popravku auta kao naknadi za besplatan pogreb. Prckajuci po racunima, Nate otkrije da je stari imao jos par ljudi s kojima je imao takav dogovor.

I dok si rekao keks, otkrije da je njegov pokojni stari, kojeg je zapamtio kao hladnog i dominantnog covjeka, imao citav tajni zivot: da je tip bio zajebant, da je pusio marihuanu, da je imao tajnu sobu iza jednog restorana di je slusao hipijevsku mjuzu iz 1960ih. I onda skuzi kak je zapravo slabo poznavao svog staroga i kak sad nikad vise nece imati priliku druzit se s njim.

Paralelno s time pratimo starog crnca kojemu je zena urmla nakon 56 godina braka i koji kroz totalni not - bitterness i cinicne komentare pokazuje kak mu je stalo do nje. Na kraju, ostane spavat na stolcu kraj njenog lijesa noc prije pogreba i , kao i ona na pocetku epizode, umre u snu.

Prekrasna epizoda. Fakat mi se svidjela. Ak do sada i nisam bio, sada sam definitivno zakacen za ovu seriju.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:23.